Forumi nkmaribor.com > Nogomet v SLO in po svetu Registracija   Prijava
Iskanje
Slovenski klubi v evropskih pokalih 11/12
370 sporočil   •   Stran 12 od 13   •  
od tomekk » 05.08.2011 ob 01:01
master je napisal:
KRISS je napisal:
Fantastic je napisal:Kaj se je Olimpoja uvrstila naprej? Meni se ni zdelo. Torej kaj je naredil Vršič več od Ibraimija?! Ob dejstvu, da smo mi imeli dosti težjega nasprotnika. Austrijo bi mi izločili kot za šalo! Olimpijo še Celje nabije, toliko o Vršiču...

Malo nakladaš zdaj. Pa ne bom se spuščal v primerjavo med Vršičem in Ibraimijem.
Se pa strinjam s tem, da je Maccabi precej bolj kompaktna ekipa od Austrije. Toda treba je priznati,da je Olimpija danes odigrala zelo dobro tekmo. Da imajo žabarji v napadu nekoga podobnega naši udarni napadalni trojici( Tavares,Berič,Velikonja) bi se kljub sodniški kraji uvrstili naprej.

Fantastic, fejst mmimo plozaš. 
Je pa zanimivo, nam kronično manjka desetka, oni pa napadalca sploh nimajo. Bi pa bli obojni, mi z Vršičem, oni pa z našim napadom zdaj v naslednjih predkrogih kvalifikacij. Samo mi bi že bli najmanj v LE

Kaj če bi se združli?hmm...

tomekk

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 1.836
Klub: NK Maribor

od guano ape » 05.08.2011 ob 01:05
ded vklopi razum, izklopi čustva.....in.....

ps. vršič je doktor nogometa za celo našo zvezno vrsto (razen ibraimija, ker ovi ima res potencial na kubik)

guano ape

6250 poslanih sporočil 6250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 13.162

od tomekk » 05.08.2011 ob 01:14
Zato pa igra pri 27tih za Olimpijo (2005). Človek brez hrbtenice oz srca. Rojen Mariborčan ki pred lastnimi ljudmi poljublja grb Olimpije da ne govorim o njegovih veleumnih izjavah v zadnjem času...taki v Mariboru NIMA KAJ ZA ISKAT. Nismo mi Olimpija (primer Čadikovski)... MI SMO MARIBOR

tomekk

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

od maaateooo » 05.08.2011 ob 01:16
Volaša, Jeliča k njim pa 200 jurjev pa Vršič sem :P
maaateooo

50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 223

od maaateooo » 05.08.2011 ob 01:20
tomekk je napisal:Zato pa igra pri 27tih za Olimpijo (2005). Človek brez hrbtenice oz srca. Rojen Mariborčan ki pred lastnimi ljudmi poljublja grb Olimpije da ne govorim o njegovih veleumnih izjavah v zadnjem času...taki v Mariboru NIMA KAJ ZA ISKAT.

Un je rojen Mariborčan tistih par sekund, ker je pač bolnica tuki, ti si res kmet

vidovič se je dru na proslavi ubi žabara..a ta človek potemtakem ima srce in hrbtenico pa dobro vsi vemo, da ni mariborčan kaj šele štajerc..preresna stvar je fuzbal, da bi se v majhni sloveniji na to oziral kaj kdo reče..sam oceni kaj je bolje imeti..volaša ki poljublja dres ali vršiča, ki bi zrihto podaje, da bi tavares pa berič učeri kakega zram piknala..

maaateooo

50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 223

od guano ape » 05.08.2011 ob 01:23
tomekk je napisal:Zato pa igra pri 27tih za Olimpijo (2005). Človek brez hrbtenice oz srca. Rojen Mariborčan ki pred lastnimi ljudmi poljublja grb Olimpije da ne govorim o njegovih veleumnih izjavah v zadnjem času...taki v Mariboru NIMA KAJ ZA ISKAT.

ti si šele bolnik.....PA SAJ DED NI NAVIJAČ AMPAK IGRALEC  ! ! !   DO JU GET IT ????

pičko materno, razni ljubljanski Židani in Djuranovići so srce puščali na igrišču LV, kljub temu da so bili ljubljančani.....pa kaj, koga je bolo kurac, bozgo je igral za olimpijo odlično, po tem ko je zapustil maribor, pa pekić v domžalah....pa še marsikoga sem izpustil...vem.....

ps.  če si rojen na teznu, bi šel kdaj delat v pobreško firmo ????  imbecil

guano ape

6250 poslanih sporočil 6250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 13.162

od tomekk » 05.08.2011 ob 01:44
guano ape je napisal:

ti si šele bolnik.....PA SAJ DED NI NAVIJAČ AMPAK IGRALEC  ! ! !   DO JU GET IT ????

pičko materno, razni ljubljanski Židani in Djuranovići so srce puščali na igrišču LV, kljub temu da so bili ljubljančani.....pa kaj, koga je bolo kurac, bozgo je igral za olimpijo odlično, po tem ko je zapustil maribor, pa pekić v domžalah....pa še marsikoga sem izpustil...vem.....

ps.  če si rojen na teznu, bi šel kdaj delat v pobreško firmo ????  imbecil

Ker povem lastno mnenje, brez žalitev mi nameniš te besede. Čudno.
PS: Ker pa ločim tipkovnico od realnega življenja se ne sekiram. Hehe
LP

tomekk

od Damc » 05.08.2011 ob 07:15
Pismo nisem vedel, da je moja tipkovnica imaginarna......
Damc

250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 1.379

od blay » 05.08.2011 ob 08:02
Ne glede na vse je vršič na evropskih tekmah dokazal, da je vrhunski igralec. Niso ga zastonj povezovali pred leti z uglednimi klubi, nato pa nesrečna poškodba. Našo kadrovanje je bilo uspešno, bolijo pa takšne zapravljene priložnosti, da se za relativno majhen vložek dobi super igralca. In tisti, ki mislite, da vršič ni imel želje zaigrati za nas se hudo moti.
blay

# sporočil: 807

od Dunajski deček » 05.08.2011 ob 08:05
hvala bogu so izpadli, to je najvažnejše..

Dunajski deček

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 2.323
Klub: Gradačac

od 10-tka » 05.08.2011 ob 08:34
 jebo vas Slovenci smo. Zato so nam pa v zgodovini pokradli ozemlje. Ko je šel Trst so štajerci pa gorenjci rekli jebo jih sej ne kradejo moje, ko je šla koroška so primorci in gorenjci rekli jebo jih sej ne gre moja štala, ko je šlo Prekmurje je spet pol takratne Slovenije reklo jebo jih sej ne kradejo moje njive... gre Piranski zaliv bo spet 3/4 Slovenije reklo pa naj gre v kurac sej majo itak ljubljančani doli vikende prav jim je.

Meni je to za bruhat!

Če bi Olimpija, Domžale, Britof Kranj, Shit Gorica in kar je teh klubov zmagovali v Evropi bi se tudi za Maribor dvignil koeficient in bi imeli lažjega tekmeca in kasneje. To je to ali si pa idiot!

10-tka

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil

# sporočil: 2.269
# PL: 16

od Dunajski deček » 05.08.2011 ob 08:39
najbolše da gremo kr za olimpijo navijat če bomo mi kdaj prej bognedaj izpadli iz europe, sej pa te vseeno, vsi smo slovenci

jebo ti idiot celo familjarno drevo tak by the mimo

Dunajski deček

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

od dosara » 05.08.2011 ob 08:56
Dunajski deček je napisal:hvala bogu so izpadli, to je najvažnejše..

Stari nisi niti malo realen in tako tudi drugi ne......jebali vas žabarji, ko gre za Slo rivalstvo.....samo zdaj je tu Evropa in pri tem ne delam razlik ampak goreče navijam za vse naše klube, ker predstavljajo Slo....kaki si mi ti Slovenec in vsi ostali, ki držite pesti, da zeleni zmaji izpadejo.....sem veliki navijač vijolic in pravtako veliki pripadnik vseh slovencev...in bilo kje kdo igra sem znjimi v dobrem in slabem  - pravi majmuni ste zafrustrirani in pred seboj imaste zaprto okno, ki jo lahko odprete samo tako, da jo razbijete s svojim razumom...mimogrede odlična igra Olimpije, borili so se kot levi - pravi pristop in sodniški prasec, ki jim je podaril 11m, ker drugače jodlarji niso mogli dati gola...hvala skorumpiranim sodnikom in večjim klubom, da imajo tako nepravično protekcijo....res škoda.....nazadnje smo ostali samo še mi....daj nam prosim, da žreb nameni te vijolice v LV - pa da vidimo, kje smo mi - da lahko damo realno primerjavo in vržemo seveda te skorumpirane jodlarje ven !!!

dosara

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 1.961
# PL: 50

od Dunajski deček » 05.08.2011 ob 09:01

dosara]

Dunajski deček]hvala bogu so izpadli, to je najvažnejše..[/quote]

Stari nisi niti malo realen in tako tudi drugi ne......jebali vas žabarji, ko gre za Slo rivalstvo.....samo zdaj je tu Evropa in pri tem ne delam razlik ampak goreče navijam za vse naše klube, ker predstavljajo Slo....kaki si mi ti Slovenec in vsi ostali, ki držite pesti, da zeleni zmaji izpadejo.....sem veliki navijač vijolic in pravtako veliki pripadnik vseh slovencev...in bilo kje kdo igra sem znjimi v dobrem in slabem  - pravi majmuni ste zafrustrirani in pred seboj imaste zaprto okno, ki jo lahko odprete samo tako, da jo razbijete s svojim razumom...mimogrede odlična igra Olimpije, borili so se kot levi - pravi pristop in sodniški prasec, ki jim je podaril 11m, ker drugače jodlarji niso mogli dati gola...hvala skorumpiranim sodnikom in večjim klubom, da imajo tako nepravično protekcijo....res škoda.....nazadnje smo ostali samo še mi....daj nam prosim, da žreb nameni te vijolice v LV - pa da vidimo, kje smo mi - da lahko damo realno primerjavo in vržemo seveda te skorumpirane jodlarje ven !!![/quote]

sej en morem verjet..ampak ok.. me zanima če v tujini rečeš nekomu od rome če navija za lazio v europi, rapid za šturm, od wisle za cracovio, dinamo za hajduk, chelsea za liverpool in tako naprej. ajde vprašaj nekoga ki navijajo za te klube če navijajo za svoje največje rivale. če te nebojo vsaj čudno pogledali z kerega planeta si ti, v najslabšem primeru boš tepen. sej zato pa ni več derbijev z nabojem in ničesa..ni rivalstva, folk hodi olimpijo gledat v stožice v euroligo, juhu.. eh brezveze bilokaj pisat, čez 4 mesce boste tak v lj maccabi gledali..

kaki slovenec sem? taki k isem na večini tekem reprezetance v sloveniji in v tujini, ki se je vozo 2600km v eno smer v tallinn, fukno celo plačo da je šel v belfast, ki bo prvi vseko če mu bo nekdo govoril prek slovenije kar za vas forumske "mislece" in velike patriote ter virtualne bojevnike ne morem rečt

pa lp

Dunajski deček

od t-h-o-r » 05.08.2011 ob 09:02
dobro so nas in olimpijo sodniki nafukali letos

sramota za uefo, kakšne sodnike delegirajo

t-h-o-r

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 3.908

od Dunajski deček » 05.08.2011 ob 09:11
bravo olimpija, naš klub, bravo vsi green dragonsi in vsi slovenci, bravo bravo bravo, skupaj nam ni uspelo do zmage. se vidimo 27.8 na derbiju vseh derbijev, ko bomo pokazali kdo je boljši, in po tekmi družno zapeli himne obeh klubov potem pa skupaj objeti k "jovotu" na večerjo.

OLIMPIJA&MARIBOR brothers forever together

Dunajski deček

od t-h-o-r » 05.08.2011 ob 09:13
plz stop using crack

t-h-o-r

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 3.908

od pero_viola » 05.08.2011 ob 09:27
Smešni ste eni res.
Da bi navijal za Olimpičko, mi na kraj pameti ne pride, pa če igra v finalu LP.

Lepo se enim vidi pripadnost, žalostno.......
mi smo MARIBORČANI, ŠTAJERCI....... šele nato ostalo.

pero_viola

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 2.893

od guga » 05.08.2011 ob 09:47
Za Olimpijo nikoli in nikdar v nobenem športu, prav srečen sem da so izpadli.Bmk, kaj si drugi mislite!Samo  in  vedno!!!
guga

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 3.661
Klub: Maribor
# PL: 90

od marko9 » 05.08.2011 ob 09:52
Dunajski deček je napisal:

dosara]

Dunajski deček]hvala bogu so izpadli, to je najvažnejše..

Stari nisi niti malo realen in tako tudi drugi ne......jebali vas žabarji, ko gre za Slo rivalstvo.....samo zdaj je tu Evropa in pri tem ne delam razlik ampak goreče navijam za vse naše klube, ker predstavljajo Slo....kaki si mi ti Slovenec in vsi ostali, ki držite pesti, da zeleni zmaji izpadejo.....sem veliki navijač vijolic in pravtako veliki pripadnik vseh slovencev...in bilo kje kdo igra sem znjimi v dobrem in slabem  - pravi majmuni ste zafrustrirani in pred seboj imaste zaprto okno, ki jo lahko odprete samo tako, da jo razbijete s svojim razumom...mimogrede odlična igra Olimpije, borili so se kot levi - pravi pristop in sodniški prasec, ki jim je podaril 11m, ker drugače jodlarji niso mogli dati gola...hvala skorumpiranim sodnikom in večjim klubom, da imajo tako nepravično protekcijo....res škoda.....nazadnje smo ostali samo še mi....daj nam prosim, da žreb nameni te vijolice v LV - pa da vidimo, kje smo mi - da lahko damo realno primerjavo in vržemo seveda te skorumpirane jodlarje ven !!![/quote]

sej en morem verjet..ampak ok.. me zanima če v tujini rečeš nekomu od rome če navija za lazio v europi, rapid za šturm, od wisle za cracovio, dinamo za hajduk, chelsea za liverpool in tako naprej. ajde vprašaj nekoga ki navijajo za te klube če navijajo za svoje največje rivale. če te nebojo vsaj čudno pogledali z kerega planeta si ti, v najslabšem primeru boš tepen. sej zato pa ni več derbijev z nabojem in ničesa..ni rivalstva, folk hodi olimpijo gledat v stožice v euroligo, juhu.. eh brezveze bilokaj pisat, čez 4 mesce boste tak v lj maccabi gledali..

kaki slovenec sem? taki k isem na večini tekem reprezetance v sloveniji in v tujini, ki se je vozo 2600km v eno smer v tallinn, fukno celo plačo da je šel v belfast, ki bo prvi vseko če mu bo nekdo govoril prek slovenije kar za vas forumske "mislece" in velike patriote ter virtualne bojevnike ne morem rečt

pa lp[/quote]

Leta 2009 so v Madridu, v polfinalu ter finalu lige prvakov, navijali za Barcelono!!! Pa to tudi ultras navijači Reala 
marko9

50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 183

od dosara » 05.08.2011 ob 09:54
pero_viola je napisal:Smešni ste eni res.
Da bi navijal za Olimpičko, mi na kraj pameti ne pride, pa če igra v finalu LP.

Lepo se enim vidi pripadnost, žalostno.......
mi smo MARIBORČANI, ŠTAJERCI....... šele nato ostalo.

Te po eni strani razumem - v Slo. prostoru se strinjam povsem s teboj - ni prostora za žabare.....ko pa gre za Evropo in naš skupen slo. interes pa imam drugačno mnenje.....kak pa kdo hodi na tekme in okrog po svetu je pa stvar vsakega posameznika....vsak se odloča po svoji vesti in vsak ima pravico do svojega mišljenja - pa čeprav se ve, da je včasih to razmišlanje narobe...gremo naprej, ker topla voda očitno ne bo pritekla iz te pipe in tema je slovenski klubi v evropski pokalih, kar zeleni nedvomno sodijo v to kategorijo ali ne !!!

dosara

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 1.961
# PL: 50

od Dunajski deček » 05.08.2011 ob 09:56

marko9]

Dunajski deček]

dosara]

Dunajski deček]hvala bogu so izpadli, to je najvažnejše..[/quote]

pa lp[/quote]

Leta 2009 so v Madridu, v polfinalu ter finalu lige prvakov, navijali za Barcelono!!! Pa to tudi ultras navijači Reala [/quote]

oni maskenbal me ne zanima, zato jih niti naštel nisem, instant ultrasi, čitaj: kitajci pa babe v burkah ni to to na kar sem ciljal

Dunajski deček

od pero_viola » 05.08.2011 ob 10:07
marko9 je napisal:
dosara je napisal:
Dunajski deček je napisal:hvala bogu so izpadli, to je najvažnejše..

Stari nisi niti malo realen in tako tudi drugi ne......jebali vas žabarji, ko gre za Slo rivalstvo.....samo zdaj je tu Evropa in pri tem ne delam razlik ampak goreče navijam za vse naše klube, ker predstavljajo Slo....kaki si mi ti Slovenec in vsi ostali, ki držite pesti, da zeleni zmaji izpadejo.....sem veliki navijač vijolic in pravtako veliki pripadnik vseh slovencev...in bilo kje kdo igra sem znjimi v dobrem in slabem  - pravi majmuni ste zafrustrirani in pred seboj imaste zaprto okno, ki jo lahko odprete samo tako, da jo razbijete s svojim razumom...mimogrede odlična igra Olimpije, borili so se kot levi - pravi pristop in sodniški prasec, ki jim je podaril 11m, ker drugače jodlarji niso mogli dati gola...hvala skorumpiranim sodnikom in večjim klubom, da imajo tako nepravično protekcijo....res škoda.....nazadnje smo ostali samo še mi....daj nam prosim, da žreb nameni te vijolice v LV - pa da vidimo, kje smo mi - da lahko damo realno primerjavo in vržemo seveda te skorumpirane jodlarje ven !!!

pa lp

Leta 2009 so v Madridu, v polfinalu ter finalu lige prvakov, navijali za Barcelono!!! Pa to tudi ultras navijači Reala 

oni maskenbal me ne zanima, zato jih niti naštel nisem, instant ultrasi, čitaj: kitajci pa babe v burkah ni to to na kar sem ciljal

Ja pa GATE 7 in GATE 13 se majo tudi radi!!

pero_viola

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

od Dunajski deček » 05.08.2011 ob 10:11
od sreče si molotovke mečejo

Dunajski deček

od Mali82 » 05.08.2011 ob 10:17
Dunajski deček je napisal:od sreče si molotovke mečejo

Poljaki pa se ponavadi vsi skup na enem vlkem trgu dobijo, pa skupaj gledajo in navijajo, ko kateri njihov v Evropi igra. Pa kake čevape obrnejo.

Nikoli za olimpijo, bmk za koeficient. NIKOLI!!! Kak se lahko en dan dereš UBI ŽABARA, drugi dan pa navijaš za njih?!?

Mali82

# sporočil: 868

od pero_viola » 05.08.2011 ob 10:18
Mali82 je napisal:
Dunajski deček je napisal:od sreče si molotovke mečejo

Poljaki pa se ponavadi vsi skup na enem vlkem trgu dobijo, pa skupaj gledajo in navijajo, ko kateri njihov v Evropi igra. Pa kake čevape obrnejo.

Nikoli za olimpijo, bmk za koeficient. NIKOLI!!! Kak se lahko en dan dereš UBI ŽABARA, drugi dan pa navijaš za njih?!?

UUUUUUUUU jaz bi tudi čevape z žabarčki !

ki mi lušte delaš!!

pero_viola

od masa » 05.08.2011 ob 13:13
Včeraj sem vsaj malo srečen šel spat

masa

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 1.166
# PL: 83

od karimi » 05.08.2011 ob 13:20
Vsaj ni treba brati povsod o tej čudežni "evropski olimpiji", že samo zaradi tega je bilo vredno, da so izpadli.
karimi

# sporočil:

od stajerc88 » 05.08.2011 ob 13:24
Jebo vas koeficient v tri krasne. Jaz sem bil zelo vesel ko so vijolčni včeraj nabutali slovensko barcelono. Vi ostali pa hlapčujte naprej.

stajerc88

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 710

od Hans » 05.08.2011 ob 13:50
 Koeficienta sami ne moremo popravit...vedno jamramo, kajo nam ga ostali slo klubi zbijajo... Pač logika "naj sosedu krava crkne" - tipično. Če je zmaga Olimpije lahko posledično dobra za Maribor je dobra tudi zame.
Hans

# sporočil: 864

370 sporočil   •   Stran 12 od 13   •  
Nazaj na Nogomet v SLO in po svetu
 Forumi nkmaribor.com > Nogomet v SLO in po svetu