sezona 2009/2010
Prediction league - poljcane

<< nazaj na povzetek

Virtualna lestvica
klub št. napovedi št. tekem zmage neodločeni porazi dani:dobljeni točke
Maribor 26 26 20,00 1,00 3,00 48:26 61,00
Rudar Velenje 25 25 16,00 0,00 6,00 41:27 48,00
Luka Koper 25 25 15,00 0,00 7,00 38:23 45,00
Gorica 26 26 13,00 2,00 8,00 39:29 41,00
Labod Drava 25 25 9,00 1,00 13,00 24:33 28,00
Nafta 25 25 8,00 2,00 11,00 27:33 26,00
Celje 25 25 8,00 0,00 13,00 27:35 24,00
Interblock 25 25 6,00 2,00 13,00 25:33 20,00
Olimpija Ljubljana 25 25 5,00 1,00 16,00 24:39 16,00
Domžale 25 25 3,00 5,00 13,00 21:36 14,00


Napovedi
kolo tekma rezultat napoved točke
1 Rudar Velenje - Nafta Lendava 2:0 3:1 4
1 Maribor - HIT Gorica 0:1 2:1 1
1 Olimpija - Interblock 1:3 0:2 4
1 Domžale - Labod Drava 2:2 0:1 0
1 Luka Koper - MIK CM Celje 1:0 2:0 5
2 Labod Drava - Luka Koper 1:3 2:1 0
2 HIT Gorica - Olimpija 1:2 3:1 0
2 Rudar - Maribor 1:0 1:2 1
3 Maribor - Nafta 3:1 2:1 5
3 Olimpija - Rudar 0:1 1:2 4
3 Domžale - HIT Gorica 1:4 1:1 1
3 Luka Koper - Interblock 2:1 2:1 7
3 MIK CM Celje - Labod Drava 1:0 1:2 1
4 Nafta - Labod Drava 3:1 2:1 5
4 Interblock - MIK CM Celje 1:2 3:2 1
4 HIT Gorica - Luka Koper 1:2 2:1 0
4 Rudar - Domžale 4:1 2:0 4
4 Maribor - Olimpija 1:0 2:1 4
5 Olimpija - Nafta 2:0 1:0 5
5 Domžale - Maribor 1:3 1:1 1
5 Luka Koper - Rudar 2:2 2:1 1
5 MIK CM Celje - HIT Gorica 2:0 1:0 5
5 Labod Drava - Interblock 1:1 0:1 1
6 Nafta - Interblock 0:1 1:1 1
6 HIT Gorica - Labod Drava 1:2 2:0 0
6 Rudar - CM Celje 2:0 2:1 5
6 Maribor - Luka Koper 1:2 2:1 0
6 Olimpija - Domžale 3:1 1:1 1
7 Domžale - Nafta 2:1 1:1 1
7 Luka Koper - Olimpija 2:1 2:0 5
7 MIK CM Celje - Maribor 2:1 2:1 7
7 Ptuj - Rudar Velenje 1:0 1:2 1
7 Interblock - HIT Gorica 3:1 2:1 5
8 Nafta - HIT Gorica 2:1 0:1 1
8 Rudar - Interblock 2:1 3:1 5
8 Maribor - Labod Drava 2:2 2:0 1
8 Olimpija - CM Celje 4:2 1:2 1
8 Domžale - Luka Koper 1:1 1:3 1
9 Luka Koper - Nafta 3:1 2:0 4
9 Celje - Domžale 2:3 3:1 0
9 Labod Drava - Olimpija 0:3 2:1 0
9 Interblock - Maribor 2:1 2:1 7
9 ND Gorica - Rudar Velenje 1:3 1:2 5
10 Nafta - Rudar 5:2 1:3 0
10 HIT Gorica - Maribor 2:3 3:1 0
10 Interblock - Olimpija 0:1 1:2 4
10 Labod Drava - Domžale 2:1 2:0 5
10 CM Celje - Luka Koper 0:1 1:2 4
11 CM Celje - Nafta 2:2 1:2 1
11 Luka Koper - Labod Drava 0:0 2:0 1
11 Domžale - Interblock 1:0 0:2 0
11 Olimpija - HIT Gorica 1:1 2:0 0
11 Maribor - Rudar 0:2 3:1 0
12 Nafta - Maribor 2:4 1:2 4
12 Rudar - Olimpija 0:3 2:1 0
12 HIT Gorica - Domžale 1:1 2:1 1
12 Interblock - Luka Koper 0:1 0:1 7
12 Labod Drava - CM Celje 0:1 2:0 0
13 Ptuj - ND Lendava 1:2 0:2 5
13 CM Celje - Interblock 3:1 2:1 5
13 Luka Koper - HIT Gorica 1:1 2:0 0
13 Domžale - Rudar 2:0 1:3 0
13 Olimpija - Maribor 0:1 1:2 4
14 Nafta - Olimpija 1:0 2:1 4
14 Maribor - Domžale 1:2 2:0 0
14 Rudar - Luka Koper 2:2 2:1 1
14 ND Gorica - Celje 1:1 3:1 1
14 Interblock - Labod Drava 2:1 1:1 1
15 Interblock - Nafta 1:1 1:2 1
15 Labod Drava - HIT Gorica 1:1 1:2 1
15 CM Celje - Rudar 0:4 0:1 5
15 Luka Koper - Maribor 1:3 1:2 5
15 Domžale - Olimpija 1:2 3:0 0
16 Nafta - Domžale 2:2 2:1 1
16 Olimpija - Luka Koper 0:1 3:1 1
16 Maribor - CM Celje 3:3 2:1 0
16 Rudar - Labod Drava 0:3 3:0 0
16 HIT Gorica - Interblock 4:3 3:1 4
17 HIT Gorica - Nafta 3:1 3:1 7
17 Interblock - Rudar 3:1 1:2 0
17 Labod Drava - Maribor 0:2 1:2 5
17 CM Celje - Olimpija 1:1 2:1 1
17 FC Koper - Domžale 0:1 2:1 1
18 Nafta - Luka Koper 3:1 2:1 5
18 Domžale - CM Celje 1:5 2:1 0
18 Olimpija - Labod Drava 3:0 2:0 5
18 Maribor - Interblock 1:0 2:1 4
18 Rudar - HIT Gorica 0:3 2:0 0
25 Domžale - Nafta 3:1 1:3 0
25 Luka Koper - Olimpija 1:0 3:1 4
25 CM Celje - Maribor 0:2 1:3 4
25 Labod Drava - Rudar 0:1 2:1 1
25 Interblock - HIT Gorica 0:5 1:2 4
26 Maribor - Labod Drava 3:2 2:1 4
27 Luka Koper - Nafta 2:0 2:0 7
27 CM Celje - Domžale 1:0 2:1 4
27 Labod Drava - Olimpija 0:0 2:1 0
27 Interblock - Maribor 0:1 1:2 4
27 HIT Gorica - Rudar 2:1 3:1 5
28 HIT Gorica - Maribor 3:3 1:2 0
29 CM Celje - Nafta 3:2 2:1 4
29 Luka Koper - Labod Drava 1:1 2:1 1
29 Domžale - Interblock 2:1 2:0 5
29 Olimpija - HIT Gorica 5:0 1:3 0
29 Maribor - Rudar 0:1 3:0 0
30 Nafta - Maribor 3:1 2:3 0
30 Rudar - Olimpija 1:3 2:1 0
30 HIT Gorica - Domžale 2:3 2:2 1
30 Interblock - Luka Koper 0:5 1:2 4
30 Labod Drava - CM Celje 0:1 2:1 1

<< nazaj na povzetek









30.krog LESTVICA
STRELCI
Maribor
67
Olimpija
52
Domžale
51
Gorica
48
Celje
44
Luka Koper
41
Rudar
35
Krško
30
Aluminij
29
Radomlje
11
NASLEDNJA TEKMA ZADNJA TEKMA
31.krog
 
Olimpija
Maribor
 
29-04-2017
20.30