Novice Tekmovanja Člansko moštvo Nogometna šola Klub Zgodovina Navijači Novinarsko središče

sezona 2009/2010
Prediction league - Shiny

<< nazaj na povzetek

Virtualna lestvica
klub št. napovedi št. tekem zmage neodločeni porazi dani:dobljeni točke
Maribor 32 32 29,00 1,00 0,00 74:25 88,00
Gorica 30 30 15,00 6,00 7,00 40:26 51,00
Rudar Velenje 29 29 11,00 6,00 10,00 25:21 39,00
Celje 30 30 11,00 4,00 13,00 23:28 37,00
Olimpija Ljubljana 30 30 8,00 12,00 8,00 28:28 36,00
Domžale 30 30 8,00 11,00 9,00 25:30 35,00
Nafta 29 29 8,00 9,00 10,00 27:30 33,00
Luka Koper 30 30 5,00 12,00 11,00 17:25 27,00
Interblock 31 31 5,00 7,00 17,00 16:36 22,00
Labod Drava 31 31 4,00 6,00 19,00 13:39 18,00


Napovedi
kolo tekma rezultat napoved točke
1 Rudar Velenje - Nafta Lendava 2:0 3:0 5
1 Maribor - HIT Gorica 0:1 2:1 1
1 Olimpija - Interblock 1:3 1:1 1
1 Domžale - Labod Drava 2:2 1:0 0
1 Luka Koper - MIK CM Celje 1:0 1:0 7
2 Nafta - MIK CM Celje 2:2 1:0 0
2 Labod Drava - Luka Koper 1:3 0:0 0
2 Interblock - Domžale 0:0 1:0 1
2 HIT Gorica - Olimpija 1:2 2:0 0
2 Rudar - Maribor 1:0 2:2 0
3 Maribor - Nafta 3:1 2:0 4
3 Olimpija - Rudar 0:1 1:1 1
3 Domžale - HIT Gorica 1:4 1:1 1
3 Luka Koper - Interblock 2:1 0:0 0
3 MIK CM Celje - Labod Drava 1:0 1:0 7
4 Nafta - Labod Drava 3:1 1:1 1
4 Interblock - MIK CM Celje 1:2 1:0 1
4 HIT Gorica - Luka Koper 1:2 2:0 0
4 Rudar - Domžale 4:1 2:0 4
4 Maribor - Olimpija 1:0 3:1 4
6 Nafta - Interblock 0:1 1:1 1
6 HIT Gorica - Labod Drava 1:2 2:1 0
6 Rudar - CM Celje 2:0 2:1 5
6 Maribor - Luka Koper 1:2 2:0 0
6 Olimpija - Domžale 3:1 2:0 4
7 Domžale - Nafta 2:1 1:1 1
7 Luka Koper - Olimpija 2:1 1:1 1
7 MIK CM Celje - Maribor 2:1 1:2 0
7 Ptuj - Rudar Velenje 1:0 1:0 7
7 Interblock - HIT Gorica 3:1 1:1 1
8 Nafta - HIT Gorica 2:1 1:2 0
8 Rudar - Interblock 2:1 0:0 0
8 Maribor - Labod Drava 2:2 2:0 1
8 Olimpija - CM Celje 4:2 1:0 4
8 Domžale - Luka Koper 1:1 1:1 7
9 Luka Koper - Nafta 3:1 2:1 5
9 Celje - Domžale 2:3 1:1 0
9 Labod Drava - Olimpija 0:3 1:1 0
9 Interblock - Maribor 2:1 1:3 0
9 ND Gorica - Rudar Velenje 1:3 1:0 1
10 Nafta - Rudar 5:2 0:1 0
10 HIT Gorica - Maribor 2:3 1:3 5
10 Interblock - Olimpija 0:1 2:1 1
10 Labod Drava - Domžale 2:1 1:1 1
10 CM Celje - Luka Koper 0:1 2:1 1
11 CM Celje - Nafta 2:2 1:0 0
11 Luka Koper - Labod Drava 0:0 2:0 1
11 Domžale - Interblock 1:0 2:1 4
11 Olimpija - HIT Gorica 1:1 2:0 0
11 Maribor - Rudar 0:2 2:0 0
12 Nafta - Maribor 2:4 1:2 4
12 Rudar - Olimpija 0:3 2:1 0
12 HIT Gorica - Domžale 1:1 1:1 7
12 Interblock - Luka Koper 0:1 0:0 1
12 Labod Drava - CM Celje 0:1 1:0 0
14 Nafta - Olimpija 1:0 1:1 1
14 Maribor - Domžale 1:2 3:1 0
14 Rudar - Luka Koper 2:2 0:0 4
14 ND Gorica - Celje 1:1 1:2 1
14 Interblock - Labod Drava 2:1 1:0 4
15 Interblock - Nafta 1:1 1:2 1
15 Labod Drava - HIT Gorica 1:1 0:2 0
15 CM Celje - Rudar 0:4 1:0 0
15 Luka Koper - Maribor 1:3 1:2 5
15 Domžale - Olimpija 1:2 2:1 0
16 Nafta - Domžale 2:2 1:1 4
16 Olimpija - Luka Koper 0:1 0:0 1
16 Maribor - CM Celje 3:3 3:0 1
16 Rudar - Labod Drava 0:3 2:0 0
16 HIT Gorica - Interblock 4:3 2:0 4
17 Labod Drava - Maribor 0:2 1:2 5
18 Maribor - Interblock 1:0 3:1 4
19 Maribor - HIT Gorica 3:1 3:1 7
19 Olimpija - Interblock 2:0 1:0 5
19 Domžale - Ptuj 2:0 2:1 5
19 Luka Koper - CM Celje 4:0 0:2 0
20 Nafta - CM Celje 2:1 2:0 5
20 Labod Drava - Luka Koper 1:1 0:2 0
20 Interblock - Domžale 2:1 1:2 0
20 HIT Gorica - Olimpija 1:1 1:1 7
20 Rudar - Maribor 0:2 1:2 5
21 Maribor - Nafta 1:2 3:1 0
21 Olimpija - Rudar 0:1 1:0 0
21 Domžale - HIT Gorica 2:3 2:0 1
21 Luka Koper - Interblock 0:0 0:0 7
21 CM Celje - Labod Drava 3:0 1:0 5
22 Nafta - Labod Drava 1:0 2:0 5
22 Interblock - CM Celje 0:0 0:1 1
22 HIT Gorica - Luka Koper 1:2 1:0 1
22 Rudar - Domžale 0:2 0:1 5
22 Maribor - Olimpija 2:1 3:1 5
23 Olimpija - Nafta 0:0 1:1 4
23 Domžale - Maribor 2:3 1:3 5
23 Luka Koper - Rudar 2:1 0:0 0
23 CM Celje - HIT Gorica 1:4 1:0 1
23 Labod Drava - Interblock 3:1 1:0 4
24 Nafta - Interblock 3:1 2:0 4
24 HIT Gorica - Labod Drava 2:1 3:1 5
24 Rudar - CM Celje 3:1 1:0 4
24 Maribor - Luka Koper 2:2 2:1 1
24 Olimpija - Domžale 1:1 0:0 4
25 Domžale - Nafta 3:1 1:1 1
25 Luka Koper - Olimpija 1:0 1:1 1
25 CM Celje - Maribor 0:2 2:3 4
25 Labod Drava - Rudar 0:1 1:0 0
25 Interblock - HIT Gorica 0:5 1:2 4
26 Nafta - HIT Gorica 0:1 1:1 1
26 Rudar Velenje - Interblock 1:2 2:0 0
26 Maribor - Labod Drava 3:2 3:1 5
26 Olimpija - CM Celje 1:3 1:0 1
26 Domžale - Luka Koper 0:1 1:1 1
27 Luka Koper - Nafta 2:0 1:1 0
27 CM Celje - Domžale 1:0 1:0 7
27 Labod Drava - Olimpija 0:0 0:0 7
27 Interblock - Maribor 0:1 1:2 4
27 HIT Gorica - Rudar 2:1 3:1 5
30 Nafta - Maribor 3:1 1:3 0
30 Rudar - Olimpija 1:3 2:1 0
30 HIT Gorica - Domžale 2:3 2:0 1
30 Interblock - Luka Koper 0:5 1:0 0
30 Labod Drava - CM Celje 0:1 1:1 1
31 Labod Drava - Nafta 0:0 0:2 1
31 CM Celje - Interblock 5:1 1:0 4
31 Luka Koper - HIT Gorica 3:2 0:2 1
31 Domžale - Rudar 1:1 1:0 1
31 Olimpija - Maribor 1:1 1:2 1
34 Nafta - Domžale 2:0 1:0 5
34 Olimpija - Luka Koper 3:1 2:1 5
34 Maribor - CM Celje 1:1 3:1 1
34 Rudar - Labod Drava 4:2 1:0 4
34 HIT Gorica - Interblock 6:1 3:0 4
35 HIT Gorica - Nafta 3:1 1:0 4
35 Interblock - Rudar 0:1 0:1 7
35 Labod Drava - Maribor 0:1 0:2 5
35 CM Celje - Olimpija 1:0 1:1 1
35 Luka Koper - Domžale 1:3 1:0 1
36 Nafta - Luka Koper 1:2 1:0 1
36 Domžale - CM Celje 2:2 1:1 4
36 Olimpija - Labod Drava 2:0 2:0 7
36 Maribor - Interblock 1:0 2:0 5
36 Rudar - HIT Gorica 2:3 1:1 0

<< nazaj na povzetek









29. krog
Maribor
58
Luka Koper
53
Rudar
50
Gorica
48
Zavrč
43
Domžale
39
Olimpija
36
Celje
30
Triglav
23
Krka
23
NASLEDNJA TEKMA ZADNJA TEKMA
30.krog
 
Luka Koper
Maribor
 
26-04-2014
20:05