sezona 2009/2010
Prediction league - starosta

<< nazaj na povzetek

Virtualna lestvica
klub št. napovedi št. tekem zmage neodločeni porazi dani:dobljeni točke
Maribor 36 36 30,00 2,00 2,00 76:32 92,00
Rudar Velenje 36 36 17,00 8,00 9,00 56:39 59,00
Olimpija Ljubljana 36 36 15,00 7,00 11,00 42:40 52,00
Celje 35 35 14,00 6,00 14,00 41:41 48,00
Nafta 36 36 15,00 3,00 15,00 42:40 48,00
Gorica 36 36 13,00 6,00 15,00 41:46 45,00
Labod Drava 36 36 11,00 7,00 16,00 36:50 40,00
Luka Koper 36 36 10,00 9,00 14,00 40:41 39,00
Domžale 36 36 7,00 9,00 17,00 30:46 30,00
Interblock 35 35 5,00 5,00 24,00 30:59 20,00


Napovedi
kolo tekma rezultat napoved točke
1 Rudar Velenje - Nafta Lendava 2:0 2:0 7
1 Maribor - HIT Gorica 0:1 2:0 0
1 Olimpija - Interblock 1:3 1:1 1
1 Domžale - Labod Drava 2:2 0:0 4
1 Luka Koper - MIK CM Celje 1:0 1:0 7
2 Nafta - MIK CM Celje 2:2 2:0 1
2 Labod Drava - Luka Koper 1:3 1:0 1
2 Interblock - Domžale 0:0 2:1 0
2 HIT Gorica - Olimpija 1:2 1:1 1
2 Rudar - Maribor 1:0 1:2 1
4 Nafta - Labod Drava 3:1 2:1 5
4 Interblock - MIK CM Celje 1:2 2:1 0
4 HIT Gorica - Luka Koper 1:2 1:1 1
4 Rudar - Domžale 4:1 1:1 1
4 Maribor - Olimpija 1:0 2:0 5
5 Olimpija - Nafta 2:0 1:0 5
5 Domžale - Maribor 1:3 1:3 7
5 Luka Koper - Rudar 2:2 2:2 7
5 MIK CM Celje - HIT Gorica 2:0 1:2 0
5 Labod Drava - Interblock 1:1 2:1 1
6 Nafta - Interblock 0:1 2:0 0
6 HIT Gorica - Labod Drava 1:2 0:0 0
6 Rudar - CM Celje 2:0 1:1 0
6 Maribor - Luka Koper 1:2 2:0 0
6 Olimpija - Domžale 3:1 2:1 5
7 Domžale - Nafta 2:1 1:0 4
7 Luka Koper - Olimpija 2:1 1:1 1
7 MIK CM Celje - Maribor 2:1 2:1 7
7 Ptuj - Rudar Velenje 1:0 1:3 1
7 Interblock - HIT Gorica 3:1 2:0 4
8 Nafta - HIT Gorica 2:1 2:0 5
8 Rudar - Interblock 2:1 2:0 5
8 Maribor - Labod Drava 2:2 2:1 1
8 Olimpija - CM Celje 4:2 0:0 0
8 Domžale - Luka Koper 1:1 1:1 7
9 Luka Koper - Nafta 3:1 2:0 4
9 Celje - Domžale 2:3 1:1 0
9 Labod Drava - Olimpija 0:3 3:2 0
9 Interblock - Maribor 2:1 1:1 1
9 ND Gorica - Rudar Velenje 1:3 2:1 0
10 Nafta - Rudar 5:2 2:2 1
10 HIT Gorica - Maribor 2:3 1:2 4
10 Interblock - Olimpija 0:1 1:2 4
10 Labod Drava - Domžale 2:1 3:1 5
10 CM Celje - Luka Koper 0:1 2:1 1
11 CM Celje - Nafta 2:2 2:1 1
11 Luka Koper - Labod Drava 0:0 1:1 4
11 Domžale - Interblock 1:0 1:2 1
11 Olimpija - HIT Gorica 1:1 2:0 0
11 Maribor - Rudar 0:2 2:1 0
12 Nafta - Maribor 2:4 2:1 1
12 Rudar - Olimpija 0:3 3:1 0
12 HIT Gorica - Domžale 1:1 1:0 1
12 Interblock - Luka Koper 0:1 2:0 0
12 Labod Drava - CM Celje 0:1 2:1 1
13 Ptuj - ND Lendava 1:2 2:1 0
13 CM Celje - Interblock 3:1 1:0 4
13 Luka Koper - HIT Gorica 1:1 2:0 0
13 Domžale - Rudar 2:0 0:2 0
13 Olimpija - Maribor 0:1 1:2 4
14 Nafta - Olimpija 1:0 2:1 4
14 Maribor - Domžale 1:2 2:0 0
14 Rudar - Luka Koper 2:2 2:1 1
14 ND Gorica - Celje 1:1 0:2 0
14 Interblock - Labod Drava 2:1 1:1 1
15 Interblock - Nafta 1:1 1:2 1
15 Labod Drava - HIT Gorica 1:1 1:1 7
15 CM Celje - Rudar 0:4 1:1 0
15 Luka Koper - Maribor 1:3 1:2 5
15 Domžale - Olimpija 1:2 1:2 7
16 Maribor - CM Celje 3:3 2:1 0
16 Rudar - Labod Drava 0:3 3:1 0
16 HIT Gorica - Interblock 4:3 2:1 4
17 HIT Gorica - Nafta 3:1 2:0 4
17 Interblock - Rudar 3:1 1:3 0
17 Labod Drava - Maribor 0:2 1:3 4
17 CM Celje - Olimpija 1:1 2:0 0
17 FC Koper - Domžale 0:1 2:1 1
18 Nafta - Luka Koper 3:1 1:1 1
18 Domžale - CM Celje 1:5 1:1 1
18 Olimpija - Labod Drava 3:0 2:0 5
18 Maribor - Interblock 1:0 3:0 5
18 Rudar - HIT Gorica 0:3 2:1 0
19 Rudar - Nafta 0:1 1:1 1
19 Maribor - HIT Gorica 3:1 2:1 5
19 Olimpija - Interblock 2:0 2:1 5
19 Domžale - Ptuj 2:0 2:0 7
19 Luka Koper - CM Celje 4:0 1:2 0
20 Nafta - CM Celje 2:1 2:0 5
20 Labod Drava - Luka Koper 1:1 0:2 0
20 Interblock - Domžale 2:1 1:2 0
20 HIT Gorica - Olimpija 1:1 1:1 7
20 Rudar - Maribor 0:2 1:2 5
21 Maribor - Nafta 1:2 3:0 0
21 Olimpija - Rudar 0:1 1:1 1
21 Domžale - HIT Gorica 2:3 2:1 1
21 Luka Koper - Interblock 0:0 1:0 1
21 CM Celje - Labod Drava 3:0 3:1 5
23 Olimpija - Nafta 0:0 1:0 1
23 Domžale - Maribor 2:3 1:2 4
23 Luka Koper - Rudar 2:1 1:1 1
23 CM Celje - HIT Gorica 1:4 2:0 0
23 Labod Drava - Interblock 3:1 2:1 5
24 Nafta - Interblock 3:1 3:1 7
24 HIT Gorica - Labod Drava 2:1 2:1 7
24 Rudar - CM Celje 3:1 2:0 4
24 Maribor - Luka Koper 2:2 3:2 1
24 Olimpija - Domžale 1:1 1:1 7
25 Domžale - Nafta 3:1 2:1 5
25 Luka Koper - Olimpija 1:0 3:1 4
25 CM Celje - Maribor 0:2 2:3 4
25 Labod Drava - Rudar 0:1 2:0 0
25 Interblock - HIT Gorica 0:5 1:2 4
26 Nafta - HIT Gorica 0:1 2:1 1
26 Rudar Velenje - Interblock 1:2 3:0 0
26 Maribor - Labod Drava 3:2 3:1 5
26 Olimpija - CM Celje 1:3 2:1 0
26 Domžale - Luka Koper 0:1 1:1 1
27 Luka Koper - Nafta 2:0 2:1 5
27 CM Celje - Domžale 1:0 2:1 4
27 Labod Drava - Olimpija 0:0 1:0 1
27 Interblock - Maribor 0:1 1:3 4
27 HIT Gorica - Rudar 2:1 3:1 5
28 Nafta - Rudar 2:0 2:1 5
28 HIT Gorica - Maribor 3:3 2:3 1
28 Interblock - Olimpija 2:1 1:2 0
28 Ptuj - Domžale 2:1 2:0 5
28 CM Celje - Luka Koper 1:3 1:0 1
29 CM Celje - Nafta 3:2 2:1 4
29 Luka Koper - Labod Drava 1:1 2:0 0
29 Domžale - Interblock 2:1 1:0 4
29 Olimpija - HIT Gorica 5:0 2:1 4
29 Maribor - Rudar 0:1 3:1 1
30 Nafta - Maribor 3:1 1:2 0
30 Rudar - Olimpija 1:3 2:1 0
30 HIT Gorica - Domžale 2:3 2:0 1
30 Interblock - Luka Koper 0:5 1:2 4
30 Labod Drava - CM Celje 0:1 2:1 1
31 Labod Drava - Nafta 0:0 0:2 1
31 CM Celje - Interblock 5:1 2:1 5
31 Luka Koper - HIT Gorica 3:2 1:2 1
31 Domžale - Rudar 1:1 0:2 0
31 Olimpija - Maribor 1:1 1:3 1
32 Nafta - Olimpija 0:1 1:2 4
32 Maribor - Domžale 1:1 2:1 1
32 Rudar - Luka Koper 0:2 2:1 0
32 HIT Gorica - CM Celje 3:0 2:1 4
32 Interblock - Labod Drava 0:2 1:1 0
33 Interblock - Nafta 1:1 0:2 0
33 Labod Drava - HIT Gorica 2:4 1:1 0
33 CM Celje - Rudar 0:0 2:1 0
33 Luka Koper - Maribor 0:0 1:2 0
33 Domžale - Olimpija 1:2 2:1 0
34 Nafta - Domžale 2:0 1:0 5
34 Olimpija - Luka Koper 3:1 2:1 5
34 Maribor - CM Celje 1:1 2:0 0
34 Rudar - Labod Drava 4:2 1:0 4
34 HIT Gorica - Interblock 6:1 3:1 5
35 HIT Gorica - Nafta 3:1 2:1 5
35 Interblock - Rudar 0:1 0:2 5
35 Labod Drava - Maribor 0:1 1:3 4
35 CM Celje - Olimpija 1:0 0:1 0
35 Luka Koper - Domžale 1:3 1:1 1
36 Nafta - Luka Koper 1:2 2:1 0
36 Domžale - CM Celje 2:2 1:1 4
36 Olimpija - Labod Drava 2:0 2:0 7
36 Maribor - Interblock 1:0 1:1 1
36 Rudar - HIT Gorica 2:3 2:1 1

<< nazaj na povzetek









7.krog LESTVICA
STRELCI
Domžale
21
Olimpija
13
Celje
12
Maribor
12
Zavrč
12
Rudar
6
Luka Koper
6
Gorica
4
Krka
3
Radomlje
0
NASLEDNJA TEKMA ZADNJA TEKMA
8.krog
 
Maribor
Krka
 
13-09-2014
KUPI VSTOPNICE