Forumi nkmaribor.com > Igralci, navijači Registracija   Prijava
Iskanje
Jasmin Handanovič
1.939 sporočil   •   Stran 24 od 65   •  
re: Jasmin Handanovič
od stopl » 02.04.2012 ob 16:14
Zoki K. je napisal:Pridigar je Dr., Radan Mag. za preplačanega Hando.

to sem jaz trdil že od začetka in sem po enem letu samo še bolj prepričan
naša dva branita enako dobro in za 5x nižjo plačo
handanovič ima sicer prebliske, ampak sta jih tudi naša 2 imela...

stopl

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil

# sporočil: 5.276
Klub: Maribor
# PL: 129

od david17 » 02.04.2012 ob 21:24
stopl je napisal:

Veš ki ne,Handanovičeve izkušnje so neprecenljive,večja slabost sta oba štoperja,Potokar pa Rajčević zadnje tekme konkretno bluzita in zaostajata,ter puščata strele,ki bi jih mogla že prej prekinit.

david17

250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 360

od korbflaša » 03.04.2012 ob 08:16
david17 je napisal:
stopl je napisal:

Veš ki ne,Handanovičeve izkušnje so neprecenljive,večja slabost sta oba štoperja,Potokar pa Rajčević zadnje tekme konkretno bluzita in zaostajata,ter puščata strele,ki bi jih mogla že prej prekinit.

Če se ne motim noben ni napisal, da je za vsaki gol kriv on sam. Mislim da je največ ljudi zbodel drugi gol proti Kopru in podobne cvetke v preteklosti, ki niso mele veze z štoperi.

korbflaša

250 poslanih sporočil

# sporočil: 1.283

To sporočilo je popravil korbflaša: 03.04.2012 ob 08:17.

Jasmin Handanovič
od navijam » 03.04.2012 ob 08:35
Je pa res, da nasprotnik pelje žogo proti našemu golu, naši pa ga dobesedno lepo pospremijo do kazenskega prostora, pol pa se zgodi, kaj se. Ne vem, zakaj mu že prej vsaj ne poskušajo vzet žoge.
navijam

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 619

Jasmin Handanovič
od Cantona » 03.04.2012 ob 09:39
Še enkrat bom poudaril, definitivno slabo posredovanje ob drugem golu. Ampak tudi ne smemo prezret dejstva, da do tega strela sploh ne bi smelo prit, če bi Potokar malo bolj energično stopil do Brečeviča.

Se mi pa zdi, da je sam Jasmin vzel vse skupaj prelahko, in da bo v naši ligi tatamata. Posledica tega so tile smešni goli, ki jih že nekaj časa dobiva, in tudi njegovi zagovorniki počasi dvomimo v tiste reference, s katerimi je pač prišel v klub.... Tak da Jasmin, zamisli se malo!

Cantona

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 2.400
Klub: nk maribor

od lassie » 03.04.2012 ob 10:10
Cantona je napisal:Še enkrat bom poudaril, definitivno slabo posredovanje ob drugem golu. Ampak tudi ne smemo prezret dejstva, da do tega strela sploh ne bi smelo prit, če bi Potokar malo bolj energično stopil do Brečeviča.

Se mi pa zdi, da je sam Jasmin vzel vse skupaj prelahko, in da bo v naši ligi tatamata. Posledica tega so tile smešni goli, ki jih že nekaj časa dobiva, in tudi njegovi zagovorniki počasi dvomimo v tiste reference, s katerimi je pač prišel v klub.... Tak da Jasmin, zamisli se malo!

No, če se gremo tako, potem tudi Potokar ni kriv, ker bi lahko pred tem že nekdo iz vezne linije ustavil napad... Pa ne se jebat, ta gol je bil SAMO Handanovičev, pa če bi Potokar ta čas v Žusterni na plaži pičke preganjal. Dobro, da se vsaj sam zaveda kak hud kiks mu je uspel, ker če se ne bi zavedal, sigurno ne bi postregel še s slabo odigrano dramo.

lassie

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 5.737

Jasmin Handanovič
od 1960 and 1989 v srcu! » 03.04.2012 ob 10:22
Po Handi ste polili gnojšnice za 10 hektarov travnikov. Prvi gol je bil izredno za*eban, ker je moral posredovat iz recimo temu treh metrov puni ''šut'', pri drugem je pa res malo čudno posredoval.

Ne vem no, res ma ded slabe dneve in dela kikse, samo po drugi strani pa je branil takšne, da se jih nebi sramovali niti najbolši golmani sveta. 

1960 and 1989 v srcu!

50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 231

od nosferatu » 03.04.2012 ob 11:11
lassie je napisal:
Cantona je napisal:Še enkrat bom poudaril, definitivno slabo posredovanje ob drugem golu. Ampak tudi ne smemo prezret dejstva, da do tega strela sploh ne bi smelo prit, če bi Potokar malo bolj energično stopil do Brečeviča.

No, če se gremo tako, potem tudi Potokar ni kriv, ker bi lahko pred tem že nekdo iz vezne linije ustavil napad... Pa ne se jebat, ta gol je bil SAMO Handanovičev, pa če bi Potokar ta čas v Žusterni na plaži pičke preganjal. Dobro, da se vsaj sam zaveda kak hud kiks mu je uspel, ker če se ne bi zavedal, sigurno ne bi postregel še s slabo odigrano dramo.

http://www.nkmaribor.com/novice/?id=4304

Očitno le ni bilo slabo odigrano

nosferatu

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 4.145
# PL: 143

Jasmin Handanovič
od Fantastic » 03.04.2012 ob 11:21
Ja to bo ja. Če maš ti tako poškodovan palec, ni šans, da vzdržiš do konca. Če že res je, je s tem bolj škodoval ekipi, ker nihče ne more igrati s takim palcem. Da ne bom izpadel "šimfač", vem iz izkušenj, ker sem imel že dvakrat poškodovan palec in vem kako to boli.

Fantastic

6250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 10.638
# PL: 46

To sporočilo je popravil Fantastic: 03.04.2012 ob 11:22.

Jasmin Handanovič
od metalna kuka » 03.04.2012 ob 11:34
Malo so ga na hladno dali po vseh teh kiksih. To je pač uradna razlaga, poškodba. Kak bi te zgledalo, da je reprezentančni golman naenkrat na klopi.

metalna kuka

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil

# sporočil: 1.502

Jasmin Handanovič
od Sebastinho » 03.04.2012 ob 11:35
Torej si po vsem skupaj vendarle zasluži respect ker je stisnil zobe in ostal do konca, čeprav bi fantastic rekel drugače...

Sebastinho

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 2.113
# PL: 49

Jasmin Handanovič
od lassie » 03.04.2012 ob 11:40
Pa ne se zajebavat. Mi smo imeli v tem času že tolk poškodovanih igralcev, da je ta novica vredna vsaj malo kritične presoje. In če že, se povsem strinjam s fantasticom. Če si vrata in si poškoduješ palec je najboljše kar lahko narediš za ekipo to, da ZAHTEVAŠ menjavo. In mimogrede, bil sem hudo navdušen nad Handanovičem in tudi danes sem prepričan, da je vseeno prinesel nekaj dodatne vrednosti. Samo ti kiksi me pa spravljajo ob živce.

lassie

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

od liki » 03.04.2012 ob 12:08
Fantastic je napisal:Ja to bo ja. Če maš ti tako poškodovan palec, ni šans, da vzdržiš do konca. Če že res je, je s tem bolj škodoval ekipi, ker nihče ne more igrati s takim palcem. Da ne bom izpadel "šimfač", vem iz izkušenj, ker sem imel že dvakrat poškodovan palec in vem kako to boli.

Dejstvo je, da bo tudi njegova odsotnost dober pokazatelj, ali je res poškodba ali pa še naprej samo igra. Če bo manjkal samo v sredo in recimo že potem čez vikend branil, potem je to definitivno igra. Še boljši pokazatelj pa bo potem naslednjo sredo, ko je na sporedu prva polfinalna pokalna tekma.

Je pa res smešno, da bi z izpahnjenim palcem normalno odbranil še preostalih 30 min tekme v nedeljo.

liki

6250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 8.234

Jasmin Handanovič
od morpheus » 03.04.2012 ob 13:47
v to ali ima izpahnjen palec ali ne se nebom spuščal. verjamem da ga ima in da je pač stisnil zobe. ampak kaj ima to veze z njegovimi kiksi in nezanesljivostjo? reprezentančni in dobro plačan golman mora pokazati veliko več kot je on.

morpheus

# sporočil: 5.102
Klub: nk maribor

Označeno kot neprimerno: 2x Jasmin Handanovič
od partizan 1  » 03.04.2012 ob 15:46
samo čakate kak jasmina popljuvat, da vam ni para, kaj ste jasminu fauš ker ma tolko večjo plačo od vas, saj vem da bi vi tudi radi bli na njegovem mestu, samo pač morate jarke kopat pa vas to boli, pridigar in pa radan , ta dva še za moj blok ne moreta branit, nikjer na nobenem forumu se tolko ne prešimfa kot na tem, slovenci pač.

ps. liki pa ostali moderatroji se vam opravičujem za malo grše napisan post, ampak je realno napisan in resnično

Sem ga uredil  
partizan 1

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 861

To sporočilo je popravil moderator Antrax: 03.04.2012 ob 16:57.

Jasmin Handanovič
od wp » 03.04.2012 ob 15:53
Ne vem, zakaj mi gre po glavi en stari komad od Riblje Čorbe, Ostani đ.... do kraja. Drugače pa ja, če tožiš zaradi bolečine v palcu po udarcu in rentgen nič ne pokaže, je zdravnikova kompromisna odločitev izpah sklepa, sploh če gre za ponovljeno poškodbo, tudi če ni raztrganin vezi ali sklepnih ovojnic. Terapija je povoj, mirovanje. Preverjeno deluje, se še dobro spomnim iz srednje šole, ko je bilo potrebno dobiti opravičilo, da si se rešil kakšnega pisanja.

wp

250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 331

Jasmin Handanovič
od stopl » 03.04.2012 ob 16:48
partizan malo se umiri pa zamisli preden pišeš bedarije
če bi on kiksno samo pri tem drugem golu v kopru, ga verjetno nebi noben šimfal
ampak on kiksa odkar je prišo v mb in niti približno ne brani njegovemu imenu in plači primerno
ja čakam da kdo omeni glasgov, vsaka mu čast za tisto tekmo, ampak s tem mene ni prepričal
pač ima vsak svoje mnenje o njem, nebom se spuščal na tvoj primitiven nivo, ampak z enakimi besedami kot si ti nas označil, bi lahko tudi mi tebe, ker ga zagovarjaš. Enim je všeč, enim pač ni. Zaradi drugačnega mnenja pa nas ni treba žalit.
l.p.

stopl

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil

Jasmin Handanovič
od Sebastinho » 03.04.2012 ob 18:06
Jaz bi sam še nekaj dejal. Jasmin je bil ko je prišel v MB pripeljan kot zveneča okrepitev, ki je imela nek renome v Sloveniji in neko ime v nogometu. Večina se nas je strinjala da smo naredili zelo dobro potezo, po tekmi v Glasgowu smo bili že blizu evforije. Z Jasminom je bila podpisana (nima veze kaka in s kakšno plačo) 3 letna pogodba, ki je zaveza obe strani k sodelovanju. Vsi lahko vemo da bo Jasmin sedaj ta 3 leta branil v Mariboru skoraj neglede na formo in napake ki jih bo delal. Ker zato je bil pšripeljan in sedaj bo potrebno vrjet vanj, ter ga podpirat da se take napake pač ne bodo dogajale. Klub je namreč z njim podpisal pogodbo ki jo mora spoštovati in del našega kluba bo ostal torej še 2 leti. Ob plači ki jo ima in imenu ki ga je imel se bo vanj še vedno zaupalo (iz strani stroke) saj je investicija bila kar draga. A če pogledamo iz drugih strani še ne največja Mariborska (Če ima plačo enako 10k bo klub "koštal" 360.000€ v treh letih, vemo pa da smo bili sposobni take zneske ponujat tudi za odškodnine (Rep..)... 

In kot drugo. Polovica bi vas sedaj Jasmina rada nagnala, kar pa ne gre, ker je zavezan s pogodbo. Če pogledamo iz druge perspektive pa bi to bilo pododbno kot da je Iličič prišel v MB naredil izjemen preskoknato pa bi brez odškodnine želel oditi iz kluba.... to ne gre. Pogodba je podpisana obojestranska, tako Josip ni mogel iz MB brez privolenja MB, tako Jasm ina ne more MB odpustiti brez njegovega dovolenja. Še enkrat pa povdarjam Jasmin ni bil pripeljan v klub kot 2. vratar in ne bo na klopi dokler bo član našega kluba.

In še ena vzporednica. Polovica foruma če ne več si je v klub želel A. Šeligo, kako bi šele sedaj lahko pizdili na vas če bi bil pripeljan, ko pa niti v Olimpiji ne pride v prvi plan. TO BI ŠELE BIL ZGREŠEN NAKUP! A za vse je bil 1A igralec ki ni igral x let... 

Toliko iz moje strani, LP Sebastijan

Sebastinho

# sporočil: 2.113
# PL: 49

od Ihaha » 03.04.2012 ob 18:35
stopl je napisal:partizan malo se umiri pa zamisli preden pišeš bedarije
če bi on kiksno samo pri tem drugem golu v kopru, ga verjetno nebi noben šimfal
ampak on kiksa odkar je prišo v mb in niti približno ne brani njegovemu imenu in plači primerno
ja čakam da kdo omeni glasgov, vsaka mu čast za tisto tekmo, ampak s tem mene ni prepričal
pač ima vsak svoje mnenje o njem, nebom se spuščal na tvoj primitiven nivo, ampak z enakimi besedami kot si ti nas označil, bi lahko tudi mi tebe, ker ga zagovarjaš. Enim je všeč, enim pač ni. Zaradi drugačnega mnenja pa nas ni treba žalit.
l.p.

Prvič: "en" Glasgow je prinesel to, da je Handanovičeva plača z vsemi prihodki pokrita za recimo minimalno 10 let. Njegova pogodba je 3-letna. Je torej Maribor z njim naredil biznis ali ni naredil biznisa? Zato je o tem da je Handanovič preplačan itd brezveze debatirat.
Drugič: Izkušnje so žal tiste ki štejejo ogromno na takšni poziciji. Če človek gleda samo to da mu katera žoga kiksne v gol potem sploh nima veze razlagat. Mogoče pa se je ravno zato zgodil Glasgow. Mogoče bi Pridigar ali Radan gori pojedel z predloži 5 komadov. Kot bi mogoče branil mrtvi kot proti Maccabiju. Kot bi mogoče z mlajšima na golu ostali brez jeseni v Evropi. Mogoče bi Maribor z Handanovičem sesul Palermo že v gosteh ker bi tam Jasmin boljše reagiral,ker je izkušenejši. Mogoče mogoče mogoče mogoče.
Tretjič: Maribor je z Handanovičem dobil to kar je iskal - izkušnje tudi tam kjer se je delalo in uvajalo  mlade zadnjih 5,6 let. In vraga, takoj prvo poletje je naredil ravno zaradi točke 1 BIZNIS in je uspelo priti v grupni del. Vsa prejšnja leta mu kljub pogojno boljši ekipi (Iličić,Bačo) ni uspelo. Sreča, nesreča, neznanje,neizkušenost?? Vse po malem.
Pa mimgrede, napredki Pridigarja, Rainloviča in Radana so ob 6-letnem forsiranju oz zaupanju vidni (ali pa nevidni oz premalo vidni, s katerim očesom pač gledaš). Za moje pojme iz oka povprečnega gledalca, pa priznam nimam pojma o tehinčnih normativih golmanov, bi glede na priložnosti enostavno ti trije morali bolj napredovati kot so. Pa da ne bo kdo narobe razumel, so dobri vratarji (sploh Pridigar), ampak o napredku sem svoje mnenje povedal. Konec koncev, fantje niso več najmlajši.

Ihaha

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 1.696

Jasmin Handanovič
od grega007 » 03.04.2012 ob 18:41
Bom citiral sam sebe iz 22.07.2011: (tema prestopni rok poletje 2011 III. del):

"Pa da ne bo izpadlo kot da "slepo branim Pridigarja." Še moje kratko mnenje o celi zadevi. Za mene je ta nakup zgrešen, ker:

-je Marko po ponovni poškodbi in dolgoročni odsotnosti odigral vsega 4 (!!!!) uradne tekme
-v teh tekmah je sicer posredoval nekajkrat nespretno (predvsem prvi gol proti domžalam), a je odbranil tudi nekaj resnih šans za nasprotnike
-ker je dejstvo da brez dobre obrambe in tudi veze tudi "dober in izkušen" golman ne more bit zanesljiv... kaj se dogaja v naši obramb v zadnjih tekmah je to kdo opazil? boste enako veseli če pripelje zaho Mavriča? Da bo malo več "izkušenj?" Zato sem mnenja da bi bile potrebne rešitve na tem področju veliko prej.
- to da je Jasmin Handanovič izkušen vratar lahko drži lahko pa tudi ne... Odigral je po nekih statistikah ki so se tukaj objavljale le malo več tekem vsega skupaj kot Marko v članski konkurenci za naš klub...
-Bo (je) pa jasmin na drugi strani tudi skoraj gotovo eden dražjih igralcev ekipe. In to pri 33 letih? že res da lahko golamni branijo tudi do 40, a Van der Sarjev je malo. Upajmo da bo to eden njih."

Razen upanja nam je ostalo bore malo.

Marko (pa tudi Matej). Vama obema pa privoščim, da se čimprej prodata nekam kjer vas bodo cenili, ker to kaj si pa upa pisat partizan o naših "mladih" (ja proti "izkušenemu handi so še mladiči!) golmanih v svojem slepem branjenju žal napačne investicije je pa tragično! In seveda tudi komično, ko bogega reveža vedno znova demantira ravno (njegov) Jasmin sam, z napakmi, ki so identične (ali pa še večje) kot so bile napake Markota, Mateja... a kaj ko ona dva nista "izkušena, reprezentančna" in ne vem kaj še vse...

Jasmin, če bereš.. to ni napad proti tebi. Želim ti vse najboljše v klubu enako kot vsem ostalim igralcem in kot navijač tega kluba ne bom nikoli rekel, da še za nek "blok ne bi mogel branit." Čeprav se bojim, da si za ta NK Maribor bil zgrešen nakup...

LP
grega007

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 2.177
# PL: 71

Jasmin Handanovič
od lolek 50 » 03.04.2012 ob 18:44
in končno Radan na golu ?...
lolek 50

50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 168

Jasmin Handanovič
od navijam » 03.04.2012 ob 19:07
Lepo, da dobi priložnost, samo v primeru, da papa gole, ga ne pošiljat z vlakom iz Mb. Sicer pa verjamem v zmago!
navijam

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 619

Jasmin Handanovič
od partizan 1  » 03.04.2012 ob 19:22
štopl

jaz nobenega nisem užalil, če sem te pa se ti opravičujem ampak za mene je to hinavsko da samo po jasminu pljuvate ko je še najmanj kriv da dobi gol, se te ni robot da bo vse branil.. je pa res da že odkar je tu deležen skoz kritik in za mene je to hinavsko, ker tud vaš JEZUS TAVARES ni nič kaj boljši, ampak seveda čez vašega JEZUSA pa ne bo noben nič reko pa je totalno izven forme pa zraka nima za 30 min, kdaj pa bote tukaj prišli še tisti zadnji iz lukne ? handa eni stojimo za tabo, ker te potrebujemo !
partizan 1

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

Jasmin Handanovič
od lassie » 03.04.2012 ob 19:34
Sveti Marcos je izven forme in ima lufta za trideset minut. In igra trideset minut. Vidiš razliko?

lassie

Jasmin Handanovič
od partizan 1  » 03.04.2012 ob 19:40
ja pa še za teh 30 min nima lufta razumeš zdaj
partizan 1

Jasmin Handanovič
od grega007 » 03.04.2012 ob 19:57
..je pa še vedno v kopru rešil kar je jasmin......

Da ne govorim o tem, da ma tehniko na takem nivoju kot vsi ostali v ekipi skupaj ne (kako žogo sprejme, odda... ) ampak to je že malo subjektivno, ker je za mene Marcos pač najboljši igralec NK MB tudi ko ni v formi....
grega007

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 2.177
# PL: 71

Jasmin Handanovič
od partizan 1  » 03.04.2012 ob 20:05
jasmin ne daj se to je to konec debate !
partizan 1

To sporočilo je popravil partizan 1 : 03.04.2012 ob 20:06.
To sporočilo je popravil moderator liki: 03.04.2012 ob 20:23.

od stopl » 03.04.2012 ob 20:40
partizan 1 je napisal:štopl

jaz nobenega nisem užalil, če sem te pa se ti opravičujem ampak za mene je to hinavsko da samo po jasminu pljuvate ko je še najmanj kriv da dobi gol, se te ni robot da bo vse branil.. je pa res da že odkar je tu deležen skoz kritik in za mene je to hinavsko, ker tud vaš JEZUS TAVARES ni nič kaj boljši, ampak seveda čez vašega JEZUSA pa ne bo noben nič reko pa je totalno izven forme pa zraka nima za 30 min, kdaj pa bote tukaj prišli še tisti zadnji iz lukne ? handa eni stojimo za tabo, ker te potrebujemo !

preberi moje vpise v temi tavares...
do letošnje pomladi sem ga zagovarjal..., prav je da sedi, ker so trenutno drugi boljši

stopl

od klemen007 » 03.04.2012 ob 20:42
partizan 1 je napisal:štopl

Bravo partizan, vse povedano v par stavkih!! Le malokateri od vseh teh strokovnjakov pa ne upa oz. ni sposoben priznat, da bi en kurac bli v Ligi Europa brez njega, odbranil je več kot odlično, nas popeljal v evropo, pa takrat ni blo niti sluha o kaki pohvali... Pa ne mi zdaj govorit, kak bi naši pubeci enako odbranli, ker so meli priložnosti pred Jasminom ohoho, pa se ve kake gole smo papali včasih.. še dosti bolj ogabne kot je bil ta v nedeljo.. večina nas je na tekmah bogu molila da se naredi menjavo na golu, pa magari pride branit Franca iz Jurovskega Dola.. Med drugim je tudi Palermo napredoval v veliki meri (nebom rekel popolnoma, ker me bodo nekateri hitro pojedli) zaradi, naših pubecov, pa je takrat bla kriva neizkušenost... eh, če pa so naši!!

Vse ostalo pa je povedal oz. napisal ultraprepelica v drugi temi!
klemen007

250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 1.493

To sporočilo je popravil klemen007: 03.04.2012 ob 20:44.

Jasmin Handanovič
od enSLAVEd » 04.04.2012 ob 08:36
Dajte se malo umirit eni, saj vendar gre za naše igralce. Ne rečem - konstruktivne kritike so namestu, debate o tem in onem tudi... Ni pa potrebno biti izrazito žaljiv in pljuvat ob vsaki prvi priliki.
enSLAVEd

250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 497

1.939 sporočil   •   Stran 24 od 65   •  
Nazaj na Igralci, navijači
 Forumi nkmaribor.com > Igralci, navijači