sezona 2009/2010
Prediction league - drughi

<< nazaj na povzetek

Virtualna lestvica
klub št. napovedi št. tekem zmage neodločeni porazi dani:dobljeni točke
Gorica 36 36 29,00 2,00 5,00 70:26 89,00
Maribor 36 36 25,00 3,00 8,00 64:32 78,00
Luka Koper 36 36 19,00 4,00 13,00 51:38 61,00
Celje 36 36 17,00 3,00 16,00 35:33 54,00
Rudar Velenje 36 36 17,00 3,00 16,00 46:42 54,00
Olimpija Ljubljana 36 36 13,00 3,00 20,00 34:47 42,00
Domžale 35 35 11,00 8,00 16,00 33:41 41,00
Interblock 36 36 10,00 7,00 19,00 35:49 37,00
Nafta 36 36 10,00 5,00 21,00 33:56 35,00
Labod Drava 35 35 8,00 2,00 25,00 32:69 26,00


Napovedi
kolo tekma rezultat napoved točke
1 Rudar Velenje - Nafta Lendava 2:0 2:0 7
1 Maribor - HIT Gorica 0:1 2:1 1
1 Olimpija - Interblock 1:3 2:1 0
1 Luka Koper - MIK CM Celje 1:0 1:0 7
2 Nafta - MIK CM Celje 2:2 0:1 0
2 Labod Drava - Luka Koper 1:3 2:1 0
2 Interblock - Domžale 0:0 0:0 7
2 HIT Gorica - Olimpija 1:2 2:0 0
2 Rudar - Maribor 1:0 1:3 1
3 Maribor - Nafta 3:1 3:1 7
3 Olimpija - Rudar 0:1 2:0 0
3 Domžale - HIT Gorica 1:4 1:2 5
3 Luka Koper - Interblock 2:1 1:2 0
3 MIK CM Celje - Labod Drava 1:0 1:0 7
4 Nafta - Labod Drava 3:1 1:1 1
4 Interblock - MIK CM Celje 1:2 2:0 0
4 HIT Gorica - Luka Koper 1:2 3:1 0
4 Rudar - Domžale 4:1 2:0 4
4 Maribor - Olimpija 1:0 1:0 7
5 Olimpija - Nafta 2:0 2:1 5
5 Domžale - Maribor 1:3 2:1 0
5 Luka Koper - Rudar 2:2 1:2 1
5 MIK CM Celje - HIT Gorica 2:0 1:2 0
5 Labod Drava - Interblock 1:1 1:3 1
6 Nafta - Interblock 0:1 1:1 1
6 HIT Gorica - Labod Drava 1:2 3:1 0
6 Rudar - CM Celje 2:0 2:0 7
6 Maribor - Luka Koper 1:2 2:0 0
6 Olimpija - Domžale 3:1 1:1 1
7 Domžale - Nafta 2:1 2:0 5
7 Luka Koper - Olimpija 2:1 2:1 7
7 MIK CM Celje - Maribor 2:1 2:0 5
7 Ptuj - Rudar Velenje 1:0 1:3 1
7 Interblock - HIT Gorica 3:1 3:1 7
8 Nafta - HIT Gorica 2:1 0:2 0
8 Rudar - Interblock 2:1 2:0 5
8 Maribor - Labod Drava 2:2 3:0 0
8 Olimpija - CM Celje 4:2 0:1 0
8 Domžale - Luka Koper 1:1 1:0 1
9 Luka Koper - Nafta 3:1 2:0 4
9 Celje - Domžale 2:3 1:0 0
9 Labod Drava - Olimpija 0:3 1:1 0
9 Interblock - Maribor 2:1 1:1 1
9 ND Gorica - Rudar Velenje 1:3 2:1 0
10 Nafta - Rudar 5:2 1:1 0
10 HIT Gorica - Maribor 2:3 2:0 1
10 Interblock - Olimpija 0:1 1:0 0
10 Labod Drava - Domžale 2:1 2:1 7
10 CM Celje - Luka Koper 0:1 0:2 5
11 CM Celje - Nafta 2:2 2:0 1
11 Luka Koper - Labod Drava 0:0 3:1 0
11 Domžale - Interblock 1:0 0:1 0
11 Olimpija - HIT Gorica 1:1 2:1 1
11 Maribor - Rudar 0:2 2:1 0
12 Nafta - Maribor 2:4 1:0 0
12 Rudar - Olimpija 0:3 1:0 0
12 HIT Gorica - Domžale 1:1 2:0 0
12 Interblock - Luka Koper 0:1 1:2 4
12 Labod Drava - CM Celje 0:1 2:1 1
13 Ptuj - ND Lendava 1:2 2:0 0
13 CM Celje - Interblock 3:1 2:0 4
13 Luka Koper - HIT Gorica 1:1 3:1 1
13 Domžale - Rudar 2:0 1:2 0
13 Olimpija - Maribor 0:1 2:1 1
14 Nafta - Olimpija 1:0 1:2 1
14 Maribor - Domžale 1:2 1:1 1
14 Rudar - Luka Koper 2:2 1:0 0
14 ND Gorica - Celje 1:1 1:0 1
14 Interblock - Labod Drava 2:1 2:0 5
15 Interblock - Nafta 1:1 1:1 7
15 Labod Drava - HIT Gorica 1:1 0:2 0
15 CM Celje - Rudar 0:4 1:1 0
15 Luka Koper - Maribor 1:3 2:0 0
15 Domžale - Olimpija 1:2 2:1 0
16 Nafta - Domžale 2:2 1:0 0
16 Olimpija - Luka Koper 0:1 1:2 4
16 Maribor - CM Celje 3:3 2:0 0
16 Rudar - Labod Drava 0:3 3:0 0
16 HIT Gorica - Interblock 4:3 2:1 4
17 HIT Gorica - Nafta 3:1 2:0 4
17 Interblock - Rudar 3:1 1:2 0
17 Labod Drava - Maribor 0:2 1:3 4
17 CM Celje - Olimpija 1:1 2:0 0
17 FC Koper - Domžale 0:1 1:1 1
18 Nafta - Luka Koper 3:1 1:2 0
18 Domžale - CM Celje 1:5 2:0 0
18 Olimpija - Labod Drava 3:0 2:0 5
18 Maribor - Interblock 1:0 2:0 5
18 Rudar - HIT Gorica 0:3 1:2 4
19 Rudar - Nafta 0:1 3:1 1
19 Maribor - HIT Gorica 3:1 0:2 0
19 Olimpija - Interblock 2:0 1:1 0
19 Domžale - Ptuj 2:0 2:1 5
19 Luka Koper - CM Celje 4:0 2:0 5
20 Nafta - CM Celje 2:1 2:0 5
20 Labod Drava - Luka Koper 1:1 1:3 1
20 Interblock - Domžale 2:1 1:1 1
20 HIT Gorica - Olimpija 1:1 1:0 1
20 Rudar - Maribor 0:2 1:1 0
21 Maribor - Nafta 1:2 3:1 0
21 Olimpija - Rudar 0:1 2:0 0
21 Domžale - HIT Gorica 2:3 1:1 0
21 Luka Koper - Interblock 0:0 2:0 1
21 CM Celje - Labod Drava 3:0 3:0 7
22 Nafta - Labod Drava 1:0 3:1 4
22 Interblock - CM Celje 0:0 0:1 1
22 HIT Gorica - Luka Koper 1:2 2:1 0
22 Rudar - Domžale 0:2 1:2 5
22 Maribor - Olimpija 2:1 2:0 5
23 Olimpija - Nafta 0:0 1:0 1
23 Domžale - Maribor 2:3 1:0 0
23 Luka Koper - Rudar 2:1 1:0 4
23 CM Celje - HIT Gorica 1:4 0:0 0
23 Labod Drava - Interblock 3:1 2:0 4
24 Nafta - Interblock 3:1 2:1 5
24 HIT Gorica - Labod Drava 2:1 2:0 5
24 Rudar - CM Celje 3:1 0:1 1
24 Maribor - Luka Koper 2:2 1:0 0
24 Olimpija - Domžale 1:1 1:0 1
25 Domžale - Nafta 3:1 2:0 4
25 Luka Koper - Olimpija 1:0 2:0 5
25 CM Celje - Maribor 0:2 0:2 7
25 Labod Drava - Rudar 0:1 3:1 1
25 Interblock - HIT Gorica 0:5 1:2 4
26 Nafta - HIT Gorica 0:1 1:3 4
26 Rudar Velenje - Interblock 1:2 2:0 0
26 Maribor - Labod Drava 3:2 2:1 4
26 Olimpija - CM Celje 1:3 1:0 1
26 Domžale - Luka Koper 0:1 1:1 1
27 Luka Koper - Nafta 2:0 1:1 0
27 CM Celje - Domžale 1:0 2:0 5
27 Labod Drava - Olimpija 0:0 3:1 0
27 Interblock - Maribor 0:1 1:3 4
27 HIT Gorica - Rudar 2:1 2:1 7
28 Nafta - Rudar 2:0 2:0 7
28 HIT Gorica - Maribor 3:3 1:2 0
28 Interblock - Olimpija 2:1 2:0 5
28 Ptuj - Domžale 2:1 0:2 0
28 CM Celje - Luka Koper 1:3 0:1 4
29 CM Celje - Nafta 3:2 3:0 5
29 Luka Koper - Labod Drava 1:1 1:0 1
29 Domžale - Interblock 2:1 1:2 0
29 Olimpija - HIT Gorica 5:0 0:2 0
29 Maribor - Rudar 0:1 2:0 0
30 Nafta - Maribor 3:1 1:2 0
30 Rudar - Olimpija 1:3 2:1 0
30 HIT Gorica - Domžale 2:3 2:0 1
30 Interblock - Luka Koper 0:5 1:1 0
30 Labod Drava - CM Celje 0:1 1:3 4
31 Labod Drava - Nafta 0:0 2:0 1
31 CM Celje - Interblock 5:1 1:0 4
31 Luka Koper - HIT Gorica 3:2 1:3 0
31 Domžale - Rudar 1:1 2:1 1
31 Olimpija - Maribor 1:1 1:3 1
32 Nafta - Olimpija 0:1 2:1 1
32 Maribor - Domžale 1:1 3:1 1
32 Rudar - Luka Koper 0:2 1:0 0
32 HIT Gorica - CM Celje 3:0 3:0 7
32 Interblock - Labod Drava 0:2 2:0 0
33 Interblock - Nafta 1:1 1:2 1
33 Labod Drava - HIT Gorica 2:4 1:3 4
33 CM Celje - Rudar 0:0 2:0 1
33 Luka Koper - Maribor 0:0 2:3 0
33 Domžale - Olimpija 1:2 0:2 5
34 Nafta - Domžale 2:0 2:0 7
34 Olimpija - Luka Koper 3:1 0:3 0
34 Maribor - CM Celje 1:1 3:1 1
34 Rudar - Labod Drava 4:2 2:0 4
34 HIT Gorica - Interblock 6:1 3:0 4
35 HIT Gorica - Nafta 3:1 3:0 5
35 Interblock - Rudar 0:1 1:3 4
35 Labod Drava - Maribor 0:1 0:3 5
35 CM Celje - Olimpija 1:0 2:0 5
35 Luka Koper - Domžale 1:3 2:1 0
36 Nafta - Luka Koper 1:2 3:1 0
36 Domžale - CM Celje 2:2 1:1 4
36 Olimpija - Labod Drava 2:0 3:1 4
36 Maribor - Interblock 1:0 2:0 5
36 Rudar - HIT Gorica 2:3 0:2 4

<< nazaj na povzetek









35.krog LESTVICA
STRELCI
Maribor
70
Olimpija
57
Gorica
57
Domžale
56
Celje
52
Luka Koper
50
Rudar
40
Krško
39
Aluminij
38
Radomlje
12
NASLEDNJA TEKMA ZADNJA TEKMA
36.krog
 
Maribor
Krško
 
27-05-2017
16.55
KUPI VSTOPNICE