sezona 2009/2010
Prediction league - drughi

<< nazaj na povzetek

Virtualna lestvica
klub št. napovedi št. tekem zmage neodločeni porazi dani:dobljeni točke
Gorica 36 36 29,00 2,00 5,00 70:26 89,00
Maribor 36 36 25,00 3,00 8,00 64:32 78,00
Luka Koper 36 36 19,00 4,00 13,00 51:38 61,00
Celje 36 36 17,00 3,00 16,00 35:33 54,00
Rudar Velenje 36 36 17,00 3,00 16,00 46:42 54,00
Olimpija Ljubljana 36 36 13,00 3,00 20,00 34:47 42,00
Domžale 35 35 11,00 8,00 16,00 33:41 41,00
Interblock 36 36 10,00 7,00 19,00 35:49 37,00
Nafta 36 36 10,00 5,00 21,00 33:56 35,00
Labod Drava 35 35 8,00 2,00 25,00 32:69 26,00


Napovedi
kolo tekma rezultat napoved točke
1 Rudar Velenje - Nafta Lendava 2:0 2:0 7
1 Maribor - HIT Gorica 0:1 2:1 1
1 Olimpija - Interblock 1:3 2:1 0
1 Luka Koper - MIK CM Celje 1:0 1:0 7
2 Nafta - MIK CM Celje 2:2 0:1 0
2 Labod Drava - Luka Koper 1:3 2:1 0
2 Interblock - Domžale 0:0 0:0 7
2 HIT Gorica - Olimpija 1:2 2:0 0
2 Rudar - Maribor 1:0 1:3 1
3 Maribor - Nafta 3:1 3:1 7
3 Olimpija - Rudar 0:1 2:0 0
3 Domžale - HIT Gorica 1:4 1:2 5
3 Luka Koper - Interblock 2:1 1:2 0
3 MIK CM Celje - Labod Drava 1:0 1:0 7
4 Nafta - Labod Drava 3:1 1:1 1
4 Interblock - MIK CM Celje 1:2 2:0 0
4 HIT Gorica - Luka Koper 1:2 3:1 0
4 Rudar - Domžale 4:1 2:0 4
4 Maribor - Olimpija 1:0 1:0 7
5 Olimpija - Nafta 2:0 2:1 5
5 Domžale - Maribor 1:3 2:1 0
5 Luka Koper - Rudar 2:2 1:2 1
5 MIK CM Celje - HIT Gorica 2:0 1:2 0
5 Labod Drava - Interblock 1:1 1:3 1
6 Nafta - Interblock 0:1 1:1 1
6 HIT Gorica - Labod Drava 1:2 3:1 0
6 Rudar - CM Celje 2:0 2:0 7
6 Maribor - Luka Koper 1:2 2:0 0
6 Olimpija - Domžale 3:1 1:1 1
7 Domžale - Nafta 2:1 2:0 5
7 Luka Koper - Olimpija 2:1 2:1 7
7 MIK CM Celje - Maribor 2:1 2:0 5
7 Ptuj - Rudar Velenje 1:0 1:3 1
7 Interblock - HIT Gorica 3:1 3:1 7
8 Nafta - HIT Gorica 2:1 0:2 0
8 Rudar - Interblock 2:1 2:0 5
8 Maribor - Labod Drava 2:2 3:0 0
8 Olimpija - CM Celje 4:2 0:1 0
8 Domžale - Luka Koper 1:1 1:0 1
9 Luka Koper - Nafta 3:1 2:0 4
9 Celje - Domžale 2:3 1:0 0
9 Labod Drava - Olimpija 0:3 1:1 0
9 Interblock - Maribor 2:1 1:1 1
9 ND Gorica - Rudar Velenje 1:3 2:1 0
10 Nafta - Rudar 5:2 1:1 0
10 HIT Gorica - Maribor 2:3 2:0 1
10 Interblock - Olimpija 0:1 1:0 0
10 Labod Drava - Domžale 2:1 2:1 7
10 CM Celje - Luka Koper 0:1 0:2 5
11 CM Celje - Nafta 2:2 2:0 1
11 Luka Koper - Labod Drava 0:0 3:1 0
11 Domžale - Interblock 1:0 0:1 0
11 Olimpija - HIT Gorica 1:1 2:1 1
11 Maribor - Rudar 0:2 2:1 0
12 Nafta - Maribor 2:4 1:0 0
12 Rudar - Olimpija 0:3 1:0 0
12 HIT Gorica - Domžale 1:1 2:0 0
12 Interblock - Luka Koper 0:1 1:2 4
12 Labod Drava - CM Celje 0:1 2:1 1
13 Ptuj - ND Lendava 1:2 2:0 0
13 CM Celje - Interblock 3:1 2:0 4
13 Luka Koper - HIT Gorica 1:1 3:1 1
13 Domžale - Rudar 2:0 1:2 0
13 Olimpija - Maribor 0:1 2:1 1
14 Nafta - Olimpija 1:0 1:2 1
14 Maribor - Domžale 1:2 1:1 1
14 Rudar - Luka Koper 2:2 1:0 0
14 ND Gorica - Celje 1:1 1:0 1
14 Interblock - Labod Drava 2:1 2:0 5
15 Interblock - Nafta 1:1 1:1 7
15 Labod Drava - HIT Gorica 1:1 0:2 0
15 CM Celje - Rudar 0:4 1:1 0
15 Luka Koper - Maribor 1:3 2:0 0
15 Domžale - Olimpija 1:2 2:1 0
16 Nafta - Domžale 2:2 1:0 0
16 Olimpija - Luka Koper 0:1 1:2 4
16 Maribor - CM Celje 3:3 2:0 0
16 Rudar - Labod Drava 0:3 3:0 0
16 HIT Gorica - Interblock 4:3 2:1 4
17 HIT Gorica - Nafta 3:1 2:0 4
17 Interblock - Rudar 3:1 1:2 0
17 Labod Drava - Maribor 0:2 1:3 4
17 CM Celje - Olimpija 1:1 2:0 0
17 FC Koper - Domžale 0:1 1:1 1
18 Nafta - Luka Koper 3:1 1:2 0
18 Domžale - CM Celje 1:5 2:0 0
18 Olimpija - Labod Drava 3:0 2:0 5
18 Maribor - Interblock 1:0 2:0 5
18 Rudar - HIT Gorica 0:3 1:2 4
19 Rudar - Nafta 0:1 3:1 1
19 Maribor - HIT Gorica 3:1 0:2 0
19 Olimpija - Interblock 2:0 1:1 0
19 Domžale - Ptuj 2:0 2:1 5
19 Luka Koper - CM Celje 4:0 2:0 5
20 Nafta - CM Celje 2:1 2:0 5
20 Labod Drava - Luka Koper 1:1 1:3 1
20 Interblock - Domžale 2:1 1:1 1
20 HIT Gorica - Olimpija 1:1 1:0 1
20 Rudar - Maribor 0:2 1:1 0
21 Maribor - Nafta 1:2 3:1 0
21 Olimpija - Rudar 0:1 2:0 0
21 Domžale - HIT Gorica 2:3 1:1 0
21 Luka Koper - Interblock 0:0 2:0 1
21 CM Celje - Labod Drava 3:0 3:0 7
22 Nafta - Labod Drava 1:0 3:1 4
22 Interblock - CM Celje 0:0 0:1 1
22 HIT Gorica - Luka Koper 1:2 2:1 0
22 Rudar - Domžale 0:2 1:2 5
22 Maribor - Olimpija 2:1 2:0 5
23 Olimpija - Nafta 0:0 1:0 1
23 Domžale - Maribor 2:3 1:0 0
23 Luka Koper - Rudar 2:1 1:0 4
23 CM Celje - HIT Gorica 1:4 0:0 0
23 Labod Drava - Interblock 3:1 2:0 4
24 Nafta - Interblock 3:1 2:1 5
24 HIT Gorica - Labod Drava 2:1 2:0 5
24 Rudar - CM Celje 3:1 0:1 1
24 Maribor - Luka Koper 2:2 1:0 0
24 Olimpija - Domžale 1:1 1:0 1
25 Domžale - Nafta 3:1 2:0 4
25 Luka Koper - Olimpija 1:0 2:0 5
25 CM Celje - Maribor 0:2 0:2 7
25 Labod Drava - Rudar 0:1 3:1 1
25 Interblock - HIT Gorica 0:5 1:2 4
26 Nafta - HIT Gorica 0:1 1:3 4
26 Rudar Velenje - Interblock 1:2 2:0 0
26 Maribor - Labod Drava 3:2 2:1 4
26 Olimpija - CM Celje 1:3 1:0 1
26 Domžale - Luka Koper 0:1 1:1 1
27 Luka Koper - Nafta 2:0 1:1 0
27 CM Celje - Domžale 1:0 2:0 5
27 Labod Drava - Olimpija 0:0 3:1 0
27 Interblock - Maribor 0:1 1:3 4
27 HIT Gorica - Rudar 2:1 2:1 7
28 Nafta - Rudar 2:0 2:0 7
28 HIT Gorica - Maribor 3:3 1:2 0
28 Interblock - Olimpija 2:1 2:0 5
28 Ptuj - Domžale 2:1 0:2 0
28 CM Celje - Luka Koper 1:3 0:1 4
29 CM Celje - Nafta 3:2 3:0 5
29 Luka Koper - Labod Drava 1:1 1:0 1
29 Domžale - Interblock 2:1 1:2 0
29 Olimpija - HIT Gorica 5:0 0:2 0
29 Maribor - Rudar 0:1 2:0 0
30 Nafta - Maribor 3:1 1:2 0
30 Rudar - Olimpija 1:3 2:1 0
30 HIT Gorica - Domžale 2:3 2:0 1
30 Interblock - Luka Koper 0:5 1:1 0
30 Labod Drava - CM Celje 0:1 1:3 4
31 Labod Drava - Nafta 0:0 2:0 1
31 CM Celje - Interblock 5:1 1:0 4
31 Luka Koper - HIT Gorica 3:2 1:3 0
31 Domžale - Rudar 1:1 2:1 1
31 Olimpija - Maribor 1:1 1:3 1
32 Nafta - Olimpija 0:1 2:1 1
32 Maribor - Domžale 1:1 3:1 1
32 Rudar - Luka Koper 0:2 1:0 0
32 HIT Gorica - CM Celje 3:0 3:0 7
32 Interblock - Labod Drava 0:2 2:0 0
33 Interblock - Nafta 1:1 1:2 1
33 Labod Drava - HIT Gorica 2:4 1:3 4
33 CM Celje - Rudar 0:0 2:0 1
33 Luka Koper - Maribor 0:0 2:3 0
33 Domžale - Olimpija 1:2 0:2 5
34 Nafta - Domžale 2:0 2:0 7
34 Olimpija - Luka Koper 3:1 0:3 0
34 Maribor - CM Celje 1:1 3:1 1
34 Rudar - Labod Drava 4:2 2:0 4
34 HIT Gorica - Interblock 6:1 3:0 4
35 HIT Gorica - Nafta 3:1 3:0 5
35 Interblock - Rudar 0:1 1:3 4
35 Labod Drava - Maribor 0:1 0:3 5
35 CM Celje - Olimpija 1:0 2:0 5
35 Luka Koper - Domžale 1:3 2:1 0
36 Nafta - Luka Koper 1:2 3:1 0
36 Domžale - CM Celje 2:2 1:1 4
36 Olimpija - Labod Drava 2:0 3:1 4
36 Maribor - Interblock 1:0 2:0 5
36 Rudar - HIT Gorica 2:3 0:2 4

<< nazaj na povzetek









20.krog LESTVICA
STRELCI
Domžale
44
Maribor
41
Celje
40
Olimpija
35
Zavrč
29
Rudar
26
Luka Koper
25
Gorica
18
Krka
15
Radomlje
8
NASLEDNJA TEKMA ZADNJA TEKMA
21.krog
 
Olimpija
Maribor
 
21-02-2015