sezona 2009/2010
Prediction league - Majca

<< nazaj na povzetek

Virtualna lestvica
klub št. napovedi št. tekem zmage neodločeni porazi dani:dobljeni točke
Maribor 33 33 31,00 0,00 0,00 66:23 93,00
Rudar Velenje 30 30 14,00 5,00 10,00 45:39 47,00
Gorica 30 30 11,00 9,00 9,00 39:34 42,00
Luka Koper 30 30 10,00 9,00 10,00 45:42 39,00
Nafta 30 30 9,00 8,00 11,00 33:35 35,00
Celje 30 30 8,00 9,00 12,00 36:41 33,00
Interblock 32 32 7,00 10,00 13,00 33:43 31,00
Olimpija Ljubljana 29 29 7,00 10,00 12,00 37:46 31,00
Domžale 31 31 7,00 7,00 14,00 31:42 28,00
Labod Drava 31 31 7,00 3,00 20,00 32:52 24,00


Napovedi
kolo tekma rezultat napoved točke
1 Rudar Velenje - Nafta Lendava 2:0 1:0 5
1 Maribor - HIT Gorica 0:1 2:1 1
1 Olimpija - Interblock 1:3 1:1 1
1 Domžale - Labod Drava 2:2 2:1 1
1 Luka Koper - MIK CM Celje 1:0 2:0 5
2 Nafta - MIK CM Celje 2:2 1:0 0
2 Labod Drava - Luka Koper 1:3 2:2 0
2 Interblock - Domžale 0:0 2:1 0
2 HIT Gorica - Olimpija 1:2 2:1 0
2 Rudar - Maribor 1:0 1:2 1
3 Maribor - Nafta 3:1 2:1 5
3 Olimpija - Rudar 0:1 1:2 4
3 Domžale - HIT Gorica 1:4 1:2 5
3 Luka Koper - Interblock 2:1 1:1 1
3 MIK CM Celje - Labod Drava 1:0 2:1 4
4 Nafta - Labod Drava 3:1 2:1 5
4 Interblock - MIK CM Celje 1:2 2:1 0
4 HIT Gorica - Luka Koper 1:2 2:2 1
4 Rudar - Domžale 4:1 2:0 4
4 Maribor - Olimpija 1:0 3:1 4
5 Olimpija - Nafta 2:0 1:1 0
5 Domžale - Maribor 1:3 1:2 5
5 Luka Koper - Rudar 2:2 2:1 1
5 MIK CM Celje - HIT Gorica 2:0 2:1 5
5 Labod Drava - Interblock 1:1 1:2 1
6 Nafta - Interblock 0:1 1:0 0
6 HIT Gorica - Labod Drava 1:2 2:0 0
6 Rudar - CM Celje 2:0 2:1 5
6 Maribor - Luka Koper 1:2 2:1 0
6 Olimpija - Domžale 3:1 2:1 5
7 Domžale - Nafta 2:1 1:1 1
7 Luka Koper - Olimpija 2:1 3:0 4
7 MIK CM Celje - Maribor 2:1 1:2 0
7 Ptuj - Rudar Velenje 1:0 1:2 1
7 Interblock - HIT Gorica 3:1 2:1 5
8 Nafta - HIT Gorica 2:1 2:1 7
8 Rudar - Interblock 2:1 2:1 7
8 Maribor - Labod Drava 2:2 2:0 1
8 Olimpija - CM Celje 4:2 2:2 1
8 Domžale - Luka Koper 1:1 1:1 7
9 Luka Koper - Nafta 3:1 2:0 4
9 Celje - Domžale 2:3 1:0 0
9 Labod Drava - Olimpija 0:3 2:1 0
9 Interblock - Maribor 2:1 1:2 0
9 ND Gorica - Rudar Velenje 1:3 1:1 1
10 Nafta - Rudar 5:2 1:2 1
10 HIT Gorica - Maribor 2:3 0:1 4
10 Interblock - Olimpija 0:1 2:2 0
10 Labod Drava - Domžale 2:1 1:1 1
10 CM Celje - Luka Koper 0:1 2:2 0
11 CM Celje - Nafta 2:2 2:1 1
11 Luka Koper - Labod Drava 0:0 3:1 0
11 Domžale - Interblock 1:0 1:1 1
11 Olimpija - HIT Gorica 1:1 2:1 1
11 Maribor - Rudar 0:2 2:1 0
12 Nafta - Maribor 2:4 0:1 4
12 Rudar - Olimpija 0:3 2:1 0
12 HIT Gorica - Domžale 1:1 1:1 7
12 Interblock - Luka Koper 0:1 2:2 0
12 Labod Drava - CM Celje 0:1 1:0 0
13 Ptuj - ND Lendava 1:2 2:1 0
13 CM Celje - Interblock 3:1 1:1 1
13 Luka Koper - HIT Gorica 1:1 2:1 1
13 Domžale - Rudar 2:0 2:1 5
13 Olimpija - Maribor 0:1 1:2 4
14 Nafta - Olimpija 1:0 1:1 1
14 Maribor - Domžale 1:2 2:0 0
14 Rudar - Luka Koper 2:2 2:2 7
14 ND Gorica - Celje 1:1 2:1 1
14 Interblock - Labod Drava 2:1 2:1 7
15 Interblock - Nafta 1:1 2:1 1
15 Labod Drava - HIT Gorica 1:1 1:1 7
15 CM Celje - Rudar 0:4 2:2 0
15 Luka Koper - Maribor 1:3 1:2 5
15 Domžale - Olimpija 1:2 2:1 0
16 Nafta - Domžale 2:2 1:0 0
16 Olimpija - Luka Koper 0:1 2:1 1
16 Maribor - CM Celje 3:3 2:0 0
16 Rudar - Labod Drava 0:3 3:1 0
16 HIT Gorica - Interblock 4:3 2:1 4
17 Labod Drava - Maribor 0:2 1:2 5
18 Maribor - Interblock 1:0 2:0 5
19 Rudar - Nafta 0:1 2:1 1
19 Maribor - HIT Gorica 3:1 2:1 5
19 Olimpija - Interblock 2:0 1:1 0
19 Domžale - Ptuj 2:0 2:1 5
19 Luka Koper - CM Celje 4:0 2:2 0
21 Maribor - Nafta 1:2 3:1 0
21 Olimpija - Rudar 0:1 2:2 0
21 Domžale - HIT Gorica 2:3 1:2 4
21 Luka Koper - Interblock 0:0 1:0 1
21 CM Celje - Labod Drava 3:0 2:0 5
22 Nafta - Labod Drava 1:0 3:1 4
22 Interblock - CM Celje 0:0 1:1 4
22 HIT Gorica - Luka Koper 1:2 2:1 0
22 Rudar - Domžale 0:2 2:2 1
22 Maribor - Olimpija 2:1 3:1 5
23 Olimpija - Nafta 0:0 1:0 1
23 Domžale - Maribor 2:3 1:2 4
23 Luka Koper - Rudar 2:1 2:1 7
23 CM Celje - HIT Gorica 1:4 1:1 1
23 Labod Drava - Interblock 3:1 2:0 4
24 Nafta - Interblock 3:1 2:1 5
24 HIT Gorica - Labod Drava 2:1 2:1 7
24 Rudar - CM Celje 3:1 1:0 4
24 Maribor - Luka Koper 2:2 2:0 1
24 Olimpija - Domžale 1:1 2:1 1
25 Domžale - Nafta 3:1 2:2 0
25 Luka Koper - Olimpija 1:0 2:1 4
25 CM Celje - Maribor 0:2 1:2 5
25 Labod Drava - Rudar 0:1 2:1 1
25 Interblock - HIT Gorica 0:5 1:1 0
26 Nafta - HIT Gorica 0:1 1:1 1
26 Rudar Velenje - Interblock 1:2 2:0 0
26 Maribor - Labod Drava 3:2 3:1 5
26 Olimpija - CM Celje 1:3 2:1 0
26 Domžale - Luka Koper 0:1 2:1 1
27 Luka Koper - Nafta 2:0 1:1 0
27 CM Celje - Domžale 1:0 2:0 5
27 Labod Drava - Olimpija 0:0 2:1 0
27 Interblock - Maribor 0:1 1:2 4
27 HIT Gorica - Rudar 2:1 2:1 7
28 Nafta - Rudar 2:0 2:0 7
28 HIT Gorica - Maribor 3:3 0:1 0
28 Interblock - Olimpija 2:1 1:1 1
28 Ptuj - Domžale 2:1 2:0 5
28 CM Celje - Luka Koper 1:3 2:1 0
29 CM Celje - Nafta 3:2 2:2 1
29 Luka Koper - Labod Drava 1:1 2:1 1
29 Domžale - Interblock 2:1 2:1 7
29 Olimpija - HIT Gorica 5:0 1:1 0
29 Maribor - Rudar 0:1 3:1 1
32 Nafta - Olimpija 0:1 1:1 1
32 Maribor - Domžale 1:1 2:1 1
32 Rudar - Luka Koper 0:2 2:1 0
32 HIT Gorica - CM Celje 3:0 1:1 0
32 Interblock - Labod Drava 0:2 2:1 0
33 Interblock - Nafta 1:1 1:2 1
33 Labod Drava - HIT Gorica 2:4 0:2 4
33 CM Celje - Rudar 0:0 2:1 0
33 Luka Koper - Maribor 0:0 1:3 0
33 Domžale - Olimpija 1:2 2:1 0
34 Olimpija - Luka Koper 3:1 2:1 5
34 Maribor - CM Celje 1:1 3:1 1
34 Rudar - Labod Drava 4:2 2:0 4
34 HIT Gorica - Interblock 6:1 2:0 4

<< nazaj na povzetek









17.krog LESTVICA
STRELCI
Domžale
41
Celje
33
Olimpija
32
Maribor
32
Zavrč
29
Rudar
22
Luka Koper
22
Gorica
12
Krka
9
Radomlje
5
NASLEDNJA TEKMA ZADNJA TEKMA
18.krog
 
Maribor
Luka Koper
 
22-11-2014
16:00
KUPI VSTOPNICE