Novice Tekmovanja Člansko moštvo Nogometna šola Klub Zgodovina Navijači Novinarsko središče

Forumi nkmaribor.com Registracija   Prijava
Iskanje
Iskanje
Iskalni niz
Iskanje po sporočilih:
Iskanje po avtorju:
Nastavitve iskanje
Išči v:
8.157 sporočil   •   Stran 175 od 272   •  
1. SNL 2009-2010
od liki » 06.01.2010 ob 09:25
viola78 je napisal:liki, ekipa...

Zanimivo, tega res nisem videl. Tisto pa, kar sem napisal, sem slišal iz ust enega Ptujčana, ki zelo dobro pozna dogajanje v klubu.
od liki
06.01.2010 ob 09:25

Forum: Nogomet v SLO in po svetu
Tema: 1. SNL 2009-2010
Število odgovorov: 496
Pregledov: 34828

Skoči na sporočilo

1. SNL 2009-2010
od liki » 06.01.2010 ob 08:17
KRISS je napisal:št.33 in milko.....napovedujem svetlo prihodnost kurentov.

Ne Milko, Horjak...
od liki
06.01.2010 ob 08:17

Forum: Nogomet v SLO in po svetu
Tema: 1. SNL 2009-2010
Število odgovorov: 496
Pregledov: 34828

Skoči na sporočilo

STAVE januar 2010
od liki » 04.01.2010 ob 16:28
Bodi In je napisal:

meho7

250 poslanih sporočil250 poslanih sporočil50 poslanih sporočil50 poslanih sporočil50 poslanih sporočil50 poslanih sporočil

Prva prijava: 17.03.2008
Zadnja prijava: 04.01.2010
Sporočil: 706

poslano: 04.01.2010   12:48
Sharks-Kings under 
  Kaj pravite?

Za mene je ta tekma čisti NO BET. V letošnji sezoni sta igrala trikrat, od tega je dvakrat šla tekma do kazenskih strelov, enkrat pa so Kingsi zmagali v rednem delu. Tudi če gledaš z vidika under/over, je bilo na eni tekmi 10 golov, na drugi 8 golov, na tretji pa 2 gola. Glede na zadnje tekme obojnih bi bil under sicer bolj logična izbira kot over, saj sta pri obeh ekipah oba golmana v odličnih formah.
od liki
04.01.2010 ob 16:28

Forum: Razno (vse po spisku)
Tema: STAVE januar 2010
Število odgovorov: 108
Pregledov: 3856

Skoči na sporočilo

Pripravljalne tekme NK Maribora za sezono 09/10
od liki » 04.01.2010 ob 14:26
Tudi iz moje strani pohvale za to poteze, sem prav tako prijetno presenečen. Najbolj pomembneje je to, da se bo dva tedna treniralo in uigravalo v odličnih pogojih in da se ne bo ponovila lanska zima, ko so bile priprave popolnoma ponesrečene.

Tudi sam se nagibam bolj k temu, da gre za sodelovanje v smislu priprav portugalcev poleti na ali ob Pohorju. Vemo dobro, da to področje srednje evrope postaja glavno pripravljalno poletno območje mnogim (tudi najboljšim) nogometnim klubom in da obstaja ogromno možnosti za močne prijateljske tekme v tem času.
od liki
04.01.2010 ob 14:26

Forum: Tekme NK Maribora
Tema: Pripravljalne tekme NK Maribora za sezono 09/10
Število odgovorov: 814
Pregledov: 69293

Skoči na sporočilo

Stave 9
od liki » 03.01.2010 ob 22:08
mojsterm je napisal:
liki je napisal:Moja dva izbora pa sta:

Green Bay Packers pri Arizona Cardinals  UNDER 44
V tem primeru bi verjetno bolj logičen izbor bil over, toda ti dve ekipi se bosta naslednji teden 99% srečali v tekmi končnice na izločanje. To pomeni, da se danes praktično nič ne bo metalo, ampak samo tekalo. Noben ne bo želel pokazati kaj novega, kakšno taktično ukano, ker bosta obe ekipi to prihranili za medseboni dvoboj naslednji teden. Ob tem je pri tekih manjša nevarnost poškodb.

Indianapolis Colts pri Buffalo Bills     UNDER 33
Tukaj je linija v začetku bila na 39,5, trenutno je padla na 33, pričakuje se še dodaten padec. Razlog: vreme v Buffalu. Tekma se bo namreč igrala v okoli -10 stopinj, snežilo bo in sunki vetra bodo dosegali tudi 50 km/h. Stadion pa je tako izpostavljen in narejen, da nič kaj dosti ne ščiti pred vetrom. Veter je tudi tisti največji problem. Metanje je zelo težavni, še večji problem pa je to, da je zelo težko zadeti gole za 3 točke. V takšnih pogojih se redke tekme NFL-a končajo z več kot 20 tičkami v skupnem seštevku.

nemogoče da je na polovici že 31 točk,pojma nimam zakaj se gre pri totem športu

V drugem polčasu pa samo 6 točk, skupaj 37 točk. Torej izgubljena stava, očitno jih je prepozno začelo zebsti...
od liki
03.01.2010 ob 22:08

Tema: Stave 9
Število odgovorov: 740
Pregledov: 30317

Skoči na sporočilo

Stave 9
od liki » 03.01.2010 ob 17:44
Moja dva izbora pa sta:

Green Bay Packers pri Arizona Cardinals  UNDER 44
V tem primeru bi verjetno bolj logičen izbor bil over, toda ti dve ekipi se bosta naslednji teden 99% srečali v tekmi končnice na izločanje. To pomeni, da se danes praktično nič ne bo metalo, ampak samo tekalo. Noben ne bo želel pokazati kaj novega, kakšno taktično ukano, ker bosta obe ekipi to prihranili za medseboni dvoboj naslednji teden. Ob tem je pri tekih manjša nevarnost poškodb.

Indianapolis Colts pri Buffalo Bills     UNDER 33
Tukaj je linija v začetku bila na 39,5, trenutno je padla na 33, pričakuje se še dodaten padec. Razlog: vreme v Buffalu. Tekma se bo namreč igrala v okoli -10 stopinj, snežilo bo in sunki vetra bodo dosegali tudi 50 km/h. Stadion pa je tako izpostavljen in narejen, da nič kaj dosti ne ščiti pred vetrom. Veter je tudi tisti največji problem. Metanje je zelo težavni, še večji problem pa je to, da je zelo težko zadeti gole za 3 točke. V takšnih pogojih se redke tekme NFL-a končajo z več kot 20 tičkami v skupnem seštevku.
od liki
03.01.2010 ob 17:44

Skoči na sporočilo

Stave 9
od liki » 03.01.2010 ob 17:26
En odličen previev za vse današnje tekme NFL-a (zadnji krog) sem našel na enem drugem forumu (upam, da angleščina ni prevelik problem) - to je sicer pregled od včeraj, tako da je seveda tudi že prišlo do nekaj sprememb glede stav:

INDIANAPOLIS AT BUFFALO:  The line opened Buffalo -6 because everyone knew the Colts wouldn't be trying. It's now up to -9. It doesn't take much money to move a number three points in this kind of week. Don't assume that's a huge sharp move or anything. Vegas and Reno are trying to play defense against the money they assume will come in on the Bills against an Indy team that's resting up for the playoffs. The total has dropped from 40 to 34. I'd have to say 40 was a bad number considering how bad the Colts offense is without Manning...and the potential for weather in Buffalo at this time of year. We may see it go lower depending on conditions.

NEW ORLEANS AT CAROLINA: No line yet in this game, for a variety of reasons. Sharps have a range of numbers in mind, and will only step in on Sunday if oddsmakers come outside that range.

JACKSONVILLE AT CLEVELAND: Another cold weather site where sharps have hit the Under. The opener of 40 is down to 36. We've seen some money come in on the Jaguars, as +2½ is down to +1. Nobody thinks the Jags have a chance at the playoffs after losing at New England last week to fall to 7-8. Would expect to see more sharp money on the total rather than the side if weather is a game day issue. Note that sharps tend to back off on teasers in the "strike zone" on the final Sunday of the season because there's so much volatility. The "value" of a point is less when teams aren't trying as hard as normal. Jacksonville (+) would be a nominee for a basic strategy teaser at +1½, +2, or +2½.

PHILADELPHIA AT DALLAS: This is the big game of the day because it matters both teams. FOX has time changed it to the late afternoon TV window (late afternoon in the East and Central time zones, early afternoon here in Nevada). We expect this to be the most bet game of the day because it's the showcase matchup. Right now we're seeing Dallas -3. It's going to take a lot of money to move off that key number. And, if it does move, I'd expect sharps to come in the other way. They'd really like a strong Philly team getting +3½. Dallas -2½ at home would have value too in a playoff type game. The total has fallen from 48½ to 47 because the totals guys do expect a playoff atmosphere. Probably a great game to watch as fans. Sharps may not be very involved because the number is where it should be in terms of the market.

CHICAGO AT DETROIT: Early support for the Bears at -2½ on the road. I'm seeing Chicago -3 right now. That may have been from sports books being afraid of the teaser window. A divisional home underdog is actually pretty likely to show up, which makes Detroit appealing as a basic strategy teaser team (moving the line from +2½ to +8½ in two-team teasers). Chicago played with some fire this past Monday Night vs. Minnesota, so there also may have been some bettors interested in taking them at less than a field goal. Nothing's happened on the total. This isn't a high interest game in Nevada this week...beyond the fact that the Bears have a betting following.

NEW ENGLAND AT HOUSTON: Houston is a whopping 8-point favorite now, even though there are reports that Tom Brady will play some or all of the game. Sharps are definitely watching this one closely, because they'll want the Patriots plus any points if the team is going to show up and try. Of course, Houston is in a must-win situation at 8-7 for the Wildcard, but needs help elsewhere to get in. Both Baltimore and the NY Jets have to lose in later starts for the Texans to have a chance. That means Houston will be trying to win for sure because they won't have any knowledge that they've been eliminated. For now, we're not seeing much interest. This could become a top priority betting game depending on how the news cycle goes in the morning regarding New England's intensity.

PITTSBURGH AT MIAMI: Nothing happening here, as the line of Pittsburgh -3 and 45 is fairly accepted everywhere. Like Houston, Pittsburgh is an 8-7 team that needs to win then hope for some help if they're going to reach the postseason. This is a tough spot for them though because they've been playing some very tough games lately, then have to finish on the road. Miami is 7-8, but may not be ready to call it a season just yet. A win over Pittsburgh would be a nice way to end the season for a team that's looking for bigger and better things next year under a young coaching regime and quarterback. Might turn out to be a great game. I've talked to some totals guys who say they'll look at the Over if skies are clear (you saw the rain in Florida on bowl day)

NY GIANTS AT MINNESOTA: Minnesota is -9 here, but we're not seeing too much additional line inflation because of their "need" to win to clinch a bye. The Giants are quality team...and certainly have the talent to hang with the suddenly struggling Vikings at this high number. Nobody wants to bet on a team that's going to lay down. If the impression is that the Giants AREN'T going to lay down, sharps will be very interested at +10 (if the public bets Favre on game day), and might be interested at +9 if that's the best they can get. The Vikings are reeling of late, and reeling teams are hard to trust when laying more than a TD no matter what the emotions are.

CINCINNATI AT NY JETS: This has been time changed to the Sunday Night season finale. The Jets have everything to play for, with a playoff spot on the line for them. Cincinnati really doesn't, though seeding is at stake between the #3 and #4 seeds. The Bengals may actually have a softer first round opponent by losing this game, so we're seeing a high line for the home favorite. The Jets opened at -7, and are already up to -10. The total has dropped from 37½ to 35. Cincinnati has been playing low scoring games anyway. The Jets are ruled by their defense. We may see a further drop before kickoff, particularly if weather is going to be a factor.
SAN FRANCISCO AT ST. LOUIS: Not much betting interest here. Though, some of the teaser guys are talking about moving San Francisco from -7 down to -1 on the theory that St. Louis is in a "must lose" situation to lock up the #1 pick in the next draft. You saw how dominant that monster from Nebraska was in the Holiday Bowl. St. Louis wants him. St. Louis gets him if they lose today.
ATLANTA AT TAMPA BAY: We've seen the favorite switch, from Tampa Bay -1 to Atlanta -2. That's not as big a move as it seems because it didn't cross any key numbers. Ties are rare in the NFL because of overtime, so 0 is dead. Still, there was support for the Falcons in early action...and early action is sharp action. The total has moved down a tick from 42 to 41½.
GREEN BAY AT ARIZONA: This could be a preview of a playoff game next week, as Green Bay has locked up a Wildcard, and Arizona has locked up its division. Arizona could conceivably work its way up to a bye if both Minnesota and Philadelphia lose. They'll know the Philadelphia result. So, oddsmakers will be ready to jack this line up if needed before kickoff. Minnesota isn't expected to lose...which means this will be a "double lame duck" game where both teams are resting to get ready for a playoff game in a week. I know guys ready to step in on the Under once that's been determined officially. No reason to play a shootout that could risk injuries to backups.

KANSAS CITY AT DENVER: The Broncos are on the list of 8-7 teams with a playoff shot, but they need Baltimore or the NY Jets to lose to have a chance. That means the Broncos have to go all out for the win, explaining why an opener of -11 went up to -13. Kansas City is likely to show up for a divisional rival. I think some sharps would take a shot on the Chiefs if they see +14 or better on principal.

BALTIMORE AT OAKLAND: Oddsmakers posted a very high number here at the outset because Baltimore was in a must-win spot. We haven't seen much movement off the opener. The Ravens are -10½ as we go to press. Oakland's had some very positive home results this year...and has a quarterback who's trying to win a job for the future. Sharps might take as hot on the home dog at this price. It's definitely a smart week for sharps to wait because the public tends to bet favorites regardless of price, and they tend to bet "must win" teams regardless of price. We may see some really high numbers just before kickoff, and that's when sharps will step in if their going to be the dog. Oddsmakers will be rooting for some dogs. They've done as much as they can to make the public bet at bad numbers.
WASHINGTON AT SAN DIEGO: Nothing at stake here for the Chargers, so an opener of -8 has fallen all the way to -4 because the result doesn't matter. The total has dropped from 41½ down to 39, and you know that's not because of the weather! Sharps are figuring both teams will go through the motions and get the game over with, particularly in the second half.
TENNESSEE AT SEATTLE: We certainly didn't save the best for last, as the final game on the schedule is a meaningless one. Some support early in the week for Seattle at +5½. The line is down to +4 as I go to press.
od liki
03.01.2010 ob 17:26

Skoči na sporočilo

Stave 9
od liki » 02.01.2010 ob 17:49

mojsterm]bomo vidli,ker sem se prvo zajebo,pa narobe stisno,tak da po enni strani bi mi pasalo storno

plačo pa sem na Bwin,espekt in bet at home

pri enem X/2,drugih dveh pa 2
aja kaj sem plačo,Bradford-Doncester[/quote]

No, za BWIN ti lahko povem, da se bo čakalo 72 ur, če bo v tem času tekma odigrana, se ti bo stava normalno upoštevala. V teh 72 urah boš imel denar "zaklenjen" na tem paru. Po preteku 72 ur, če tekma ni bila odigrana, pa dobiš denar nazaj na račun.
od liki
02.01.2010 ob 17:49

Skoči na sporočilo

Trophy manager 8.del
od liki » 02.01.2010 ob 17:08

kopa]

kopa]

liki]

kopa]http://trophymanager.com/showprofile.php?playerid=26622085

Poglejte malo to ceno in povejte, če se vam zdi sumljivo visoka. Včeraj je šel na trg ob 23:18. Jaz brez skavtinga ne bi dal toliko za igralca s 2400 ASI. Da pa ga je slučajno našel in dal čekirat ravno v tistih 42 minutah pa je tud bolj tak tak. Četudi je nekdo pripravljen iti do takšne cene je ponavadi tako, da proti koncu zvišuješ ceno, saj ga vseeno želiš čim ceneje.[/quote]

Tu gre bolj zato, da ga je ta verjetno že prej imel nagledanega in je poslal ponudbo, lastnik pa jo je sprejel. Igralec je verjetno visok potencial.

Ne vem kako bi ga kar tako imel nagledanega. Čist na blef verjetno ne. V tisti temi kjer ponujamo igralce ga nisem zasledil. Zna seveda bit, da se poznata. Ga bom skavtiral pa da vidim.
[/quote]

17 mi je rekel skavt, pa in the middle of the bloom[/quote]

Potem je ponujena cena precej fer.
od liki
02.01.2010 ob 17:08

Tema: Trophy manager 8.del
Število odgovorov: 307
Pregledov: 9196

Skoči na sporočilo

Stave 9
od liki » 02.01.2010 ob 14:44

mojsterm]tekma postp. se ti šteje za kvoto 1?
upam,da nebojo kaj zaštrikali
[/quote]

Ja, samo je vprašanje, koliko časa bodo rabili, da bo denar spet na voljo. Na BWIN-u je recimo to 72 ur. Vem zato, ker sem imel takšen primer en teden nazaj.
od liki
02.01.2010 ob 14:44

Skoči na sporočilo

Stave 9
od liki » 01.01.2010 ob 17:49
mojsterm je napisal:?tip1
Buffalo - Atlanta

danes sem še stavil na TNS,Wales nogomet
Taylorja pikado,Barnyja enako pikado,malo bo edino Barny vprašljiv,to da mu je kvota na stavnicah že kar lepo padla,pa nič ne pomeni,kolikor kaže je slabo pripravljen in ,ko se boj zapleta slabše ga odigrava,čeprav z svojo slabo igro še vedno premaguje nasprotnike,Taylor pa nesme biti vprašljiv takih več ne delajo

pol pa singl Whitlock pikado

aja pa under 12,5 Barny

ni neke izbire

Kar se NHL-a tiče, danes samo gledam zimsko klasiko.

Kar se pikada tiče. Barny naj bi baje preboleval neko lažjo obliko gripe, zato je tudi tako slabo igral proti Painterju. Imel je samo to srečo, da je bil Painter še slabši.

Kar pa se Taylorja tiče, igra danes proti Lewisu, za katerega vsi govorijo, da igra najboljše do sedaj v svojem življenju. Lewis je drugače tudi neke vrste učenec Taylorja, kateri ga je vzel pod svoje okrilje in skupaj trenirata. Vsekakor ne bo tako lahko, kot mogoče na prvi pogled izgleda.

Withlock pa sedaj zaenkrat trga. Borba je ravno sedaj na DSF-u, prvič ga gledam igrati in moram reči, da sem impresioniran.
od liki
01.01.2010 ob 17:49

Skoči na sporočilo

Trophy manager 8.del
od liki » 01.01.2010 ob 11:03
Prodajam enega OML/FC, ki mi je izredno služil in z svojimi goli tudi omogočil moje napredovanje do druge lige. Zdaj je čas za mlajše:

G. Rakovič, 30 years (fc,oml)

Strength:

14

Stamina:

11

Pace:

14

Marking:

4

Tackling:

9

Work rate:

8

Positioning:

12

Passing:

17

Crossing:

7

Technique:

17

Heading:

8

Finishing:

6

Long shots:

14

Set pieces:

9

ASI:

8,493

Transfer expires: 2010-01-04 20:40:42

od liki
01.01.2010 ob 11:03

Skoči na sporočilo

Stave 9
od liki » 01.01.2010 ob 05:10

tomekk] 
daljši let, carina in snežni zameti so jih konkretno zjebali. haha Wild - Kings 0 - 3 (1.period)
[/quote]

Sam osebno sem vesel, da se je tako izteklo, ker pač navijam za Kingse. Priznam pa, da mi je malo žal, da sem tisto napisal, ker je pač marsikdo sledil temu in se je v tem primeru to pokazalo kot napačno. Tudi ena šola za mene, da ne napovedujem nekaj za en dan naprej, ker pač danes tega občutka glede zanesljivega poraza Kingsov nisem več imel (v primerjavi z dnevom prej).
od liki
01.01.2010 ob 05:10

Skoči na sporočilo

Stave 9
od liki » 31.12.2009 ob 18:14

mojsterm]zanima me,kakšne imate izkušnje pri izplačilih
jaz sem parkrat izvršil izplačilo nazaj na VISO,zanima pa me kako je kaj z monibookersom ipd.
katero je najbolše
hvala[/quote]

Jaz sem si že večkrat dal nakazati direktno na bančni račun (tako z BWIN-a kot tudi iz Gamebookersa), pa ni bilo nobenih problemov.

Drugače pa, čeprav je precej parov za danes ponoči, bom stave za danes izpustil. Enostavno ni bilo in ne bo nič časa, da bi vse skupaj malo boljše pregledal, pa tudi za ta večer mi nekako ne diši, da bi cel čas gledal na mobi, kako se gibljejo rezultati.
od liki
31.12.2009 ob 18:14

Skoči na sporočilo

Trophy manager 8.del
od liki » 31.12.2009 ob 13:28

kopa]http://trophymanager.com/showprofile.php?playerid=26622085

Poglejte malo to ceno in povejte, če se vam zdi sumljivo visoka. Včeraj je šel na trg ob 23:18. Jaz brez skavtinga ne bi dal toliko za igralca s 2400 ASI. Da pa ga je slučajno našel in dal čekirat ravno v tistih 42 minutah pa je tud bolj tak tak. Četudi je nekdo pripravljen iti do takšne cene je ponavadi tako, da proti koncu zvišuješ ceno, saj ga vseeno želiš čim ceneje.[/quote]

Tu gre bolj zato, da ga je ta verjetno že prej imel nagledanega in je poslal ponudbo, lastnik pa jo je sprejel. Igralec je verjetno visok potencial.
od liki
31.12.2009 ob 13:28

Skoči na sporočilo

Prestopni rok 09/10 V. del
od liki » 31.12.2009 ob 11:47
stayerpsyho23 je napisal:Nimam nič proti Siniši Anđelkoviču in mu želim,da uspe pri inštituciji,ter da demantira vse negativne in kritične komentarje..Samo ludi božji,realnost je pa drugačna...Oprostite,ampak ne more Anđelkovič,bivši igralec drugoligaškega Triglava in zadnjo uvrščene ekipe prve Slo lige Drave biti okrepitev za NK Maribor..Če je temu tako,potem smo pa res zelo nizko padli..In potem takem raje vidim,da dobi priložnost kakšen domač mladenič iz naše nogometne šole...

Vidiš Psyho, jaz pa na ta odebeljen del gledam malo drugače. Dobili smo mladega igralca (nekaj manj kot 24 let), ki je dal skozi nogometno šolo Triglav, ki je ena najboljših v državi v smislu ustvarjanja dobrih posameznikov in potem z 20 leti oz. 21 leti zapustil domači klub in šel v Dravo, kjer je takoj postal standardni član prve enajsterice in se od tam praktično ni več umaknil. In dobro vemo, da smo vsi menili, da ima Drava dosti boljšo ekipo, kot pa je bila v tem obdobju na lestvici. Potem pa še malo preberem druge forume in prebiram komentarje, da je Anđelkovič za njih najbolj konstanten in zanesljiv igralec in pravzaprav boljši od vseh njihovih razvpitih imen, kot so Kronaveter, Semler, Žilič... 

Ob tem je očitno zelo fer igralec (brez kartonov) in očitno niti ni nagnjen k poškodbam, saj drugače ne bi nabral toliko minut v tem času. Je očitno korekten igralec, po drugi strani pa tudi nekonflikten, zato se tudi ni nič slišalo o njem. Kar mi tudi daje upanje, da o njem ne bomo poslušali zgodbic o morebitnih pivskih podvigih.
od liki
31.12.2009 ob 11:47

Forum: NK Maribor 1960
Tema: Prestopni rok 09/10 V. del
Število odgovorov: 683
Pregledov: 44509

Skoči na sporočilo

Stave 9
od liki » 31.12.2009 ob 11:28
liki je napisal:Drugače pa danes spet ena dobra tekma za staviti v NHL-u. Ponovno se namreč srečujeta Calgary in LA Kings  v Calgary-ju.

Zdaj sem zgleda v eni res dobri seriji, kar se NHL-a tiče, ker v glavnem zadevam tudi vse ostalo, kar ne napišem sem. Po svoje se je uresničila moja napoved glede Ejsberga, ki sicer ni branil slabo, je pa dobesedno poklonil drugi (zmagoviti) gol Calgary-ju.

Je pa imel Kopitar ponoči dosti sreče, da ni za dalj časa out zaradi poškodbe. Redki so igralci, ki po takšnem naletu ostanejo nepoškodovani in Kopitar je res lahko srečen zaradi tega:

http://www.youtube.com/watch?v=d6MrMi9wUUY
od liki
31.12.2009 ob 11:28

Skoči na sporočilo

Stave 9
od liki » 30.12.2009 ob 22:23
tigros5 je napisal:Sem že razmišljal o tem ja. Dovolj so že 3 stavnice. Na katerih vse ti igraš, če smem vprašat?

Jaz imam račune na BWIN-u, Gamebookersu in Bet365. Pa tudi na Centrebetu, samo tam potem, ko sem spraznil račun, nisem več nalagal.

Drugače pa danes spet ena dobra tekma za staviti v NHL-u. Ponovno se namreč srečujeta Calgary in LA Kings  v Calgary-ju. Zadnjič sem že pisal moje glavne razloge za stavo na Calgary in v veliki meri ostajajo enaki. Razlike pa so:

- sedaj pri Kingsih sicer ni več problem toliko izčrpanost, tudi poškodbe niso več tako kritične, vseeno pa bosta manjkala dva pomembna napadalca iz prve šesterke. Williams je out za najmanj tri mesece (zlomljen gleženj), manjka pa še vedno center 2. napada Stoll.
- Kingsi so v veliki krizi, saj imajo samo eno zmago v zadnjih 5 tekmah. Enostavno ne najdejo več ustrezne zamenjave za prvi napad sedaj za Williamsa, prej pa za Smytha. Ob tem se je Smyth komaj vrnil po več kot enomesečni pauzi po poškodbi in to niti približno ni Smyth izpred poškodbe. Enako velja za ostale, ki so se vrnili po poškodbah. Pri vseh je očitno, da to niso isti igralci kot pred poškodbo;
- Kopitar je še vedno v velikem dreku. Sam sem mislil, da se bo sedaj ob pauzi spočil in začel malo bolj spominjati na Kopitarja iz prvih 20 tekem, pa ni sedaj nič boljše.
- še en razlog, ki daje še več možnosti, da gre to skozi. Danes ponoči bo branil Ejsberg, saj bo trener prvega golmana Quicka šparal za jutrišnjo tekmo v Minnesoti. Ejsberg pa je v letošnji sezoni branil na dveh ali treh tekmah in z njim na golo skoraj sigurno lahko pričakuješ kakšne tri ali štiri gole v mreži Kingsov. Lahko, da me bo demantiral, ampak zelo dvomim o tem.

Še to, ko jaz napišem kakšen predlog iz NHL-a in predlagam zmago enega ali drugega, skoraj obvezno jemljem zmago vključno z podaljškom oz. kazenskimi streli. Ekipe so si enostavno tako blizu, da je podaljšek mogoč na praktično vsaki tekmi. Kvota pa je ponavadi manjša za 0,2 - 0,3 od zmage po rednem delu. Tako sem za to tekmo Kingsov vzel kvoto 1,61 na Calgary, ki lahko tako zmaga tudi po kazenskih strelih, pa bo to za mene dovolj.

Lahko pa še kar takoj napišem en predlog ta jutrišnjo novoletno noč. Ponovno so v igri Kingsi. Namreč jutri igrajo v Minnesoti in jih čaka daljši let. Problem je v tem, da ekipe ponavadi v primeru, da igrajo dve noči zapored v dveh mestih, takoj po odigrani prvi tekmi odletijo v naslednje mesto, pridejo sicer pozno, ampak potem pač spijo dalje. Tu pa je problem v tem, da morajo leteti iz Kanade v Ameriko. In to ponoči ni mogoče, ker ne dela carina. Zato bodo po tekmi šli za nekaj ur spati, nato pa zgodaj zjutraj na večurno pot z letalom v Minnesoto. V Minnesoti pa jih čakajo snežni zameti... V glavnem, to bo veselica za Kingse in enostavno si ne znam predstavljati, kako bi v takšni situaciji lahko uspešno odigrali proti domačim, ki bodo danes počivali in ki so jih dva dni nazaj premagali v Los Angelesu.
od liki
30.12.2009 ob 22:23

Skoči na sporočilo

Stave 9
od liki » 30.12.2009 ob 21:51
tigros5 je napisal:Nisem govoril o kvotah na strelce ampak o kvotah nasplošno. Kamorkoli drugam pogledam so kvote na ŠL vedno nižje na favoritih kot na večini drugih stavnic. Glede strelcov me moti, zakaj taki mali izbor. Včeraj bila tekma Detroit-NY pa nikjer na seznamu niti enega od Detroita in niti enega od NY, kjer bi lahko komot bili Chandler, Lee, Harrington...). Na nekaterih tekmah sploh ne dajo na seznam igralcev, tudi od Indiane nobenega ni bilo včeraj. Vsaj to se pričakuje, da bi na vsaki tekmi bila vsaj po dva iz vsake ekipe, ne pa tak skromen nabor. Sicer pa ste pred časom nekateri tudi kar fajn kritizirali ŠL, njihove kvote itd, kaj se zdaj tu na moje besede obešate pa name spravljate mater ej, preberite si svoje komentare malo nazaj, pa se zamislite nad svojim pisanjem.

Glede Pridigarja ni dobra izbira, glede tega koliko golov bo dobil, tisto bi bilo prelahko zadet na over 2.5, bolje da dajo koliko vratnic oz. prečk bo zadel Tavares ali Jelič, pa kvoto 1.20 naj dajo na ov2.5 pa je. Pred časom je bil Kvas specialist za vratnice

Samo eno vprašanje. Zakaj ša te sploh igraš na ŠL-ju? Izberi si tri ali pa štiri stavnice na internetu, na vsako naloži nekaj denarja in potem samo išče boljše kvote in primernejše pare. Kvote znajo varirati tudi za več kot 0,10 na istih tekmah in včasih je boljša ena stavnica, drugič pa druga.
od liki
30.12.2009 ob 21:51

Skoči na sporočilo

od liki » 30.12.2009 ob 20:04
stayerpsyho23 je napisal:
NiNeX je napisal:Na radiu City blo ob 19.00 da je Sinisa Anđelkovic nova okrepitev.

Ne me jebat..Ha,Ha..Smešnica stoletja..Če je to res,kapa dol Zahotu..Zelo močna okrepitev..Za na tribuno..

No ja, tako seveda ni, ga očitno ne poznaš. Konstantni prvotimec pri Dravi, zelo dober v igri z glavo in trd v duelih. Po moje bo normalno konkuriral za prvo ekipo. Ni pa seveda neke presežek, kot smo upali. 

Žal je tako, da bo sedaj spet dosti komentarjev, kako so naši glupi, da niso Elsnerja pripeljali.
od liki
30.12.2009 ob 20:04

Skoči na sporočilo

od liki » 30.12.2009 ob 13:57
_Unknown_ je napisal:danes dobimo novega igralca: http://www.nogomania.com/Default.asp?podrocje=8&novica=31143

No, če se to uresniči, potem z moje strani Zahotu samo čestitke. Verjetno boljše rešitve iz SLO prostora ni možno dobiti in to na poziciji, kjer smo res nekonstantni.
od liki
30.12.2009 ob 13:57

Skoči na sporočilo

Stave 9
od liki » 29.12.2009 ob 23:51
vince13carter je napisal:

Številka listka

3295220620740

Zap.

Št.

Dogodek

Tip

Kvota

1

174

Buffalo-Pittsburgh :S

2

2,20

2

177

Phoenix-Vancouver :S

1

2,25

3

175

Dallas-Chicago :S

2

2,20

4

173

Anaheim-Minnesota

1

2,10

Št. kombinacij

4

Danes sem falil ama vse, tak da se vzdržim komentarjev, zakaj in kako. Srečno vsem.

Uf, težke tekme si izbral za danes ponoči. Meni sta recimo za danes ponoči najbolj všeč  ravno tekmi, ki ju nisi izbral in sicer zmaga NY Islandersov in over na St. Louis - Nashville.

Če pokomentiram izbrane tekme (izhajam glede na kvote iz tega, da so to vse zmage po rednem delu):

1. tu mi nekako vse diši po podaljšku;
2. najbolj zajebana tekma od vseh, oba sta v izredni formi, mogoče je Vancouver še v boljši formi. Tu bi bil najboljši izbor under;
3. Mogoče najbolj čista tekma, ampak tudi Chicago ne bo zmagal vsega;
4. mi je sicer tvoj izbor tudi OK, ampak Minnesota je v tem trenutku ena od najbolj vročih ekip in so včeraj zmagali tudi pri Kingsih. Tu, če bi že izbiral, bi zbral zmago Anahaima vključno z podaljški in kazenskimi streli.
od liki
29.12.2009 ob 23:51

Skoči na sporočilo

Stave 9
od liki » 29.12.2009 ob 17:58
Bodi In je napisal:
liki je napisal:
Bodi In je napisal:
Kamikaze je napisal:Scheiberja so diskvalificirali, na e-stave je zmagovalec Hoffman. Nebi blo bolj logično, če bi bil par storniran? Ne morem verjet, da se ravno meni dogajajo take stvari.

ne vem kaj ti je ???  zaradi tvojega butastega vpisa, sem porabil cca 15 min dragocenega časa in posledično izpustil en par....

kak to misliš.....????  kaj je tovja protifaking utež ???

Ne vem, zakaj to razburjanje, ampak Schreiberja so diskvalificirali, ker naj ne bi bilo nekaj vredi z njegovimi pancerji. Tako je drugi Defago in tretji Waldhofer.

zdaj pa meni več ni jasno.....namreč v pravilih ŠL, piše čisto nasprotno...

"Za rezultat dogodka se vedno upošteva vrstni red določen s prvo uradno razglasitvijo."

Saj je vprašanje, če je sploh bil na prvi razglasitvi Screiber sploh še poleg. Jaz sem namreč smuk gledal na Eurosportu in tam je že ob koncu prenosa govoril, da bo Screiber neuradno diskvalificiran, ni pa bilo takrat, ko so kazali rezultate, še nobene zvezdice pri njegovem imenu. Res pa je tudi, da je bil prenos končan tam nekje pri številki 35.
od liki
29.12.2009 ob 17:58

Skoči na sporočilo

Stave 9
od liki » 29.12.2009 ob 17:23
Bodi In je napisal:
Kamikaze je napisal:Scheiberja so diskvalificirali, na e-stave je zmagovalec Hoffman. Nebi blo bolj logično, če bi bil par storniran? Ne morem verjet, da se ravno meni dogajajo take stvari.

ne vem kaj ti je ???  zaradi tvojega butastega vpisa, sem porabil cca 15 min dragocenega časa in posledično izpustil en par....

kak to misliš.....????  kaj je tovja protifaking utež ???

Ne vem, zakaj to razburjanje, ampak Schreiberja so diskvalificirali, ker naj ne bi bilo nekaj vredi z njegovimi pancerji. Tako je drugi Defago in tretji Waldhofer.
od liki
29.12.2009 ob 17:23

Skoči na sporočilo

Stave 9
od liki » 29.12.2009 ob 13:58
liki je napisal:
mojsterm je napisal:po pisanju časnikov,mislim ,da se bolj splača stavit na Jermana proti Scheiberju
vprašanje,koliko je realen ta trening,Jerman pa vozi na vse ali nič in je tudi rizičen smukač

Jaz pa sem kontra vzel, ker nekako ne zaupam Jermanu na tekmi. In Scheiber je sedaj po moje zelo dobro odvozil.

Bom pa tudi zadovoljen, če bo Jerman boljši, ker bo to skoraj zagotovo pomenilo top 5 pozicijo.

Na takšen način pa z veseljem izgubim stavo.
od liki
29.12.2009 ob 13:58

Skoči na sporočilo

Stave 9
od liki » 29.12.2009 ob 11:47
mojsterm je napisal:po pisanju časnikov,mislim ,da se bolj splača stavit na Jermana proti Scheiberju
vprašanje,koliko je realen ta trening,Jerman pa vozi na vse ali nič in je tudi rizičen smukač

Jaz pa sem kontra vzel, ker nekako ne zaupam Jermanu na tekmi. In Scheiber je sedaj po moje zelo dobro odvozil.

Bom pa tudi zadovoljen, če bo Jerman boljši, ker bo to skoraj zagotovo pomenilo top 5 pozicijo.
od liki
29.12.2009 ob 11:47

Skoči na sporočilo

od liki » 29.12.2009 ob 09:57
b1 je napisal:
Gogi je napisal:Nekdo je zračunal, da so v prejšnji sezoni viole klub stale 25.000 €. Ni kaj najmanj Messija bi lahko kupli.

Vseeno pa si pozabil napisat, da bi lahko za ta denar plačevali zelo kvalitetnega igralca celo sezono v našem klubu.

Vseeno ste pozabili napisati, da je od tega skoraj 10.000 EUR kazni iz naslova tekme, ko smo postali prvaki proti Celju. In takrat, če se prav spomnim, niso viole prve šle preko ograje...
od liki
29.12.2009 ob 09:57

Skoči na sporočilo

od liki » 29.12.2009 ob 09:06
lol je napisal:Samo toliko . Vsakemu svobodnemu državljanu nima nihče pravice omejit svobode gibanja ,tako kot tudi tebe bučman nihče ne prisiljuje,da jih hodiš gledati, če smatraš,da se po tvoji veleumni izjavi delajo norc a iz tebe! Jaz, če mi neka oddaja na tv ni všeč menjam kanal ,če pa jo ti naprej gledaš in pri tem kolneš vodstvo rtv pa si že primer za psihiatrijo.
Stem zaključujem "podtemo"naše mlade zvezdice in nemislim več replicirati nobenemu, ker se mi dozdeva,da bi prej opice naučil pet, kot pa vam kaj dopovedat..

Očitno v tvoji glupi glavi še ni kliknilo, da mi ne hodimo gledati in navijati za Miheliča, Bačinoviča in ostale tvoje prijatelje, pač pa NK Maribor.  In dokler bodo tvoji prijatelji vse dali na igrišču in pokazali pošten odnos, ki sodi temu, da igraš za NK Maribor, bodo oboževani, imeli podporo navijačev... Ko pa bodo navijačem dali občutek, da se delajo norca iz njih (kar se je dogajalo večino letošnje jeseni), potem pa bodo reakcije takšne, kot so.

Pa če se vrnem temu, kar te je tako zabolelo -  dani noben omenil njihove zmage na novoletnem turnirju. Sem bil na turnirju, sem videl to zmago, tudi sem navijal za njih, ampak glede na dejstvo, da so jedro ekipe tvorili igralci, ki naj bi trgali v SLO prostoru, potem sem njihovo zmago tudi pričakoval in jo imel za samoumnevno. Pravzaprav nisem pričakoval takšnega mučenja v finalu. Ob tem pa je potrebno poudariti, da je največ v ekipi pokazal Štraus in ne kateri od naših igralcev, če smo že pri tem.
od liki
29.12.2009 ob 09:06

Skoči na sporočilo

Stave 9
od liki » 28.12.2009 ob 20:40
mojsterm je napisal:
 Washington - Carolina
,več kot 6?

Spread (vklj. s podaljškom in kazenskimi streli) bwin 1.91,hmm kvota je ok

To si malo pobrkal, under/over se gleda samo na redni del. Jaz se sicer držim pravila, da če nimam ponujenega under/over 5,5, potem ne igram tega. V NHL-u se vseeno ne konča ravno dosti tekem z več kot 6-7 golov in pri 6 golih dobiš denar samo nazaj. Na nekaterih drugih stavnicah ti ponujajo tudi kvote na 5,5 golov.

Seveda pa je to, da stavnica mejo poviša na 6 golov, dober znak.
od liki
28.12.2009 ob 20:40

Skoči na sporočilo

Stave 9
od liki » 28.12.2009 ob 20:20
mojsterm je napisal:Liki majstore kaj praviš na par
New Jersey - Atlanta,zmaga New Jersy
Washington - Carolina,zmaga Washington

Po neki logiki bi to moralo iti skozi. 

Vendar pa je treba vedeti, da Atlanta daje na zadnjih tekmah ogromno golov (povprečje skoraj 4 gole), je pa res, da jih ponavadi še več dobi. Se pravi, če obdržijo to svojo napadalno igro in malo bolj pritisnejo v obrambi, zna biti problematično. Ampak vseeno mislim, da bodo Devilsi to zmagali.

Druga tekma bi morala biti najbolj čista glede zmage Washingtona, ampak imam neki glupi občutek, da se lahko ponovi včerajšnja tekma med Pittsburgum in Torontom v Pittsbourgu, ko bi po neki logiki moralo biti čista zmaga Penguinsov z več goli razlike, pa je na koncu zmagal Toronto. Še v lanski sezoni sta se Washington in Carolina enakovredno borila za prvo mesto v svoji diviziji, letos nekih razlik v igralskih kadrih ni, zato nobenemu ni prav jasno, kaj se to z Carolino dogaja. Meni je na tej tekmi bolj všeč over. Bodo pa danes zagotovo vsi stavili na čisto zmago Washingtona.
od liki
28.12.2009 ob 20:20

Skoči na sporočilo
8.157 sporočil   •   Stran 175 od 272   •  
 Forumi nkmaribor.com