Forumi nkmaribor.com > Nogomet v SLO in po svetu Registracija   Prijava
Iskanje
Prestopi v 1.SNL za sezono 08/09
187 sporočil   •   Stran 7 od 7   •  
od MB-M » 08.07.2008 ob 16:01

Fantastic]Nehajte že enkrat šimfat vse po vrsti in d***** na vse kar imajo drugi. Mi smo MARIBOR in kot tak imamo že sami po sebi najboljše igralce, trenerje,... Če tega ne kažejo, pač igrajo pod svojim potencialom. Vedno moramo od njih pričakovati, da so najboljši ter na njih tudi tako gledati. Že samo zato, ker so tu v NAJVEČJEMU KLUBU V SLO, morajo biti dobri, saj drugače ne bi bili kjer so! Če bomo imeli takšen odnos, bodo tudi oni tako igrali. [/quote]
Volk menja dlako, nravi nikoli !!
Koliko se jaz spomnim, si bil prav ti med tistimi, ki so našega bivšega kapetana obirali do kosti, ko si le imel možnost za to. Zanimivo, da takrat nisi znal tako patriotsko razmišljat in braniti tiste, ki so vedno pošteno prepotili vijoličen dres. 

MB-M

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 4.682

od Fantastic » 08.07.2008 ob 16:21
MB-M je napisal:
Fantastic je napisal:Nehajte že enkrat šimfat vse po vrsti in d***** na vse kar imajo drugi. Mi smo MARIBOR in kot tak imamo že sami po sebi najboljše igralce, trenerje,... Če tega ne kažejo, pač igrajo pod svojim potencialom. Vedno moramo od njih pričakovati, da so najboljši ter na njih tudi tako gledati. Že samo zato, ker so tu v NAJVEČJEMU KLUBU V SLO, morajo biti dobri, saj drugače ne bi bili kjer so! Če bomo imeli takšen odnos, bodo tudi oni tako igrali.

Koliko se jaz spomnim, si bil prav ti med tistimi, ki so našega bivšega kapetana obirali do kosti, ko si le imel možnost za to. Zanimivo, da takrat nisi znal tako patriotsko razmišljat in braniti tiste, ki so vedno pošteno prepotili vijoličen dres. 

Eno je kritika na posameznega igralca, drugo pa vsesplošno ocenjevanje za slabo. Kot kaže ne razumeš mojih vpisov, čeprav se mi zdi, da jemleš misli iz konteksta.

PS
Enako, kot sem takrat trdil za Žikico in Cipota, danes trdim za Džino; to niso igralci za nas, čeprav tako Žika kot tudi Džina dajeta (oz je dajal) vse od sebe. Pač ni kvalitete!

Še enkrat. Seveda ni vse dobro kar je pri nas, gre za pretiravanje v kontra smeri, kot jih večina razmišlja, pa se razen mene redko kdo obregne ob to. Žalostno je, da ko nekdo šimfa igralce in okrepitve je vse normalno, ko pa jaz hočem zaščititi naše igralce, pa se vas tolko obregne ob to. Ne samo, da zaničujete kar je našega, temveč tudi ne pustite, da bi nekdo to cenil?! Res pravi navijači, ni kaj. Ko pa bomo prvaki, pa bsote vsi skakali z vijoličnimi šali ter hoteli drese od super junakov ter kvalitetnih igralcev, kot jih še nismo imeli...

Fantastic

6250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 10.649
# PL: 46

od leon rojko » 08.07.2008 ob 16:39
pa kaj je z vami na celjane pa kar vsi pozabljate dveh slabih sezon zapored po mojem ne morejo met! Pa še stojanovič je prišo k njim! jaz bi bil tut na njih malo pozoren!!! vedno:grb_mar:
leon rojko

50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 142

od aicek » 08.07.2008 ob 17:13
hmm ne wem zaka se vsi obrremenjujete z IB...uni so Žabarji in bojo...mi smo Štajerci in bomo skos...uni naj majo dnar, mi mamo ponos!
aicek

# sporočil: 19

od ISS » 08.07.2008 ob 17:38

Fantastic]ISS, pa kaj ti blebetaš. Seveda je Interblock dostojen nasprotnik ampak trdim, da niso boljši od nas![/quote]

blebetaš ti...še posebej zadnji mesec dva....tvoji posti so neprepoznavni...kot sem že napisal, kot da bi dal šifro svojem u mlajšemu bratu. ne vem kaj se dogaja v tvoji glavi, ampak tvoji posti kažejo, da nič pametnega.

Ne samo da je Interblock spoštovanja vreden nasprotnik, ampak s to postavo SO BOLJŠI OD NAS (na vseh pozicijah), in če nam letos uspe osvojiti vsaj eno krono, potem bom zelo presenečen in presrečen, nekako pa imam občutek, da bo letos Interblock leto....bog daj da se motim.

ISS

# sporočil:

od ISS » 08.07.2008 ob 17:43

Fantastic]

MB-M]

Fantastic]Nehajte že enkrat šimfat vse po vrsti in d***** na vse kar imajo drugi. Mi smo MARIBOR in kot tak imamo že sami po sebi najboljše igralce, trenerje,... Če tega ne kažejo, pač igrajo pod svojim potencialom. Vedno moramo od njih pričakovati, da so najboljši ter na njih tudi tako gledati. Že samo zato, ker so tu v NAJVEČJEMU KLUBU V SLO, morajo biti dobri, saj drugače ne bi bili kjer so! Če bomo imeli takšen odnos, bodo tudi oni tako igrali. [/quote]

[/quote]

Eno je kritika na posameznega igralca, drugo pa vsesplošno ocenjevanje za slabo. Kot kaže ne razumeš mojih vpisov, čeprav se mi zdi, da jemleš misli iz konteksta.

PS
Enako, kot sem takrat trdil za Žikico in Cipota, danes trdim za Džino; to niso igralci za nas, čeprav tako Žika kot tudi Džina dajeta (oz je dajal) vse od sebe. Pač ni kvalitete!

Še enkrat. Seveda ni vse dobro kar je pri nas, gre za pretiravanje v kontra smeri, kot jih večina razmišlja, pa se razen mene redko kdo obregne ob to. Žalostno je, da ko nekdo šimfa igralce in okrepitve je vse normalno, ko pa jaz hočem zaščititi naše igralce, pa se vas tolko obregne ob to. Ne samo, da zaničujete kar je našega, temveč tudi ne pustite, da bi nekdo to cenil?! Res pravi navijači, ni kaj. Ko pa bomo prvaki, pa bsote vsi skakali z vijoličnimi šali ter hoteli drese od super junakov ter kvalitetnih igralcev, kot jih še nismo imeli...[/quote]

Veš kaj daj zdaj si pa zrel da se sfockaš. Kdo pri pizdi materni zaničuje naše igralce in naš klub???

To če napišeš, da je Interblock odlično okrepljen in ekipa vredna spoštovanja je zaničevanje? Ti si zmeden do amena. In ti si kvalficiran, da imenuješ kogarkoli "pravi navijač"....daj ne bluzi več, ker se smešiš. Še posebej s tistim, da Vuk ni bil igralec za nas, kaj bom še prebral v tvojih postih. Prenehaj srat, ker s tem serješ prav po sebi.

ISS

# sporočil:

od bani » 09.07.2008 ob 17:53
http://www.nogomania.com/Default.asp?podrocje=8&novica=18388

Gorinšek v N. Gorici.

bani

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 5.943
# PL: 2

187 sporočil   •   Stran 7 od 7   •  
Nazaj na Nogomet v SLO in po svetu
 Forumi nkmaribor.com > Nogomet v SLO in po svetu