Novice Tekmovanja Člansko moštvo Nogometna šola Klub Zgodovina Navijači Novinarsko središče

Forumi nkmaribor.com > NK Maribor 1960 Registracija   Prijava
Iskanje
Prestopni rok 09/10 VI. del
807 sporočil   •   Stran 7 od 27   •  
od elwood » 22.01.2010 ob 08:35
Kar se tiče te debate okoli golmanov, imate po eni strani vsi prav, tako Viola78 kot tudi Davor, ki je bil po mojem malce na krivo obsojen!
Bistvo je nekje drugje - napredka med golmani odkar je šel v penzijo Berto Vabič ni! Verjetno bi bilo treba nekaj spremenit v stroki, šele potem sprejeti odločitev kdo na dvojno registracijo ali posojo ali sploh stran.
Tako odločitev glede Radana vzbuja pomisleke, ker se človek vpraša kakšni so pa kriteriji in kdo jih je postavil!
Res morda Radan ne bi bil boljši od Raniloviča ali Pridigarja, kaj pa če pa bi bil?
Koliko v nogometnem moštvu pomeni vratar se vidi po višini plačila odškodnin, ki so jih evropski klubi pripravljeni plačati!

elwood

6250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 10.742
Klub: vijolice
# PL: 243

od Fantastic » 22.01.2010 ob 09:24
liki je napisal:

Samo na to mi odgovori. Kolikokrat si ga do sedaj videl braniti, da je sedaj Radan naš rešitelj? Vse, kar veš o njem, je to, kar si videl na eni tekmi evropskega prvenstva mladincev, ki si jo mogoče pogledal na TV.

Še vedno pa tudi s tem zadnjim vpisom dokazuješ, da nimaš pojma, kaj je posoja in kaj dvojna registracija.

Kar se Radana tiče, je še mlad in sem že stokrat napisal, da tudi če kiksne, se bo vsaj upam kaj iz tega naučil, Ranilovič, pa glede na to, da še vedno kiksa se ni in se zgleda nikoli ne bo! Kolkrat so te vidli mladega Oblaka branit na takem nivoju, pa poglej kdo in kje je danes, samo možnost je dobil!

Še vedno lahko Radana menjamo, če se ne bo izkazal,  stvar je le v tem, da dobi MOŽNOST.

Kar se pa tvojega pametovanja glede posoje, dvojne registracije,...nevem česa vse tiče. Kaj ima to veze s vsem skupaj?! Če ne kapiraš o čem se menimo, v čem je bistvo, vsebina, potem raje ne sodeluj. Kje za vraga sem kaj pisal o posoji in dvojni registraciji? REKEL SEM; DA ČE KDO MORA BITI POSOJEN ALI DVOJNO REGISTRRAN ALI PRODAN, ali KARKOLI ŽE, naj bo to RANILOVIČ, zdaj pa kaj od tega lahko storijo pri njem in kaj ne, pa je zgolj tehnična stvar, ki je irelavantna, glavno da se zgodi vsebina in GRE Ranilovič, namesto RADANA!

A zdaj kapiraš, v tisočem poskusu?! Glede na to, da mi v živo deluješ inetelegnten člocvek, si zgleda pijan, ko to bereš. Ko se strezniš, preberi vse še enkrat, pa boš videl kje palamudiš po nepotrebnem...

Fantastic

6250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 10.473
# PL: 42

od Bodi In » 22.01.2010 ob 10:04

Fantastic]A zdaj kapiraš, v tisočem poskusu?! Glede na to, da mi v živo deluješ inetelegnten člocvek, si zgleda pijan, ko to bereš. Ko se strezniš, preberi vse še enkrat, pa boš videl kje palamudiš po nepotrebnem... [/quote]

nisi ti v eni drugi temi, pisal o meni, da žalim, ti pa v vsakem drugem vpisu žališ folk da je pijan...pa saj če imaš ti težave ne pomeni da jih imamo vsi drugi, pa četudi bi bili pogosto pijani, razlika je, da se pijani streznijo, tepci pa ostanejo tepci...

kar se tiče radana, pa ....brezveze, morali bi se losat nesposobnega trenerja golmanov in ga poslati na kaljenje v malečnik, ter pripeljati trenerja, ki zna, zmore popravit nedelo in napeke sedanjega...pa očitno tukaj več ne govorimo o instituciji, kjer bi morali biti na prvem mestu stroka in rezultati, ne pa veze in poznanstva merilo....sicer pa mislim, da redni pogon oz. kaljenje radanu lahko dosti več koristi, kot pa sedenje na klopi ali še slabše, torej biti tretji golman...morda pa ga s tem pripravljajo za sezono 10/11 in se bodo poleti duo marko prepolovili (odvisno od pogodb, ne vem kake imata), ker nekega zanimanja se za njiju garant ni, torej je to in številov golov v mrežah ter nazadovanje čisti pokazatelj dela stroke...(v 58 prvenstvenih tekmah sta dobila kar 72 golov; s tem da smo bili prvaki in smo zdaj drugi)

ps. ne vem kdo je odgovoren za ažuriranje te strani, ampa to da pol leta po odigranih evropskih tekmah (s katerimi se institucija tako rada ponaša) še vedno na uradni strani ni rezultatav je pa sramota na kvadrat, po sedanjem namreč smo zadnjo tekmo v evropskih tekmovanjih odigrali v sezoni 2007/08 proti Hajduku iz Kule 5-0
 http://www.nkmaribor.com//dokumenti/dokument.asp?id=11  

Bodi In

# sporočil:

od kopa » 22.01.2010 ob 10:11

elwood]Kar se tiče te debate okoli golmanov, imate po eni strani vsi prav, tako Viola78 kot tudi Davor, ki je bil po mojem malce na krivo obsojen!
Bistvo je nekje drugje - napredka med golmani odkar je šel v penzijo Berto Vabič ni! Verjetno bi bilo treba nekaj spremenit v stroki, šele potem sprejeti odločitev kdo na dvojno registracijo ali posojo ali sploh stran.
Tako odločitev glede Radana vzbuja pomisleke, ker se človek vpraša kakšni so pa kriteriji in kdo jih je postavil!
Res morda Radan ne bi bil boljši od Raniloviča ali Pridigarja, kaj pa če pa bi bil?
Koliko v nogometnem moštvu pomeni vratar se vidi po višini plačila odškodnin, ki so jih evropski klubi pripravljeni plačati!

[/quote]

Gorazd, fora je v tem, da Liki sploh ne govori o tem kdo je boljši ali karkoli. Bistvo je, da je od treh vratarjev samo Radan v tistih letih, ko je lahko posojen na dvojno registracijo. Zdaj če bo on tam branil ali ne sploh nima veze. Lahko je samo dobro zanj, ker tudi če bo tretji golman bo vsaj branil in nabiral izkušnje in imel tekme v nogah. Za mlade nogometaše je pa tretja liga kar soliden izziv. NK MB pa ima možnost, da se odloči ali bo igral ali ne. Ne more pa si klub privoščit, da da na posojo katerega izmed Markov, ker ima potem na razpolago samo 2 vratarja. Tisto, da ni napredka je pa en popolnoma drug problem. 

In kot pravi Viola, se po nepotrebnem vliva gnojnica. Mene samo zanima, kaj bi nekdo naredil, da recimo en navijač Olimpije pljuva po kateremkoli našem igralcu. Bi ga mirno gledali? Kritiko v mejah normale razumem. Enostavno nimamo vsi enakega pogleda na vse stvari. Ne razumem pa, kako si nekateri lahko rečete navijač in potem so za vas vaši igralci Loji, pa rupetine pa kaj vem kakšne vse vzdevke jim najdete. In potem se naj psihično dvignejo? Potem naj začutijo energijo Ljudskega vrta? Naj verjamejo, da jim vedno stojimo ob strani?

ps. brisanje a?

kopa

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 4.196

od liki » 22.01.2010 ob 10:39
Fantastic je napisal:Pa kak ne kapirate, da ni bistvo v dvojni registraciji, ampak to, da je Radan moral iti, Ranilovič pa ostaja! Meni pomeni isto ali Radana prodajo ali ga posoijo, branil bo še naprej Ranilovič. Kapiš?! 

Da še te zadnjič citiram fantastic, potem pa zaključujem to debato. To, kar je odebeljeno, je tvoje izhodišče, iz tega se je vse skupaj razvilo. In to pomeni samo dvoje:

- ali nimaš pojma in ne ločiš med pojmoma, kar sem ti potem obrazložil (na način, kot pač sem, ker me pač dvigne, če nekdo nekaj goni naprej, čeprav mu je že večkrat obrazloženo);
- ali pa si namerno to napisal, da bi kao podkrepil svoje trditve (pa čeprav z velikim zavajanjem).

Sedaj pa pač povej, katero od teh dveh možnosti si izbral?

In še enkrat bom ponovil. to da je igralec na dvojni registraciji, čisto nič ne pomeni. Lahko da bo igral kakšno tekmo za ta drugi klub, lahko pa da sploh ne bo niti od blizu povohal tega novega kluba. Bo pa odprtih več opcij. In največ bo od tega imel Radan.

p.s. verjemi, da sem to, kar sem včeraj pisal, pisal pri popolni zavesti in treznosti.

liki

6250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 8.234

od Fantastic » 22.01.2010 ob 10:53
Liki, glej, besedno zvezo "moral iti" sem uporabil, ker je s tem izgubil možnost biti naš prvi golman. Ne govorim o dobesednem razumevanju moral iti, kot da je šel za vedno. A razumeš bistvo?!

To je mislil tudi Pero in jaz sem se vključil v debato, ker sem kapiral kaj misli. Enkako so kapirali tudi ostali, le ti še vedno vstrajaš na svojem. Imaš prav, Radan ni nikamor šel, ker je še vedno naš, samo ni bil to predmet debate! 

Fantastic

6250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

od Bodi In » 22.01.2010 ob 11:14

Fantastic]Liki, glej, besedno zvezo "moral iti" sem uporabil, ker je s tem izgubil možnost biti naš prvi golman. Ne govorim o dobesednem razumevanju moral iti, kot da je šel za vedno. A razumeš bistvo?!

To je mislil tudi Pero in jaz sem se vključil v debato, ker sem kapiral kaj misli. Enkako so kapirali tudi ostali, le ti še vedno vstrajaš na svojem. Imaš prav, Radan ni nikamor šel, ker je še vedno naš, samo ni bil to predmet debate! [/quote]

liki ti lepo razlaga, da ni šel radan nikamor, vendar bo namesto na tribuni čez viken branil pri malečniku...če se poškuduje le eden od markotov je takoj na rezervni klopi ali v prvi postavi....
zdaj pa res ne vem, ali je tako težko včasih priznati svojo zmoto ali napako ali ti preprosto tvoj ego tega ne dovoljuje, s tem dokazuješ da si tako majhen v glavi in smrkav pod nosom.....

Bodi In

# sporočil:

od Fantastic » 22.01.2010 ob 11:26
Bodi In je napisal:
Fantastic je napisal:Liki, glej, besedno zvezo "moral iti" sem uporabil, ker je s tem izgubil možnost biti naš prvi golman. Ne govorim o dobesednem razumevanju moral iti, kot da je šel za vedno. A razumeš bistvo?!

To je mislil tudi Pero in jaz sem se vključil v debato, ker sem kapiral kaj misli. Enkako so kapirali tudi ostali, le ti še vedno vstrajaš na svojem. Imaš prav, Radan ni nikamor šel, ker je še vedno naš, samo ni bil to predmet debate! 

liki ti lepo razlaga, da ni šel radan nikamor, vendar bo namesto na tribuni čez viken branil pri malečniku...če se poškuduje le eden od markotov je takoj na rezervni klopi ali v prvi postavi....
zdaj pa res ne vem, ali je tako težko včasih priznati svojo zmoto ali napako ali ti preprosto tvoj ego tega ne dovoljuje, s tem dokazuješ da si tako majhen v glavi in smrkav pod nosom.....

Pa zakaj bi moral biti Radan na tribuni ali pa braniti za Malečnik. Za mene naj bo na tribuni Ranilovič ali pa naj gre on branit za Malečnik, tehnično kakorkoli, kot prodan, posojen,... To je bistvo!

Fantastic

od kopa » 22.01.2010 ob 11:30

Bodi In]

Fantastic]Liki, glej, besedno zvezo "moral iti" sem uporabil, ker je s tem izgubil možnost biti naš prvi golman. Ne govorim o dobesednem razumevanju moral iti, kot da je šel za vedno. A razumeš bistvo?!

To je mislil tudi Pero in jaz sem se vključil v debato, ker sem kapiral kaj misli. Enkako so kapirali tudi ostali, le ti še vedno vstrajaš na svojem. Imaš prav, Radan ni nikamor šel, ker je še vedno naš, samo ni bil to predmet debate! [/quote]

zdaj pa res ne vem, ali je tako težko včasih priznati svojo zmoto ali napako ali ti preprosto tvoj ego tega ne dovoljuje, s tem dokazuješ da si tako majhen v glavi in smrkav pod nosom.....[/quote]
če pa je tako v vsaki kregariji v kateri je vpleten Fantastic. On ja ne prebere vsega. Ali pa enostavno ni sposoben videti iz nekega drugega zornega kota kot je njegov.

kopa

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

od stayerpsyho23 » 22.01.2010 ob 12:13
Enostavno nimamo vsi enakega pogleda na vse stvari. Ne razumem pa, kako si nekateri lahko rečete navijač in potem so za vas vaši igralci Loji, pa rupetine pa kaj vem kakšne vse vzdevke jim najdete. In potem se naj psihično dvignejo? Potem naj začutijo energijo Ljudskega vrta? Naj verjamejo, da jim vedno stojimo ob strani?

Si ciljal na mene kopa?
-Da nimamo vsi enakega pogleda na določene igralce in njihove zmožnosti je povsem razumljivo..Enim so bolj pri srcu prvi,nekaterim pa drugi..To je normalno..
-Navijač je širok pojem kopa..Misliš,da pravi navijači ne smejo kritizirat igralcev in njihovega nedela..Navija se za klub in ne za igralce..
-Glede žalitev ti pa dam povsem prav..Res lahko uporabiš drugačen besedni zaklad za kritiko,ampak včasih svoje naredjio tudi jeza in čustva..Misliš,da evropski zvezdniki nikoli niso popljuvani?
-Psihično dvignejo?Kopa igrlaci so profesionalci in to je njihova dobro plačana služba..Misliš,da bo tebe ali mene v službi kdo psihično dvignil in mi nudil stoprocentni suport..Pozabi..Če niso sposobni prenašati pritiska,ki ga prinaša igranje pri NK Mariboru-inštituciji,potem naj zamenjajo klub ali službo..
-Energijo bodo začutili takrat,ko bodo prenehali izigravat šminkerje in ko bodo njihovi dresi prežeti z znojem...Takrat bodo prišli rezultati,posledično pa gledalci in pozitivna energija,ter občutek da jim stojimo ob strani...
-Kar se pa vratarjev tiče ste pa nekateri res fenomeni..Mi prosim ti alfabeti lahko na lep način razložite z čem si je Marko Ranilovič še naprej zaslužil dres z št.1?Sigurno Matej Radan ni slabši vratar od obeh Markotov..Slabše ne more branit..Dajte mu priložnost,pa bomo videli..Definitivno bo pri navijačih imel več kredita,kot Markota,ki sta ga že zdavnaj porabila...Glede nabiranja izkušenj,pa je res bolje,da brani pri Malečniku,kot pa da sedi pri nas na tribuni...

stayerpsyho23

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil

# sporočil: 2.751
Klub: http://www.forum-mbfc.com

od Fantastic » 22.01.2010 ob 12:18
stayerpsyho23 je napisal:Enostavno nimamo vsi enakega pogleda na vse stvari. Ne razumem pa, kako si nekateri lahko rečete navijač in potem so za vas vaši igralci Loji, pa rupetine pa kaj vem kakšne vse vzdevke jim najdete. In potem se naj psihično dvignejo? Potem naj začutijo energijo Ljudskega vrta? Naj verjamejo, da jim vedno stojimo ob strani?

Si ciljal na mene kopa?
-Da nimamo vsi enakega pogleda na določene igralce in njihove zmožnosti je povsem razumljivo..Enim so bolj pri srcu prvi,nekaterim pa drugi..To je normalno..
-Navijač je širok pojem kopa..Misliš,da pravi navijači ne smejo kritizirat igralcev in njihovega nedela..Navija se za klub in ne za igralce..
-Glede žalitev ti pa dam povsem prav..Res lahko uporabiš drugačen besedni zaklad za kritiko,ampak včasih svoje naredjio tudi jeza in čustva..Misliš,da evropski zvezdniki nikoli niso popljuvani?
-Psihično dvignejo?Kopa igrlaci so profesionalci in to je njihova dobro plačana služba..Misliš,da bo tebe ali mene v službi kdo psihično dvignil in mi nudil stoprocentni suport..Pozabi..Če niso sposobni prenašati pritiska,ki ga prinaša igranje pri NK Mariboru-inštituciji,potem naj zamenjajo klub ali službo..
-Energijo bodo začutili takrat,ko bodo prenehali izigravat šminkerje in ko bodo njihovi dresi prežeti z znojem...Takrat bodo prišli rezultati,posledično pa gledalci in pozitivna energija,ter občutek da jim stojimo ob strani...
-Kar se pa vratarjev tiče ste pa nekateri res fenomeni..Mi prosim ti alfabeti lahko na lep način razložite z čem si je Marko Ranilovič še naprej zaslužil dres z št.1?Sigurno Matej Radan ni slabši vratar od obeh Markotov..Slabše ne more branit..Dajte mu priložnost,pa bomo videli..Definitivno bo pri navijačih imel več kredita,kot Markota,ki sta ga že zdavnaj porabila...Glede nabiranja izkušenj,pa je res bolje,da brani pri Malečniku,kot pa da sedi pri nas na tribuni...

Evo, to je bistvo vsega

Fantastic

od elwood » 22.01.2010 ob 12:48
stayerpsyho23 je napisal:Enostavno nimamo vsi enakega pogleda na vse stvari. Ne razumem pa, kako si nekateri lahko rečete navijač in potem so za vas vaši igralci Loji, pa rupetine pa kaj vem kakšne vse vzdevke jim najdete. In potem se naj psihično dvignejo? Potem naj začutijo energijo Ljudskega vrta? Naj verjamejo, da jim vedno stojimo ob strani?

Si ciljal na mene kopa?

Se popolnoma strinjam.
Glede vratarjev pa tudi - kateri so kriteriji, da Radan gre na dvojno registracijo? Lahko bi šel Ranilovič ker kot stayerpsiho23 ugotavlja ne poznam tistih kriterijev, ki dajejo Raniloviču dres s št.1. Morda je pubecu treba dat priložnost ali pa se mu bo morda dala poleti, pa je zdaj bolje zanj tako kot tretji vratar? Ne vem. Ker so informacije skope. Pogrešam pa, da se pravzaprav v taboru vratarjev ni nič zgudilo, spremembe pa so bile napovedane. In če je edina ta z Radanom, potem mi je vse skupaj malce smešno. Ocena dela z vratarji je negativna, in s tem se menda vsi strinjamo. Zato mi je vse skupaj čudno!

elwood

6250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 10.742
Klub: vijolice
# PL: 243

od Vanquish » 22.01.2010 ob 12:59
elwood je napisal: Se popolnoma strinjam.
Glede vratarjev pa tudi - kateri so kriteriji, da Radan gre na dvojno registracijo? Lahko bi šel Ranilovič ker kot stayerpsiho23 ugotavlja ne poznam tistih kriterijev, ki dajejo Raniloviču dres s št.1. Morda je pubecu treba dat priložnost ali pa se mu bo morda dala poleti, pa je zdaj bolje zanj tako kot tretji vratar? Ne vem. Ker so informacije skope. Pogrešam pa, da se pravzaprav v taboru vratarjev ni nič zgudilo, spremembe pa so bile napovedane. In če je edina ta z Radanom, potem mi je vse skupaj malce smešno. Ocena dela z vratarji je negativna, in s tem se menda vsi strinjamo. Zato mi je vse skupaj čudno!

preberi si moje vidik, kjer lepo opisujem zakaj je mogoce smiselno poslati Radana...

Vanquish

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 4.489

od kopa » 22.01.2010 ob 13:21
Meni se res zdi da nekateri ne preberejo vsega. Kaj je kaka možnost, da komu ne pokaže celih in vseh vpisov?  Ker ene 2-3 x je blo rečeno, koliko mora biti igralec star, da lahko gre na dvojno, pa bi še kr pošiljali Raniloviča. 

Psiho e to je drugačen način komunikacije. A nihče ne govori o tem, kdo si zasluži mesto med vratnicama (včasih naši vratarji to frazo preveč dobesedno vzamejo   in kdo ne. Teoretično lahko brani za prvo ekipo Radan, ali pa Marka. Glede na to, da pa je Radan poškodovan in ga ne bo zraven na glavne delu priprav mislim, da je žal dokončno izpadel iz kombinacij. 

Je pa druga zgodba to, kaj je dejansko problem pri teh vratarjih. Oba smo že videli odbranit tekmo vrhunsko. Se pravi, da ni toliko problem v tem, da nimata sposobnosti. Je problematična psihična priprava, ki bi privedla v bolj konstantno formo, slabo delanje trenerja, karkoli... Za vse se najde rešitev, samo potrebno je v klubu realno ocenit kaj so tisti glavni problemi pri tem in se potem problema primit.

kopa

od Punga » 22.01.2010 ob 13:30
Najbolj hecno pri vsem tem okoli Radana pa je, da nihče sploh ne razmišlja, da je dečko poškodovan in niti še ne trenira prav.
Prav zaradi tega sta ostala doma z Jurkičem! In ker bo s treningi z žogo začel bolj "kasno" je vprašanje kako bo on pripravljen. Vprašanje je če bo si izboril mesto v prvi postavi Malečnika!

Punga

6250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil

# sporočil: 6.518
Klub: www.nkmaribor.com
# PL: 103

od viola78 » 22.01.2010 ob 13:47
jaz sem vedel za to (ker ga ni blo niti v velenju, niti na pripravljalnih tekmah) samo nisem zelel razglabljat, ker so ljudje gonili svoje. Zmotila me je vsa gnojnica, ki jo je bil delezen Ranilovic, ki (v to sem preprican) z obnasanjem nikogar ni sprovociral do te mere, da se mora tak pisat. no psyho se je popravil, taksen nacin je ze ok. Dejstvo pa je ne glede na to, kdo bo golman, glavni problem se ni resil. Pa se nekaj; o kreditih za radana malo previdno o tem, je ze bla ena zolcna razprava, zaradi izjav njegovih pa vemo vsi kaj bo, ko bo prvi kiks
viola78

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil

# sporočil: 3.260

od Fantastic » 22.01.2010 ob 14:06
Saj v osnovi niti ni gonja proti Raniloviču, vsaj ne neposredno, bolj je gonja proti tistim, ki ga postavijo za glavnega vratarja. Sam njemu želim čim boljše igre in da bi mogoče končno eksplodiral ter nas utišal...

Po tem kaj kaže, pa je Pridigar dosti boljši od njega, je prav tako naš igralec, iz aviona pa se vidi, da ima Ranilovič protekcijo in da je na prvem mestu neglede kako brani in kakšne kikse dela!

Fantastic

od štajerc65 » 22.01.2010 ob 15:15

viola78]jaz sem vedel za to (ker ga ni blo niti v velenju, niti na pripravljalnih tekmah) samo nisem zelel razglabljat, ker so ljudje gonili svoje. Zmotila me je vsa gnojnica, ki jo je bil delezen Ranilovic, ki (v to sem preprican) z obnasanjem nikogar ni sprovociral do te mere, da se mora tak pisat. no psyho se je popravil, taksen nacin je ze ok. Dejstvo pa je ne glede na to, kdo bo golman, glavni problem se ni resil. Pa se nekaj; o kreditih za radana malo previdno o tem, je ze bla ena zolcna razprava, zaradi izjav njegovih pa vemo vsi kaj bo, ko bo prvi kiks [/quote]

Kdo pa bo vedel, če ne bo vedel ZZ-jev pomočnik!!!

štajerc65

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 3.357

od viola78 » 22.01.2010 ob 15:29
tako

ps: tisti ki ste pisali privat sporočila za okrepitve, naj vam povem, da je vse sarkazem
viola78

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil

# sporočil: 3.260

od KRISS » 22.01.2010 ob 17:19
Iz zanesljivih virov sem izvedel, da Filekovič še ni podpisal z NK Mariborom, ker se še niso uskladili glede financ.

KRISS

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 4.858

od viola83 » 22.01.2010 ob 17:44
KRISS je napisal:Iz zanesljivih virov sem izvedel, da Filekovič še ni podpisal z NK Mariborom, ker se še niso uskladili glede financ.

Zgleda se File visoko ceni...

viola83

# sporočil: 1.168

od Matej23 » 22.01.2010 ob 17:47
Ali pa Zaho ponuja samo par stotakov.

Matej23

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil

# sporočil: 509
# PL: 91

od morpheus » 22.01.2010 ob 17:53
pa kaj si ti  ja nor. na prvi strani je video!!! pa kaj si ti ja  nor kak je tehnologija napredovala)

morpheus

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 5.102
Klub: nk maribor
# PL: 13

od stayerpsyho23 » 22.01.2010 ob 18:21
Glejte dragi prijatelji na tem FORUMU...Jaz osebno ta forum NK Maribora jemljem zgolj kot neke vrste hiperventilacijo,če seveda razumete kaj to pomeni..Zato so tudi nekateri moji vpisi res nekoliko preveč prostaški in ne v slogu mojega uradnega načina komuniciranja..Samo kaj,ko pa se tukaj na forumu lahko tako lepo zventiliram in nasmejem nekaterim uporabnikom,ki tega ne razumete in imaste forumu za neki uraden ali pomemben člen vašega življenja..Moj nivo komunikacije je lahko povsem drugačen,saj tudi opravljam takšno delo..Verjemite,da bi lahko zelo veliko pomagal tem našim fantičom,predvsem v psihološki pripravi,ampak to so že druge stvari...Pa ne zamerite..Da ne bo čisto off topic..File dobrodošel..

stayerpsyho23

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil

# sporočil: 2.751
Klub: http://www.forum-mbfc.com

od pop » 22.01.2010 ob 18:30
elwood je napisal:

Si ciljal na mene kopa?

Se popolnoma strinjam.

elwood je napisal:

Si ciljal na mene kopa?

Se popolnoma strinjam.

A je sramota igrati ali braniti gol  v tretji lgi ?
pop

# sporočil:

od Bodi In » 22.01.2010 ob 18:36

pop]     A je sramota igrati ali braniti gol  v tretji lgi ?
[/quote]

ne ni.

ne ni.

Bodi In

# sporočil:

od pop » 22.01.2010 ob 18:48
Bodi In je napisal:
pop je napisal:     A je sramota igrati ali braniti gol  v tretji lgi ?

ne ni.

ne ni.

kaj pa potem tolko navijate za Radana ? mlad in neiskušen in puhloglavec  !!
pop

# sporočil:

od Bodi In » 22.01.2010 ob 19:10

pop]

Bodi In]

pop]     A je sramota igrati ali braniti gol  v tretji lgi ?
[/quote]

ne ni.

ne ni.[/quote]

kaj pa potem tolko navijate za Radana ? mlad in neiskušen in puhloglavec  !![/quote]

všeč nam je.

všeč nam je.

Bodi In

# sporočil:

od pop » 22.01.2010 ob 19:14
Bodi In je napisal:
pop je napisal:
Bodi In je napisal:
pop je napisal:     A je sramota igrati ali braniti gol  v tretji lgi ?

ne ni.

ne ni.

kaj pa potem tolko navijate za Radana ? mlad in neiskušen in puhloglavec  !!

všeč nam je.

všeč nam je.

potem ste ste ;vsi enanki ?
pop

# sporočil:

od Big0ne » 22.01.2010 ob 20:03
Nekaj podobnega se je pred leti dogajalo s Karičem.

Big0ne

250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 324

807 sporočil   •   Stran 7 od 27   •  
Nazaj na NK Maribor 1960
 Forumi nkmaribor.com > NK Maribor 1960