Novice Tekmovanja Člansko moštvo Nogometna šola Klub Zgodovina Navijači Vijolčna banka

sezona 2008/2009
Prediction league - hajduk

<< nazaj na povzetek

Virtualna lestvica
klub št. napovedi št. tekem zmage neodločeni porazi dani:dobljeni točke
Maribor 35 35 33,00 2,00 0,00 90:24 101,00
Domžale 35 35 15,00 11,00 9,00 48:37 56,00
Rudar Velenje 36 36 13,00 9,00 12,00 48:47 48,00
Celje 35 35 13,00 5,00 15,00 51:52 44,00
Gorica 36 36 11,00 10,00 14,00 35:41 43,00
Interblock 35 35 10,00 11,00 12,00 34:37 41,00
Labod Drava 35 35 11,00 8,00 16,00 43:57 41,00
Nafta 35 35 10,00 9,00 15,00 42:47 39,00
Luka Koper 34 34 7,00 11,00 15,00 27:52 32,00
Primorje 36 36 5,00 10,00 20,00 35:59 25,00


Napovedi
kolo tekma rezultat napoved točke
1 Domžale - Primorje Ajdovščina 2:0 2:0 7
1 ND Gorica - Interblock 2:2 1:0 0
1 Maribor Branik - FC Koper 3:2 3:1 5
1 Nafta - Labod Drava 2:0 2:2 1
1 MIK CM Celje - Rudar Velenje 2:0 3:1 4
2 Koper - Hit Gorica 1:3 1:1 1
2 Rudar Velenje - Maribor 1:2 1:2 7
2 Primorje - Interblock 1:1 1:2 1
2 Ptuj - Celje 0:2 0:2 7
2 Domžale - Nafta Lendava 2:2 3:1 0
3 Maribor Branik - Ptuj 1:1 2:0 0
3 ND Gorica - Rudar Velenje 0:2 2:0 0
3 Celje - Domžale 0:0 2:1 0
3 ND Lendava - Primorje Ajdovščina 1:0 3:1 4
3 Interblock - FC Koper 1:2 1:1 1
4 Domžale - Maribor 1:0 1:2 1
4 Labod Drava Ptuj - Hit Gorica 5:1 1:1 1
4 Nafta Lendava - MIK CM Celje 1:0 1:1 1
4 Primorje - Koper 2:0 1:1 0
4 Rudar Velenje - Interblock 2:0 1:0 5
5 Interblock - Labod Drava Ptuj 1:2 1:0 1
5 Koper - Rudar Velenje 1:1 1:1 7
5 Maribor - Nafta Lendava 4:1 3:1 5
5 MIK CM Celje - Primorje 2:2 2:1 1
5 HIT Gorica - Domžale 0:2 2:1 0
6 Domžale - Interblock 4:0 0:0 1
6 Labod Drava Ptuj - Koper 2:1 2:0 5
6 MIK CM Celje - Maribor 3:3 1:3 1
6 Nafta Lendava - Hit Gorica 1:0 2:0 5
6 Primorje - Rudar Velenje 3:1 1:1 1
7 Interblock - Nafta Lendava 3:1 2:0 4
7 ND Gorica - Celje 2:1 2:1 7
7 FC Koper - Domžale 1:1 1:1 7
7 Rudar Velenje - Ptuj 3:0 3:2 5
7 Maribor Branik - Primorje Ajdovščina 3:3 3:1 1
8 Domžale - Rudar Velenje 2:1 2:0 5
8 Maribor - Hit Gorica 4:3 2:0 4
8 Primorje - Labod Drava Ptuj 0:0 1:0 1
9 Hit Gorica - Primorje 2:1 2:2 1
9 Interblock - Maribor 1:2 1:2 7
9 Luka Koper - MIK CM Celje 1:0 1:1 1
9 Rudar Velenje - Nafta Lendava 0:0 3:1 0
9 Labod Drava Ptuj - Domžale 3:0 1:1 0
10 Primorje - Domžale 3:3 1:1 4
10 Labod Drava Ptuj - Nafta Lendava 1:0 2:1 4
10 Rudar Velenje - MIK CM Celje 2:2 2:3 1
10 Luka Koper - Maribor 1:1 0:3 0
10 Interblock - Hit Gorica 2:0 1:0 5
11 Interblock - Primorje 2:0 1:0 5
11 Hit Gorica - Luka Koper 2:0 2:1 5
11 Maribor - Rudar Velenje 2:1 3:0 4
11 MIK CM Celje - Labod Drava Ptuj 1:0 3:1 4
11 Nafta Lendava - Domžale 1:0 2:2 0
12 Primorje - Nafta Lendava 1:2 1:0 1
12 Domžale - MIK CM Celje 1:2 2:1 0
12 Labod Drava Ptuj - Maribor 0:4 1:4 5
12 Rudar Velenje - Hit Gorica 2:1 2:0 5
12 Luka Koper - Interblock 1:4 1:0 1
13 FC Koper - Primorje Ajdovščina 1:1 2:1 1
13 Interblock - Rudar Velenje 2:1 2:1 7
13 ND Gorica - Ptuj 1:0 1:0 7
13 Maribor Branik - Domžale 3:0 2:0 5
13 Celje - ND Lendava 2:1 2:1 7
14 Primorje - MIK CM Celje 1:4 3:1 0
14 Nafta Lendava - Maribor 1:1 1:2 1
14 Domžale - Hit Gorica 2:3 1:0 0
14 Labod Drava Ptuj - Interblock 1:2 1:1 1
14 Rudar Velenje - Luka Koper 5:1 1:1 1
15 Rudar Velenje - Primorje 0:1 2:0 0
15 Luka Koper - Labod Drava Ptuj 3:1 2:2 0
15 Interblock - Domžale 0:0 0:0 7
15 Hit Gorica - Nafta Lendava 3:1 1:0 4
15 Maribor - MIK CM Celje 2:1 3:0 4
16 Primorje - Maribor 0:0 0:1 1
16 MIK CM Celje - Hit Gorica 3:2 2:0 4
16 Nafta Lendava - Interblock 3:0 1:1 0
16 Domžale - Luka Koper 3:1 3:0 5
16 Labod Drava Ptuj - Rudar Velenje 0:1 2:1 1
17 Labod Drava Ptuj - Primorje 1:1 3:1 1
17 Rudar Velenje - Domžale 1:0 1:1 1
17 Luka Koper - Nafta Lendava 1:1 1:0 1
17 Interblock - MIK CM Celje 1:1 2:1 1
17 Hit Gorica - Maribor 2:0 1:2 0
18 Primorje - Hit Gorica 1:3 2:2 0
18 Maribor - Interblock 4:1 4:1 7
18 MIK CM Celje - Luka Koper 2:1 3:1 5
18 Nafta Lendava - Rudar Velenje 1:1 1:0 1
18 Domžale - Labod Drava Ptuj 0:0 2:0 1
19 Domžale - Primorje 0:0 1:0 1
19 Nafta Lendava - Labod Drava Ptuj 1:0 2:1 4
19 MIK CM Celje - Rudar Velenje 2:1 2:2 1
19 Maribor - Luka Koper 0:0 4:0 1
19 Hit Gorica - Interblock 1:1 1:1 7
20 Primorje - Interblock 0:3 0:0 1
20 Luka Koper - Hit Gorica 3:1 1:0 4
20 Rudar Velenje - Maribor 1:2 1:2 7
20 Labod Drava Ptuj - MIK CM Celje 0:2 2:1 0
20 Domžale - Nafta Lendava 2:2 2:0 1
21 Nafta Lendava - Primorje 2:0 2:0 7
21 Celje - Domžale 0:1 1:1 1
21 Maribor - Labod Drava Ptuj 2:1 3:0 4
21 Interblock - Luka Koper 1:1 2:0 0
22 Primorje - Luka Koper 0:0 1:2 0
22 Rudar Velenje - Interblock 2:1 1:1 1
22 Labod Drava Ptuj - Hit Gorica 2:2 0:2 1
22 Domžale - Maribor 3:3 1:2 0
22 Nafta Lendava - MIK CM Celje 0:0 1:0 1
23 MIK CM Celje - Primorje 3:0 2:1 4
23 Maribor - Nafta Lendava 3:1 3:1 7
23 Hit Gorica - Domžale 2:3 2:2 1
23 Interblock - Labod Drava Ptuj 3:2 1:2 1
23 FC Koper - Rudar Velenje 0:1 0:2 5
24 Primorje - Rudar Velenje 2:0 1:1 0
24 Labod Drava Ptuj - Luka Koper 1:2 1:0 1
24 Domžale - Interblock 2:0 2:1 5
24 Nafta Lendava - Hit Gorica 1:4 2:0 0
24 MIK CM Celje - Maribor 1:1 2:3 0
25 Maribor - Primorje 2:0 4:2 4
25 Hit Gorica - MIK CM Celje 1:0 2:1 4
25 Interblock - Nafta Lendava 5:0 1:2 0
25 FC Luka Koper - Domžale 0:0 0:2 1
25 Rudar Velenje - Labod Drava Ptuj 3:2 3:1 5
26 Primorje - Labod Drava Ptuj 1:0 2:3 0
26 Domžale - Rudar Velenje 0:1 0:0 1
26 Nafta Lendava - Luka Koper 1:1 3:1 1
26 MIK CM Celje - Interblock 1:0 2:1 4
26 Maribor - Hit Gorica 0:0 2:0 1
27 Hit Gorica - Primorje 3:3 2:0 0
27 Rudar Velenje - Nafta Lendava 2:0 2:1 5
28 Primorje - Domžale 0:0 1:2 0
28 Labod Drava Ptuj - Nafta Lendava 4:1 1:1 1
28 Rudar Velenje - MIK CM Celje 0:1 3:2 0
28 Luka Koper - Maribor 0:0 1:3 0
28 Interblock - Hit Gorica 1:2 1:1 1
29 Interblock - Primorje 3:1 1:1 1
29 Hit Gorica - Luka Koper 1:0 1:1 1
29 Maribor - Rudar Velenje 4:1 3:1 5
29 MIK CM Celje - Labod Drava Ptuj 1:3 3:1 0
29 Nafta Lendava - Domžale 0:0 2:0 1
30 Primorje - Nafta Lendava 1:0 1:1 1
30 Domžale - MIK CM Celje 0:3 2:1 0
30 Labod Drava Ptuj - Maribor 2:1 1:4 0
30 Rudar Velenje - Hit Gorica 1:0 1:0 7
30 Luka Koper - Interblock 3:0 2:1 4
31 Hit Gorica - Labod Drava Ptuj 3:5 1:0 0
31 Maribor - Domžale 2:1 3:0 4
32 Primorje - MIK CM Celje 2:0 2:1 5
32 Nafta Lendava - Maribor 1:0 1:2 1
32 Domžale - Hit Gorica 0:2 3:2 1
32 Labod Drava Ptuj - Interblock 2:1 2:1 7
32 Rudar Velenje - Luka Koper 0:0 2:0 1
33 Rudar Velenje - Primorje 1:1 2:0 0
33 Luka Koper - Labod Drava Ptuj 1:2 1:1 1
33 Interblock - Domžale 0:2 3:2 1
33 Hit Gorica - Nafta Lendava 2:1 1:1 1
33 Maribor - MIK CM Celje 1:0 2:0 5
34 Primorje - Maribor 1:1 2:2 4
34 MIK CM Celje - Hit Gorica 1:2 2:1 0
34 Nafta Lendava - Interblock 3:3 1:1 4
34 Domžale - Luka Koper 1:0 2:0 5
34 Labod Drava Ptuj - Rudar Velenje 2:0 3:1 4
35 Labod Drava Ptuj - Primorje 0:1 3:1 1
35 Rudar Velenje - Domžale 2:2 2:1 1
35 Luka Koper - Nafta Lendava 3:0 1:0 5
35 Interblock - MIK CM Celje 2:0 2:1 5
35 Hit Gorica - Maribor 3:0 0:0 1
36 Primorje - Hit Gorica 2:1 2:1 7
36 Maribor - Interblock 0:1 2:0 0
36 MIK CM Celje - Luka Koper 1:2 1:1 1
36 Nafta Lendava - Rudar Velenje 0:1 3:3 0
36 Domžale - Labod Drava Ptuj 2:2 1:1 4

<< nazaj na povzetek









2.krog
Maribor
6
Olimpija
3
Luka Koper
3
Domžale
3
Zavrč
3
Celje
0
Gorica
0
Rudar
0
Radomlje
0
Krka
0
NASLEDNJA TEKMA ZADNJA TEKMA

3.KV(1)
 
NK Maribor
Maccabi Tel Aviv FC
 
30-07-2014
20:30