Novice Tekmovanja Člansko moštvo Nogometna šola Klub Zgodovina Navijači Novinarsko središče

sezona 2008/2009
Prediction league - hajduk

<< nazaj na povzetek

Virtualna lestvica
klub št. napovedi št. tekem zmage neodločeni porazi dani:dobljeni točke
Maribor 35 35 33,00 2,00 0,00 90:24 101,00
Domžale 35 35 15,00 11,00 9,00 48:37 56,00
Rudar Velenje 36 36 13,00 9,00 12,00 48:47 48,00
Celje 35 35 13,00 5,00 15,00 51:52 44,00
Gorica 36 36 11,00 10,00 14,00 35:41 43,00
Interblock 35 35 10,00 11,00 12,00 34:37 41,00
Labod Drava 35 35 11,00 8,00 16,00 43:57 41,00
Nafta 35 35 10,00 9,00 15,00 42:47 39,00
Luka Koper 34 34 7,00 11,00 15,00 27:52 32,00
Primorje 36 36 5,00 10,00 20,00 35:59 25,00


Napovedi
kolo tekma rezultat napoved točke
1 Domžale - Primorje Ajdovščina 2:0 2:0 7
1 ND Gorica - Interblock 2:2 1:0 0
1 Maribor Branik - FC Koper 3:2 3:1 5
1 Nafta - Labod Drava 2:0 2:2 1
1 MIK CM Celje - Rudar Velenje 2:0 3:1 4
2 Koper - Hit Gorica 1:3 1:1 1
2 Rudar Velenje - Maribor 1:2 1:2 7
2 Primorje - Interblock 1:1 1:2 1
2 Ptuj - Celje 0:2 0:2 7
2 Domžale - Nafta Lendava 2:2 3:1 0
3 Maribor Branik - Ptuj 1:1 2:0 0
3 ND Gorica - Rudar Velenje 0:2 2:0 0
3 Celje - Domžale 0:0 2:1 0
3 ND Lendava - Primorje Ajdovščina 1:0 3:1 4
3 Interblock - FC Koper 1:2 1:1 1
4 Domžale - Maribor 1:0 1:2 1
4 Labod Drava Ptuj - Hit Gorica 5:1 1:1 1
4 Nafta Lendava - MIK CM Celje 1:0 1:1 1
4 Primorje - Koper 2:0 1:1 0
4 Rudar Velenje - Interblock 2:0 1:0 5
5 Interblock - Labod Drava Ptuj 1:2 1:0 1
5 Koper - Rudar Velenje 1:1 1:1 7
5 Maribor - Nafta Lendava 4:1 3:1 5
5 MIK CM Celje - Primorje 2:2 2:1 1
5 HIT Gorica - Domžale 0:2 2:1 0
6 Domžale - Interblock 4:0 0:0 1
6 Labod Drava Ptuj - Koper 2:1 2:0 5
6 MIK CM Celje - Maribor 3:3 1:3 1
6 Nafta Lendava - Hit Gorica 1:0 2:0 5
6 Primorje - Rudar Velenje 3:1 1:1 1
7 Interblock - Nafta Lendava 3:1 2:0 4
7 ND Gorica - Celje 2:1 2:1 7
7 FC Koper - Domžale 1:1 1:1 7
7 Rudar Velenje - Ptuj 3:0 3:2 5
7 Maribor Branik - Primorje Ajdovščina 3:3 3:1 1
8 Domžale - Rudar Velenje 2:1 2:0 5
8 Maribor - Hit Gorica 4:3 2:0 4
8 Primorje - Labod Drava Ptuj 0:0 1:0 1
9 Hit Gorica - Primorje 2:1 2:2 1
9 Interblock - Maribor 1:2 1:2 7
9 Luka Koper - MIK CM Celje 1:0 1:1 1
9 Rudar Velenje - Nafta Lendava 0:0 3:1 0
9 Labod Drava Ptuj - Domžale 3:0 1:1 0
10 Primorje - Domžale 3:3 1:1 4
10 Labod Drava Ptuj - Nafta Lendava 1:0 2:1 4
10 Rudar Velenje - MIK CM Celje 2:2 2:3 1
10 Luka Koper - Maribor 1:1 0:3 0
10 Interblock - Hit Gorica 2:0 1:0 5
11 Interblock - Primorje 2:0 1:0 5
11 Hit Gorica - Luka Koper 2:0 2:1 5
11 Maribor - Rudar Velenje 2:1 3:0 4
11 MIK CM Celje - Labod Drava Ptuj 1:0 3:1 4
11 Nafta Lendava - Domžale 1:0 2:2 0
12 Primorje - Nafta Lendava 1:2 1:0 1
12 Domžale - MIK CM Celje 1:2 2:1 0
12 Labod Drava Ptuj - Maribor 0:4 1:4 5
12 Rudar Velenje - Hit Gorica 2:1 2:0 5
12 Luka Koper - Interblock 1:4 1:0 1
13 FC Koper - Primorje Ajdovščina 1:1 2:1 1
13 Interblock - Rudar Velenje 2:1 2:1 7
13 ND Gorica - Ptuj 1:0 1:0 7
13 Maribor Branik - Domžale 3:0 2:0 5
13 Celje - ND Lendava 2:1 2:1 7
14 Primorje - MIK CM Celje 1:4 3:1 0
14 Nafta Lendava - Maribor 1:1 1:2 1
14 Domžale - Hit Gorica 2:3 1:0 0
14 Labod Drava Ptuj - Interblock 1:2 1:1 1
14 Rudar Velenje - Luka Koper 5:1 1:1 1
15 Rudar Velenje - Primorje 0:1 2:0 0
15 Luka Koper - Labod Drava Ptuj 3:1 2:2 0
15 Interblock - Domžale 0:0 0:0 7
15 Hit Gorica - Nafta Lendava 3:1 1:0 4
15 Maribor - MIK CM Celje 2:1 3:0 4
16 Primorje - Maribor 0:0 0:1 1
16 MIK CM Celje - Hit Gorica 3:2 2:0 4
16 Nafta Lendava - Interblock 3:0 1:1 0
16 Domžale - Luka Koper 3:1 3:0 5
16 Labod Drava Ptuj - Rudar Velenje 0:1 2:1 1
17 Labod Drava Ptuj - Primorje 1:1 3:1 1
17 Rudar Velenje - Domžale 1:0 1:1 1
17 Luka Koper - Nafta Lendava 1:1 1:0 1
17 Interblock - MIK CM Celje 1:1 2:1 1
17 Hit Gorica - Maribor 2:0 1:2 0
18 Primorje - Hit Gorica 1:3 2:2 0
18 Maribor - Interblock 4:1 4:1 7
18 MIK CM Celje - Luka Koper 2:1 3:1 5
18 Nafta Lendava - Rudar Velenje 1:1 1:0 1
18 Domžale - Labod Drava Ptuj 0:0 2:0 1
19 Domžale - Primorje 0:0 1:0 1
19 Nafta Lendava - Labod Drava Ptuj 1:0 2:1 4
19 MIK CM Celje - Rudar Velenje 2:1 2:2 1
19 Maribor - Luka Koper 0:0 4:0 1
19 Hit Gorica - Interblock 1:1 1:1 7
20 Primorje - Interblock 0:3 0:0 1
20 Luka Koper - Hit Gorica 3:1 1:0 4
20 Rudar Velenje - Maribor 1:2 1:2 7
20 Labod Drava Ptuj - MIK CM Celje 0:2 2:1 0
20 Domžale - Nafta Lendava 2:2 2:0 1
21 Nafta Lendava - Primorje 2:0 2:0 7
21 Celje - Domžale 0:1 1:1 1
21 Maribor - Labod Drava Ptuj 2:1 3:0 4
21 Interblock - Luka Koper 1:1 2:0 0
22 Primorje - Luka Koper 0:0 1:2 0
22 Rudar Velenje - Interblock 2:1 1:1 1
22 Labod Drava Ptuj - Hit Gorica 2:2 0:2 1
22 Domžale - Maribor 3:3 1:2 0
22 Nafta Lendava - MIK CM Celje 0:0 1:0 1
23 MIK CM Celje - Primorje 3:0 2:1 4
23 Maribor - Nafta Lendava 3:1 3:1 7
23 Hit Gorica - Domžale 2:3 2:2 1
23 Interblock - Labod Drava Ptuj 3:2 1:2 1
23 FC Koper - Rudar Velenje 0:1 0:2 5
24 Primorje - Rudar Velenje 2:0 1:1 0
24 Labod Drava Ptuj - Luka Koper 1:2 1:0 1
24 Domžale - Interblock 2:0 2:1 5
24 Nafta Lendava - Hit Gorica 1:4 2:0 0
24 MIK CM Celje - Maribor 1:1 2:3 0
25 Maribor - Primorje 2:0 4:2 4
25 Hit Gorica - MIK CM Celje 1:0 2:1 4
25 Interblock - Nafta Lendava 5:0 1:2 0
25 FC Luka Koper - Domžale 0:0 0:2 1
25 Rudar Velenje - Labod Drava Ptuj 3:2 3:1 5
26 Primorje - Labod Drava Ptuj 1:0 2:3 0
26 Domžale - Rudar Velenje 0:1 0:0 1
26 Nafta Lendava - Luka Koper 1:1 3:1 1
26 MIK CM Celje - Interblock 1:0 2:1 4
26 Maribor - Hit Gorica 0:0 2:0 1
27 Hit Gorica - Primorje 3:3 2:0 0
27 Rudar Velenje - Nafta Lendava 2:0 2:1 5
28 Primorje - Domžale 0:0 1:2 0
28 Labod Drava Ptuj - Nafta Lendava 4:1 1:1 1
28 Rudar Velenje - MIK CM Celje 0:1 3:2 0
28 Luka Koper - Maribor 0:0 1:3 0
28 Interblock - Hit Gorica 1:2 1:1 1
29 Interblock - Primorje 3:1 1:1 1
29 Hit Gorica - Luka Koper 1:0 1:1 1
29 Maribor - Rudar Velenje 4:1 3:1 5
29 MIK CM Celje - Labod Drava Ptuj 1:3 3:1 0
29 Nafta Lendava - Domžale 0:0 2:0 1
30 Primorje - Nafta Lendava 1:0 1:1 1
30 Domžale - MIK CM Celje 0:3 2:1 0
30 Labod Drava Ptuj - Maribor 2:1 1:4 0
30 Rudar Velenje - Hit Gorica 1:0 1:0 7
30 Luka Koper - Interblock 3:0 2:1 4
31 Hit Gorica - Labod Drava Ptuj 3:5 1:0 0
31 Maribor - Domžale 2:1 3:0 4
32 Primorje - MIK CM Celje 2:0 2:1 5
32 Nafta Lendava - Maribor 1:0 1:2 1
32 Domžale - Hit Gorica 0:2 3:2 1
32 Labod Drava Ptuj - Interblock 2:1 2:1 7
32 Rudar Velenje - Luka Koper 0:0 2:0 1
33 Rudar Velenje - Primorje 1:1 2:0 0
33 Luka Koper - Labod Drava Ptuj 1:2 1:1 1
33 Interblock - Domžale 0:2 3:2 1
33 Hit Gorica - Nafta Lendava 2:1 1:1 1
33 Maribor - MIK CM Celje 1:0 2:0 5
34 Primorje - Maribor 1:1 2:2 4
34 MIK CM Celje - Hit Gorica 1:2 2:1 0
34 Nafta Lendava - Interblock 3:3 1:1 4
34 Domžale - Luka Koper 1:0 2:0 5
34 Labod Drava Ptuj - Rudar Velenje 2:0 3:1 4
35 Labod Drava Ptuj - Primorje 0:1 3:1 1
35 Rudar Velenje - Domžale 2:2 2:1 1
35 Luka Koper - Nafta Lendava 3:0 1:0 5
35 Interblock - MIK CM Celje 2:0 2:1 5
35 Hit Gorica - Maribor 3:0 0:0 1
36 Primorje - Hit Gorica 2:1 2:1 7
36 Maribor - Interblock 0:1 2:0 0
36 MIK CM Celje - Luka Koper 1:2 1:1 1
36 Nafta Lendava - Rudar Velenje 0:1 3:3 0
36 Domžale - Labod Drava Ptuj 2:2 1:1 4

<< nazaj na povzetek









29. krog
Maribor
58
Luka Koper
53
Rudar
50
Gorica
48
Zavrč
43
Domžale
39
Olimpija
36
Celje
30
Triglav
23
Krka
23
NASLEDNJA TEKMA ZADNJA TEKMA
30.krog
 
Luka Koper
Maribor
 
26-04-2014
20:05