Forumi nkmaribor.com > Igralci, navijači Registracija   Prijava
Iskanje
Vito Plut
263 sporočil   •   Stran 9 od 9   •  
Vito Plut
od liki » 19.10.2011 ob 08:44
Mislim, da sem v preteklosti nekje prebral, da smo glede Pluta še vedno obdržali prednostno klavzulo za nakup nazaj pod določenimi pogoji, če bi se tako odločili (podobno, kot ima recimo Barcelona in Real za svoje igralce, ki jih prodata) in da to velja, če bi ga Gorica želela prodati kateremu drugemu SLO klubu.

Vsekakor pa nisem zato, da bi ga kupovali samo zato, da ga drugi konkurenčni klub nebi, in ne bi imeli resnih namenov z njim.

liki

6250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 8.234

Vito Plut
od bani » 19.10.2011 ob 08:48

Ob tej kadrovski zasedbi, ki jo imamo v napadu, bi Vito v MB znova obsedel na klopi in zato bi ga bilo škoda. Če bi pa vsaj 3 napadalce prodali, bi bila zadeva čisto drugačna, tako pa ... .

bani

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 5.942
# PL: 2

Vito Plut
od Ales-MB » 19.10.2011 ob 09:33
Vito ni bil slab, ampak vedno ko smo pričakovali od njega napredek...je zastal. Enostavno mu manjka konstantnosti, pa tudi priložnosti v prvi postavi je dobil več kot dovolj. Če v tem primeru primerjam njega in Jeliča, je slednji kljub slabši tehniki bil boljši napadalec. 

Ales-MB

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 2.864

Vito Plut
od mihaS » 19.10.2011 ob 11:11
markot je napisal:ne se hecat. on je hattrick zabil pri nas pa nismo bli zadovoljni, ker ni pri vsakem golu obrnil 6 igralcov, si dvignil žogo pa s škarjicami zabil v drajek. On je še vedno isti igralec kot je bil in kot tak bi ga spet kurcali pa čeprav bi zabijal. Naj si drugje ustvarja kariero.

Točno to Marko. On je lahko delal kaj je htel pa nas (jih) nikakor ni mogel zadovoljiti...

mihaS

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 970
# PL: 24

Vito Plut
od t-h-o-r » 19.10.2011 ob 12:20
haha, plut da je dobival dovolj šans

nice one, next please

t-h-o-r

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 3.908

Vito Plut
od Vijolcn » 19.10.2011 ob 12:48
Kar se napadalcev tiče je res da nam trenutno nič ne fali, ampak dejstvo je da igramo na treh frontah, ob tem vedno obstaja riziko poškodb ali kartonov.. da ne omenjam kaj bi blo če bi ob dobrih predstavah v LE prišla kaka mastna ponudba na klub.. 
Vijolcn

250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 488

Vito Plut
od Ales-MB » 19.10.2011 ob 12:49

t-h-o-r je napisal:haha, plut da je dobival dovolj šans

nice one, next please

Kaj se te pametnega delaš?! V dveh sezonah je zbral 47 nastopov in dal 11 golov. 

V sezoni 2009/2010 je 20-krat začel v prvi postavi, naslednjo sezono 10-krat in redno vstopal v igro, lani pa je tudi nekajkrat začel preden smo ga menjali. 

Ne pametuj če številke govorijo drugače. Pač se ni znašel tak hudo dobro, v Gorici mu pod manjšim pritiskom uspeva in čestitke za to, da bi pa zdaj prišel pa pomenil dodatno vrednost k obstoječemu kadru pa tega ne vidim. Če pa misliš da je to premalo v Mariboru kjer je konkurenca ostrejša, pa ti pač noben ne more pomagat. 

Ales-MB

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 2.864

Vito Plut
od liki » 19.10.2011 ob 13:58
Ales-MB je napisal: 

nice one, next please

Kaj se te pametnega delaš?! V dveh sezonah je zbral 47 nastopov in dal 11 golov. 

V sezoni 2009/2010 je 20-krat začel v prvi postavi, naslednjo sezono 10-krat in redno vstopal v igro, lani pa je tudi nekajkrat začel preden smo ga menjali. 

Ne pametuj če številke govorijo drugače. Pač se ni znašel tak hudo dobro, v Gorici mu pod manjšim pritiskom uspeva in čestitke za to, da bi pa zdaj prišel pa pomenil dodatno vrednost k obstoječemu kadru pa tega ne vidim. Če pa misliš da je to premalo v Mariboru kjer je konkurenca ostrejša, pa ti pač noben ne more pomagat. 

Da še te malo dopolnim.

V sezoni 09/10 je bil po preživetem času na igrišču na prvenstvenih tekmah na devetem mestu med vsemi igralci Maribora, igral je na 29 tekmah od 36 (ali je začel ali pa prišel noter kot menjava) in v povprečju je na teh 29 tekmah na igrišču prebil 55 minut na tekmo.

V sezoni 10/11 pa je v jesenskem delu pred prestopom v Gorico pozimi igral na 17 tekmah od 19 odigranih (ali je začel ali pa prišel noter kot menjava) in je v povprečju na teh 17 tekmah na igrišču prebil 45 minut.

Ampak nekateri bodo še naprej trdili, da ni dobil dovolj priložnosti...

liki

6250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

Vito Plut
od Topas » 19.10.2011 ob 14:24

Da še te malo dopolnim.

V sezoni 09/10 je bil po preživetem času na igrišču na prvenstvenih tekmah na devetem mestu med vsemi igralci Maribora, igral je na 29 tekmah od 36 (ali je začel ali pa prišel noter kot menjava) in v povprečju je na teh 29 tekmah na igrišču prebil 55 minut na tekmo.

V sezoni 10/11 pa je v jesenskem delu pred prestopom v Gorico pozimi igral na 17 tekmah od 19 odigranih (ali je začel ali pa prišel noter kot menjava) in je v povprečju na teh 17 tekmah na igrišču prebil 45 minut.

Ampak nekateri bodo še naprej trdili, da ni dobil dovolj priložnosti...[/quote]

Topas

250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 373

Vito Plut
od liki » 19.10.2011 ob 14:32
Topas je napisal:

Da še te malo dopolnim.

[/quote]

Obrazloži prosim...

liki

Vito Plut
od Topas » 19.10.2011 ob 15:03
liki je napisal:
Topas je napisal:

Da še te malo dopolnim.

V sezoni 09/10 je bil po preživetem času na igrišču na prvenstvenih tekmah na devetem mestu med vsemi igralci Maribora, igral je na 29 tekmah od 36 (ali je začel ali pa prišel noter kot menjava) in v povprečju je na teh 29 tekmah na igrišču prebil 55 minut 

Obrazloži prosim...[/quote]

V sezoni 09/10 je prebil na igriscu v 29-tih tekmah od 36-tih , 55 minut. V sezoni 10/11 pa igral na 17-tih  tekmah od 19-tih  prebil na igriscu 45. Sedaj pa mi razlozi, a mislis na vsaki tekmi igral 55 oziroma 45 minut? Ali pa je na vseh teh tekmah skupaj dobil toliko priloznosti?  Kakorkoli, je vse skupaj premalo. Ali je bil zamenjan takoj v drugem polcasu, ali pa prisel 10. minut pred koncem tekme v igro. Tako, da se Messi ali Ronaldo ne bi bila sposobna narediti kaj vec. Ce dam primerjavo Volasa si samo poglej koliko priloznosti on dobiva pa naredi en kurac. Pravi kazatelj njegovih sposobnosti je kaj je naredil danes, ko ni vec pri nas. Verjamem, da bo ostal na tem nivou vsepovsod kamokoli bo sel. Ne pa tako, da nam evropski klubi  igralce zastonj  vracajo po pol leta za katere so placali par sto tisoc evrov in niti v slovenski ligi ni interesov za njega. Ja s taksnimi igralci se zadovoljujete vse vredne pa pljuvate. Mene veseli, da se je Plut razigral in dokazal, da je boljsi od Volasa. Zal mi je Bunderle, zal mi je Velikonje. Milanic in ZZ unicujeta mlade talente in ustvarjata svoj klub znotraj NkMaribora.
Eh, ne trudi se z odgovorom, ker s tabo se itak ne splaca polemizirat saj imaš zabetonirane plasnike in ne vidis in slisis nic drugega kot to kaj receta DM in ZZ.

Topas

Vito Plut
od liki » 19.10.2011 ob 15:41
Topas je napisal:
liki je napisal:
Topas je napisal:

Da še te malo dopolnim.

V sezoni 09/10 je bil po preživetem času na igrišču na prvenstvenih tekmah na devetem mestu med vsemi igralci Maribora, igral je na 29 tekmah od 36 (ali je začel ali pa prišel noter kot menjava) in v povprečju je na teh 29 tekmah na igrišču prebil 55 minut 

Obrazloži prosim...

V sezoni 09/10 je prebil na igriscu v 29-tih tekmah od 36-tih , 55 minut. V sezoni 10/11 pa igral na 17-tih  tekmah od 19-tih  prebil na igriscu 45. Sedaj pa mi razlozi, a mislis na vsaki tekmi igral 55 oziroma 45 minut? Ali pa je na vseh teh tekmah skupaj dobil toliko priloznosti?  Kakorkoli, je vse skupaj premalo. Ali je bil zamenjan takoj v drugem polcasu, ali pa prisel 10. minut pred koncem tekme v igro. Tako, da se Messi ali Ronaldo ne bi bila sposobna narediti kaj vec. Ce dam primerjavo Volasa si samo poglej koliko priloznosti on dobiva pa naredi en kurac. Pravi kazatelj njegovih sposobnosti je kaj je naredil danes, ko ni vec pri nas. Verjamem, da bo ostal na tem nivou vsepovsod kamokoli bo sel. Ne pa tako, da nam evropski klubi  igralce zastonj  vracajo po pol leta za katere so placali par sto tisoc evrov in niti v slovenski ligi ni interesov za njega. Ja s taksnimi igralci se zadovoljujete vse vredne pa pljuvate. Mene veseli, da se je Plut razigral in dokazal, da je boljsi od Volasa. Zal mi je Bunderle, zal mi je Velikonje. Milanic in ZZ unicujeta mlade talente in ustvarjata svoj klub znotraj NkMaribora.
Eh, ne trudi se z odgovorom, ker s tabo se itak ne splaca polemizirat saj imaš zabetonirane plasnike in ne vidis in slisis nic drugega kot to kaj receta DM in ZZ.

[/quote]

Mislim, da je jasno napisano, da je v povprečju prebil na igrišču toliko na posamezno tekmo, kot sem napisal. In jasno sem ti napisal, da je imel v sezoni 2009/10 deveto največjo minutažo med vsemi igralci, ki so tisto sezono igrali za NK Maribor (teh pa je bilo 29). In če že greva v detajle, na 17 tekmah od teh 29 je igral več kot 70 minut... Če res spremljaš Maribor tako podrobno, kot trdiš, ti tega verjetno ne bi rabil pojasnjevat.

Moje mnenje glede Volaša si lahko prebereš v številnih temah na tem forumu in mogoče boš presenečen, ko boš videl, kakšno je moje mnenje glede njega. Bunderle pa ni noben tu v klubu uničil, pač pa se je sam. Ti bi priporočal, da se malo pozanimaš glede tega. Me pa zanima, kaj zdaj sem mešaš DM-ja in ZZ-ja. Je pa zanimivo, ko ti zmanjka argumentov, vedno takšne ideje privlečeš na plano... Sicer pa bom brez lažne skromnosti napisal, da sem do sedaj že večkrat dokazal, da imam v glavnem v najinih debatah na koncu vedno jaz prav.

Bomo videli. Plut je večkrat pri nas dokazal, da ni sposoben vzdrževati konstantnosti na daljše obdobje. Imel je serije po nekaj tekem, ko je bil najboljši na igrišču, potem pa dalj časa ni bilo nič od njega. In to se mu je konstantno dogajalo. Bomo videli, kakšno konstantnost bo pokazal pri Gorici (ali pa kjer drugje).

liki

Vito Plut
od Topas » 19.10.2011 ob 16:06
liki je napisal: 

Mislim, da je jasno napisano, da je v povprečju prebil na igrišču toliko na posamezno tekmo, kot sem napisal. In jasno sem ti napisal, da je imel v sezoni 2009/10 deveto največjo minutažo med vsemi igralci, ki so tisto sezono igrali za NK Maribor (teh pa je bilo 29). In če že greva v detajle, na 17 tekmah od teh 29 je igral več kot 70 minut... Če res spremljaš Maribor tako podrobno, kot trdiš, ti tega verjetno ne bi rabil pojasnjevat.

Moje mnenje glede Volaša si lahko prebereš v številnih temah na tem forumu in mogoče boš presenečen, ko boš videl, kakšno je moje mnenje glede njega. Bunderle pa ni noben tu v klubu uničil, pač pa se je sam. Ti bi priporočal, da se malo pozanimaš glede tega. Me pa zanima, kaj zdaj sem mešaš DM-ja in ZZ-ja. Je pa zanimivo, ko ti zmanjka argumentov, vedno takšne ideje privlečeš na plano... Sicer pa bom brez lažne skromnosti napisal, da sem do sedaj že večkrat dokazal, da imam v glavnem v najinih debatah na koncu vedno jaz prav.

Bomo videli. Plut je večkrat pri nas dokazal, da ni sposoben vzdrževati konstantnosti na daljše obdobje. Imel je serije po nekaj tekem, ko je bil najboljši na igrišču, potem pa dalj časa ni bilo nič od njega. In to se mu je konstantno dogajalo. Bomo videli, kakšno konstantnost bo pokazal pri Gorici (ali pa kjer drugje).

Daj preberi si se enkrat kako si napisal. Pa se nekaj, midva sva izmenjala do sedaj samo enkrat svoja stalisca in me zato zanima kdaj si se vedno dokazano imel prav?  Pravzaprav se ti z vsakim razpravljas, ki ne deli tvojega misljenja in mu potem v neskoncnih pisanjih hoces dokazati kako si pameten. Vsi, ki ne mislijo kot ti pa so butli. Kajne? Ves, jaz ti z veseljem puscam to veselje, ker pac vem da se potem pocutis bolj enakovrednega.

Topas

Vito Plut
od liki » 19.10.2011 ob 16:25
Topas je napisal:
liki je napisal: 

Daj preberi si se enkrat kako si napisal. Pa se nekaj, midva sva izmenjala do sedaj samo enkrat svoja stalisca in me zato zanima kdaj si se vedno dokazano imel prav?  Pravzaprav se ti z vsakim razpravljas, ki ne deli tvojega misljenja in mu potem v neskoncnih pisanjih hoces dokazati kako si pameten. Vsi, ki ne mislijo kot ti pa so butli. Kajne? Ves, jaz ti z veseljem puscam to veselje, ker pac vem da se potem pocutis bolj enakovrednega.

Ja, uporabljam konkretne argumente in številke, ne pa nekaj iz lufta. Včasih sicer vsekam mimo, ampak takrat, ko mi druga stran z konkretnimi argumenti dokaže, da nimam prav, tudi nimam nobenega problema to priznati. Če pa mi kdo namesto nekih konkretnih argumentov začne pisati v smislu, kako sem zaslepljen od Milaniča in Zahota in je to njegov edini argument, potem pa dobim veselje...

liki

Vito Plut
od t-h-o-r » 19.10.2011 ob 16:30
liki je napisal:
Ales-MB je napisal: 

nice one, next please

Da še te malo dopolnim.

pa povej še, da je na več kot polovici teh tekem igral nekje na krilu (v jesenskem delu pred prestopom v gorico)

t-h-o-r

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 3.908

Vito Plut
od liki » 19.10.2011 ob 18:40
t-h-o-r je napisal:
liki je napisal:
Ales-MB je napisal: 

nice one, next please

Da še te malo dopolnim.

pa povej še, da je na več kot polovici teh tekem igral nekje na krilu (v jesenskem delu pred prestopom v gorico)

No, to pa drži...

liki

Vito Plut
od lassie » 19.10.2011 ob 19:47
 So igralci, ki trgajo na vasi, v mestu pa se zgubijo. Jebat ga, ni prvi in ne zadnji...

lassie

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 5.736

Vito Plut
od guga » 19.10.2011 ob 21:48

lassie je napisal: So igralci, ki trgajo na vasi, v mestu pa se zgubijo. Jebat ga, ni prvi in ne zadnji...

........so igralci za ključne tekme in gole ala Volaš.

[/quote]

guga

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 3.661
Klub: Maribor
# PL: 90

Vito Plut
od tomazekk » 20.10.2011 ob 00:41
za vse ostalo je tu tavares

tomazekk

50 poslanih sporočil

# sporočil: 66
Klub: NK Maribor

Vito Plut
od csamo001 » 20.10.2011 ob 10:09
tomazekk je napisal:za vse ostalo je tu tavares

... priceless.
csamo001

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 1.711

Vito Plut
od concord » 20.10.2011 ob 18:26
guga je napisal: 
lassie je napisal: So igralci, ki trgajo na vasi, v mestu pa se zgubijo. Jebat ga, ni prvi in ne zadnji...

........so igralci za ključne tekme in gole ala Volaš.

[/quote]

ala Bunderla
concord

# sporočil: 369

Vito Plut
od bkvijolčni » 04.03.2012 ob 18:25
Vito PlutSpomladi k klubu kot ciciban pristopiSemičan Vito Plut. Nastopa v vseh selekcijahNK Kolpa. V sezoni 2007/2008 prestopi vFC Koper, kjer uspešno nastopa v prvi ligi.V sezoni 2008/09 pa zaigra za NK Maribor.Nastopa tudi v državnih selekcijah, kadeti,mladinci. Vito je najuspešnejši igralec, ki jebil vzgojen kot nogometaš v NK Kolpa.

To sem zasledil na strani NK Kolpa, naj se ve da je njegov matični klub ponosen nanj.

bkvijolčni

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 1.185
# PL: 61

Vito Plut
od duhalen » 04.03.2012 ob 19:44
Moderatorji, dajte zaklenit temo. Ni več naš.

duhalen

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 2.658
Klub: Maribor

263 sporočil   •   Stran 9 od 9   •  
Nazaj na Igralci, navijači
 Forumi nkmaribor.com > Igralci, navijači