Novice Tekmovanja Člansko moštvo Nogometna šola Klub Zgodovina Navijači Novinarsko središče

sezona 2009/2010
Prediction league - Majca

<< nazaj na povzetek

Virtualna lestvica
klub št. napovedi št. tekem zmage neodločeni porazi dani:dobljeni točke
Maribor 33 33 31,00 0,00 0,00 66:23 93,00
Rudar Velenje 30 30 14,00 5,00 10,00 45:39 47,00
Gorica 30 30 11,00 9,00 9,00 39:34 42,00
Luka Koper 30 30 10,00 9,00 10,00 45:42 39,00
Nafta 30 30 9,00 8,00 11,00 33:35 35,00
Celje 30 30 8,00 9,00 12,00 36:41 33,00
Interblock 32 32 7,00 10,00 13,00 33:43 31,00
Olimpija Ljubljana 29 29 7,00 10,00 12,00 37:46 31,00
Domžale 31 31 7,00 7,00 14,00 31:42 28,00
Labod Drava 31 31 7,00 3,00 20,00 32:52 24,00


Napovedi
kolo tekma rezultat napoved točke
1 Rudar Velenje - Nafta Lendava 2:0 1:0 5
1 Maribor - HIT Gorica 0:1 2:1 1
1 Olimpija - Interblock 1:3 1:1 1
1 Domžale - Labod Drava 2:2 2:1 1
1 Luka Koper - MIK CM Celje 1:0 2:0 5
2 Nafta - MIK CM Celje 2:2 1:0 0
2 Labod Drava - Luka Koper 1:3 2:2 0
2 Interblock - Domžale 0:0 2:1 0
2 HIT Gorica - Olimpija 1:2 2:1 0
2 Rudar - Maribor 1:0 1:2 1
3 Maribor - Nafta 3:1 2:1 5
3 Olimpija - Rudar 0:1 1:2 4
3 Domžale - HIT Gorica 1:4 1:2 5
3 Luka Koper - Interblock 2:1 1:1 1
3 MIK CM Celje - Labod Drava 1:0 2:1 4
4 Nafta - Labod Drava 3:1 2:1 5
4 Interblock - MIK CM Celje 1:2 2:1 0
4 HIT Gorica - Luka Koper 1:2 2:2 1
4 Rudar - Domžale 4:1 2:0 4
4 Maribor - Olimpija 1:0 3:1 4
5 Olimpija - Nafta 2:0 1:1 0
5 Domžale - Maribor 1:3 1:2 5
5 Luka Koper - Rudar 2:2 2:1 1
5 MIK CM Celje - HIT Gorica 2:0 2:1 5
5 Labod Drava - Interblock 1:1 1:2 1
6 Nafta - Interblock 0:1 1:0 0
6 HIT Gorica - Labod Drava 1:2 2:0 0
6 Rudar - CM Celje 2:0 2:1 5
6 Maribor - Luka Koper 1:2 2:1 0
6 Olimpija - Domžale 3:1 2:1 5
7 Domžale - Nafta 2:1 1:1 1
7 Luka Koper - Olimpija 2:1 3:0 4
7 MIK CM Celje - Maribor 2:1 1:2 0
7 Ptuj - Rudar Velenje 1:0 1:2 1
7 Interblock - HIT Gorica 3:1 2:1 5
8 Nafta - HIT Gorica 2:1 2:1 7
8 Rudar - Interblock 2:1 2:1 7
8 Maribor - Labod Drava 2:2 2:0 1
8 Olimpija - CM Celje 4:2 2:2 1
8 Domžale - Luka Koper 1:1 1:1 7
9 Luka Koper - Nafta 3:1 2:0 4
9 Celje - Domžale 2:3 1:0 0
9 Labod Drava - Olimpija 0:3 2:1 0
9 Interblock - Maribor 2:1 1:2 0
9 ND Gorica - Rudar Velenje 1:3 1:1 1
10 Nafta - Rudar 5:2 1:2 1
10 HIT Gorica - Maribor 2:3 0:1 4
10 Interblock - Olimpija 0:1 2:2 0
10 Labod Drava - Domžale 2:1 1:1 1
10 CM Celje - Luka Koper 0:1 2:2 0
11 CM Celje - Nafta 2:2 2:1 1
11 Luka Koper - Labod Drava 0:0 3:1 0
11 Domžale - Interblock 1:0 1:1 1
11 Olimpija - HIT Gorica 1:1 2:1 1
11 Maribor - Rudar 0:2 2:1 0
12 Nafta - Maribor 2:4 0:1 4
12 Rudar - Olimpija 0:3 2:1 0
12 HIT Gorica - Domžale 1:1 1:1 7
12 Interblock - Luka Koper 0:1 2:2 0
12 Labod Drava - CM Celje 0:1 1:0 0
13 Ptuj - ND Lendava 1:2 2:1 0
13 CM Celje - Interblock 3:1 1:1 1
13 Luka Koper - HIT Gorica 1:1 2:1 1
13 Domžale - Rudar 2:0 2:1 5
13 Olimpija - Maribor 0:1 1:2 4
14 Nafta - Olimpija 1:0 1:1 1
14 Maribor - Domžale 1:2 2:0 0
14 Rudar - Luka Koper 2:2 2:2 7
14 ND Gorica - Celje 1:1 2:1 1
14 Interblock - Labod Drava 2:1 2:1 7
15 Interblock - Nafta 1:1 2:1 1
15 Labod Drava - HIT Gorica 1:1 1:1 7
15 CM Celje - Rudar 0:4 2:2 0
15 Luka Koper - Maribor 1:3 1:2 5
15 Domžale - Olimpija 1:2 2:1 0
16 Nafta - Domžale 2:2 1:0 0
16 Olimpija - Luka Koper 0:1 2:1 1
16 Maribor - CM Celje 3:3 2:0 0
16 Rudar - Labod Drava 0:3 3:1 0
16 HIT Gorica - Interblock 4:3 2:1 4
17 Labod Drava - Maribor 0:2 1:2 5
18 Maribor - Interblock 1:0 2:0 5
19 Rudar - Nafta 0:1 2:1 1
19 Maribor - HIT Gorica 3:1 2:1 5
19 Olimpija - Interblock 2:0 1:1 0
19 Domžale - Ptuj 2:0 2:1 5
19 Luka Koper - CM Celje 4:0 2:2 0
21 Maribor - Nafta 1:2 3:1 0
21 Olimpija - Rudar 0:1 2:2 0
21 Domžale - HIT Gorica 2:3 1:2 4
21 Luka Koper - Interblock 0:0 1:0 1
21 CM Celje - Labod Drava 3:0 2:0 5
22 Nafta - Labod Drava 1:0 3:1 4
22 Interblock - CM Celje 0:0 1:1 4
22 HIT Gorica - Luka Koper 1:2 2:1 0
22 Rudar - Domžale 0:2 2:2 1
22 Maribor - Olimpija 2:1 3:1 5
23 Olimpija - Nafta 0:0 1:0 1
23 Domžale - Maribor 2:3 1:2 4
23 Luka Koper - Rudar 2:1 2:1 7
23 CM Celje - HIT Gorica 1:4 1:1 1
23 Labod Drava - Interblock 3:1 2:0 4
24 Nafta - Interblock 3:1 2:1 5
24 HIT Gorica - Labod Drava 2:1 2:1 7
24 Rudar - CM Celje 3:1 1:0 4
24 Maribor - Luka Koper 2:2 2:0 1
24 Olimpija - Domžale 1:1 2:1 1
25 Domžale - Nafta 3:1 2:2 0
25 Luka Koper - Olimpija 1:0 2:1 4
25 CM Celje - Maribor 0:2 1:2 5
25 Labod Drava - Rudar 0:1 2:1 1
25 Interblock - HIT Gorica 0:5 1:1 0
26 Nafta - HIT Gorica 0:1 1:1 1
26 Rudar Velenje - Interblock 1:2 2:0 0
26 Maribor - Labod Drava 3:2 3:1 5
26 Olimpija - CM Celje 1:3 2:1 0
26 Domžale - Luka Koper 0:1 2:1 1
27 Luka Koper - Nafta 2:0 1:1 0
27 CM Celje - Domžale 1:0 2:0 5
27 Labod Drava - Olimpija 0:0 2:1 0
27 Interblock - Maribor 0:1 1:2 4
27 HIT Gorica - Rudar 2:1 2:1 7
28 Nafta - Rudar 2:0 2:0 7
28 HIT Gorica - Maribor 3:3 0:1 0
28 Interblock - Olimpija 2:1 1:1 1
28 Ptuj - Domžale 2:1 2:0 5
28 CM Celje - Luka Koper 1:3 2:1 0
29 CM Celje - Nafta 3:2 2:2 1
29 Luka Koper - Labod Drava 1:1 2:1 1
29 Domžale - Interblock 2:1 2:1 7
29 Olimpija - HIT Gorica 5:0 1:1 0
29 Maribor - Rudar 0:1 3:1 1
32 Nafta - Olimpija 0:1 1:1 1
32 Maribor - Domžale 1:1 2:1 1
32 Rudar - Luka Koper 0:2 2:1 0
32 HIT Gorica - CM Celje 3:0 1:1 0
32 Interblock - Labod Drava 0:2 2:1 0
33 Interblock - Nafta 1:1 1:2 1
33 Labod Drava - HIT Gorica 2:4 0:2 4
33 CM Celje - Rudar 0:0 2:1 0
33 Luka Koper - Maribor 0:0 1:3 0
33 Domžale - Olimpija 1:2 2:1 0
34 Olimpija - Luka Koper 3:1 2:1 5
34 Maribor - CM Celje 1:1 3:1 1
34 Rudar - Labod Drava 4:2 2:0 4
34 HIT Gorica - Interblock 6:1 2:0 4

<< nazaj na povzetek









29. krog
Maribor
58
Luka Koper
53
Rudar
50
Gorica
45
Zavrč
40
Domžale
39
Olimpija
33
Celje
30
Krka
23
Triglav
20
NASLEDNJA TEKMA ZADNJA TEKMA
30.krog
 
Luka Koper
Maribor
 
26-04-2014
20:05