Novice Tekmovanja Člansko moštvo Nogometna šola Klub Zgodovina Navijači Novinarsko središče

Forumi nkmaribor.com > Razno (vse po spisku) Registracija   Prijava
Iskanje
Moj Maribor, Moj Maribor, Jaz ljubim te...
255 sporočil   •   Stran 6 od 9   •  
od guano ape » 24.11.2011 ob 18:54
Zavo je napisal:
guano ape je napisal:
Zavo je napisal:
guano ape je napisal:
BulldogMB je napisal: http://www.pressonline.rs/sr/vesti/TV_Press/story/182461/Maribor%20-%20Divno%20mesto%20za%20umiranje.html

eden najboljših "spisov" vseh časov....ki je v nulo zadel vse.  BRAVO

@ doomchi.....raje pssst..ker se smešiš.

Prosim te lepo, guano. Za koga naj bi bil BG Las Vegas? Bil sem že nekajkrat v BG in tudi dvakrat v Las Vegasu.
Očitno pa je, da avtor tega članka še ni zapustil meje naše bivše države.
Nihče mu niti ni kriv, če gre čago iskat v pivnico Štajerc. Je imel tistega dne vsaj 20 lokalov v radiju 1km kamor bi se lahko šel zabavat, popivat ali pa pecat pi*ke!

zavo...zdaj si me pa globoko razočaral....megla vzela iq???

avtor je napisal, da je BG za MB Las Vegas....in če to zanikaš, potem pa res ne vem na kakih substancah si bil v BG ali si na le teh v MB....

pa jebote ded, v MB je največja lučka tista evroparkova in med vikendom največ dogaja v soboto dopoldan na tržnici...

ps. vsaj dvajset lokalov v radiju 1 km, kamor bi se lahko šel v soboto zvečer zabavat in pecat pi*ke ????   v mariboru ????......daj ded ne seri prosim.....

Guano, kdaj si bil nazadnje zunaj v mestu? Ti bom res moral naštet teh 20 lokalov kamor bi omenjeni gospod lahko šel po 22. uri?

Ko boš enkrat v Las Vegasu, San Diegu ali San Franciscu se ti bosta BG ali MB zdela popolnoma enaka.

Na kurac mi gre počasi to širjenje negativizma v mestu. Folk ni z ničemer zadovoljen, pa imamo enega največjih poletnih festivalov v tem delu evrope, najdaljšo osvetljeno smučarsko progo v evropi, naslednje leto smo celo prestolnica kulture, Univerzijada.....pa kaj bi vi še imeli. Če bi pa našemili Maribor z lučkami, kot Las Vegas bi se pa spet en našel, ki bi rekel, pizda smo kiči....!
Pa da ne bo kdo mislil, da je v BG ne vem koliko lučk in blišča. Ena nakupovalna ulica in ožji center, ostalo spominja na Skopje ali Tirano!

ja, zavek, se opravičujem, da sem primerjal naše super vele mesto z dvomilijonsko prestolncnio, katero v enem popoldnevu obišče več ljudi kot mb v enem letu...in da primerjaš bg z tirano ali skopjem pove čisto vse o tebi in tvoji objektivnosti....sicer pa od janševega agitatorja težko kaj drugega pričakovati...

ps.s. res me prav prisrčno boli kurac , kaj tebi gre na kurac.....napisal sem svoje mnenje, kaj menim o vpisu, pa si ti zalajal na mene....in ne obratno    in JA še dalje menim (zdaj še dvajset krat bolj, ccca dvajset lokalo...hahahaha...), da je avtor tistega članka odlično zadel bistvo in ga še bolje spisal na "papir".....pa če se naj jaca fukneš v tem trenutku....

guano ape

6250 poslanih sporočil 6250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 13.162

od RoSeR » 24.11.2011 ob 19:22
 kva dogaja u MB?

RoSeR

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 2.885

od Zavo » 24.11.2011 ob 19:38
- Satchmo Jazz club
- Tildos
- Studio 55
- KMŠ
- Isabele
- Patrick's Pub
- Huda kava
- Fuego
- Taco's
- Niagara
- Plus
- Minus
- Rocco
- RoKaj
- Zahir
- Piranha
- vsi lokali v sklopu Pekarne

...evo jih nekaj, ki so po 22.00 uri odprti in se lahko zabavaš tudi med tednom.
Pa, kot verjetno opažaš jih niti nisem vseh naštel, pravtako sem izpustil lokale in bare, ki so odaljeni več, kot 1km. Zdaj, če tebi niso ti lokali všeč je pač tvoj problem. Pravim samo, da je tisti članek malo neobjektivno napisan. Ne moreš ti pisat o mestu in nočnem življenju, če greš iz Orla v Štajerca in nazaj v hotel.

Negativci pa itak poberejo vse kar se slabega piše o mestu in razširjajo to naprej po spletu. Pa magari se to pisalo tam daleč v Srbiji!

Pa niti ne mislim, da bi primerjal MB in BG, ker je to brez veze, tako kot bi bilo brez veze primerjat BG z Dunajem, Kolnom ali navsezadnje Las Vegasom. Vsako mesto ima svoj čar in svoje prednosti.
BG ima po štetju 2011 le 1,135,502 prebivalcev in to z Zemunom in okoliškimi mesti vred.

Zavo

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil

# sporočil: 2.520

od Aljoša » 24.11.2011 ob 19:40
Zavo je napisal:- Satchmo Jazz club
- Tildos
- Studio 55
- KMŠ
- Isabele
- Patrick's Pub
- Huda kava
- Fuego
- Taco's
- Niagara
- Plus
- Minus
- Rocco
- RoKaj
- Zahir
- Piranha
- vsi lokali v sklopu Pekarne

...evo jih nekaj, ki so po 22.00 uri odprti in se lahko zabavaš tudi med tednom.
Pa, kot verjetno opažaš jih niti nisem vseh naštel, pravtako sem izpustil lokale in bare, ki so odaljeni več, kot 1km. Zdaj, če tebi niso ti lokali všeč je pač tvoj problem. Pravim samo, da je tisti članek malo neobjektivno napisan. Ne moreš ti pisat o mestu in nočnem življenju, če greš iz Orla v Štajerca in nazaj v hotel.

Negativci pa itak poberejo vse kar se slabega piše o mestu in razširjajo to naprej po spletu. Pa magari se to pisalo tam daleč v Srbiji!

Pa niti ne mislim, da bi primerjal MB in BG, ker je to brez veze, tako kot bi bilo brez veze primerjat BG z Dunajem, Kolnom ali navsezadnje Las Vegasom. Vsako mesto ima svoj čar in svoje prednosti.
BG ima po štetju 2011 le 1,135,502 prebivalcev in to z Zemunom in okoliškimi mesti vred.

Aljoša

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil

# sporočil: 3.274

increase 1,135,502

– Metro

increase 1,639,121

od guano ape » 24.11.2011 ob 19:46
Zavo je napisal:- Satchmo Jazz club   1
- Tildos     kafič s specifično vedno isto klientelo
- Studio 55   poln le vsaki drugi petek po drugi uri zjutraj 
- KMŠ    cccccccc
- Isabele    nikol slišal, al misliš oni kafiček poleg hude kave....
- Patrick's Pub  
- Huda kava  to je kafiček
- Fuego    3
- Taco's   4
- Niagara   5
- Plus  je isto kot minus  6
- Minus je isto kot plus
- Rocco  wtf...ja tam imaš res babe...ampak za denar
- RoKaj   5 ljudi
- Zahir   10 zajointanih
- Piranha   se zapira po 10h 
- vsi lokali v sklopu Pekarne   alter scena

...  pa cantante si pozabil    7   

Pa, kot verjetno opažaš jih niti nisem vseh naštel, pravtako sem izpustil lokale in bare, ki so odaljeni več, kot 1km. Vsako mesto ima svoj čar in svoje prednosti.

Population (2011)

– City

guano ape

6250 poslanih sporočil 6250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

od Fantastic » 24.11.2011 ob 20:01
Daj Guano, zdaj pa si fejst falil, tukaj je pa moje področje
Klub 55 ti ne šteješ? Ob sobotah not ne moreš!

Pozabli pa ste še:
Ribičija, Avenue, Stand up, Mega bar Hoče, Impulz, Krpan,  Trust (kavarna+spodaj), Štuk, Holmes, Center, Udarnik, Cantante,...

Kot zanimivost naj povem, da je tudi Praga ob petkih bolj ali manj mrtva oz. nekako kot tukaj v MB, v soboto pa razživi. In je milionsko mesto! Po drugi stani pa recimo vsaka vas ali mesto v bosni živi non stop. 

Fantastic

6250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 10.469
# PL: 42

od RoSeR » 24.11.2011 ob 20:07
 Hmmm, našteti lokali, (včasih je bila) gužva v njih, glasna glasba, popivanje, stanje, sedenje, .... Kaj pa plesi v Slaviji, v kleti Totega Rotovža, itd.? ... Moje mnenje je pač, da če nekje muzika nabija (sploh kurčeva yugo) in je polno pijanega folka, mladine (otrok), še to ne pomeni, da se kaj "pametnega dogaja" v tem MB.

RoSeR

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 2.885

od guano ape » 24.11.2011 ob 20:10
Fantastic je napisal:Pozabli pa ste še:
Ribičija, Avenue, Stand up, Mega bar Hoče, Impulz, Krpan,  Trust (kavarna+spodaj), Štuk, Holmes, Center, Udarnik, Cantante,...

nismo pozabili, ampak smo pisali le vse v okrožju 1 km 

ps. takih lkafičekov, kot je npr. huda kava je v beogradu v samo eni ulici na desetine....sploh ne vem zakaj to vse....ded je po mojem odlično opisal mesto......

sicer pa vsak ima priložnost se sprehodit po mariboru v soboto ali nedeljo popoldan....komot bi lahko snemali scene iz filma o kugi....

@ roser    in še vprašanje za strokovnjake mariborskega večerno-nočnega življenja....kam se lahko gre par star cca 35-40 let v soboto zvečer zabavat????
je kje kak ples, ali kraj kjer ni pijane mularije....oz se ob dobri večerji, da ob prijetni glasbi tudi zaplesat.... vnaprej hvala za odgovor....samo prosim ne ribičijo omenjat....

guano ape

od Aljoša » 24.11.2011 ob 20:37
Kaj boš te ti pleso, če te jebe koleno,

drugače pa smo se potrudli za tebe Gunči (kje si Bolfenk)

http://www.nkmaribor.com/forum/sporocila.asp?pos=-1&id_sporocila=498804#498804

jebote samo jamraš, najdo si tržno nišo, odpri nekaj za tiste, ki si želijo sprostitve v smislu Slavije...

Aljoša

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil

od guano ape » 24.11.2011 ob 20:40
Aljoša je napisal:Kaj boš te ti pleso, če te jebe koleno,

no, če si se ti tako lepo za mene potrudil, bom se še jaz v zahvalo zate in za tvoj trud.....vsaki tretji četrtek v mesecu med 17h-19h......
mi ga lahko prideš potegnit, obljubim, da bom dan prej pil le ananasov sok 

guano ape

od Aljoša » 24.11.2011 ob 20:44
guano ape je napisal:
Aljoša je napisal:Kaj boš te ti pleso, če te jebe koleno,

no, če si se ti tako lepo za mene potrudil, bom se še jaz v zahvalo zate in za tvoj trud.....vsaki tretji četrtek v mesecu med 17h-19h......
mi ga lahko prideš potegnit, obljubim, da bom dan prej pil le ananasov sok 

Kar se tiče okusa so ti zgleda izkušnje pokazale kaj je najboljše, ti najboljše veš, nebi vedel, me ne zanima, hvala.

Zdaj ko pa si iz učenca postal učitelj pa ti svetujem, da ti kr pij dalje in ponujaj komu drugemu.

Sicer pa ni prav, da če ti nekdo nekaj ponudi, kar iščeš pol tega ne vzameš in zavrneš, dal sem ti alternativo, plus pokazal na tržno nišo, ker sem pa dober človek ti provizije pri poslovni ideji ne bom zakasiral.

Lep pozdrav

Aljoša

od Fantastic » 24.11.2011 ob 21:41
Daj Guano, kje pa te je v Beogradu v okrožju 1km tolko zabave in lokalov? Diskoteke so razmetane vseposvsod. Splavi so na dveh mestih, v mestu sta diskoteki pod kalamegdanom in še en zraven na Knez Mihajla, pol je zopet nekaj malega na Skadarliji, pol pa vse ostalo raztreseno po celem BG.

Fantastic

6250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

od guano ape » 24.11.2011 ob 22:02
Fantastic je napisal:Daj Guano, kje pa te je v Beogradu v okrožju 1km tolko zabave in lokalov? Diskoteke so razmetane vseposvsod. Splavi so na dveh mestih, v mestu sta diskoteki pod kalamegdanom in še en zraven na Knez Mihajla, pol je zopet nekaj malega na Skadarliji, pol pa vse ostalo raztreseno po celem BG.

fantastic, si ti prebral to temo....al samo nabijaš poste ?  to sem komentiral.....

Zavo:   "Nihče mu niti ni kriv, če gre čago iskat v pivnico Štajerc.
             Je imel tistega dne vsaj 20 lokalov v radiju 1km kamor bi se lahko šel zabavat, popivat ali pa pecat pi*ke!"

....potem pa je začel naštevat hudo kavo, pa isabelo.

Glede na to da je Maribor glede zabave taki "lasvegas" 
me resnično čudi da ne znamo turiste zmotivirat,
da vsaj tu in tam pridejo pogledat našo zabaviščno meko....
no saj zdaj ko bomo epk, pa univerzijada...se bo vse spremenilo...

guano ape

od Fantastic » 24.11.2011 ob 22:36
... in zato te sprašujem, kje pri kurcu ima Beograd toliko čage v radiusu 1km?! Zgolj Las Vegas je tak, ker je bil zgrajen za zabavo. S tem se lahko primerjajo recimo turistične destinacije na kakšnih otokih (Ibiza) in to je to. Vsepovsod drugje, pa se morajo turisti znajti, malo prej informirati  ali vprašati taksista.

Fantastic

od guano ape » 24.11.2011 ob 23:08
Fantastic je napisal:... in zato te sprašujem, kje pri kurcu ima Beograd toliko čage v radiusu 1km?! Zgolj Las Vegas je tak, ker je bil zgrajen za zabavo. S tem se lahko primerjajo recimo turistične destinacije na kakšnih otokih (Ibiza) in to je to. Vsepovsod drugje, pa se morajo turisti znajti, malo prej informirati  ali vprašati taksista.

fantastic....pa pizdo materno, kaj gnjaviš o beogradu, če ga nisem jaz dal za primerjavo...

vse kar sem napisal da je članek odlično napisan in da mi je všeč....potem pa je zavo skočil na mene, kot stekli pitbul......
zakaj?   ker mi ne sme bit nekaj všeč??? al kaj?

in zdaj ti drkaš s primerjavami o beogradu....logično da če mesto ima 1,5 mio ljudi, da ne more imet vse živo na radijusu 1 km...ker potem bi bila povsod okoli totalna tuga....za mene je tukaj konec debate, sploh ne vem zakaj se jebem tukaj z tem.....všeč mi je članek, po mojem je zadel avtor v nulo...to je vse.  kaj zdaj vi mene prepričujete, da mi ne sme bit všeč, al kaj je cilj tega drkanja ?

guano ape

od Antrax » 24.11.2011 ob 23:18
Če bi ta tip bil v torek ali sredo v mariboru pa bi mislo da je res v las vegasu, na štuku in okoli štuka nabito polno, na lentu polno... 

Antrax

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 2.409
# PL: 246

Re: Moj Maribor, Moj Maribor, Jaz ljubim te...
od Dunajski deček » 24.11.2011 ob 23:23
Pa dajte no ludi bozji kaj vi primerjate..zavo v pol teh kaficov kar si jih nastel med tednom ne mores "zabluzit" razn pri "tebi" pa kaki sacmo, mogoce se v hudi kavi ce je kelnarca dobre volje pa je to to..dovol pove to da eni morjo v jokera dol na avtobusno med tednom ker je vse dol zaprto..
Do zdaj vse tujce ki jih poznam so bli razocarani nad nocnim zivlenjem v mb, ze to da po reprezentanci ludi razocarani ob 12ih grejo domu ker razn postne vse zaprto..
Primerjat mb z lj,graz,zg,kaj sele bg je smesno, jebiga dokler bojo razne mestne cetrti pa blokovske skupnosti mele tolko besede v mestu bo pac tak kot je ovi napiso v clanku.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Dunajski deček

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 2.323
Klub: Gradačac

od helernik » 24.11.2011 ob 23:58
Fantastic je napisal:
Pozabli pa ste še:

helernik

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 1.712
# PL: 70

od KRISS » 25.11.2011 ob 00:23
Dunajski deček je napisal:Pa dajte no ludi bozji kaj vi primerjate..zavo v pol teh kaficov kar si jih nastel med tednom ne mores "zabluzit" razn pri "tebi" pa kaki sacmo, mogoce se v hudi kavi ce je kelnarca dobre volje pa je to to..dovol pove to da eni morjo v jokera dol na avtobusno med tednom ker je vse dol zaprto..
Do zdaj vse tujce ki jih poznam so bli razocarani nad nocnim zivlenjem v mb, ze to da po reprezentanci ludi razocarani ob 12ih grejo domu ker razn postne vse zaprto..
Primerjat mb z lj,graz,zg,kaj sele bg je smesno, jebiga dokler bojo razne mestne cetrti pa blokovske skupnosti mele tolko besede v mestu bo pac tak kot je ovi napiso v clanku.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Evo. Točno tak tudi jaz doživljam to. Dolgčas...

KRISS

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 4.858

od Fantastic » 25.11.2011 ob 01:10
Ja ti se boš menil Kriss, ja. Kam bi te ti šel. Tudi če bi bil okoli tebe Las vegas bi ti bil doma ob družini. Kaj ne zagovarjaš tega? Spoštujem, samo ne pametuj potem v tematiki kjer nimaš kaj za povedat!

Fantastic

od Zavo » 25.11.2011 ob 01:12
Evo, ravno domov prišel iz zabave, pa pizdo mater je četrtek.

Pa ne pravim jaz, da je Maribor zabaviščna meka, samo to kaj je ono tele pisalo iz Štajerca vun je totalno mimo.
Guano, pa kaj ti si že bil v Hudi kavi? Kafič je za mene vse kaj drugo. Pa nea valjda v kafiču ob polnoči žgano točijo...

Glej za klientelo med 35-40 ti jaz predlagam takole.

Najprej pelji drago v Rožmarina na eno zgodnjo večerjo (cca. 18.00), zraven si privoščita kak Cassilero ali pa Campo Viejo, ki je dokaj poceni ampak zelo dober.
Po večerji se sprehodita malo čez mesto, da se hrana poleže. Nato jo pelji v Isabele, pa čeravno si norca delaš, pojdi enkrat tja in si privošči pivo od Human fish brewery. Pol še idita preko v Hudo kavo na Absinth in preko v Patricks'a na en Guiness. Ko se ura bliža polnoči se odpravita proti Satchmu in se vmes obvezno ustavita v Tildosu na fuzlu. V Satchmotu lepo poslušajta Rock 80. (malo Duran Duran, Depeche mode.....) in se spominjajta kak je blo fajn, ko sta vsak dan nabijala. Včasih celo večkrat na dan.
Če ob 2.00 še nimaš dovolj imaš več, kot dovolj clubov v okolici, je pa res, da kasneje ko greš v klub več mularije tam srečaš.

Ajdo probaj to v petek in potem poročaj.

Zavo

od lassie » 25.11.2011 ob 08:45
Komaj čakam, da pride neki novi župan na "ablast" pa izda odlok, da je lahko povsod odprt lokal do šestih zjutraj, pa da se lahko muzika nabija dokler paše mulariji (in dokler majo dnar)...In pol naj vam te lokale zabijejo pod vaša okna, pa te mejte veselico. Če pa hočeš svojo damo peljat na ples in na večerjo pa se pelješ malo po avtocesti do monda, se malo zavrtiš, poješ kaj dobrega, spiješ...in če imaš srečo vržeš vse na rdečo pa prideš celo zastonj skozi.

lassie

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 5.736

od guano ape » 25.11.2011 ob 09:02
Zavo je napisal:Najprej pelji drago v Rožmarina na eno zgodnjo večerjo (cca. 18.00), zraven si privoščita kak Cassilero ali pa Campo Viejo, ki je dokaj poceni ampak zelo dober.
Po večerji se sprehodita malo čez mesto, da se hrana poleže. Nato jo pelji v Isabele, pa čeravno si norca delaš, pojdi enkrat tja insi privošči pivo od Human fish brewery. Pol še idita preko v Hudo kavo na Absinth in preko v Patricks'a na en Guiness. Ko se ura bliža polnoči se odpravita proti Satchmu in se vmes obvezno ustavita v Tildosu na fuzlu. V Satchmotu lepo poslušajta Rock 80. (malo Duran Duran, Depeche mode.....) in se spominjajta kak je blo fajn, ko sta vsak dan nabijala. Včasih celo večkrat na dan.
Če ob 2.00 še nimaš dovolj imaš več, kot dovolj clubov v okolici, je pa res, da kasneje ko greš v klub več mularije tam srečaš.

ded, če se prav spomnim, nisem moje spoznal na pohorskem dvoru, poleg tega ne trza na duranovce in depeche, ker jih takrat v vrtcu niso glih nekak najbolj vrteli....vprašal sem, kam lahko v mariboru, par gre na večerjo in ob prijetni živi glasbi morda tudi zapleše, (glede na to da je mesto polno vsega in je meka zabave) ne pa kje se ga lahko vlije tak, da je potrebno pol drugo jutro najprej avto na čiščenje pelat...tak da prisrčni hvala za nasvet, ampak ne hvala.

@ liki, hvala, to je solidna opcija...

guano ape

od Zavo » 25.11.2011 ob 14:00
guano ape je napisal:
Zavo je napisal:Najprej pelji drago v Rožmarina na eno zgodnjo večerjo (cca. 18.00), zraven si privoščita kak Cassilero ali pa Campo Viejo, ki je dokaj poceni ampak zelo dober.
Po večerji se sprehodita malo čez mesto, da se hrana poleže. Nato jo pelji v Isabele, pa čeravno si norca delaš, pojdi enkrat tja insi privošči pivo od Human fish brewery. Pol še idita preko v Hudo kavo na Absinth in preko v Patricks'a na en Guiness. Ko se ura bliža polnoči se odpravita proti Satchmu in se vmes obvezno ustavita v Tildosu na fuzlu. V Satchmotu lepo poslušajta Rock 80. (malo Duran Duran, Depeche mode.....) in se spominjajta kak je blo fajn, ko sta vsak dan nabijala. Včasih celo večkrat na dan.

ded, če se prav spomnim, nisem moje spoznal na pohorskem dvoru, poleg tega ne trza na duranovce in depeche, ker jih takrat v vrtcu niso glih nekak najbolj vrteli....vprašal sem, kam lahko v mariboru, par gre na večerjo in ob prijetni živi glasbi morda tudi zapleše, (glede na to da je mesto polno vsega in je meka zabave) ne pa kje se ga lahko vlije tak, da je potrebno pol drugo jutro najprej avto na čiščenje pelat...tak da prisrčni hvala za nasvet, ampak ne hvala.

@ liki, hvala, to je solidna opcija...

Se pravi ti primanjkujejo restavracije tipa Leonardo iz Sl. bistrice? Kaj ti si roen 195x ali zgodaj 196x?

Zavo

od guano ape » 25.11.2011 ob 14:15
Zavo je napisal:Se pravi ti primanjkujejo restavracije tipa Leonardo iz Sl. bistrice? Kaj ti si roen 195x ali zgodaj 196x?

samo 1x 

guano ape

od Zavo » 26.11.2011 ob 02:22
Danes bil v 10 lokalih in vsepovsod težko prišel do mize ali prostora za mirno pitje.
Pa naj oni afganistanci iz Štajerca še ne vem koliko pišejo, kak je mrtvo vse. NI res, ker ni!
Samo obut se treba in ven it.

Zavo

od guano ape » 26.11.2011 ob 08:34
Zavo je napisal:Danes bil v 10 lokalih in vsepovsod težko prišel do mize .....

Pa naj oni afganistanci iz Štajerca še ne vem koliko pišejo, kak je mrtvo vse. NI res, ker ni! Samo obut se treba in ven it.

črke mešaš....b=p,  m=z

guano ape

od PsYChoSLO » 26.11.2011 ob 09:29
guano ape je napisal:
Zavo je napisal:Danes bil v 10 lokalih in vsepovsod težko prišel do mize .....

Pa naj oni afganistanci iz Štajerca še ne vem koliko pišejo, kak je mrtvo vse. NI res, ker ni! Samo obut se treba in ven it.

črke mešaš....b=p,  m=z

PsYChoSLO

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 1.814
Klub: NK Maribor

od PsYChoSLO » 26.11.2011 ob 09:35
 ajde, če je že tema o tem, pa taki cajt je... je ki v mariboru sploh še živa muzika? Oz v bližnji okolici?

PsYChoSLO

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 1.814
Klub: NK Maribor

od Dunajski deček » 26.11.2011 ob 10:58
PsYChoSLO je napisal: ajde, če je že tema o tem, pa taki cajt je... je ki v mariboru sploh še živa muzika? Oz v bližnji okolici?

v taborki, čaga zagotovljena

Dunajski deček

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 2.323
Klub: Gradačac

255 sporočil   •   Stran 6 od 9   •  
Nazaj na Razno (vse po spisku)
 Forumi nkmaribor.com > Razno (vse po spisku)