Novice Tekmovanja Člansko moštvo Nogometna šola Klub Zgodovina Navijači Novinarsko središče

sezona 2009/2010
Prediction league - tomaž bracic

<< nazaj na povzetek

Virtualna lestvica
klub št. napovedi št. tekem zmage neodločeni porazi dani:dobljeni točke
Maribor 17 17 14,00 2,00 0,00 33:11 44,00
Luka Koper 17 17 9,00 4,00 3,00 25:13 31,00
Rudar Velenje 17 17 9,00 3,00 4,00 24:15 30,00
Gorica 17 17 9,00 1,00 6,00 20:15 28,00
Domžale 17 17 5,00 5,00 6,00 14:18 20,00
Interblock 17 17 5,00 5,00 6,00 17:17 20,00
Celje 17 17 3,00 8,00 5,00 20:24 17,00
Olimpija Ljubljana 17 17 1,00 8,00 7,00 15:22 11,00
Nafta 17 17 1,00 5,00 10,00 11:27 8,00
Labod Drava 17 17 1,00 5,00 10,00 10:27 8,00


Napovedi
kolo tekma rezultat napoved točke
1 Rudar Velenje - Nafta Lendava 2:0 3:1 4
1 Maribor - HIT Gorica 0:1 2:0 0
1 Olimpija - Interblock 1:3 0:2 4
1 Domžale - Labod Drava 2:2 2:1 1
1 Luka Koper - MIK CM Celje 1:0 1:1 1
2 Nafta - MIK CM Celje 2:2 2:2 7
2 Labod Drava - Luka Koper 1:3 1:1 1
2 Interblock - Domžale 0:0 0:0 7
2 HIT Gorica - Olimpija 1:2 2:0 0
2 Rudar - Maribor 1:0 1:2 1
3 Maribor - Nafta 3:1 2:0 4
3 Olimpija - Rudar 0:1 1:2 4
3 Domžale - HIT Gorica 1:4 1:0 1
3 Luka Koper - Interblock 2:1 2:1 7
3 MIK CM Celje - Labod Drava 1:0 1:1 1
5 Olimpija - Nafta 2:0 1:2 0
5 Domžale - Maribor 1:3 1:3 7
5 Luka Koper - Rudar 2:2 1:0 0
5 MIK CM Celje - HIT Gorica 2:0 1:1 0
5 Labod Drava - Interblock 1:1 0:2 0
6 Nafta - Interblock 0:1 1:2 4
6 HIT Gorica - Labod Drava 1:2 2:0 0
6 Rudar - CM Celje 2:0 1:0 5
6 Maribor - Luka Koper 1:2 2:1 0
6 Olimpija - Domžale 3:1 1:1 1
7 Domžale - Nafta 2:1 0:0 0
7 Luka Koper - Olimpija 2:1 2:0 5
7 MIK CM Celje - Maribor 2:1 2:3 1
7 Ptuj - Rudar Velenje 1:0 1:1 1
7 Interblock - HIT Gorica 3:1 2:1 5
8 Nafta - HIT Gorica 2:1 0:1 1
8 Rudar - Interblock 2:1 2:0 5
8 Maribor - Labod Drava 2:2 2:0 1
8 Olimpija - CM Celje 4:2 1:1 0
8 Domžale - Luka Koper 1:1 1:3 1
9 Luka Koper - Nafta 3:1 2:0 4
9 Celje - Domžale 2:3 2:1 1
9 Labod Drava - Olimpija 0:3 1:1 0
9 Interblock - Maribor 2:1 1:1 1
9 ND Gorica - Rudar Velenje 1:3 1:0 1
10 Nafta - Rudar 5:2 0:2 1
10 HIT Gorica - Maribor 2:3 1:2 4
10 Interblock - Olimpija 0:1 1:1 1
10 Labod Drava - Domžale 2:1 1:1 1
10 CM Celje - Luka Koper 0:1 2:2 0
11 CM Celje - Nafta 2:2 1:1 4
11 Luka Koper - Labod Drava 0:0 2:0 1
11 Domžale - Interblock 1:0 1:0 7
11 Olimpija - HIT Gorica 1:1 3:0 0
11 Maribor - Rudar 0:2 2:1 0
12 Nafta - Maribor 2:4 0:2 4
12 Rudar - Olimpija 0:3 2:2 0
12 HIT Gorica - Domžale 1:1 1:0 1
12 Interblock - Luka Koper 0:1 1:1 1
12 Labod Drava - CM Celje 0:1 1:2 4
13 Ptuj - ND Lendava 1:2 1:0 1
13 CM Celje - Interblock 3:1 2:1 5
13 Luka Koper - HIT Gorica 1:1 2:0 0
13 Domžale - Rudar 2:0 1:1 0
13 Olimpija - Maribor 0:1 1:1 1
14 Nafta - Olimpija 1:0 1:1 1
14 Maribor - Domžale 1:2 2:0 0
14 Rudar - Luka Koper 2:2 1:0 0
14 ND Gorica - Celje 1:1 3:1 1
14 Interblock - Labod Drava 2:1 2:0 5
15 Interblock - Nafta 1:1 1:1 7
15 Labod Drava - HIT Gorica 1:1 0:2 0
15 CM Celje - Rudar 0:4 1:2 4
15 Luka Koper - Maribor 1:3 1:2 5
15 Domžale - Olimpija 1:2 1:0 1
16 Nafta - Domžale 2:2 1:3 0
16 Olimpija - Luka Koper 0:1 1:2 4
16 Maribor - CM Celje 3:3 2:0 0
16 Rudar - Labod Drava 0:3 3:1 0
16 HIT Gorica - Interblock 4:3 2:0 4
17 HIT Gorica - Nafta 3:1 3:1 7
17 Interblock - Rudar 3:1 1:2 0
17 Labod Drava - Maribor 0:2 1:3 4
17 CM Celje - Olimpija 1:1 1:1 7
17 FC Koper - Domžale 0:1 2:0 0

<< nazaj na povzetek









29. krog
Maribor
58
Luka Koper
53
Rudar
50
Gorica
48
Zavrč
43
Domžale
39
Olimpija
36
Celje
30
Triglav
23
Krka
23
NASLEDNJA TEKMA ZADNJA TEKMA
30.krog
 
Luka Koper
Maribor
 
26-04-2014
20:05