Forumi nkmaribor.com Registracija   Prijava
Iskanje
Iskanje
Iskalni niz
Iskanje po sporočilih:
Iskanje po avtorju:
Nastavitve iskanje
Išči v:
1.493 sporočil   •   Stran 3 od 50   •  
re: Kvalifikacije za SP 2014
od klemen007 » 18.09.2013 ob 20:28
urhi je napisal:Birsa v prvi postavi danes proti Celticu.......

To mu je življenjska prilika, če nebo motiviran tukaj in zdaj potem nebo nikoli in nikjer..
od klemen007
18.09.2013 ob 20:28

Forum: Nogomet v SLO in po svetu
Tema: Kvalifikacije za SP 2014
Število odgovorov: 2740
Pregledov: 294692

Skoči na sporočilo

re: Poletni prestopni rok 2013
od klemen007 » 12.09.2013 ob 12:00
pelikan2222 je napisal:
stayerpsyho23 je napisal:Kaj Smrekar je še vedno na našem plačilnem seznamu?

Kolikor kaže je še pri nas, sem si pa že večkrat zastavljal enako vprašanje. Pojma pa nimam zakaj ga sploh še imamo, ker tukaj je še Ploj, ki je velik talent, samo priložnosti pa ni za njega.

Smrekar še je vedno na našem plačilnem seznamu, in tako bo do 5/2015. Do 2015 bo tako imel Nk Maribor obveznosti do igralca in obratno v kolikor se v klubu odločijo da ga želijo na treningih..
od klemen007
12.09.2013 ob 12:00

Forum: NK Maribor 1960
Tema: Poletni prestopni rok 2013
Število odgovorov: 1677
Pregledov: 310811

Skoči na sporočilo

re: Poletni prestopni rok 2013
od klemen007 » 07.09.2013 ob 14:09
retep je napisal:Lassie, jaz sem samo izrazil določeno skepso, seveda pa si v bitsvu želim, da bi postal marka naše lige. Še vedno pa pravim, da počakajmo na prve tekme..? Nič zlonamernega nočem s tem ? Če se le ponovi Iličićeva zgodba, bo super!

Peter, ti si nepismen, omejen butl brez primere.. pa v bitsvu nočem nič zlonamernega s tem, pač povem, tak kot ti.. he he he.. he he he..
od klemen007
07.09.2013 ob 14:09

Skoči na sporočilo

1xOznačeno kot neprimerno: 1x re: Opravičilo
od klemen007 » 02.09.2013 ob 19:47
tine1609 je napisal:Morda tema ne sodi na ta forum in jo lahko moderator tudi izbiše, če se mu ne zdi primerna. Imam eno prošnjo. Ve kdo morda za kakšnega zdravnika ali kogarkoli drugega, ki bi bil pripravljen napisati zdravniško opravičilo, ki ga bi potreboval za pogojni vpis v naslednji letnik faksa.
Hvala

Uči knjigo sine, pa ne bo treba opravičil.. To je navadno podpiranje lenobe, zato upam in sem skoraj prepričan, da ti ga kar tako ne bo nihče napisal, in prav je tako, naj te pavziranje malo izuči.
od klemen007
02.09.2013 ob 19:47

Forum: Razno (vse po spisku)
Tema: Opravičilo
Število odgovorov: 3
Pregledov: 1390

Skoči na sporočilo

2xOznačeno kot neprimerno: 2x re: Pablo Ceppelini
od klemen007 » 01.09.2013 ob 19:54
pelikan2222 je napisal:
Kasper je napisal:Ximena Rodriguez  

Dobra mačka, malo ma trebuščka

¸No ja, mamo v Mariboru ogromno boljših.. ni ravno neki presežek od babe..
od klemen007
01.09.2013 ob 19:54

Forum: Igralci, navijači
Tema: Pablo Ceppelini
Število odgovorov: 374
Pregledov: 81040

Skoči na sporočilo
To sporočilo je popravil klemen007: 01.09.2013 ob 19:55.

3xOznačeno kot neprimerno: 3x Ante Čačić
od klemen007 » 30.08.2013 ob 21:13
Obrneš kakorkoli obrneš, ampak smo letos izpustili priložnost za kaj "več" predvsem po zaslugi trenerja. Lahko se zdaj postavite na trepalnice vsi po vrsti in začnete pljuvat, ampak smo tekmi proti Viktoriji v prvi vrsti izgubili zaradi taktike, pa če smo čisto realni smo meli veliko srečo tudi proti Apoelu, predvsem na drugi tekmi smo trpeli kot sam satan in se nato nekak izvlekli.. Preveč ziheraško in  preveč hvalospeva nasprotnikom, tudi same izjave pred in po tekmi kažejo na to, da pač nimamo trenerja, ki bi si upal nekaj več, torej napast na vse ali nič in to takrat ko to resnično potrebujemo. Alibi trener, ki že vnaprej pred tekmo išče izgovore, da bo v primeru neuspeha lahko reko sem že vnaprej povedal kak je, probali smo pa pač ni šlo..
od klemen007
30.08.2013 ob 21:13

Tema: Ante Čačić
Število odgovorov: 1237
Pregledov: 138266

Skoči na sporočilo

re: play-off kvalifikacij za LP, Viktoria Plzen - NK Maribor, 20.8.2013 ob 20:45
od klemen007 » 24.08.2013 ob 19:04
ultraprepelica je napisal:Nisi me kapiro peter!!!...Jaz dobro vem kje zivim me pa zanima kje zivis ti(v katerem kraju)ker v mb ne poznam cloveka z podobnimi mislenji!!!...Poleg tega ti ne mors primerjat nekih zakonov ker ce bi jih 10 procentov spostoval bi se v glavo vstrelo od stresa...Bolse sploh se ne ukvarjat z takimi bedarijami ker ti je samo slabo...Vsako leto nove bedarije si zmislijo...Poleg ega je to posebna voznja na pa redni prevoz in tam razumem da bi gdo guso zaradi cikov...Na posebnem prevozu navijacev pa se nisem dozivel pa sem bil na kr nekaj gostovanjih da se nebi kadilo!!!...Ce jaz placam bus posebne voznje navijacev bo na busu tak kot bom jaz reko ne pa tak kot voznik pravi...To so ja logicne zadeve...Vsaj morale bi bit...Ce je folk zbral denar in placal POSEBEN PREVOZ jih ne smes gusit!!!...Kaka avstriska kontrola???Pa tudi ce bi ustavli bus ko bi vidli na njem 50 plus pijanih navijacev bi rekli aufidersen in zapustli bus ter klicali okrepitve ter bus spravli cimhitreje do ceske meje...Tudi ce bi sofer hotel obrnit nebi mogo ker bi ga policija prisilila da nas pelje na tekmo!!!...Ma kake kazni zaradi kajenja clčovek bozji oni majo samo na umu da ni pizdarij...

Ultra brez zamere, ampak pihaš ga mimo tak da je joj.. Tudi če ti plačaš celi bus sam, se bo na busu delalo in obnašalo tak kot bo lastnik busa rekel in zahteval, in če bo lastnik rekel da se ne kadi to pomeni da se ne kadi in obrneš bilokak obrneš.. Zdaj pa če se kljub opozorilom še naprej recimo kadi ali dela pizdarije pa ma lastnik/šofer vso pravico da te fukne dol iz svojega(!) busa.

Jebiga, so neka pravila, ki jih je treba spoštovat, to ni prevozno sredstvo za 2,3 tisoč evrov in naredit en prevoz, kjer si zaračunal tolko, da si kvečjemu pokril stroške nafte, cestnine, šoferja in na koncu mogoče zaslužil za kosilo, po katerem boš mel avtobus v katastrofalnem stanju (čiki vsepovsod, zažgani sedeži, zavese itd.) se ne splača, ker škode ti nebo na koncu nihče pokril, naročnik ti bo samo reko, da si sam vedo koga boš pelal.. Škoda, ker bo kmalu tak, da nebo prevoznika, ki bi opravil tovrstne prevoze, že zdaj se več ali majn vsi branijo tega, slab glas pa se še kar širi..

Pa ne govorima zdaj o tem primeru iz Šentilja, ker ozadja ne poznam, govorima o teh zadevah nasplošno.
od klemen007
24.08.2013 ob 19:04

Forum: Tekme NK Maribora
Tema: play-off kvalifikacij za LP, Viktoria Plzen - NK Maribor, 20.8.2013 ob 20:45
Število odgovorov: 657
Pregledov: 89821

Skoči na sporočilo
To sporočilo je popravil klemen007: 24.08.2013 ob 19:07.

re: Naši bivši igralci v tujini
od klemen007 » 11.08.2013 ob 01:29
liki je napisal:
klemen007 je napisal:
štajerc65 je napisal:https://www.facebook.com/#!/rajko.rep.5?fref=ts

Ne razumem? Za tipa je NK MB plačal daleč največ v zgodovini kluba...ga čakal in plačeval njegove muhe tri leta...zdaj, ko je dobil šuh(le zakaj) pa sere po klubu...naj le pokaže koliko je vreden..najprej pa bo moral podstrešje temeljito pospravit...

Ker radirka radira in veliki šef zaklepa bomo pač tukaj dalje debatirali.. Tip sere po Nk Mariboru in nas navijačih odkar mu je blo dano jasno vedeet da pa je zdaj dovolj in da se ga več nebo prenašalo. Daleč najbol zgrešena investicija v zgodovini kluba, bol efektivno bi blo, če bi ves ta dnar spustli v dravo.. Nadutežu je zmanjkalo denarja za tatuje in uhančke in je pač zaj računal, da bo na račun soigralcev zaslužil kaj z premijami, pa se je klub hvalabogu prej rešil te golazni..

In ti še kljub vsemu želiš in inzistiraš, da se mu pusti odprta tema kot igralcu NK Maribora? In si po tvoje zasluži biti na vrhu pred vsemi našimi aktualnimi junaki? Ker tvoj sedanji izbruh pomeni točno to...

Glede radirke pa si ne izmišljuj, niti en vpis ni bil zbrisan na to debato, samo temo sem zaklenil (ker sem jo pač pozabil takrat ob odhodu) 

Ne, ampak mej občutek in pusti debato, potem pa lahko zaradi mene temo izbrišeš.. Ti pa si temo povsem brez občutka zbrisal, ko smo začeli debatirat, če bi ostalo pri prvem postu, ko je nekdo prilepil citat iz fb in nebi začeli debatirat, bi bla pa tema odprta še naslednjih par let. Ker na konec koncev debatiramo izključno o njemu, v temi kjer pa debatiramo zdaj, pa ponavadi komentiramo igre, špekulacije o prestopih itd. naših bivših igralcev. Ampak če si se tak odločil pa naj bo.
od klemen007
11.08.2013 ob 01:29

Tema: Naši bivši igralci v tujini
Število odgovorov: 2433
Pregledov: 373817

Skoči na sporočilo

od klemen007 » 11.08.2013 ob 00:16
makjan je napisal:
klemen007 je napisal:

Ne razumem? Za tipa je NK MB plačal daleč največ v zgodovini kluba...ga čakal in plačeval njegove muhe tri leta...zdaj, ko je dobil šuh(le zakaj) pa sere po klubu...naj le pokaže koliko je vreden..najprej pa bo moral podstrešje temeljito pospravit...

Ker radirka radira in veliki šef zaklepa bomo pač tukaj dalje debatirali.. Tip sere po Nk Mariboru in nas navijačih odkar mu je blo dano jasno vedeet da pa je zdaj dovolj in da se ga več nebo prenašalo. Daleč najbol zgrešena investicija v zgodovini kluba, bol efektivno bi blo, če bi ves ta dnar spustli v dravo.. Nadutežu je zmanjkalo denarja za tatuje in uhančke in je pač zaj računal, da bo na račun soigralcev zaslužil kaj z premijami, pa se je klub hvalabogu prej rešil te golazni..

Pa dobro, kaj je rekel o nas, o NK Mariboru?

Vsi smo krivi za to, da njemu, ki se trudi in živi za nogomet ni uspelo, od navijačev, do vodstva.. Igrajo pa tisti, ki radi kockajo in pijejo in se sploh ne trudijo. Na konec koncev pa se mu to sploh ne zdi čudno, ker če navijači kluba pijanci in če so v strokovnem štabu taki, potem morajo tudi taki igrat, da je zadeva popolna, vglavnem, vsi najbolj krivi, le on nič, če me razumeš, in taki za mene ne zaslužijo nikakršnjega spoštovanja!!

od klemen007
11.08.2013 ob 00:16

Skoči na sporočilo

od klemen007 » 10.08.2013 ob 23:54

od klemen007
10.08.2013 ob 23:54

Skoči na sporočilo

re: Rajko Rep
od klemen007 » 10.08.2013 ob 22:38
marcusss je napisal:Da se zgovarja na to, da ni dobil priložnosti, je izjava brez smisla. Odigral je mislim da skupaj 40 uradnih tekem za Maribor, priložnost pa se je imel  dokazati tudi 2x na posoji v Muri, pa ravno ni izstopal. Naj raje začne iskati razloge pri sebi, kot pa jamra v smislu, da se je "svet spravil na malega človeka". Kaj ti pomaga talent, če glava ni na pravem mestu.

Meni on nikdar ni bil neki talent.. Je treba vedet, da bit talent v Celju, še ne pomeni bit dovolj dober za Maribor, če si pravi talent to dokažeš tukaj in on tega nikoli ni, pa je bil na posoji in tudi ni pokazal nič, še manj kot nič.. En izmed najbolj ponesrečenih nakupov kluba in upam stavit, da je temu nadutežu najvišji domet slovenska ali še slabša liga.
od klemen007
10.08.2013 ob 22:38

Skoči na sporočilo
To sporočilo je popravil moderator liki: 11.08.2013 ob 07:11.

re: Rajko Rep
od klemen007 » 10.08.2013 ob 22:10
fini_pubec je napisal:"Rajko Rep Nikdar se nebom predal! Pokazal bom vsem da se motijo! Do u21 kapetan...zdaj pa igrajo v nk mb pijanci? zakaj ne jas? ko dam svoj lajf na nogomet? mogoce veste vi????"

Rep se joka po FBju  ..... pa hop na drevo

Herbalifek se joče, ker nebo dobene premije zaj.. Čas bo kvečjemu pokazal kake golazni smo se znebili!!

"Alen Duh Sarkastično ampak mogoče resnično.., Vsi vemo, da kdo iz uprave oz. strokovnega dela kdaj rad cukne kaj. Vsak zagovarja sebi podobne."

Ti duhalen, pa malo izbiraj besede, pa se ne prilizuj pa mu v rit lezi. Transvestiteka pa resnično opozori, naj bo prav tako zlo zlo zlo previdn z besedami in širjenjem govoric, ker bo pička mala jih tak fasal, če še reče eno čez Nk Maribor, da bo lahko še edino za UKC igral.. Brez vseh tetovaž in uhančkov bo ostal kmet celjski.
od klemen007
10.08.2013 ob 22:10

Skoči na sporočilo
To sporočilo je popravil moderator liki: 11.08.2013 ob 07:08.

re: NK Maribor 1960-2010
od klemen007 » 10.08.2013 ob 11:43
nosferatu je napisal:Glede na to, da se je končala neka era z odhodom Milaniča in začela nova, sem že takrat hotel napisat nekaj svojih pogledov na klub ampak nekak nikoli nisem našel časa.

V letih odkar je prišel Zaho in kaj kmalu za njim Milanič, je dejstvo da je klub naredil ogromen preskok. To kar so ti ljudje ustvarili meji na mali čudež. Verjetno nikoli ne bomo vedeli s čim in kako je Zaho takrat v klub privabil Iličiča, Beriča, Velikonjo, Rajčeviča, Volaša in vse ostale, ki so takrat bili glavni igralci lige ampak vsekakor je to bil ključ k uspehu. In dejstvo je, da ni človek razen njega, ki bi mu to uspelo. Sploh glede na to, da je blagajna bila takrat prazna. Oz. niti ne prazna ampak že prav prašna. Torej denar ni bil ključ, ključ je bila vizija, ki so ji ti igralci verjeli in se je izkazala za realno in je bila tudi izvedena. 

Dejstvo pa je, da bo prišlo do sprememb in da temu ne bo večno tako. Zdaj me bo sigurno kdo napadel za naslednji odstavek, češ kaj gnjaviš na predvečer največje priložnosti zadnjega desetletja, ampak zdaj je as good as ever.

Zlatko ne bo več dolgo z nami. To je tistim, ki nekaj damo na psihologijo ljudi in znamo ocenit človeka in podrobno opazujemo geste, mimiko, dejanja in hitreje opazimo spremembe kot drugi jasno (lassie, liki, ...). Njegova menjava bo zagotovo Miran Pavlin. Jaz osebno problema tu ne vidim, vem pa, da bo marsikdo, kot je pač že, težil s stavnicami in onim in tistim. Hočem samo še enkrat poudarit, da ko bo tako daleč, je potrebno Mirana podpret. Pa če vam je prav ali ne, ker boljšega ni. Miran ni Zlatko, je pa mu v marsičem podoben in marsičesa se že je in se še bo naučil od Zlatka. Ja, je dal izjave, da je Olimpija njegov klub in blabla. Ampak ne pozabite, fuzbal je biznis in Mourinho zagotovo ni težki navijač Chelsea kot tudi Ancelotti ne Reala ali Pep Bayerna. Gre se za sposobnost in možnosti. Torej najti najbolj sposobnega človeka, ki paše v neke realne okvire. In pri nas je to zagotovo Pavlin. 

Potem je tu igralski kader. Trenutno, razen Milca in Agima ni igralca, ki bi bil vreden več kot šest mestno številko. Potencial je še Derviševič in Rajčevič. Pa Cvijo, ampak samo še letos, če bo imel mega sezono. Leta počasi pač trkajo in z odprtjem hrvaškega trga se je konkurenca v evropi zelo zaostrila. Nekih velikih prodaj v bližnji prihodnosti žal ni na vidiku kar pomeni, da bo prej ali slej prišlo do zmanjšanja proračuna. Razen, če bo Š.D. spet našel neke skrite talente. Tega pa v Sloveniji ne bo mogel narediti, ker jih preprosto ni. Za vse ostalo pa smo spet pri denarju.

Žal pa je vzrok tega, da Zlatko ne bo več dolgo tukaj v glavnem v tem, da svojega glavnega cilja ni in ne bo uspel doseči. To je nogometna akademija kot jo imajo veliki. Žal pa zato ni kriv ne on, ne klub ampak okolje oz. država. Normalno bi bilo, da se za tako stvar, ki bi mladino potegnilo iz ulice nameni zemljišče in državna pomoč v financiranju. Ampak to se pri nas ni in ne bo zgodilo. In jaz mislim, da je ta "poraz" največji razlog zakaj se je Zlatko sam pri sebi odločil, da poskusi drugje.

Pa da ne bo kdo mislil, da je namen tega pisanja neko šinfanje, ne gre za to, rad bi samo, da tisti, ki se teh stvari ne zavedajo spravijo to v svojo podzavest in se pripravijo. 

Težava, ki jo ima ta klub (in vsi ostali v naši ligi) je pomanjkanje sponzorjev. To, da en NK Maribor dobi tako malo sponzorskega denarja na leto je katastrofa. In tu leti kritika na poslovni del kluba. Pričakoval bi od Bana, da vsaki teden kontaktira najmanj deset podjetij predvsem iz tujine in išče močne sponzorje. Ali si najde nekoga, ki mu bo to delal. Sem pa prepričan, da temu ni tako.

Dejstvo je, da je klub trenutno na tako visokem nivoju, kot še ni bil nikoli. Tudi v časih lige prvakov takrat je bil daleč od tega. Zasluge za to, gredo predvsem in na prvem mestu Zlatku. In žal mi je, da mu okolje ne omogoča, da bi tu naredil še večjo zgodbo saj za to potencial je žal pa izven kluba in delno tudi znotraj, ni volje ali znanja.Glede na koruptivnost Dinama in nesposobnost zvezde, partizana in hajduka ter geo lego Maribora bi mi dejansko dolgoročno lahko postali glavni klub za izvoz nogometašev iz bivše jugoslavije. Ampak za dosego tega en človek ne bo dovolj. Seveda je bilo iz poslovne strani narejeno tudi ogromno dobrega. Vijolčna bajta, baze, akcije itd. Je pa tu več prostora za napredek kot pa na športnem ..

Uprava, naredite še več, da porihtate še boljše pogoje za delo, dokler je Zaho še tu.

Drugi "pol" teh uspehov smo pa mi na tribunah. Klub je na nas zaslužil 1.2 miljona eurov od prodaje vstopnic in artiklov. Torej enako kot dobi od sponzorjev. Velik del zaslug za to gre na jug. Pesmi, koreografije, občasna pirotehnika in vse te stvari, ki spadajo zraven. Tudi to privlači ljudi na tekme, ne samo uspehi ekipe na terenu. Zato vsa čast vam, ki to ustvarjate. Si predstavljam kolko dela in energije je vloženo v to.

Torej, po tem času odkar se je ta neka nova doba začela imamo izjemne navijače (na jugu, mi na vzhodu še imamo kaj za delat...), trenerja, večino igralskega kadra prostor pa je še na drugih področjih.

Ne smemo pa pozabit, navijamo za klub, ki se REDNO uvršča v zaključne dele evropskih tekmovanj

P.S.

nisem tak dober pisec kot recimo liki, ampak upam da boste razumeli kaj sem hotel povedati. Pač sem v nočni in imam več časa za pisanje zato je bolj dolgo prišlo vseskupaj...

Nakladanje iz stavka v stavek.. Me pa zanima, ki ti živiš? Nebi blo slabo če bi se sam sebe kdaj opomnil v kakih časih živiš in se spustil močno na realna tla. Vse ostalo pa je bluženje do amena in škoda energije vložene v pisanje teksta, pa brez zamere...

od klemen007
10.08.2013 ob 11:43

Tema: NK Maribor 1960-2010
Število odgovorov: 854
Pregledov: 152056

Skoči na sporočilo

Poletni prestopni rok 2013
od klemen007 » 08.08.2013 ob 10:10
Mislim da je prišel čas, ko bi, če res želimo v Maribor vrniti ligo prvakov, morali pripeljati kakšno okrepitev.. Pa ne pravim zdaj, da trenutni kader tega ni sposoben, daleč od tega, ampak vseeno bi potrebovali še kakšnega kakovostnega igralca več, predvsem v obrambi in pa vezni liniji...  Vezna linija je sicer lepo "uigrana" ampak bi vseeno prišel prav igralec, ki bi ob slabši dnevni formi recimo Ibraimija ali Cvijanoviča bil tisti, ki bi igro Maribora v nekem momentu popeljal mogoče še na višji nivo.. Tega ne bomo dosegli z igralci iz slovenske lige ali z mladiči, to bo prinesel kakovosten in izkušen igralec.. enako velja za obrambo..
od klemen007
08.08.2013 ob 10:10

Skoči na sporočilo

re: 3. predkrog kvalifikacij za LP, povratna, NK Maribor - APOEL, 6.8.ob 20.00
od klemen007 » 07.08.2013 ob 09:49
csamo001 je napisal:
guano ape je napisal:
liki je napisal:Hotel sem napisati samo HVALA, ampak očitno moram še kaj drugega.

Sem sedaj kar nekaj pobrisal, nekaj sem pustil, ampak ne morem pa razumeti še posebej dveh osebkov na tem forumu, ki ju očitno tako boli, da se je Maribor uvrstil v play-off LIGE PRVAKOV in s tem zaslužil dodatnih štiri miljone EUR. Pa nima veze na kakšen način mu je to ratalo. Namesto da za današnji večer napišejo samo hvala, debato okoli taktike pa pustijo za kakšen drugi dan, pa morajo svoje frustracije razvleči čez celo noč. Če je en znan provokator, pa sem drugega vseeno smatral kot nekoga, ki pač na vsakem koraku zagovarja Maribor in njegove člane, pa če je to upravičeno ali ne. Sedaj pa vidim, da mu je bistven bivši trener ne pa klub...

...in zakaj potem vsaj tega enkrat za vselej ne banirate....zakaj dovoljujete, da večno serje po Mariboru in vsemu kar je iz Maribora ????

To mi ni in ni jasno, torej izpade, da veste, kdo je kaki je ampak svojega dela ne opravite, kar meče slabo luč tudi na vas, oz. ste soodgovorni za njegovo teroriziranje na forumu.

Pa se ja ne boš ti oglašal na to temo?

Je sploh še kdo na forumu, s katerim si nisi bil vsaj enkrat konkretno v laseh?

Liki, kar se pa tebe tiče... Puščaš označevanje za gamad, pa da naj se jebejo/jebemo, pa še kaj bi se našlo. Kdo je dal tebi škarje pa platno v roke... Obstaja kaka časovna omejitev, kdaj se lahko začne debatirat konkretno o igri?

Če je smisel tega foruma samo neobjektivno hvaljenje, potem res ne vem zakaj obstaja. Povej, pa z veseljem zaključim svoje vpise za vedno.

Ta vpis pa le pusti, če si še marsikaj drugega gladko spregledal.

Pa dobro, kdaj boš nehal nabijat? Celo noč nas že posiljuješ z svojimi teorijami in mnenji. Si povedal enkrat, dvakrat, desetkrat, zdaj pa daj že mir.. In nam pusti ostalim normalnim, ki nas v tem momentu boli kurac, če Tavares včeraj ni štopal tak kot zna, če Ibraimi ni bil "tapravi" itd. da se poveselimo zopet zgodovinskega uspeha. Če pa maš kake frustracije pa jih izživljaj kje drugje.
od klemen007
07.08.2013 ob 09:49

Tema: 3. predkrog kvalifikacij za LP, povratna, NK Maribor - APOEL, 6.8.ob 20.00
Število odgovorov: 599
Pregledov: 83988

Skoči na sporočilo

od klemen007 » 06.08.2013 ob 09:58
afelbar je napisal:
paradox je napisal:
klemen007 je napisal:
afelbar je napisal:Če slučajno kdo ve, kje na slovenski obali ali bljižnji okolici (kafiču) se bo prenašala tekma, ker je kolega čez mejo pri sosedih, pa bi se pripeljal na našo stran gledat, če bi vedel kam...hvala.

MI PA FTRGAJMO ZVEČER...NA TRIBUNAH...NA IGRIŠČU...PRED TEKMO...MED TEKMO...PO TEKMI...

ŠAMPIONI

Daj malo prebrskaj po postih nazaj no, pa boš videl odgovor na to vprašanje.. Včasih je treba samo malo prebrskat temo, pa večinoma najdeš skoraj vsak odgovor na vprašanje ki ga imaš.

Nekje je bilo objavljeno (Večer?), da bo Planet prenašal tekmo.

Sej vem da je prenos po TV, samo sem mislil, če kdo ve za kak kafič v našem primorju, kjer se bo sigurno tekma prenašala, da ne bi kolega iskal...res pa je da bi to moral biti dan slovenskega nogometa in verjetno se bo marsikje gledala tekma...

ŠE 10 ur....oz. 8 do odhoda

Še enkrat, poglej po temi malo in našel boš post, ki ti bo odgovoril točno na to vprašanje ki si ga zastavljaš, al je res tak težko?

od klemen007
06.08.2013 ob 09:58

Tema: 3. predkrog kvalifikacij za LP, povratna, NK Maribor - APOEL, 6.8.ob 20.00

Skoči na sporočilo
To sporočilo je popravil klemen007: 06.08.2013 ob 09:58.

od klemen007 » 06.08.2013 ob 08:55
afelbar je napisal:Če slučajno kdo ve, kje na slovenski obali ali bljižnji okolici (kafiču) se bo prenašala tekma, ker je kolega čez mejo pri sosedih, pa bi se pripeljal na našo stran gledat, če bi vedel kam...hvala.

MI PA FTRGAJMO ZVEČER...NA TRIBUNAH...NA IGRIŠČU...PRED TEKMO...MED TEKMO...PO TEKMI...

ŠAMPIONI

Daj malo prebrskaj po postih nazaj no, pa boš videl odgovor na to vprašanje.. Včasih je treba samo malo prebrskat temo, pa večinoma najdeš skoraj vsak odgovor na vprašanje ki ga imaš.
od klemen007
06.08.2013 ob 08:55

Skoči na sporočilo

re: 3. predkrog kvalifikacij za LP, APOEL - NK Maribor, 31.07.2013 ob 19:00
od klemen007 » 31.07.2013 ob 22:12
KRISS je napisal:Za oceno 5 danes Filipovič.
Za 4 pa Bohar,Viler,Mendy in Tavares(zaradi izrednega gola iz težke situacije)
3,5 Handanovič,Milec
3 dam Arghusu
Komaj 2 ,Fajić
1 -ali nič od nič:Rajčevič,Ibraimi,Cvijanovič

Torej imamo še precej rezerv. Imam občutek,da so domačini naredili veliko taktično napako,ko so se drugi polčas odločili,da nam prepustijo igro in so nas čakali na kontre. Hvala bogu in Tavaresu,da so bili za to kaznovani.
Na koncu koncev je rezultat 1:1 zelo dober,a po videnem nas čaka težkih in napetih 90 minut. Zdaj pa je na vrsti LJUDSKI VRT!!!!!!!

"Objektivna" ocena ni kaj.. Daj se vsaj vzdrži komentarja in ocene in takega, ki ti ne paše enostavno izpusti pri ocenjevanju. Nekomu, ki je brano kar je za obranit blo in enemu izmed boljših danes na terenu in zaslužnih za remi daš oceno 3.5, medtem ko Mendy, ki v teh danih minutah razen enega prodora, ni naredil bog ve kaj ( pa ne da si nebi zaslužo 4, ampak bodi objektivn) dobi oceno 4..

Danes polek Filipoviča sigurno najboljši člen ekipe, preprečil je zgodnje vodstvo in s tem vrjetno tudi povsem drugačen razplet tekme. Filipovič pa je enostavno gospodaril na sredini.. Vse in vsi ostali pa bogo, in zato še povratno tekmo pričakujem z večjim optimizmom, ker vem, da zmorejo ostali precej več. Prepričan sem, da ciprčani pekel ljudskega vrta nebodo preživeli.

od klemen007
31.07.2013 ob 22:12

Tema: 3. predkrog kvalifikacij za LP, APOEL - NK Maribor, 31.07.2013 ob 19:00
Število odgovorov: 591
Pregledov: 73860

Skoči na sporočilo

3. predkrog kvalifikacij za LP, APOEL - NK Maribor, 31.07.2013 ob 19:00
od klemen007 » 31.07.2013 ob 19:55
Nič od nič, pokakani do konca.. bo treba tud kaj v napad če bomo hotli zadet.. Z tako igro bomo še prej kakega popapali kot pa ga sami dali. Dajte se zbrihtat pa zaigrat kot znate, ker v nasprotnem primeru se nam ne obeta nič dobrega..
od klemen007
31.07.2013 ob 19:55

Skoči na sporočilo

3. predkrog kvalifikacij za LP, APOEL - NK Maribor, 31.07.2013 ob 19:00
od klemen007 » 31.07.2013 ob 13:23
To se pravi, da nekih brezplačnih streamov po raznih myp2p, laola itd.  vrjetno nebo na voljo, ali?
od klemen007
31.07.2013 ob 13:23

Skoči na sporočilo

re: 2. predkrog kvalifikacij za LP, povratna, NK Maribor - FC Birkirkara, 24.7. ob 20.00
od klemen007 » 25.07.2013 ob 09:51
t-h-o-r je napisal:
romeno je napisal:Danes dobra tekma. Če bi bilo malo sreče bi lahko do 70. minute Maltežani imeli petardo v svoji mreži. Tako pa je bilo na koncu solidnih 2:0. Najbolj smešni so mi pa oni, ko pri 2:0 naši malo stopijo na žogo pa že šimfanje, kaj bote špilal, ali ne.

eni majo resne psihične težave, ne morš kaj

Ne psihične težave, ampak imajo ti ljudje v končni fazi celo prav. Ne lahko imeli petarde v svoji mreži, ampak bi jo mogli met glede na priložnosti in odprt prostor, ki so nam ga ponujali maltežani. In ja, razen tistih 10min v drugem polčasu, ni bilo kaj dosti od igre, iz ene in druge strani, pa daleč od tega da bi karkoli šinfal, ampak ne pretiravat. Ker da od cca 70 min naprej igraš tak brezvoljno tudi ni normalno.. Ljudje so dali 10 evrov za karto, zato tudi lahko izrazijo nestrinjanje z tem, da je od 70 min bil tempo taki, kot je pri rekreativcih. Viler se je po boku šlepal, kot da je na smrt pijan recimo, pa še par jih je blo takih..

Razen Boharja, ki je šprintal od takrat ko je vstopil v igro, pa do zadnjega sodnikovega žvižga in Arghusa si drugi ne zaslužijo nekih gromozanskih pohval, ker enostavno zmorejo več in če želimo nekaj v evropi naredit, se z tem ne mormo in ne smemo zadovoljit
od klemen007
25.07.2013 ob 09:51

Tema: 2. predkrog kvalifikacij za LP, povratna, NK Maribor - FC Birkirkara, 24.7. ob 20.00
Število odgovorov: 266
Pregledov: 40809

Skoči na sporočilo

re: 1 SNL 2012/13
od klemen007 » 22.07.2013 ob 20:01
mihaS je napisal:
Vanquish je napisal:kakorkoli obrnes, vsi klubi se pritozujejo cez sodnike. Tudi nam so kdaj koristli v plus, ampak to pac ne vidimo vidimo samo ko nam koristijo v skodo.

Dejstvo je, da ni kluba v ligi, ki se nebi buno cez sodnisko organizacijo in nekaj bo potrebno naredit na tem.

To se tudi da??

ps. A, ta bananar zna štet do deset?

od klemen007
22.07.2013 ob 20:01

Forum: Nogomet v SLO in po svetu
Tema: 1 SNL 2012/13
Število odgovorov: 1353
Pregledov: 187214

Skoči na sporočilo

1xOznačeno kot neprimerno: 1x 2. predkrog kvalifikacij za LP, FC Birkirkara - NK Maribor, 16.7. ob 19.30
od klemen007 » 16.07.2013 ob 22:04
Slabo slabo slabo.. Handanoviču in bogu se lahko zahvalimo, da iz Malte ne potujemo z tremi komadi v naši mreži in z koncem evropskih sanj! Lahko bi igrali še dve uri, pa danes gola nebi dali..

Se pa sprašujem, če že proti Zavrču in Birkirkari igramo posrano z enim napadalcem, kaj bomo proti boljšim ekipam? Če sklepam po strahopetnosti našega trenerja, potem vrjetno brez napadalca in z šestimi branilci..
od klemen007
16.07.2013 ob 22:04

Tema: 2. predkrog kvalifikacij za LP, FC Birkirkara - NK Maribor, 16.7. ob 19.30
Število odgovorov: 375
Pregledov: 41005

Skoči na sporočilo

2. predkrog kvalifikacij za LP, FC Birkirkara - NK Maribor, 16.7. ob 19.30
od klemen007 » 16.07.2013 ob 20:30
Jebeno mora bit če si tak naiven, da pričakuješ gladkih 7:0 po prvem polčasu..
od klemen007
16.07.2013 ob 20:30

Tema: 2. predkrog kvalifikacij za LP, FC Birkirkara - NK Maribor, 16.7. ob 19.30
Število odgovorov: 375
Pregledov: 41005

Skoči na sporočilo

re: Ljudski vrt
od klemen007 » 09.07.2013 ob 21:56
Scout je napisal:Pač debatiramo o stadionu.. Saj je to tema o stadionu... Kje je svoboda govora?
Malo paše tudi o tem debatirat...

Še se nisi naučil da je ni? Tukaj je tak kot "ata" rečejo in če ata rečejo to pa ni tak, ali to pa ni realno in o tem se ne sme debatirat se to pobriše.. malo samo poglej po ostalih temah, same realne stvari..

od klemen007
09.07.2013 ob 21:56

Tema: Ljudski vrt
Število odgovorov: 248
Pregledov: 58886

Skoči na sporočilo

re: tekma 7.7. v celju
od klemen007 » 07.07.2013 ob 22:20
bani je napisal:Žabare reši le razprodaja v Hervisu. Baje bodo pokali full poceni

Milovanovič v prvem polčasu: "Ljubljančani imajo žogo več v posesti, čeprav nimam točnega podatka!"
Minuto zatem grafika na TV zaslonu - posest žoge 47 : 53 %, seveda za NK MB

Se je zmotil in sekundo zatem svojo zmoto tud popravil.. nevem kaj se iščejo neke igle v senu, ker je svoje delo odkomentiral vredu tako kot je Čeferin tekmo čist vredu odsodil..

Drugače pa zelo navdušujoče, praktično brez napake v obrambi, kombinatorno in odločno v sredini in predvsem učinkovito v napadu.. Pohvalil bi popolnoma vse, bi pa izpostavil Agima, ki tako vemo da je v odlični formi in pa Filipoviča, ki je danes odigral vrhunsko, le tako naprej..
od klemen007
07.07.2013 ob 22:20

Tema: tekma 7.7. v celju
Število odgovorov: 192
Pregledov: 26433

Skoči na sporočilo

re: tekma 7.7. v celju
od klemen007 » 07.07.2013 ob 20:54
nosferatu je napisal:
stayerpsyho23 je napisal:Kaj mi lahko prosim nekdo pove,kaj dela smrduh,lopovski, zapufani Fricelj v klubski obleki NK Maribora?Kaj je on mogoče novi športni direktor?

Pa ni on od vedno v nadzornem ali upravnem ali nekem tem odboru ?

Da!

Sicer pa kaj ne prebereš vsega tukaj gor, igramo proti Bayernu, lenta je blo včeraj konec, bla bla bla, vročina vam enim res že precej najeda možgane.. Zlo solidna igra, dokaj hitra, kombinatorna in predvsem učinkovita, žabarje smo v tem polčasu povozli do konca, v vseh pogledih..

ps. Kaki lenuh pa je toti Zeba, hahahah..

od klemen007
07.07.2013 ob 20:54

Tema: tekma 7.7. v celju
Število odgovorov: 192
Pregledov: 26433

Skoči na sporočilo

Poletni prestopni rok 2013
od klemen007 » 07.07.2013 ob 11:27
Kdor samo pomisli da je Ibraimi Vukov igralec je tele, tisti, ki pa še to na glas pove pa je tele brez primere.. Je pač tak, da je Maribor enostavno tako velika institucija, da si taki seljaki iz Zavrča pač mislijo in počutijo malo majn kmeta, če povejo kako tako bedarijo. Tisti del tam pač ni rojen za razmišljanje zato so jim take stvari deloma oproščene.
od klemen007
07.07.2013 ob 11:27

Skoči na sporočilo

Pripravljalne tekme NK Maribora
od klemen007 » 03.07.2013 ob 20:59
Hahahah glej zaj selektorje, v nedeljo so drkali po wc-jih, danes pa bi blo že prepozno če bi Čačič mel spakirano. Kaki asi, ob vas še tako grozn dan postane prav smešn in čudovit..
od klemen007
03.07.2013 ob 20:59

Tema: Pripravljalne tekme NK Maribora
Število odgovorov: 1460
Pregledov: 230257

Skoči na sporočilo

re: Zlatko Zahovič II. del
od klemen007 » 01.07.2013 ob 11:48
Fantastic je napisal:Počlo bi naj med Banom in Zahotom, glede prestopov. Tako je, ko se začnejo pametovanja...

Ne bodi spet pametn.. motiš se in to zelo..
od klemen007
01.07.2013 ob 11:48

Tema: Zlatko Zahovič II. del (Zlatko ostaja!!!!)
Število odgovorov: 1477
Pregledov: 254389

Skoči na sporočilo
To sporočilo je popravil klemen007: 01.07.2013 ob 11:50.
1.493 sporočil   •   Stran 3 od 50   •  
 Forumi nkmaribor.com