Novice Tekmovanja Člansko moštvo Nogometna šola Klub Zgodovina Navijači Novinarsko središče

Forumi nkmaribor.com > Nogomet v SLO in po svetu Registracija   Prijava
Iskanje
Manchester United
310 sporočil   •   Stran 8 od 11   •  
Manchester United
od rafa » 23.10.2010 ob 13:07
Cantona je napisal:
rafa je napisal:Nikoli nebom razumel zakaj bi moral bit določen igralec vedno v enem in istem klubu ...Rooney, Gerrard, Lampard, Terry, Casillas....nevem no. Če kdaj čutiš željo po zamenjavi, zakaj pa ne?! A po drugi strani bi ti pa že grozili navijači s smrtjo če zapustiš klub...katastrofa.

Drugače pa...po moje bo Rooney od zdaj naprej le še bleda senca starega dobrega igralca kakršnega smo poznali pred vsem tem.

Ti navijaj rajši za Lpool,ali pa Inter, po tvojem nicku sodeč.

Glede groženj - kako bi mi, vijolčni navijači reagirali, da se Tavares spogleduje z Olimpijo. Kako? Lepo je bilo napisano (idi na Manutd official site), da se zanj zanima City, eden največjih tekmecov Manutd. Red Devilsi bi lažje preživeli Chelsea, kot pa mestnega rivala (zato grožnje).

Bleda senca? Haha...don`t....Je pa kar verjetno, da se bo kaka svetovna zvezda nogometa preselila na Old Trafford....

Pusti ti za koga jaz navijam, ker ti to očitno ne leži...probaj v tretje, mogoče ti trakrat uspe razvozlat moj nick. Bolj se mi zdi, da sem tebe piknil, ker sam navijaš za Man United, če se ozrem na tvoj nick pa mi je vse jasno. Ne, to nam nebi bilo vseeno nikakor, 100% pa mu nebi grozili s smrtjo. Sicer pa kje je pisalo, da se Rooney dogovarja z Cityem?! Koliko je meni znano, se je City zanj zanimal in to je blo to...zgolj govorice.

Bomo videli...saj že zdaj ni kazal kakšnih vrhunskih predstav.

rafa

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 1.725
# PL: 155

Manchester United
od Cantona » 23.10.2010 ob 14:15
rafa je napisal:
Cantona je napisal:
rafa je napisal:Nikoli nebom razumel zakaj bi moral bit določen igralec vedno v enem in istem klubu ...Rooney, Gerrard, Lampard, Terry, Casillas....nevem no. Če kdaj čutiš željo po zamenjavi, zakaj pa ne?! A po drugi strani bi ti pa že grozili navijači s smrtjo če zapustiš klub...katastrofa.

Drugače pa...po moje bo Rooney od zdaj naprej le še bleda senca starega dobrega igralca kakršnega smo poznali pred vsem tem.

Glede groženj - kako bi mi, vijolčni navijači reagirali, da se Tavares spogleduje z Olimpijo. Kako? Lepo je bilo napisano (idi na Manutd official site), da se zanj zanima City, eden največjih tekmecov Manutd. Red Devilsi bi lažje preživeli Chelsea, kot pa mestnega rivala (zato grožnje).

Bleda senca? Haha...don`t....Je pa kar verjetno, da se bo kaka svetovna zvezda nogometa preselila na Old Trafford....

Pusti ti za koga jaz navijam, ker ti to očitno ne leži...probaj v tretje, mogoče ti trakrat uspe razvozlat moj nick. Bolj se mi zdi, da sem tebe piknil, ker sam navijaš za Man United, če se ozrem na tvoj nick pa mi je vse jasno. Ne, to nam nebi bilo vseeno nikakor, 100% pa mu nebi grozili s smrtjo. Sicer pa kje je pisalo, da se Rooney dogovarja z Cityem?! Koliko je meni znano, se je City zanj zanimal in to je blo to...zgolj govorice.

ENGLAND/ MANCHESTER CITY, Great offer for Rooney
19 Oct|Redazione TMW   | read 3165
Source:Mirrorfootball.co.uk
© foto di Daniele Buffa/Image Sport

Manchester City are preparing to pull off the biggest transfer deal of all-time with a £100million package to land Wayne Rooney.

The England striker has told Manchester United he has no intention of signing a new contract after falling out with boss Sir Alex Ferguson.

And City are ready to take advantage of the turmoil at Old Trafford.

The Eastlands hierarchy are drawing up an audacious transfer package that would see them pay United £50m for Rooney, plus another £50m in wages over a four-year deal.
City are willing to make Rooney the Premier League’s highest-paid player on £250,000 a week – £13m a year – and the disillusioned United striker is said to be up for the controversial move across Manchester.

Real Madrid have ruled out a move for Rooney when the transfer window re-opens in January, while Barcelona do not have the financial clout to sign the forward, who turns 25 on Sunday.

Rooney’s backroom team have already held unofficial talks at a high-level with City after the striker made it clear he wants to leave.

Although United chief executive David Gill will try and persuade Rooney to change his mind, it is understood Rooney is determined to go and will not entertain a reconciliation.

Rooney’s United team-mates are also understood to have tried to make him have a change of heart, with many fearing the team will go into decline if their star player carries out his threat to walk out.

City have already embarrassed United by taking striker Carlos Tevez away from them and the Argentina striker has become an instant hit at Eastlands.

Rooney is said to be undaunted at the inevitable abuse he would receive from United fans were he to defect to City, such is his anger with Fergie following their fall-out over the handling of the striker’s alleged off-field dalliances with prostitutes.

Real Madrid boss Jose Mourinho, who has ruled out a move for Rooney, said: “I don’t think he will become available. I think the big man will persuade him to stay.”

Meni je vseeno stari, za koga ti navijaš odzunaj, glavno da se doma najdemo na istem forumu.
Ja, in si me piknil. Ne najdem točno linka, kjer je bilo omenjeno, s kom naj bi se Rooney dogovarjal za prestop, je pa ta novica tudi blizu, kjer je igralec jasno nakazal, da bi ga prestop v mestnega rivala seveda zanimal. In pripravljeno so imeli pogodbo...

Sicer pa je kar je. Rooney ostaja, vsi akterji so dočakali (ne)srečni konec. Njegove predstave pa me ne skrbijo preveč. Lansko sezono je na začetku raztural, pa potem slabše (tudi poškodba), letos pa bi lahko bilo obratno. In ja, bomo videli....

Cantona

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 2.400
Klub: nk maribor
# PL: 56

Manchester United
od rafa » 23.10.2010 ob 14:24
Cantona je napisal:
rafa je napisal:
Cantona je napisal:

ENGLAND/ MANCHESTER CITY, Great offer for Rooney
19 Oct| Redazione TMW   | read 3165
Source:Mirrorfootball.co.uk
© foto di Daniele Buffa/Image Sport

Manchester City are preparing to pull off the biggest transfer deal of all-time with a £100million package to land Wayne Rooney.

The England striker has told Manchester United he has no intention of signing a new contract after falling out with boss Sir Alex Ferguson.

And City are ready to take advantage of the turmoil at Old Trafford.

The Eastlands hierarchy are drawing up an audacious transfer package that would see them pay United £50m for Rooney, plus another £50m in wages over a four-year deal.
City are willing to make Rooney the Premier League’s highest-paid player on £250,000 a week – £13m a year – and the disillusioned United striker is said to be up for the controversial move across Manchester.

Real Madrid have ruled out a move for Rooney when the transfer window re-opens in January, while Barcelona do not have the financial clout to sign the forward, who turns 25 on Sunday.

Rooney’s backroom team have already held unofficial talks at a high-level with City after the striker made it clear he wants to leave.

Although United chief executive David Gill will try and persuade Rooney to change his mind, it is understood Rooney is determined to go and will not entertain a reconciliation.

Rooney’s United team-mates are also understood to have tried to make him have a change of heart, with many fearing the team will go into decline if their star player carries out his threat to walk out.

City have already embarrassed United by taking striker Carlos Tevez away from them and the Argentina striker has become an instant hit at Eastlands.

Rooney is said to be undaunted at the inevitable abuse he would receive from United fans were he to defect to City, such is his anger with Fergie following their fall-out over the handling of the striker’s alleged off-field dalliances with prostitutes.

Real Madrid boss Jose Mourinho, who has ruled out a move for Rooney, said: “I don’t think he will become available. I think the big man will persuade him to stay.”

Meni je vseeno stari, za koga ti navijaš odzunaj, glavno da se doma najdemo na istem forumu.
Ja, in si me piknil. Ne najdem točno linka, kjer je bilo omenjeno, s kom naj bi se Rooney dogovarjal za prestop, je pa ta novica tudi blizu, kjer je igralec jasno nakazal, da bi ga prestop v mestnega rivala seveda zanimal. In pripravljeno so imeli pogodbo...

Sicer pa je kar je. Rooney ostaja, vsi akterji so dočakali (ne)srečni konec. Njegove predstave pa me ne skrbijo preveč. Lansko sezono je na začetku raztural, pa potem slabše (tudi poškodba), letos pa bi lahko bilo obratno. In ja, bomo videli....

No v glavnem...v večini se strinjam, najbolj pa v prvem

rafa

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 1.725
# PL: 155

Manchester United
od Cantona » 23.10.2010 ob 15:03

Cantona

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

Manchester United
od _RaMbOo_ » 04.11.2010 ob 12:27
http://www.rtvslo.si/sport/nogomet/united-na-prvem-mestu-imena-klub-zvestih-navijacev/243114

_RaMbOo_

50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 232
# PL: 158

Manchester United
od Cantona » 03.02.2011 ob 23:40

Red Nev je vzel slovo
Legendarni dres Manchester Uniteda s številko 2 na hrbtu išče novega lastnika. Gary Neville, ki se poslavlja kot najboljši angleški desni bočni branilec, ga je v sredo namreč slekel za vekomaj.

SORODNE NOVICE

Za njima so nori dnevi3.2.2011 | Evropske lige

Nehote ga je poškodoval3.2.2011 | Evropske lige

Konec za Fabianskega3.2.2011 | Evropske lige
[/quote]

Pa niti treniral še ni3.2.2011 | Evropske lige

Preprosto preslabo3.2.2011 | Evropske lige

Suarez ga je že zabil2.2.2011 | Evropske lige
[/quote]

Gary Neville je z Manchester Unitedom osvojil kopico lovorik. (foto: Getty Images)

Njegova odločitev je bila pričakovana, vendar je glede na datum, ki ga je izbral za slovo od nogometnih igrišč, vseeno udarila kot strela z jasnega. Gary Neville v negotovosti preprosto ni mogel več živeti. Načet od poškodb, zavedajoč se dejstva, da so ga mlajši preprosto prehiteli, je drugega februarja javnosti sporočil vest, da je izpraznil svojo omarico v garderobi Manchester Uniteda in za vedno slekel svoj dres s številko 2. Gary Neville je v sredo postal le še nekdanji nogometaš.

V Manchester Unitedu rojeni in vzgojeni Gary Neville je rdeče obarvani dres Uniteda nosil kar 20 let. Zares se je v njegovi dolgi uspešni karieri začelo leta 1992, ko je skupaj z Davidom Beckhamom, Nickyjem Buttom, Ryanom Giggsom, Keithom Gillespieom, Robbiejem Savageom in Paulom Scholesom osvojil mladinski FA pokal. Sir Alex Ferguson, njegov dolgoletni mentor in vselej tudi zvest zaveznik, je nato iz njega naredil zmagovalca. Liga prvakov, osem trofej v Premier League, trije pokali FA, dva ligaška pokala, interkontinentalni pokal in zmaga na svetovnem klubskem prvenstvu. Vse to je Gary Neville, eden zadnjih v skupini t.i. Fergie's Fledlingsov (igralci, ki jih je Ferguson izbiral in pripravil za vstop v prvo ekipo Manchester Uniteda) skozi leta osvojil z Manchester Unitedom, edinim klubom v svoji karieri.

Gary Neville, Phil Neville Manchester UnitedSkupaj z bratom Philom sta pred leti blestela v rdečem dresu. (foto: Getty Images)

"Navijač Manchester Uniteda sem že vse svoje življenje, izpolnil sem sanje. Razočaran sem, ker je mojih igralskih dni konec. toda čas je. Igral sem za najboljša moštva, z nekaj najboljšimi nogometaši na svetu ter tudi proti njim, srečo imam, da sem bil del te ekipe, ki je osvojila tako zelo veliko. Zahvaliti se želim številnim, na vrhu slednjih je Sir Alex (Ferguson, op.p.). Dal mi je priložnost in podporo, vseskozi, vseh 20 let, za kar se mu zahvaljujem," je dejal ob svojem slovesu od rdečega dresa, ne pa tudi slovesu od kluba, kajti ni pozabil poudariti, da bo Manchester United, katerega barve je vselej branil tako z nogami, pestmi kot tudi jezikom, še naprej igral pomembno vlogo v njegovem življenju.

Za United je odigral 602 tekmi
Zadnjih nekaj sezon je bil starejši pod bratov Neville, mlajši Phil že nekaj let uspešno igra za Everton, na Old Traffordu bolj statist kot kaj drugega. Poškodbe mu niso prizanašale, zato se je, potem ko je leta 2005 kapetanski trak nasledil od Roya Keana, moral odpovedati vlogi uradnega vodje Manchester Uniteda na igrišču. Bleščeča leta kariere so bila že za njim, klub so zapustili praktično vsi njegovi vrstniki, mnogi so se celo upokojili, ostala sta le še Ryan Giggs in Paul Scholes. Zadnjega od svojih 602 nastopov v majici Rdečih vragov je Neville vknjižil prvega januarja letos, in sicer proti West Bromwich Albionu.

Gary Neville, Paul ScholesPosebej povezan je bil s soigralci iz generacije '92, ki je osvojila youth FA Cup. (foto: Getty Images)

Najboljši desni bočni vseh časov?
V angleški reprezentanci je Gary Neville igral 12 let in zbral 85 nastopov. Igral je na dveh svetovnih in treh evropskih prvenstvih. Upokojil se je leta 2007. Še danes pa velja za najboljšega desnega bočnega branilca v zgodovini Anglije, kar goreče zagovarja predvsem Sir Alex Ferguson. Njegovemu mnenju pa se pridružuje tudi Nevilleov velik prijatelj in dolgoletni soigralec Rio Ferdinand: "Gary je najboljši desni bočni v zgodovini Premier League. Njegov odhod pomeni veliko izgubo za nas. Je zvest, zabaven, predan in zna igrati nogomet – prava legenda Manchester Uniteda. Za klub je dal vse, ga vseskozi podpiral in osvojil kopico lovorik."

"Ne le, da je Gary sijajen fant, je tudi eden najboljših branilcev v zgodovini nogometne igre. V čast mi je bilo igrati z njim, tako za United kot za Anglijo. Zasluži si spoštovanje in priznanje," pa je dejal Nevilleov dolgoletni soigralec David Beckham, s katerim je Neville dolga leta tvoril ubijalski desni bočno-krilni par.

Gary Neville, David Beckham Anglija 2003Z Davidom Beckhamom se je dobro ujel tako v klubu kot tudi v reprezentanci. (foto: Getty Images)

V Liverpoolu nihče ne joče
Vest, da odhaja v pokoj, so pristaši Manchester Uniteda sprejeli z obžalovanjem in hkrati občudovanjem. Malo je namreč nogometašev, ki so si med pristaši Uniteda priborili takšno spoštovanje kot ravno Gary Neville. Kot nogometaša ga spoštuje celotna Anglija, nekoliko manj pa kot človeka. Neville je osovražen predvsem med navijači Liverpoola, ki so na njegovo "paglavsko" obnašanje na vedno vročih derbijih odgovarjali z žvižgi in žaljivkami. Leta 2006 je po zadetku Ria Ferdinanda Neville tako divje proslavljal, da ga je vodstvo lige kaznovalo s 5.000 funti globe.

Neville je bil pač nogometaš "stare sorte". Pravi Anglež, trden, nepopustljiv, brezkompromisen in tudi jezikav. Svoj prav je bil vedno in povsod pripravljen zagovarjati tako s pestmi kot tudi jezikom. Leta 2004 Anglija skorajda ni odigrala kvalifikacijske tekme s Turčijo, ker je Neville v imenu igralcev grozil s stavko, potem ko je Riu Ferdinandu zaradi neopravljene doping kontrole grozil suspenz.

Provokativen, zvest, predvsem pa odličen nogometaš. To je bil Gary Neville, ki se je v zgodovino nogometne igre zapisal kot eden najboljših bočnih branilcev vseh časov. In temu danes, ko preštevamo njegove lovorike, ne pritrjujejo zgolj navijači Manchester Uniteda. Legendarna "dvojka", ki jo je tako pri Unitedu kot tudi pri reprezentanci "snedel" Paulu Parkerju, pa išče novo legendo.

Gary Neville, Steve McMannamanBesednih dvobojev v njegovi karieri ni manjkalo, na fotografiji v obračunu s Stevom Mcmanamanom. (foto: Getty Images)

Cantona

Manchester United
od cl_dreamer » 03.02.2011 ob 23:54
Gary Neville - srečno še naprej, legenda

cl_dreamer

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 1.239

Manchester United
od korbflaša » 04.02.2011 ob 01:24
cl_dreamer je napisal:Gary Neville - srečno še naprej, legenda

Pa to je ja tvoj igrač

korbflaša

250 poslanih sporočil

# sporočil: 1.278

Manchester United
od stopl » 04.02.2011 ob 09:16
kaj pa beckham, kak je smešn na ovi sliki

stopl

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil

# sporočil: 5.276
Klub: Maribor
# PL: 126

Manchester United
od cl_dreamer » 04.02.2011 ob 10:11
korbflaša je napisal:
cl_dreamer je napisal:Gary Neville - srečno še naprej, legenda

Pa to je ja tvoj igrač

Sej zato pa sem tak žalosten. Jaz se čustveno navežem na svoje igralce. Sploh pa, ker je pred časom še Willy Sagnol končal kariero. Mi zdaj fali desni bočni

cl_dreamer

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

Manchester United
od liki » 12.02.2011 ob 15:24
Rooney, klanjam se...  

liki

6250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 8.234

Manchester United
od cl_dreamer » 12.02.2011 ob 15:26
liki je napisal:Rooney, klanjam se...  

Enostavno nenormalno fantastičen zadetek.

cl_dreamer

Manchester United
od retep » 12.02.2011 ob 15:29
Mene pa moti, da naši športni tv-ji ne prenašajo tekme Bundeslige. Ali imajo z ostalimi kakšne pogodbe ali je to prostovoljna odločitev šp. urednikov ? Počasii mi gre nogometno mučkanje Serie A že zelo na živce, da belgijske in portugalske lige ne omenjam...
retep

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 1.803

Manchester United
od liki » 12.02.2011 ob 15:39
retep je napisal:Mene pa moti, da naši športni tv-ji ne prenašajo tekme Bundeslige. Ali imajo z ostalimi kakšne pogodbe ali je to prostovoljna odločitev šp. urednikov ? Počasii mi gre nogometno mučkanje Serie A že zelo na živce, da belgijske in portugalske lige ne omenjam...

Imaš jo na Eurosport2 (5 tekem na krog v živo). Ker pokrivajo tudi Slovenijo, nimaš bundeslige na katerem od naših programov...

liki

6250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

Manchester United
od duhalen » 12.02.2011 ob 15:48
Enostavno fenomenalen zadetek. Eden najlepših, ki sem jih videl dosedaj...

duhalen

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 2.658
Klub: Maribor

Manchester United
od liki » 12.02.2011 ob 15:51
Video: Rooney škaricama donio pobjedu Unitedu u gradskom derbiju

liki

Manchester United
od retep » 12.02.2011 ob 15:55
Liki - danke !
retep

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 1.803

Manchester United
od _Unknown_ » 12.02.2011 ob 16:23
http://www.youtube.com/watch?v=h3rZvguDy8w
_Unknown_

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil

# sporočil: 507
# PL: 104

Manchester United
od Vanquish » 12.02.2011 ob 17:42
http://www.youtube.com/watch?v=U7eYAvR69zQ

Vanquish

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 4.489

Manchester United
od Ales-MB » 12.02.2011 ob 18:28
 Za United mi je vseeno, sem pa vseeno raje videl da zmagajo kot pa Man Shitty. 

Ales-MB

# sporočil: 2.848

Manchester United
od grega72 » 14.05.2011 ob 17:00

grega72

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 2.069

Manchester United
od braco88 » 27.10.2011 ob 23:25
http://footyroom.com/manchester-united-1-6-manchester-city-2011-10/

To je United dobil za vse nazaj kar so se norca delali iz drugih premierligaških klubov!  

Premier League ni samo Man Utd (večina "navijačev" dobesedno tako razmišlja). Drugače pa: "Bite me!"

braco88

50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 230
# PL: 37

Manchester United
od BNE08 » 28.10.2011 ob 03:39

Whatdo Man Utd and Gaddafi have in common?

They were both murdered by the locals.