Novice Tekmovanja Člansko moštvo Nogometna šola Klub Zgodovina Navijači Novinarsko središče

sezona 2009/2010
Prediction league - uros

<< nazaj na povzetek

Virtualna lestvica
klub št. napovedi št. tekem zmage neodločeni porazi dani:dobljeni točke
Maribor 31 31 29,00 0,00 0,00 64:15 87,00
Gorica 29 29 17,00 5,00 5,00 43:22 56,00
Celje 30 30 12,00 7,00 9,00 33:31 43,00
Rudar Velenje 29 29 10,00 12,00 5,00 32:22 42,00
Domžale 29 29 8,00 7,00 12,00 23:29 31,00
Luka Koper 31 31 7,00 8,00 14,00 30:39 29,00
Nafta 30 30 5,00 10,00 13,00 27:39 25,00
Olimpija Ljubljana 29 29 7,00 4,00 16,00 27:46 25,00
Interblock 30 30 6,00 6,00 16,00 23:40 24,00
Labod Drava 30 30 5,00 7,00 16,00 23:42 22,00


Napovedi
kolo tekma rezultat napoved točke
1 Rudar Velenje - Nafta Lendava 2:0 1:1 0
1 Maribor - HIT Gorica 0:1 1:0 0
1 Olimpija - Interblock 1:3 1:2 5
1 Domžale - Labod Drava 2:2 1:1 4
1 Luka Koper - MIK CM Celje 1:0 2:0 5
2 Nafta - MIK CM Celje 2:2 1:1 4
2 Labod Drava - Luka Koper 1:3 1:3 7
2 Interblock - Domžale 0:0 0:1 1
2 HIT Gorica - Olimpija 1:2 2:0 0
2 Rudar - Maribor 1:0 1:2 1
3 Maribor - Nafta 3:1 1:0 4
3 Luka Koper - Interblock 2:1 2:0 5
3 MIK CM Celje - Labod Drava 1:0 1:0 7
4 Nafta - Labod Drava 3:1 2:2 0
4 Interblock - MIK CM Celje 1:2 1:0 1
4 HIT Gorica - Luka Koper 1:2 2:1 0
4 Rudar - Domžale 4:1 0:0 0
4 Maribor - Olimpija 1:0 4:1 4
5 Olimpija - Nafta 2:0 1:0 5
5 Domžale - Maribor 1:3 0:2 4
5 Luka Koper - Rudar 2:2 1:1 4
5 MIK CM Celje - HIT Gorica 2:0 1:1 0
5 Labod Drava - Interblock 1:1 1:2 1
6 Nafta - Interblock 0:1 2:1 1
6 HIT Gorica - Labod Drava 1:2 2:0 0
6 Rudar - CM Celje 2:0 1:1 0
6 Maribor - Luka Koper 1:2 3:1 0
6 Olimpija - Domžale 3:1 1:0 4
7 Domžale - Nafta 2:1 0:1 1
7 Luka Koper - Olimpija 2:1 2:1 7
7 MIK CM Celje - Maribor 2:1 1:2 0
7 Ptuj - Rudar Velenje 1:0 1:1 1
7 Interblock - HIT Gorica 3:1 2:2 0
8 Nafta - HIT Gorica 2:1 1:2 0
8 Rudar - Interblock 2:1 1:1 1
8 Maribor - Labod Drava 2:2 4:1 0
8 Olimpija - CM Celje 4:2 1:2 1
8 Domžale - Luka Koper 1:1 1:1 7
9 Luka Koper - Nafta 3:1 1:0 4
9 Celje - Domžale 2:3 2:1 1
9 Labod Drava - Olimpija 0:3 2:0 0
9 Interblock - Maribor 2:1 1:2 0
9 ND Gorica - Rudar Velenje 1:3 1:1 1
10 Nafta - Rudar 5:2 1:1 0
10 HIT Gorica - Maribor 2:3 1:2 4
10 Interblock - Olimpija 0:1 2:0 0
10 Labod Drava - Domžale 2:1 1:0 4
10 CM Celje - Luka Koper 0:1 2:2 0
11 CM Celje - Nafta 2:2 1:2 1
11 Luka Koper - Labod Drava 0:0 1:0 1
11 Domžale - Interblock 1:0 2:1 4
11 Olimpija - HIT Gorica 1:1 1:1 7
11 Maribor - Rudar 0:2 2:0 0
12 Nafta - Maribor 2:4 1:2 4
12 Rudar - Olimpija 0:3 2:0 0
12 HIT Gorica - Domžale 1:1 2:0 0
12 Interblock - Luka Koper 0:1 1:0 0
12 Labod Drava - CM Celje 0:1 1:0 0
13 Ptuj - ND Lendava 1:2 1:0 1
13 CM Celje - Interblock 3:1 2:1 5
13 Luka Koper - HIT Gorica 1:1 1:2 1
13 Domžale - Rudar 2:0 1:1 0
13 Olimpija - Maribor 0:1 1:2 4
14 Nafta - Olimpija 1:0 2:2 0
14 Maribor - Domžale 1:2 3:0 0
14 Rudar - Luka Koper 2:2 1:0 0
14 ND Gorica - Celje 1:1 2:0 0
14 Interblock - Labod Drava 2:1 1:0 4
15 Interblock - Nafta 1:1 1:1 7
15 Labod Drava - HIT Gorica 1:1 1:2 1
15 CM Celje - Rudar 0:4 0:0 1
15 Luka Koper - Maribor 1:3 0:1 4
15 Domžale - Olimpija 1:2 2:0 0
16 Nafta - Domžale 2:2 1:0 0
16 Olimpija - Luka Koper 0:1 2:1 1
16 Maribor - CM Celje 3:3 2:0 0
16 Rudar - Labod Drava 0:3 3:0 0
16 HIT Gorica - Interblock 4:3 1:0 4
17 HIT Gorica - Nafta 3:1 1:0 4
17 Interblock - Rudar 3:1 0:1 1
17 Labod Drava - Maribor 0:2 1:2 5
17 CM Celje - Olimpija 1:1 2:0 0
17 FC Koper - Domžale 0:1 2:2 0
18 Nafta - Luka Koper 3:1 3:2 5
18 Domžale - CM Celje 1:5 1:2 5
18 Olimpija - Labod Drava 3:0 2:0 5
18 Maribor - Interblock 1:0 2:0 5
18 Rudar - HIT Gorica 0:3 1:2 4
19 Rudar - Nafta 0:1 2:1 1
19 Maribor - HIT Gorica 3:1 2:1 5
19 Olimpija - Interblock 2:0 3:1 4
19 Domžale - Ptuj 2:0 3:0 5
19 Luka Koper - CM Celje 4:0 1:1 0
20 Nafta - CM Celje 2:1 1:1 1
20 Labod Drava - Luka Koper 1:1 1:1 7
20 Interblock - Domžale 2:1 1:2 0
20 HIT Gorica - Olimpija 1:1 3:1 1
20 Rudar - Maribor 0:2 1:2 5
21 Maribor - Nafta 1:2 3:0 0
21 Olimpija - Rudar 0:1 2:3 4
21 Domžale - HIT Gorica 2:3 2:1 1
21 Luka Koper - Interblock 0:0 1:1 4
21 CM Celje - Labod Drava 3:0 1:0 5
22 Nafta - Labod Drava 1:0 2:2 0
22 Interblock - CM Celje 0:0 1:3 0
22 HIT Gorica - Luka Koper 1:2 2:0 0
22 Rudar - Domžale 0:2 1:1 0
22 Maribor - Olimpija 2:1 4:0 4
24 Maribor - Luka Koper 2:2 3:0 0
25 Domžale - Nafta 3:1 2:1 5
25 Luka Koper - Olimpija 1:0 1:1 1
25 CM Celje - Maribor 0:2 1:3 4
25 Labod Drava - Rudar 0:1 1:2 4
25 Interblock - HIT Gorica 0:5 0:2 5
26 Nafta - HIT Gorica 0:1 1:1 1
26 Rudar Velenje - Interblock 1:2 3:0 0
26 Maribor - Labod Drava 3:2 2:1 4
26 Olimpija - CM Celje 1:3 1:2 5
26 Domžale - Luka Koper 0:1 1:0 0
27 Luka Koper - Nafta 2:0 2:0 7
27 CM Celje - Domžale 1:0 1:0 7
27 Labod Drava - Olimpija 0:0 1:2 0
27 Interblock - Maribor 0:1 0:1 7
27 HIT Gorica - Rudar 2:1 1:0 4
28 Nafta - Rudar 2:0 0:2 0
28 HIT Gorica - Maribor 3:3 1:2 0
28 Interblock - Olimpija 2:1 1:1 1
28 Ptuj - Domžale 2:1 1:0 4
28 CM Celje - Luka Koper 1:3 2:1 0
31 Labod Drava - Nafta 0:0 1:1 4
31 CM Celje - Interblock 5:1 2:0 4
31 Luka Koper - HIT Gorica 3:2 0:3 0
31 Domžale - Rudar 1:1 0:0 4
31 Olimpija - Maribor 1:1 0:1 1
32 Nafta - Olimpija 0:1 1:2 4
32 Maribor - Domžale 1:1 2:0 0
32 Rudar - Luka Koper 0:2 1:0 0
32 HIT Gorica - CM Celje 3:0 2:1 4
32 Interblock - Labod Drava 0:2 1:1 0

<< nazaj na povzetek









28. krog
Maribor
58
Luka Koper
50
Gorica
44
Rudar
44
Zavrč
40
Domžale
36
Olimpija
33
Celje
30
Krka
23
Triglav
19
NASLEDNJA TEKMA ZADNJA TEKMA
29.krog
 
Maribor
Rudar
 
23-04-2014
17:30
KUPI VSTOPNICE