Forumi nkmaribor.com > Igralci, navijači Registracija   Prijava
Iskanje
Bojan Ban
138 sporočil   •   Stran 1 od 5   •  
Bojan Ban
od stayerpsyho23 » 02.02.2010 ob 11:52
Zanima me kako ste zadovoljni z delom našega poslovnega direktorja?Je uspešen v pridobivanju novega,svežega kapitala in sponzorjev?Pa upam na konstruktivno debato,brez žaljenja..Z mano vred...

stayerpsyho23

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil

# sporočil: 2.751
Klub: http://www.forum-mbfc.com

Bojan Ban
od 4emb » 02.02.2010 ob 12:12
Podrobno se na njegova dela ne spoznam samo mislim da bi lahho bilo stanje glede sponzorjev dosti bolše.
Res je da je v naši Sloveniji zelo težko dobiti sponzorje samo če se imamo za neko inštitucijo ter največji klub v SLO bi si morali znati poiskati kakšnega večjega sponzorja v tujini in teh je ogromno,tudi kaki miljarderji in šejki bi po mojem radi dali nekam delček drobiža.
Samo je tukaj spet vprašanje politike kluba ker se mi zdi na na silo držijo za glavnega sponzorja ZM ter da tu nočejo spustit drugih zraven,ter tudi glavni sponzorji bi lahko malce več prispevali. Primer:koliko so hokejisti Olimpije dobivali od ZM? Več kot sedaj dobiva MB
Skratka dobrodošla debata,moja ocena Bana -3
pa lp

4emb

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 1.974
Klub: NK Maribor

Bojan Ban
od KRISS » 02.02.2010 ob 12:54
Brez komentarja....

KRISS

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 4.858

Bojan Ban
od liki » 02.02.2010 ob 13:11
Problem je v tem, da pravzaprav noben točne ne ve, kako je uspešen in če je sploh uspešen. Jaz mu v plus štejem to, da nimamo problemov pri rednem plačevanju obveznosti do igralcev, čeprav so tudi tu vsak mesec muke. Torej nekaj dobrega mora narediti. Po drugi strani pa več kot očitno ni nobenih presežkov z njegove strani. Kar se potem odraža na prestopnih rokih.

liki

6250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 8.234

Bojan Ban
od Mali82 » 02.02.2010 ob 13:17
Mene bi zanimalo, koliko ljudi je odpotovalo na Madeiro na račun kluba in kakšne funkcije opravljajo ˝na soncu˝.

Mali82

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 868

Bojan Ban
od uross » 02.02.2010 ob 13:18
liki je napisal:Problem je v tem, da pravzaprav noben točne ne ve, kako je uspešen in če je sploh uspešen. Jaz mu v plus štejem to, da nimamo problemov pri rednem plačevanju obveznosti do igralcev, čeprav so tudi tu vsak mesec muke. Torej nekaj dobrega mora narediti. Po drugi strani pa več kot očitno ni nobenih presežkov z njegove strani. Kar se potem odraža na prestopnih rokih.

Jaz mislim da so redne plače dandanes že presežek. Spomni se 10let nazaj ali manj ... na zunaj je 100x lepše zgledalo vse, ko je pa "poknilo" se je pa zvedlo da plače zamujajo za 4 mesece in več...

Lahko bi blo boljše ja, lahko bi pa blo neprimerno slabše in naš sistem je kljub temu da se ne cedita med in mleko in da krivulja uspešnosti ni ravno pravokotna glede na x os, še vedno v boljšem stanju kot marsikteri drug v ostalih športnih panogah, klubih, podjetjih v sloveniji.... navsezadnje smo podjetje in če zaposleni redno dobivajo plače je že to uspeh. Za mene, v takem gospodarskem stanju v katerem smo, dovolj vlki.
uross

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 748

Bojan Ban
od referent » 02.02.2010 ob 13:41
Moje mnenje je da gre za solidnega direktorja kar v prevodu pomeni da če hočemo biti najboljši ne moremo biti solidni- lahko bi blo slabše lahko pa bolše, v prestopnih rokih smo standardno zadaj, je pa res da znamo na koncu vseeno bit prvaki, ampak...
referent

250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 362

Bojan Ban
od stayerpsyho23 » 02.02.2010 ob 14:06
Vidim,da se debata razvija v pravo smer..Tako kot pravite nekateri je definitivno za pohvalit,da igralci in strokovni štab dobivajo redno plače in to se šteje sigurno v dobro našem direktorju..Je pa tudi druga stran,ki pa le ni tako lepa in bleščeča..To je že naša stalna fraza sanacija,ki je ponovno pokukala na plano,ter slabo finačno stanje kluba,kljub tej famozni in prenapihnjeni recesiji...Po moje bi se dalo več narediti tudi pri pridobitvi novih sponzorjev ozir.generalnega sponzorja,ki bi moral v klubsko blagajno primakniti mnogo več,kot sedaj primakne naša ZM,ki pa vemo zakaj je tako skopušna..Vodi jo namreč isti človek,kot naš klub...Zanimivo je,da smo verjetno edini klub daleč naokoli,ki ima predsednika,ki ga v bistvu ni..Vsaj jaz nimam občutka,da bi g.Cotar,ki ga drugače kot človeka cenim,imel kakšno besedo v klubu..Klub namreč vodi g.Zahovič in njegov pomočnik g. Ban..In glede na to,da g.Zahovič naš klub ocenjuje za inštitucijo,bi se moralo nedvomno več postoriti tako pri marketingu,kot pri ostalih stvareh,ki so v domeni poslovnega direktorja,ki pa je za svoje (ne)delo verjetno zelo dobro plačan...

stayerpsyho23

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil

# sporočil: 2.751
Klub: http://www.forum-mbfc.com

Bojan Ban
od Ihaha » 02.02.2010 ob 14:32
Uf. Kje si, Guano? Ideje?

ok, zdaj pa resno. Moje mnenje je takšno, da bi se lahko postorilo mnogo več. Predvsem glede pridobivanja denarja. Da je recesija in da se sponzorji umikajo oz. dajejo manjše vložke je normalno in resnično, je pa dejstvo da ima marketing nešteto možnosti. Predvsem oglaševanja. Saj pa imaš v našem MB še zmeraj otročke, ki jim je poleg raznih CR in Rooneyev všeč tudi vijolični dres. Kaj dres, kape, šali, obeski, svašta. Vem da to obstaja, vem da je zadaj nekdo ki se mu lahko vsi odkrivamo glede rekvizitov. Vendar pogrešam reklamo. za VSE. in trgovino. Ustrezno,  ne Tribuna bar in občasno Evropark stojnica. Vse je povezano z denarjem, prihodkom,vsak obesek.

O sponzorjih sem delno pisal že zgoraj. Ne razumem pa podpiranja politike ZM. O tem je bilo že veliko napisanega, zato bom tole izpustil. In za moje pojme je to še največji minus našega direktorja. To in marketing.

za ostalo nimam pripomb.

Ihaha

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 1.696

Bojan Ban
od Punga » 02.02.2010 ob 14:41
Verjetno je malo ljudi na svetu, ki delajo ali vse kar delajo pozitivno ali čistop vse negativno. Pravijo da kdor dela tudi greši, ne more pa grešit tisti, ki nič ne dela.

Verjetno je ena od najbolj kočljivih zadev javnost informacij o finančnem stanju,  prilivih in odlivih. A to bo verjetno vedno tako, ker dvomim da želijo sponzorji da se natančno zve koliko je kdo prispeval v blagajno.

Zato bi to želel da se nekatere zadeve vsaj okvirno izvejo in razjasnijo.
Sicer ni to točno njegova stvar in ima glede tega zavezane roke a je poglavitna stvar, ker je tajna in okoli tajnih stvari se vedno pletejo špekulacije!

Vsekakor pa so tu tudi veliki plusi. Kot so recimo dolgoročne pogodbe z večjima sponzorjema. Marsikdo je že omenil Jankoviča, ki lobira za ljubljanske klube - tudi to se pri sponzorjih močno pozna, sploh pri "državnih" ker pač NK Maribor nima takega botra kot je Jankovič. A vseeno se vsake toliko časa pojavi kak manjši ali večji nov sponzor!

Potem je še en velik plus - dogovor z ZAVAROVALNICO MARIBOR, da klub nebo nosil njenega imena v "imenu kluba" ( npr. NK ZM Maribor ) čeprav je Pivovarna Laško to koristila za enak vložek. To pa zato, ker so pustili prosto mesto, če se pojavi kakšen večji sponzor ( ki ga pa žal ni ) da bi lahko on se uporabljal v imenu kluba!
Potem so tu zadnje priprave, ko nas gosti Nacional, pozitivno - gostovanje v Gruziji, ko se je našlo sponzorja, ki je plačal ta izdatek in še kaj.

Punga

6250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 6.636
Klub: www.nkmaribor.com

Bojan Ban
od Bodi In » 02.02.2010 ob 14:49
Jaz se bom pa odrekel nekim blaznim komentarjem, saj sem v ostalih rubrikah že več kot dovolj napisal. Moje mnenje ostaja nespremenjeno. 
Marketing kluba je katastrofalen. Oziroma ga sploh ni. Ne vem kdo je zadolžen za to področje v klubu, vem pa da tisti, ki je, ne počne prav nič. Žal.

Je pa tudi res, da sem premalo seznanjen z delom tistih ki so za to področje odgovorni, da bi lahko kar več pisal.....seznanjen pa sem z rezultati.

In ti so:  manjše število spozorjev, nižji zneski obstoječih spozorjev, manjše število gledalcev, neresnost pri trženju klubskih artiklov, simbolov, blagovne znamke, ZZ-jevega imena, prvakov, stadiona, igralcev, ni zvenečih okrepitev, katere bi lahko iztržili tudi drugače, ni kontakta z obstoječimi navijači, ni kontakta s potencialnimi obiskovalci tekem, ni povezave z mariborskimi mediji (in tukaj ne mislim samo večer al pa city), ni povezave z ostalimi mariborskimi podjetji (pojma nimate kaj se da vse naredit na tem področju)

Skratka, tisti, ki se s to panogo ukvarjajo v klubu nimajo pojma o pojmu in ne delajo nič.....da nebo pomote, pišem iz vidika rezultatov, ker njihovo delo/nedelo sploh ne morem izmerit, ker sploh ne vem kdo je to, če sploh je kdo, po mojem pa ni nikogar.

Bodi In

# sporočil:

Bojan Ban
od grega72 » 02.02.2010 ob 16:42
Ban ni material za prvaka,še na onem malem tenis placu ni vedu kaj dela,po mojem si je obul(so mu obuli) za 15 številk prevelike šuhe
grega72

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 2.070

Bojan Ban
od izi » 02.02.2010 ob 17:51
napet kot struna. retorik za popizdit. e moj bojči.

izi

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 6.158
Klub: zhemchuzhina sochi

Bojan Ban
od MatejMBFC » 02.02.2010 ob 18:32

Mali82]Mene bi zanimalo, koliko ljudi je odpotovalo na Madeiro na račun kluba in kakšne funkcije opravljajo ˝na soncu˝.[/quote]

kerega kluba misliš? nacional ali Maribor?

ker če je Maribor pol je ta številka točno 0.
MatejMBFC

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 740

Bojan Ban
od Bodi In » 02.02.2010 ob 18:34

Juventino16]

Mali82]Mene bi zanimalo, koliko ljudi je odpotovalo na Madeiro na račun kluba in kakšne funkcije opravljajo ˝na soncu˝.[/quote]

kerega kluba misliš? nacional ali Maribor?

ker če je Maribor pol je ta številka točno 0.[/quote]

kaj pa ti blebečeš....pa ja ne misliš da imajo vsi, vse tam gratis, vključno s povratno letalsko vozovnico 

Bodi In

# sporočil:

Bojan Ban
od urhi » 02.02.2010 ob 19:06
izi je napisal:napet kot struna. retorik za popizdit. e moj bojči.

ha ha ha  Kratko in jedernato!!!!!!

urhi

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil

# sporočil: 1.517
Klub: FC MB
# PL: 94

Bojan Ban
od dare1 » 02.02.2010 ob 22:33
BOJAN BAN HULIGAN!
dober je,v novejsi zgodovin(91 pa dalje)i sigurno kaj se tiče pozicije na kateri je-je najbol odprt v primerjavi s predhodniki...verjamem ,da obstajajo boljsi ljudje ali kavlitetnejsi od njega, po vseh letih in iskusnjah pa mislim,da pac noben od nas ne pozna takega,ki bi zasedel bojanov stolcek in bi rekli ta je pa pravi,vse bi se vrtelo v krog,nove iste teme in pogovori...
pa kdo bluzi da klub vodta zaho pa ban?????ban je bil pizda dosti pred zahotom v klubu pa ste takrat srali da klub vodi fricl pa taki pa to

naš primer se mi zdi ze malo prezrcaljen z dinamom,navijaci pluvajo po mamicu(vecina) a da ni mamica imajo proracun kot varteks,nema evrope vsako leto itditd..

pa mi sami nebi bli zadovoljni če jutri pride deco v maribor ,ker bi vas vecino najbol motilo kolko sta ban pa zaho gnara pospravlja...tejket izi...lahko bi bilo boljse ampak bodimo srecni s tem kaj mamo in kaj nam nudijo... jbg vec kot sinfat se pa neda,pa kaki marketing pa kaj bi vsi naenkrat radi??????kaj u pm?
idi v lj ,celje,koper,velenje boš vido kaj je marketing....al vsi padate pod neko šemo marketinga npr.kot bajern m.,barca,milan,mufc,tega ni in nebo pri nas in hvala bogu da nebo tega,PROTI MODERNEMU NOGOMETU!

ko sem bil predratkim v londonu in grem v uradne shope westhama in millwala,vidis recimo po 2 kompleta dresov,,1 trenerko,3 razllicne modelo zog,1 jakno,neke osnovne šolske potrebscine in stvari za osebni hig.minimum z grbi omenjenih 2 klubov ...
grem dalje na stanford bridge,jebo vas čelzi...20 avtobusov,100 kitajcev in ostalih indijancev pred vohodm v uradno klubsko trgovino,noter OD-DO....umetmo u pm......
s kolegi se vsedemo v taxi pa nazaj na prva dva stadiona,takrat sem ugotovil da ima ona ena majca westhama vec duše in ponosa kot 100 razlicnih chelsijevih modelov...

dare1

50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 213

Bojan Ban
od Bodi In » 02.02.2010 ob 23:26

dare1]BOJAN BAN HULIGAN!
dober je,v novejsi zgodovin(91 pa dalje)i sigurno kaj se tiče pozicije na kateri je-je najbol odprt v primerjavi s predhodniki...verjamem ,da obstajajo boljsi ljudje ali kavlitetnejsi od njega, po vseh letih in iskusnjah pa mislim,da pac noben od nas ne pozna takega,ki bi zasedel bojanov stolcek in bi rekli ta je pa pravi,vse bi se vrtelo v krog,nove iste teme in pogovori...
pa kdo bluzi da klub vodta zaho pa ban?????ban je bil pizda dosti pred zahotom v klubu pa ste takrat srali da klub vodi fricl pa taki pa to

naš primer se mi zdi ze malo prezrcaljen z dinamom,navijaci pluvajo po mamicu(vecina) a da ni mamica imajo proracun kot varteks,nema evrope vsako leto itditd..

pa mi sami nebi bli zadovoljni če jutri pride deco v maribor ,ker bi vas vecino najbol motilo kolko sta ban pa zaho gnara pospravlja...tejket izi...lahko bi bilo boljse ampak bodimo srecni s tem kaj mamo in kaj nam nudijo... jbg vec kot sinfat se pa neda,pa kaki marketing pa kaj bi vsi naenkrat radi??????kaj u pm?
idi v lj ,celje,koper,velenje boš vido kaj je marketing....al vsi padate pod neko šemo marketinga npr.kot bajern m.,barca,milan,mufc,tega ni in nebo pri nas in hvala bogu da nebo tega,PROTI MODERNEMU NOGOMETU!

ko sem bil predratkim v londonu in grem v uradne shope westhama in millwala,vidis recimo po 2 kompleta dresov,,1 trenerko,3 razllicne modelo zog,1 jakno,neke osnovne šolske potrebscine in stvari za osebni hig.minimum z grbi omenjenih 2 klubov ...
grem dalje na stanford bridge,jebo vas čelzi...20 avtobusov,100 kitajcev in ostalih indijancev pred vohodm v uradno klubsko trgovino,noter OD-DO....umetmo u pm......
s kolegi se vsedemo v taxi pa nazaj na prva dva stadiona,takrat sem ugotovil da ima ona ena majca westhama vec duše in ponosa kot 100 razlicnih chelsijevih modelov...

[/quote]

na kratko:    s čisto ničemer v tem postu, se ne strinjam

Bodi In

# sporočil:

Bojan Ban
od dare1 » 02.02.2010 ob 23:36
sam si si kriv...
dare1

50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

Bojan Ban
od Bodi In » 02.02.2010 ob 23:39

dare1]sam si si kriv...[/quote]

kriv?

Bodi In

# sporočil:

Bojan Ban
od Antrax » 03.02.2010 ob 11:16
Against modern football... ja pa ne.
dare zdaj, če ti pod modern football šteješ, sodoben marketing potem res ne moremo pričakovati, da bo na tekme hodilo več ljudi. Žal je tak, da so nas samo oke, zato pa je stadion poln ko so rezultati drugače pa tema. In če bi klub znal pritegnit te oke potem bi imeli cifro 5000 na tekmo brez problema. Folk pač hoče met zastavice,drese,šale itd.. od svojga kluba in s tem nič ni narobe. Narobe je le z ponudbo.
V primerjavi z drugimi klubi smo res "napredni" ampak to ne pomeni, da sedaj lahko 10let spimo in čakamo, da nas konkurenca povozi. Če hočemo uspet v Evropi potrebujemo več denarja kot gorica,nafta,drava oni se ne borijo za vrh. Fajn je, če dobiš 1miljon od sponzorja zato, da obesiš reklamo na drog, težko pa je dobit miljon preko svojega marketinga - in tu mi pogorimo na celi črti.

To, da pa v klub pripelješ CR in kompanijo, to pa je modern football. Ni problem osvojit vsega kaj je možno, če imaš denar da plačaš vse to. Lahko postaviš klub FC ACAB, not pripelješ samo fancy imena in boš v par letih, če ne že takoj v evropi in še kje.
Če pogledaš v angleško ligo vidiš samo tujce. Odvzemi vse te tujce in boš videl realno stanje, ki bi moralo biti. Zato pa klubi nasprotujejo pravilom za tujce, po katerih bodo lahko samo štirje itd...

Antrax

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 2.430

Bojan Ban
od viola83 » 03.02.2010 ob 11:56
In vi mislite da vam bo Bojan B. odgovoril.

viola83

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 1.171

Bojan Ban
od lordSnoop » 03.02.2010 ob 12:20
Bodi In je napisal:
dare1 je napisal:BOJAN BAN HULIGAN!

tu se morem strinjat s tabo, ta post je popolna neumnost od a do ž.

glede bana verjamem da se trudi, oz. od kar sem ga vido kak se je jokal od veselja ko smo praznovali naslov prvaka sem prepričan da se trudi. zdaj al ni dovolj sposoben ali pa nima dovolj podpore je pa drugo vprašanje na katerega sam nevem odgovora, je pa vsem jasno da je treba tu nekaj storit.

glede gonje proti modernemu nogometu pa ti lahko samo rečem da živimo v 21. stoletju in edina rešitev za slovenski nogomet je da se res gremo profesionalni in moderen sistem, v akterem ni romantike ampak krvavi profesionalizem. seveda bi blo lepše če bi nogomet še vedno zgledal tak ko pred 30imi leti samo jebi ga, ti časi so mimo. derbiji niso več derbiji ampak medijski spektakel namenjen, ni več igralcev ki bi 20 let igrali za svoj klub in šli v pokoj kot legende, zdaj so to honorarni delavci in tud navijači se psreminjajo, vedno manj je takih ki pridejo na tekmo mblimpija da bi vidli derbi in bli napaljeni celi teden, je pa vedno več takih ki bi prišli na pivo in krajnsko s kolegi in pogledali dobro tekmo. zaj pa ali bomo kot prava institucija to izkoristli v našo korist al pa se bomo dalje obnašali kot kaki kmečki klub in živeli v preteklosti in furali sanacijo al recesijo al kaj kurac pač mamo v našem ljubem klubu.
lordSnoop

# sporočil:

Bojan Ban
od štajerc65 » 03.02.2010 ob 12:42

lordSnoop] 

limpija da bi vidli derbi in bli napaljeni celi teden, je pa vedno več takih ki bi prišli na pivo in krajnsko s kolegi in pogledali dobro tekmo. zaj pa ali bomo kot prava institucija to izkoristli v našo korist al pa se bomo dalje obnašali kot kaki kmečki klub in živeli v preteklosti in furali sanacijo al recesijo al kaj kurac pač mamo v našem ljubem klubu.[/quote]

To pri nas ni možno! Pivo je po ukazu UE prepovedano, za kranjsko bi se pa tistemu edinemu gostinci, ki ima dovoljenje za prodajo na stadionu, že hrbet zlamal, če pa kvazi - lepinje tak grejo v promet...pa toplega čaja ima tudi samo eno rajnglo, ki je že v prvem polcajtu zmanjka, potem pa lahko samo še zalo ali pa pepsi dobiš na -1°C po možnosti...že na takih malenkostih padajo(mo)..pa ne spet začet s kritiziranjem...polno je takih malenkosti, ki bi bile z nič truda lahko veliko boljše..zakaj niso...ne vem...

štajerc65

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 3.365

Bojan Ban
od dare1 » 03.02.2010 ob 12:42
lordSnoop je napisal:
Bodi In je napisal:
dare1 je napisal:BOJAN BAN HULIGAN!

tu se morem strinjat s tabo, ta post je popolna neumnost od a do ž.

glede bana verjamem da se trudi, oz. od kar sem ga vido kak se je jokal od veselja ko smo praznovali naslov prvaka sem prepričan da se trudi. zdaj al ni dovolj sposoben ali pa nima dovolj podpore je pa drugo vprašanje na katerega sam nevem odgovora, je pa vsem jasno da je treba tu nekaj storit.

glede gonje proti modernemu nogometu pa ti lahko samo rečem da živimo v 21. stoletju in edina rešitev za slovenski nogomet je da se res gremo profesionalni in moderen sistem, v akterem ni romantike ampak krvavi profesionalizem. seveda bi blo lepše če bi nogomet še vedno zgledal tak ko pred 30imi leti samo jebi ga, ti časi so mimo. derbiji niso več derbiji ampak medijski spektakel namenjenlimpija da bi vidli derbi in bli napaljeni celi teden, je pa vedno več takih ki bi prišli na pivo in krajnsko s kolegi in pogledali dobro tekmo. zaj pa ali bomo kot prava institucija to izkoristli v našo korist al pa se bomo dalje obnašali kot kaki kmečki klub in živeli v preteklosti in furali sanacijo al recesijo al kaj kurac pač mamo v našem ljubem klubu.

kaj ima profesionalizem veze z gonje proti modernemu nogometu,ta isti profesionalzime(in v praksi bol profesionalni kot danasnji) se je odvijal in prakticiral tudi pred 30leti....edino da takrat en fucbaler ni bil toliko vreden kot vsi klubi na podrocju ex yu naprimer,ampak to ni tema,ceprav se glede kranjskih ker strinjam z predhodnikom...
tema je BAN HULIGAN in kot pravis se trudi ...saj pa Ban ni nkmb ali obratno...in tebi in tvojemu predhodniku bodiju bi postavo vprasanje,kateri predhodnik na Banovi poziciji ali pa v njegovem rangu na stolcku od 91 pa do danes je bil za vaju dva" boljsi"...lahko o imenih...sta se vidva kdaj pogovarjava ali sestankovala z Banom?
če nista in zelita vama nasl.tedn uredim sestanek pa vidva svoje tezava in probleme ker na mizo kaj bi vidva spremenila pa kaj ni vredu,se strinjam,da zadeva ni roznata kar ne pomeni da je ban neki krivec ali nevem kaj...ne pozabite,da zivita v sloveniji,v mariboru ne pa na otoku in v londonu...
glede na to,da dodobra poznata delo bojana sem siguren da sta tako poznala predhodnike na "vodecih" klubskih pozicijah od breznika-nekdanjega predsednika...pa makarija,hlasteca,fundaka,jozeja....ter sestankovala z razlicnimi sponzorji da lahko tako dodobra ocenjujeta kaj je dobro in kaj ne....pizda saj ne igraš igrice fucbal meneger, da gre vse kot zahec ,ko si kodo vtipkaš....lepo pozdarv do igranja

bombek
dare1

Bojan Ban
od dare1 » 03.02.2010 ob 12:50
Antrax je napisal:Against modern football... ja pa ne.
dare zdaj, če ti pod modern football šteješ, sodoben marketing potem res ne moremo pričakovati, da bo na tekme hodilo več ljudi. Žal je tak, da so nas samo oke, zato pa je stadion poln ko so rezultati drugače pa tema. In če bi klub znal pritegnit te oke potem bi imeli cifro 5000 na tekmo brez problema. Folk pač hoče met zastavice,drese,šale itd.. od svojga kluba in s tem nič ni narobe. Narobe je le z ponudbo.
V primerjavi z drugimi klubi smo res "napredni" ampak to ne pomeni, da sedaj lahko 10let spimo in čakamo, da nas konkurenca povozi. Če hočemo uspet v Evropi potrebujemo več denarja kot gorica,nafta,drava oni se ne borijo za vrh. Fajn je, če dobiš 1miljon od sponzorja zato, da obesiš reklamo na drog, težko pa je dobit miljon preko svojega marketinga - in tu mi pogorimo na celi črti.

To, da pa v klub pripelješ CR in kompanijo, to pa je modern football. Ni problem osvojit vsega kaj je možno, če imaš denar da plačaš vse to. Lahko postaviš klub FC ACAB, not pripelješ samo fancy imena in boš v par letih, če ne že takoj v evropi in še kje.
Če pogledaš v angleško ligo vidiš samo tujce. Odvzemi vse te tujce in boš videl realno stanje, ki bi moralo biti. Zato pa klubi nasprotujejo pravilom za tujce, po katerih bodo lahko samo štirje itd...

kot prvo m,i ti prosim po pm-u razlozi pojem modernega fubala,jaz nevem kaj je to...
o kaki cifri 5000 brez problema na tekmi sanjas????
ko sem to precito vidim,da dalje od maribora vidli niste,pa ne bit jezni....
pa šen aveza na tvoj zadnji del posta o modernemu nogometu....se strinjam kaj si napiso ampak smo imeli mi kaj od nastetega pa smo bili prvaki lani??????
dare1

Bojan Ban
od izi » 03.02.2010 ob 12:53
bojči, zrihtaj kranjske za bombeka. bolj hvaležnega lakotnika, ne boš našel. mogoče bo od zadovoljstva, celo mali sponzor postal.

izi

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 6.158
Klub: zhemchuzhina sochi

Bojan Ban
od Mali82 » 03.02.2010 ob 13:12
izi je napisal:bojči, zrihtaj kranjske za bombeka. bolj hvaležnega lakotnika, ne boš našel. mogoče bo od zadovoljstva, celo mali sponzor postal.

Pa nekega restanega zraven...ded ja tekme ne bi vido.

Mali82

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 868

Bojan Ban
od Dunajski deček » 03.02.2010 ob 13:39
štajerc65 je napisal:
lordSnoop je napisal: 

limpija da bi vidli derbi in bli napaljeni celi teden, je pa vedno več takih ki bi prišli na pivo in krajnsko s kolegi in pogledali dobro tekmo. zaj pa ali bomo kot prava institucija to izkoristli v našo korist al pa se bomo dalje obnašali kot kaki kmečki klub in živeli v preteklosti in furali sanacijo al recesijo al kaj kurac pač mamo v našem ljubem klubu.

To pri nas ni možno! Pivo je po ukazu UE prepovedano, za kranjsko bi se pa tistemu edinemu gostinci, ki ima dovoljenje za prodajo na stadionu, že hrbet zlamal, če pa kvazi - lepinje tak grejo v promet...pa toplega čaja ima tudi samo eno rajnglo, ki je že v prvem polcajtu zmanjka, potem pa lahko samo še zalo ali pa pepsi dobiš na -1°C po možnosti...že na takih malenkostih padajo(mo)..pa ne spet začet s kritiziranjem...polno je takih malenkosti, ki bi bile z nič truda lahko veliko boljše..zakaj niso...ne vem...

ok lord snoop ampak potem ne sanjat več o nekem prejebenem vzdušju, navijanju,..bomo pa vsi jedli lepo kranjske,pili pive brezalkoholne za 4,5e ,meli 1000 šalov,zastavic,porisane obraze, se slikali ob kotu in avtih ob naših "idolih", se nastavljali kameri ipd.

tak kot je stajerc že napiso, naj prvo popravijo nekatere malenkosti, oz naj začnejo delat na njih pa je to to.
to da bi mi si neke dnare delali za proračun z marketingom je iluzija, nismo mi klub z miljonsko bazo navijačec, lahko pa se naredi pač malo več da se zadovolji navijače da ni vse tak bogo kot je trenutno..

BOJAN BAN-HULIGAN-VEDNO BOLAN

Dunajski deček

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 2.323
Klub: Gradačac

Bojan Ban
od Bodi In » 03.02.2010 ob 16:43

dare1]kaj ima profesionalizem veze z gonje proti modernemu nogometu,ta isti profesionalzime(in v praksi bol profesionalni kot danasnji) se je odvijal in prakticiral tudi pred 30leti....edino da takrat en fucbaler ni bil toliko vreden kot vsi klubi na podrocju ex yu naprimer,ampak to ni tema,ceprav se glede kranjskih ker strinjam z predhodnikom...
tema je BAN HULIGAN in kot pravis se trudi ...saj pa Ban ni nkmb ali obratno...in tebi in tvojemu predhodniku bodiju bi postavo vprasanje,kateri predhodnik na Banovi poziciji ali pa v njegovem rangu na stolcku od 91 pa do danes je bil za vaju dva" boljsi"...lahko o imenih...sta se vidva kdaj pogovarjava ali sestankovala z Banom?
če nista in zelita vama nasl.tedn uredim sestanek pa vidva svoje tezava in probleme ker na mizo kaj bi vidva spremenila pa kaj ni vredu,se strinjam,da zadeva ni roznata kar ne pomeni da je ban neki krivec ali nevem kaj...ne pozabite,da zivita v sloveniji,v mariboru ne pa na otoku in v londonu...
glede na to,da dodobra poznata delo bojana sem siguren da sta tako poznala predhodnike na "vodecih" klubskih pozicijah od breznika-nekdanjega predsednika...pa makarija,hlasteca,fundaka,jozeja....ter sestankovala z razlicnimi sponzorji da lahko tako dodobra ocenjujeta kaj je dobro in kaj ne....pizda saj ne igraš igrice fucbal meneger, da gre vse kot zahec ,ko si kodo vtipkaš....lepo pozdarv do igranja

bombek
[/quote]

jbg....spet se totalno ne strinjam s tvojim vpisom....

...in nisem kriv in ne počutim se krivega

iz tvojih vpisov lahko sklepam le, da si  ali   "trnuljčica ali kralj matjaž"

pa brez zamere.

in tema ni ban huligan, teveč bojan ban....če pa tebe beseda bojan asociira na huligan....pa......????

Bodi In

# sporočil:

138 sporočil   •   Stran 1 od 5   •  
Nazaj na Igralci, navijači
 Forumi nkmaribor.com > Igralci, navijači