Novice Tekmovanja Člansko moštvo Nogometna šola Klub Zgodovina Navijači Novinarsko središče

sezona 2009/2010
Prediction league - starosta

<< nazaj na povzetek

Virtualna lestvica
klub št. napovedi št. tekem zmage neodločeni porazi dani:dobljeni točke
Maribor 36 36 30,00 2,00 2,00 76:32 92,00
Rudar Velenje 36 36 17,00 8,00 9,00 56:39 59,00
Olimpija Ljubljana 36 36 15,00 7,00 11,00 42:40 52,00
Celje 35 35 14,00 6,00 14,00 41:41 48,00
Nafta 36 36 15,00 3,00 15,00 42:40 48,00
Gorica 36 36 13,00 6,00 15,00 41:46 45,00
Labod Drava 36 36 11,00 7,00 16,00 36:50 40,00
Luka Koper 36 36 10,00 9,00 14,00 40:41 39,00
Domžale 36 36 7,00 9,00 17,00 30:46 30,00
Interblock 35 35 5,00 5,00 24,00 30:59 20,00


Napovedi
kolo tekma rezultat napoved točke
1 Rudar Velenje - Nafta Lendava 2:0 2:0 7
1 Maribor - HIT Gorica 0:1 2:0 0
1 Olimpija - Interblock 1:3 1:1 1
1 Domžale - Labod Drava 2:2 0:0 4
1 Luka Koper - MIK CM Celje 1:0 1:0 7
2 Nafta - MIK CM Celje 2:2 2:0 1
2 Labod Drava - Luka Koper 1:3 1:0 1
2 Interblock - Domžale 0:0 2:1 0
2 HIT Gorica - Olimpija 1:2 1:1 1
2 Rudar - Maribor 1:0 1:2 1
4 Nafta - Labod Drava 3:1 2:1 5
4 Interblock - MIK CM Celje 1:2 2:1 0
4 HIT Gorica - Luka Koper 1:2 1:1 1
4 Rudar - Domžale 4:1 1:1 1
4 Maribor - Olimpija 1:0 2:0 5
5 Olimpija - Nafta 2:0 1:0 5
5 Domžale - Maribor 1:3 1:3 7
5 Luka Koper - Rudar 2:2 2:2 7
5 MIK CM Celje - HIT Gorica 2:0 1:2 0
5 Labod Drava - Interblock 1:1 2:1 1
6 Nafta - Interblock 0:1 2:0 0
6 HIT Gorica - Labod Drava 1:2 0:0 0
6 Rudar - CM Celje 2:0 1:1 0
6 Maribor - Luka Koper 1:2 2:0 0
6 Olimpija - Domžale 3:1 2:1 5
7 Domžale - Nafta 2:1 1:0 4
7 Luka Koper - Olimpija 2:1 1:1 1
7 MIK CM Celje - Maribor 2:1 2:1 7
7 Ptuj - Rudar Velenje 1:0 1:3 1
7 Interblock - HIT Gorica 3:1 2:0 4
8 Nafta - HIT Gorica 2:1 2:0 5
8 Rudar - Interblock 2:1 2:0 5
8 Maribor - Labod Drava 2:2 2:1 1
8 Olimpija - CM Celje 4:2 0:0 0
8 Domžale - Luka Koper 1:1 1:1 7
9 Luka Koper - Nafta 3:1 2:0 4
9 Celje - Domžale 2:3 1:1 0
9 Labod Drava - Olimpija 0:3 3:2 0
9 Interblock - Maribor 2:1 1:1 1
9 ND Gorica - Rudar Velenje 1:3 2:1 0
10 Nafta - Rudar 5:2 2:2 1
10 HIT Gorica - Maribor 2:3 1:2 4
10 Interblock - Olimpija 0:1 1:2 4
10 Labod Drava - Domžale 2:1 3:1 5
10 CM Celje - Luka Koper 0:1 2:1 1
11 CM Celje - Nafta 2:2 2:1 1
11 Luka Koper - Labod Drava 0:0 1:1 4
11 Domžale - Interblock 1:0 1:2 1
11 Olimpija - HIT Gorica 1:1 2:0 0
11 Maribor - Rudar 0:2 2:1 0
12 Nafta - Maribor 2:4 2:1 1
12 Rudar - Olimpija 0:3 3:1 0
12 HIT Gorica - Domžale 1:1 1:0 1
12 Interblock - Luka Koper 0:1 2:0 0
12 Labod Drava - CM Celje 0:1 2:1 1
13 Ptuj - ND Lendava 1:2 2:1 0
13 CM Celje - Interblock 3:1 1:0 4
13 Luka Koper - HIT Gorica 1:1 2:0 0
13 Domžale - Rudar 2:0 0:2 0
13 Olimpija - Maribor 0:1 1:2 4
14 Nafta - Olimpija 1:0 2:1 4
14 Maribor - Domžale 1:2 2:0 0
14 Rudar - Luka Koper 2:2 2:1 1
14 ND Gorica - Celje 1:1 0:2 0
14 Interblock - Labod Drava 2:1 1:1 1
15 Interblock - Nafta 1:1 1:2 1
15 Labod Drava - HIT Gorica 1:1 1:1 7
15 CM Celje - Rudar 0:4 1:1 0
15 Luka Koper - Maribor 1:3 1:2 5
15 Domžale - Olimpija 1:2 1:2 7
16 Maribor - CM Celje 3:3 2:1 0
16 Rudar - Labod Drava 0:3 3:1 0
16 HIT Gorica - Interblock 4:3 2:1 4
17 HIT Gorica - Nafta 3:1 2:0 4
17 Interblock - Rudar 3:1 1:3 0
17 Labod Drava - Maribor 0:2 1:3 4
17 CM Celje - Olimpija 1:1 2:0 0
17 FC Koper - Domžale 0:1 2:1 1
18 Nafta - Luka Koper 3:1 1:1 1
18 Domžale - CM Celje 1:5 1:1 1
18 Olimpija - Labod Drava 3:0 2:0 5
18 Maribor - Interblock 1:0 3:0 5
18 Rudar - HIT Gorica 0:3 2:1 0
19 Rudar - Nafta 0:1 1:1 1
19 Maribor - HIT Gorica 3:1 2:1 5
19 Olimpija - Interblock 2:0 2:1 5
19 Domžale - Ptuj 2:0 2:0 7
19 Luka Koper - CM Celje 4:0 1:2 0
20 Nafta - CM Celje 2:1 2:0 5
20 Labod Drava - Luka Koper 1:1 0:2 0
20 Interblock - Domžale 2:1 1:2 0
20 HIT Gorica - Olimpija 1:1 1:1 7
20 Rudar - Maribor 0:2 1:2 5
21 Maribor - Nafta 1:2 3:0 0
21 Olimpija - Rudar 0:1 1:1 1
21 Domžale - HIT Gorica 2:3 2:1 1
21 Luka Koper - Interblock 0:0 1:0 1
21 CM Celje - Labod Drava 3:0 3:1 5
23 Olimpija - Nafta 0:0 1:0 1
23 Domžale - Maribor 2:3 1:2 4
23 Luka Koper - Rudar 2:1 1:1 1
23 CM Celje - HIT Gorica 1:4 2:0 0
23 Labod Drava - Interblock 3:1 2:1 5
24 Nafta - Interblock 3:1 3:1 7
24 HIT Gorica - Labod Drava 2:1 2:1 7
24 Rudar - CM Celje 3:1 2:0 4
24 Maribor - Luka Koper 2:2 3:2 1
24 Olimpija - Domžale 1:1 1:1 7
25 Domžale - Nafta 3:1 2:1 5
25 Luka Koper - Olimpija 1:0 3:1 4
25 CM Celje - Maribor 0:2 2:3 4
25 Labod Drava - Rudar 0:1 2:0 0
25 Interblock - HIT Gorica 0:5 1:2 4
26 Nafta - HIT Gorica 0:1 2:1 1
26 Rudar Velenje - Interblock 1:2 3:0 0
26 Maribor - Labod Drava 3:2 3:1 5
26 Olimpija - CM Celje 1:3 2:1 0
26 Domžale - Luka Koper 0:1 1:1 1
27 Luka Koper - Nafta 2:0 2:1 5
27 CM Celje - Domžale 1:0 2:1 4
27 Labod Drava - Olimpija 0:0 1:0 1
27 Interblock - Maribor 0:1 1:3 4
27 HIT Gorica - Rudar 2:1 3:1 5
28 Nafta - Rudar 2:0 2:1 5
28 HIT Gorica - Maribor 3:3 2:3 1
28 Interblock - Olimpija 2:1 1:2 0
28 Ptuj - Domžale 2:1 2:0 5
28 CM Celje - Luka Koper 1:3 1:0 1
29 CM Celje - Nafta 3:2 2:1 4
29 Luka Koper - Labod Drava 1:1 2:0 0
29 Domžale - Interblock 2:1 1:0 4
29 Olimpija - HIT Gorica 5:0 2:1 4
29 Maribor - Rudar 0:1 3:1 1
30 Nafta - Maribor 3:1 1:2 0
30 Rudar - Olimpija 1:3 2:1 0
30 HIT Gorica - Domžale 2:3 2:0 1
30 Interblock - Luka Koper 0:5 1:2 4
30 Labod Drava - CM Celje 0:1 2:1 1
31 Labod Drava - Nafta 0:0 0:2 1
31 CM Celje - Interblock 5:1 2:1 5
31 Luka Koper - HIT Gorica 3:2 1:2 1
31 Domžale - Rudar 1:1 0:2 0
31 Olimpija - Maribor 1:1 1:3 1
32 Nafta - Olimpija 0:1 1:2 4
32 Maribor - Domžale 1:1 2:1 1
32 Rudar - Luka Koper 0:2 2:1 0
32 HIT Gorica - CM Celje 3:0 2:1 4
32 Interblock - Labod Drava 0:2 1:1 0
33 Interblock - Nafta 1:1 0:2 0
33 Labod Drava - HIT Gorica 2:4 1:1 0
33 CM Celje - Rudar 0:0 2:1 0
33 Luka Koper - Maribor 0:0 1:2 0
33 Domžale - Olimpija 1:2 2:1 0
34 Nafta - Domžale 2:0 1:0 5
34 Olimpija - Luka Koper 3:1 2:1 5
34 Maribor - CM Celje 1:1 2:0 0
34 Rudar - Labod Drava 4:2 1:0 4
34 HIT Gorica - Interblock 6:1 3:1 5
35 HIT Gorica - Nafta 3:1 2:1 5
35 Interblock - Rudar 0:1 0:2 5
35 Labod Drava - Maribor 0:1 1:3 4
35 CM Celje - Olimpija 1:0 0:1 0
35 Luka Koper - Domžale 1:3 1:1 1
36 Nafta - Luka Koper 1:2 2:1 0
36 Domžale - CM Celje 2:2 1:1 4
36 Olimpija - Labod Drava 2:0 2:0 7
36 Maribor - Interblock 1:0 1:1 1
36 Rudar - HIT Gorica 2:3 2:1 1

<< nazaj na povzetek









26. krog
Maribor
52
Luka Koper
47
Rudar
44
Gorica
41
Zavrč
37
Domžale
36
Olimpija
33
Celje
30
Krka
22
Triglav
18
NASLEDNJA TEKMA ZADNJA TEKMA
27.krog
 
Domžale
Maribor
 
16-04-2014
19:00