sezona 2009/2010
Prediction league - bolfenk007

<< nazaj na povzetek

Virtualna lestvica
klub št. napovedi št. tekem zmage neodločeni porazi dani:dobljeni točke
Maribor 35 35 35,00 0,00 0,00 85:25 105,00
Gorica 35 35 16,00 9,00 10,00 57:50 57,00
Rudar Velenje 35 35 16,00 7,00 12,00 56:48 55,00
Olimpija Ljubljana 35 35 14,00 7,00 14,00 51:50 49,00
Domžale 34 34 14,00 6,00 14,00 45:48 48,00
Celje 35 35 11,00 9,00 14,00 44:53 42,00
Luka Koper 34 34 12,00 5,00 17,00 46:50 41,00
Nafta 34 34 11,00 5,00 18,00 45:57 38,00
Interblock 36 36 9,00 3,00 23,00 36:56 30,00
Labod Drava 33 33 6,00 5,00 22,00 34:62 23,00


Napovedi
kolo tekma rezultat napoved točke
1 Rudar Velenje - Nafta Lendava 2:0 3:1 4
1 Maribor - HIT Gorica 0:1 3:2 0
1 Olimpija - Interblock 1:3 2:1 0
1 Luka Koper - MIK CM Celje 1:0 1:2 1
2 Nafta - MIK CM Celje 2:2 1:2 1
2 Labod Drava - Luka Koper 1:3 1:2 5
2 Interblock - Domžale 0:0 2:2 4
2 HIT Gorica - Olimpija 1:2 2:1 0
2 Rudar - Maribor 1:0 1:3 1
3 Maribor - Nafta 3:1 3:2 5
3 Olimpija - Rudar 0:1 2:2 0
3 Domžale - HIT Gorica 1:4 1:2 5
3 Luka Koper - Interblock 2:1 1:2 0
3 MIK CM Celje - Labod Drava 1:0 2:2 0
4 Nafta - Labod Drava 3:1 2:1 5
4 Interblock - MIK CM Celje 1:2 2:0 0
4 HIT Gorica - Luka Koper 1:2 2:1 0
4 Rudar - Domžale 4:1 2:1 5
4 Maribor - Olimpija 1:0 3:1 4
5 Olimpija - Nafta 2:0 1:1 0
5 Domžale - Maribor 1:3 0:2 4
5 Luka Koper - Rudar 2:2 1:0 0
5 MIK CM Celje - HIT Gorica 2:0 2:2 1
5 Labod Drava - Interblock 1:1 2:1 1
6 Nafta - Interblock 0:1 1:2 4
6 HIT Gorica - Labod Drava 1:2 2:1 0
6 Rudar - CM Celje 2:0 3:1 4
6 Maribor - Luka Koper 1:2 2:0 0
6 Olimpija - Domžale 3:1 2:1 5
7 Domžale - Nafta 2:1 2:1 7
7 Luka Koper - Olimpija 2:1 1:2 0
7 MIK CM Celje - Maribor 2:1 0:2 0
7 Ptuj - Rudar Velenje 1:0 1:1 1
7 Interblock - HIT Gorica 3:1 1:2 0
8 Nafta - HIT Gorica 2:1 1:2 0
8 Rudar - Interblock 2:1 1:0 4
8 Maribor - Labod Drava 2:2 3:1 0
8 Olimpija - CM Celje 4:2 1:2 1
8 Domžale - Luka Koper 1:1 1:1 7
9 Luka Koper - Nafta 3:1 1:0 4
9 Celje - Domžale 2:3 1:1 0
9 Labod Drava - Olimpija 0:3 0:2 5
9 Interblock - Maribor 2:1 0:2 0
9 ND Gorica - Rudar Velenje 1:3 1:1 1
10 Nafta - Rudar 5:2 0:3 0
10 HIT Gorica - Maribor 2:3 1:4 4
10 Interblock - Olimpija 0:1 1:2 4
10 Labod Drava - Domžale 2:1 0:1 1
10 CM Celje - Luka Koper 0:1 2:1 1
11 Domžale - Interblock 1:0 1:0 7
11 Olimpija - HIT Gorica 1:1 1:1 7
11 Maribor - Rudar 0:2 2:0 0
12 Nafta - Maribor 2:4 1:3 4
12 Rudar - Olimpija 0:3 1:1 0
12 HIT Gorica - Domžale 1:1 1:2 1
12 Interblock - Luka Koper 0:1 2:1 1
12 Labod Drava - CM Celje 0:1 2:1 1
13 Ptuj - ND Lendava 1:2 1:2 7
13 CM Celje - Interblock 3:1 2:1 5
13 Luka Koper - HIT Gorica 1:1 1:2 1
13 Domžale - Rudar 2:0 2:2 1
13 Olimpija - Maribor 0:1 0:2 5
14 Nafta - Olimpija 1:0 2:1 4
14 Maribor - Domžale 1:2 2:0 0
14 Rudar - Luka Koper 2:2 1:2 1
14 ND Gorica - Celje 1:1 1:1 7
14 Interblock - Labod Drava 2:1 2:1 7
15 Interblock - Nafta 1:1 1:2 1
15 Labod Drava - HIT Gorica 1:1 1:1 7
15 CM Celje - Rudar 0:4 2:2 0
15 Luka Koper - Maribor 1:3 1:2 5
15 Domžale - Olimpija 1:2 1:2 7
16 Nafta - Domžale 2:2 1:2 1
16 Olimpija - Luka Koper 0:1 2:1 1
16 Maribor - CM Celje 3:3 2:0 0
16 Rudar - Labod Drava 0:3 3:1 0
16 HIT Gorica - Interblock 4:3 1:2 0
17 HIT Gorica - Nafta 3:1 3:1 7
17 Interblock - Rudar 3:1 2:1 5
17 Labod Drava - Maribor 0:2 1:3 4
17 CM Celje - Olimpija 1:1 1:2 1
17 FC Koper - Domžale 0:1 1:3 4
18 Nafta - Luka Koper 3:1 1:2 0
18 Domžale - CM Celje 1:5 1:2 5
18 Olimpija - Labod Drava 3:0 1:1 0
18 Maribor - Interblock 1:0 3:2 4
18 Rudar - HIT Gorica 0:3 2:1 0
19 Rudar - Nafta 0:1 2:1 1
19 Maribor - HIT Gorica 3:1 2:1 5
19 Olimpija - Interblock 2:0 1:1 0
19 Domžale - Ptuj 2:0 2:0 7
19 Luka Koper - CM Celje 4:0 2:1 4
20 Nafta - CM Celje 2:1 2:2 1
20 Labod Drava - Luka Koper 1:1 0:2 0
20 Interblock - Domžale 2:1 1:2 0
20 HIT Gorica - Olimpija 1:1 1:2 1
20 Rudar - Maribor 0:2 0:2 7
21 Maribor - Nafta 1:2 3:1 0
21 Olimpija - Rudar 0:1 3:2 0
21 Domžale - HIT Gorica 2:3 1:1 0
21 Luka Koper - Interblock 0:0 1:2 0
21 CM Celje - Labod Drava 3:0 3:1 5
23 Olimpija - Nafta 0:0 1:2 0
23 Domžale - Maribor 2:3 1:2 4
23 Luka Koper - Rudar 2:1 2:1 7
23 CM Celje - HIT Gorica 1:4 2:2 0
23 Labod Drava - Interblock 3:1 2:0 4
24 Nafta - Interblock 3:1 2:0 4
24 HIT Gorica - Labod Drava 2:1 2:2 1
24 Rudar - CM Celje 3:1 1:1 1
24 Maribor - Luka Koper 2:2 2:1 1
24 Olimpija - Domžale 1:1 1:2 1
25 Domžale - Nafta 3:1 2:2 0
25 Luka Koper - Olimpija 1:0 2:1 4
25 CM Celje - Maribor 0:2 1:3 4
25 Labod Drava - Rudar 0:1 2:3 4
25 Interblock - HIT Gorica 0:5 1:2 4
26 Nafta - HIT Gorica 0:1 2:1 1
26 Rudar Velenje - Interblock 1:2 3:1 0
26 Maribor - Labod Drava 3:2 2:0 4
26 Olimpija - CM Celje 1:3 1:2 5
26 Domžale - Luka Koper 0:1 2:1 1
27 Luka Koper - Nafta 2:0 1:1 0
27 CM Celje - Domžale 1:0 2:0 5
27 Labod Drava - Olimpija 0:0 1:3 0
27 Interblock - Maribor 0:1 1:2 4
27 HIT Gorica - Rudar 2:1 2:1 7
28 Nafta - Rudar 2:0 1:2 0
28 HIT Gorica - Maribor 3:3 0:2 0
28 Interblock - Olimpija 2:1 2:1 7
28 Ptuj - Domžale 2:1 2:1 7
28 CM Celje - Luka Koper 1:3 1:2 5
29 CM Celje - Nafta 3:2 1:1 0
29 Luka Koper - Labod Drava 1:1 3:1 1
29 Domžale - Interblock 2:1 2:1 7
29 Olimpija - HIT Gorica 5:0 1:2 0
29 Maribor - Rudar 0:1 2:1 1
30 Nafta - Maribor 3:1 1:2 0
30 Rudar - Olimpija 1:3 2:1 0
30 HIT Gorica - Domžale 2:3 1:2 4
30 Interblock - Luka Koper 0:5 1:1 0
30 Labod Drava - CM Celje 0:1 2:0 0
31 Labod Drava - Nafta 0:0 0:2 1
31 CM Celje - Interblock 5:1 1:0 4
31 Luka Koper - HIT Gorica 3:2 2:2 1
31 Domžale - Rudar 1:1 1:2 1
31 Olimpija - Maribor 1:1 1:3 1
32 Nafta - Olimpija 0:1 1:2 4
32 Maribor - Domžale 1:1 2:0 0
32 Rudar - Luka Koper 0:2 0:2 7
32 HIT Gorica - CM Celje 3:0 2:1 4
32 Interblock - Labod Drava 0:2 1:2 5
33 Interblock - Nafta 1:1 0:1 1
33 Labod Drava - HIT Gorica 2:4 0:2 4
33 CM Celje - Rudar 0:0 0:2 1
33 Luka Koper - Maribor 0:0 2:3 0
33 Domžale - Olimpija 1:2 0:2 5
34 Nafta - Domžale 2:0 2:1 5
34 Olimpija - Luka Koper 3:1 1:1 1
34 Maribor - CM Celje 1:1 2:0 0
34 Rudar - Labod Drava 4:2 2:1 4
34 HIT Gorica - Interblock 6:1 2:0 4
35 HIT Gorica - Nafta 3:1 3:1 7
35 Interblock - Rudar 0:1 0:2 5
35 Labod Drava - Maribor 0:1 1:3 4
35 CM Celje - Olimpija 1:0 2:1 4
35 Luka Koper - Domžale 1:3 1:2 5
36 Nafta - Luka Koper 1:2 2:1 0
36 Domžale - CM Celje 2:2 2:1 1
36 Olimpija - Labod Drava 2:0 2:0 7
36 Maribor - Interblock 1:0 2:0 5
36 Rudar - HIT Gorica 2:3 1:2 4

<< nazaj na povzetek









31.krog LESTVICA
STRELCI
Maribor
66
Celje
58
Domžale
56
Olimpija
52
Zavrč
43
Rudar
40
Luka Koper
39
Gorica
28
Krka
25
Radomlje
13
NASLEDNJA TEKMA ZADNJA TEKMA
32.krog
 
Maribor
Celje
 
06-05-2015
17:00
KUPI VSTOPNICE