Forumi nkmaribor.com > Igralci, navijači Registracija   Prijava
Iskanje
Jasmin Handanovič
1.936 sporočil   •   Stran 25 od 65   •  
re: Jasmin Handanovič
od MB-M » 04.04.2012 ob 08:49
Fantastic je napisal:Ja to bo ja. Če maš ti tako poškodovan palec, ni šans, da vzdržiš do konca. Če že res je, je s tem bolj škodoval ekipi, ker nihče ne more igrati s takim palcem. Da ne bom izpadel "šimfač", vem iz izkušenj, ker sem imel že dvakrat poškodovan palec in vem kako to boli.

Takšno izjavo lahko zapiše samo nekdo, ki se ni nikoli aktivno ukvarjal z nobnim športom. Sam sem lani na igrah igral finale na košarki in sredi tekme dobil udarec s kolenom v hrbet. Malo me je bolelo, potem sem se parkrat pretegnil in ker sem bil totalno sgret, odigral tekmo do konca brez problema. Nalsednji dan se nisem mogel vstat, tretji dan pa sem pristal na urgenci, ker nisem mogle normalno dihat. 
Dokler so mišice, kite in celotno telo segreti, se poškodba nikoli ne odraža v popolnosti. Enako poškodbo je dobil moj sodelavec (vratar) na tekmi, malo stisnil zobe in celoten drugi polčas odbranil do konca. Naslednji dan je prišel v službo z gipsom, ker je imel izpahnejn palec. Takšnih primerov je na tone. 
Ne govorite nekaj na pamet. Tudi če je odigral, ni tega naredil prvi in edini. To je lahko popolnoma normalna reakcija, kot je tista, ko napadalec zgreši žogo, potem pa gleda travo, pa koleno, ker se je kao nekaj zgodilo.
Glede vratarjev, pa predlagam, da malce bolj detajlno pregledate naše tekme v prvenstvu (sam sem jih) in na veliki večini tekem smo odnesli tri pike, ker je jasmin nesel eno do dve ključni žogi. 16 pik ne moreš imeti kar tako prednosti, če bi ga nekdo tako sral, kot tukaj zapisujete. In tudi s tem se strinjam, da ste (smo) že najmanj 5 let tarnali, po vsaki tekmi, nad našimi vratarji in moledovali, da bi dobili nekoga z izkušnjami. Žal pa se ne moremo vrniti v preteklost in v enake situacije, ob obrambi, ki veliko kiksa, postaviti drugega vratarja, da bi ugotovili, kako pa bi šlo njemu. Ena od največjih vrlin izkušenega vratarja, ki se zelo dobro vidi tudi pri Jaminu, pa je ta, da takšnega vratarja po kiksu ne prime panika in za tem naredi še kakšno bedrijo. Napake se dogajajo in tukaj ni nibeden izključen. Če bi Volaš imel malo več občutka, bi v Kopru zmagali, kljub tej napaki. 
LP Matjaž

MB-M

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 4.682

Jasmin Handanovič
od Fantastic » 04.04.2012 ob 10:56
Si že imel kdaj poškodovan palec? Jaz sem ga imel 2x in to v 1x v času, ko sem aktivno igral košarko! Imel sem že nešteto zvinov gležnjev in nadaljeval igro, imel sem bolečine v hrbtu, panadaljeval igro, stoineno poškodbo,...samo pri palcu pa nič ne  oreš, ker boli kot hudič, sploh če moraš uporabljati roke!

Fantastic

6250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 10.598
# PL: 46

Jasmin Handanovič
od navijam » 04.04.2012 ob 11:18
Adrenalin dela svoje. Verjamem, da ga je po tekmi komaj začelo prav bolet. Kar spomnite se Majdičeve,kaj je zmogla, s hujšo poškodbo.
Verjamem, da to ni bila nobena igra. Drži se Jasmin, pa hitro okrevaj!
navijam

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 595

Jasmin Handanovič
od lassie » 04.04.2012 ob 11:41
Te mu pa naj kupijo rokavice "s kostjo"...tam ti taki kilavi udarec ne more kr tak zvit palca.

lassie

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 5.736

Jasmin Handanovič
od Antrax » 04.04.2012 ob 13:24
Če kdo želi nadaljevati debate o lastnih poškodbah naj odpre novo temo in tam objavlja kartoteko. Tu pa prenehajte smetit. 

Antrax

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 2.418

od duhalen » 04.04.2012 ob 16:54
partizan 1 je napisal:štopl

jaz nobenega nisem užalil, če sem te pa se ti opravičujem ampak za mene je to hinavsko da samo po jasminu pljuvate ko je še najmanj kriv da dobi gol, se te ni robot da bo vse branil.. je pa res da že odkar je tu deležen skoz kritik in za mene je to hinavsko, ker tud vaš JEZUS TAVARES ni nič kaj boljši, ampak seveda čez vašega JEZUSA pa ne bo noben nič reko pa je totalno izven forme pa zraka nima za 30 min, kdaj pa bote tukaj prišli še tisti zadnji iz lukne ? handa eni stojimo za tabo, ker te potrebujemo !

Glej za tebe je znano, da si proti Tavaresu. .ampak vseeno bom repliciral: kak pri pizdi lahko dobi kdo taki drugi gol kot ga je dobo Jasmin? Z vsem spoštovanjem do njega ampak tak strel bi še jaz ubranil.

duhalen

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 2.658
Klub: Maribor

od Fantastic » 04.04.2012 ob 17:06
Antrax je napisal:Če kdo želi nadaljevati debate o lastnih poškodbah naj odpre novo temo in tam objavlja kartoteko. Tu pa prenehajte smetit. 

Oprosti, ampak nek moderator bi pa res moral biti sposoben razbrati kontekst napisanega.

Fantastic

6250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

Jasmin Handanovič
od Antrax » 04.04.2012 ob 17:36
Oprosti ampak neki ded bi tud moral dojet kdaj se mu drugi uporabniki delajo norca kdaj pa resno debatirajo. In v tem primeru je šlo za prvo. Sem pa dva posta že pred tem izbrisal tak da je možno da ju nisi videl. 

Če želiš kaj več pa preko ZS. 

Antrax

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 2.418

Jasmin Handanovič
od MB-M » 05.04.2012 ob 09:10
Pustimo poškodbo, simulacijo ali dejasnko, itn... Včeraj je bilo užitek videti, kako lahko odreagira vrhunski vratar, ki pred tem celotno tekmo ni naredil niti ene same napake. Peter Čeh je samo obstal in nemočno dvignil roke. To bi jih lahko stalo celo izpada iz LP, pa verjamem, da ne bo nobeden delal nobene posebne analize in bentil preko njega. To je pač del športa. Me pa veseli, da je včeraj Marko odlično opravil svoje delo, ker drugače bi se začelo debatiranje o vsem mogočem, tako pa smo samo dobili potrditev, da imamo dobre vratarje, kar pa ekipa, ki želi nekaj narediti tudi v evropi, enostavno mora imeti.

MB-M

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

od b1 » 05.04.2012 ob 09:44
Ihaha je napisal:
stopl je napisal:partizan malo se umiri pa zamisli preden pišeš bedarije
če bi on kiksno samo pri tem drugem golu v kopru, ga verjetno nebi noben šimfal
ampak on kiksa odkar je prišo v mb in niti približno ne brani njegovemu imenu in plači primerno
ja čakam da kdo omeni glasgov, vsaka mu čast za tisto tekmo, ampak s tem mene ni prepričal
pač ima vsak svoje mnenje o njem, nebom se spuščal na tvoj primitiven nivo, ampak z enakimi besedami kot si ti nas označil, bi lahko tudi mi tebe, ker ga zagovarjaš. Enim je všeč, enim pač ni. Zaradi drugačnega mnenja pa nas ni treba žalit.
l.p.

Prvič: "en" Glasgow je prinesel to, da je Handanovičeva plača z vsemi prihodki pokrita za recimo minimalno 10 let. Njegova pogodba je 3-letna. Je torej Maribor z njim naredil biznis ali ni naredil biznisa? Zato je o tem da je Handanovič preplačan itd brezveze debatirat.
Drugič: Izkušnje so žal tiste ki štejejo ogromno na takšni poziciji. Če človek gleda samo to da mu katera žoga kiksne v gol potem sploh nima veze razlagat. Mogoče pa se je ravno zato zgodil Glasgow. Mogoče bi Pridigar ali Radan gori pojedel z predloži 5 komadov. Kot bi mogoče branil mrtvi kot proti Maccabiju. Kot bi mogoče z mlajšima na golu ostali brez jeseni v Evropi. Mogoče bi Maribor z Handanovičem sesul Palermo že v gosteh ker bi tam Jasmin boljše reagiral,ker je izkušenejši. Mogoče mogoče mogoče mogoče.
Tretjič: Maribor je z Handanovičem dobil to kar je iskal - izkušnje tudi tam kjer se je delalo in uvajalo mlade zadnjih 5,6 let. In vraga, takoj prvo poletje je naredil ravno zaradi točke 1 BIZNIS in je uspelo priti v grupni del. Vsa prejšnja leta mu kljub pogojno boljši ekipi (Iličić,Bačo) ni uspelo. Sreča, nesreča, neznanje,neizkušenost?? Vse po malem.
Pa mimgrede, napredki Pridigarja, Rainloviča in Radana so ob 6-letnem forsiranju oz zaupanju vidni (ali pa nevidni oz premalo vidni, s katerim očesom pač gledaš). Za moje pojme iz oka povprečnega gledalca, pa priznam nimam pojma o tehinčnih normativih golmanov, bi glede na priložnosti enostavno ti trije morali bolj napredovati kot so. Pa da ne bo kdo narobe razumel, so dobri vratarji (sploh Pridigar), ampak o napredku sem svoje mnenje povedal. Konec koncev, fantje niso več najmlajši.

Ihaha si pa pravi poznavalec nogometa in vsi ostali, kateri stalno omenjate Rangers, nihče pa ne omenja ostalih tekem. Lahko ti samo povem, če bi proti Maccabiju iz Haife na golu stal upokojeni Herbert Vabič, MB sploh ne bi igral z Rangersi, ampak bi se prebil v LP.

b1

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 624
Klub: se ve!
# PL: 3

Jasmin Handanovič
od Ihaha » 05.04.2012 ob 09:50
Aja? kako pa VEŠ da bi kdorkoli drug tisti strel nesel? Samo to mi povej. Ker če to veš, se ti takoj prislinim za hrbet in začnema igrati stave za miljone evrov. Get the point?

Ihaha

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 1.696

od b1 » 05.04.2012 ob 09:55
Ihaha je napisal:Aja? kako pa VEŠ da bi kdorkoli drug tisti strel nesel? Samo to mi povej. Ker če to veš, se ti takoj prislinim za hrbet in začnema igrati stave za miljone evrov. Get the point?

Veš zakaj vem, zato ker takšnega gola ne more nihče drugi pokasirat, sicer pa zakaj si ti prepričan, da jaz nimam prav?.........in ti že kar o mio. € razmišljaš......zakaj le?
b1

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

To sporočilo je popravil b1: 05.04.2012 ob 09:57.

Jasmin Handanovič
od kopa » 05.04.2012 ob 11:13
b1 zakaj si pa ti prepričan, da bi mi šli mimo Izraelcev? Na podlagi našega strašnega pritiska in norih šans? Še tisti gol, ki smo ga dali je bil bolj zegnarski, kako veš, da oni ne bi zadeli še enkrat, če bi šli odločneje po ta en gol? No to so tudi naredili, potem pa Koperski recept 70 minut

kopa

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 4.196

od partizan 1  » 05.04.2012 ob 12:02
b1 je napisal:
Ihaha je napisal:
stopl je napisal:partizan malo se umiri pa zamisli preden pišeš bedarije
če bi on kiksno samo pri tem drugem golu v kopru, ga verjetno nebi noben šimfal
ampak on kiksa odkar je prišo v mb in niti približno ne brani njegovemu imenu in plači primerno
ja čakam da kdo omeni glasgov, vsaka mu čast za tisto tekmo, ampak s tem mene ni prepričal
pač ima vsak svoje mnenje o njem, nebom se spuščal na tvoj primitiven nivo, ampak z enakimi besedami kot si ti nas označil, bi lahko tudi mi tebe, ker ga zagovarjaš. Enim je všeč, enim pač ni. Zaradi drugačnega mnenja pa nas ni treba žalit.
l.p.

Prvič: "en" Glasgow je prinesel to, da je Handanovičeva plača z vsemi prihodki pokrita za recimo minimalno 10 let. Njegova pogodba je 3-letna. Je torej Maribor z njim naredil biznis ali ni naredil biznisa? Zato je o tem da je Handanovič preplačan itd brezveze debatirat.
Drugič: Izkušnje so žal tiste ki štejejo ogromno na takšni poziciji. Če človek gleda samo to da mu katera žoga kiksne v gol potem sploh nima veze razlagat. Mogoče pa se je ravno zato zgodil Glasgow. Mogoče bi Pridigar ali Radan gori pojedel z predloži 5 komadov. Kot bi mogoče branil mrtvi kot proti Maccabiju. Kot bi mogoče z mlajšima na golu ostali brez jeseni v Evropi. Mogoče bi Maribor z Handanovičem sesul Palermo že v gosteh ker bi tam Jasmin boljše reagiral,ker je izkušenejši. Mogoče mogoče mogoče mogoče.
Tretjič: Maribor je z Handanovičem dobil to kar je iskal - izkušnje tudi tam kjer se je delalo in uvajalo mlade zadnjih 5,6 let. In vraga, takoj prvo poletje je naredil ravno zaradi točke 1 BIZNIS in je uspelo priti v grupni del. Vsa prejšnja leta mu kljub pogojno boljši ekipi (Iličić,Bačo) ni uspelo. Sreča, nesreča, neznanje,neizkušenost?? Vse po malem.
Pa mimgrede, napredki Pridigarja, Rainloviča in Radana so ob 6-letnem forsiranju oz zaupanju vidni (ali pa nevidni oz premalo vidni, s katerim očesom pač gledaš). Za moje pojme iz oka povprečnega gledalca, pa priznam nimam pojma o tehinčnih normativih golmanov, bi glede na priložnosti enostavno ti trije morali bolj napredovati kot so. Pa da ne bo kdo narobe razumel, so dobri vratarji (sploh Pridigar), ampak o napredku sem svoje mnenje povedal. Konec koncev, fantje niso več najmlajši.

Ihaha si pa pravi poznavalec nogometa in vsi ostali, kateri stalno omenjate Rangers, nihče pa ne omenja ostalih tekem. Lahko ti samo povem, če bi proti Maccabiju iz Haife na golu stal upokojeni Herbert Vabič, MB sploh ne bi igral z Rangersi, ampak bi se prebil v LP.

haha kaj ti govoriš o vabiču kateri je sumljivo spustil žogo proti proleteru

partizan 1

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 861

To sporočilo je popravil partizan 1 : 05.04.2012 ob 12:04.

od b1 » 05.04.2012 ob 12:06
kopa je napisal:b1 zakaj si pa ti prepričan, da bi mi šli mimo Izraelcev? Na podlagi našega strašnega pritiska in norih šans? Še tisti gol, ki smo ga dali je bil bolj zegnarski, kako veš, da oni ne bi zadeli še enkrat, če bi šli odločneje po ta en gol? No to so tudi naredili, potem pa Koperski recept 70 minut

Izgleda, da ti sploh te tekme nisi gledal, glede na to, da me sprašuješ o tej tekmi. Tudi Izraelci niso imeli nobenih šans, niti je ni bilo pri tistem golu, ampak takšnega gola pač ne more dobiti vsak. Sicer pa se ne mislim več s tem ubadat, zato sem končal na to temo.
b1

od Ihaha » 05.04.2012 ob 12:08
b1 je napisal:
Ihaha je napisal:Aja? kako pa VEŠ da bi kdorkoli drug tisti strel nesel? Samo to mi povej. Ker če to veš, se ti takoj prislinim za hrbet in začnema igrati stave za miljone evrov. Get the point?

Veš zakaj vem, zato ker takšnega gola ne more nihče drugi pokasirat, sicer pa zakaj si ti prepričan, da jaz nimam prav?.........in ti že kar o mio. € razmišljaš......zakaj le?

Mogoče bi jih Pridigar dobil 5, mogoče pa nobenega. Kot tudi jaz nisem 100% prepričan če bi Handanovič nesel kaj več ali manj kot je ali Pridigar ali obratno. Tako posploševati na tkak način ne moreš,ker ni nihče od nas s tabo vred jasnovidec. In če si jasnovidec pa grema igrat stave za milijone pa delima.
In to ti čem povedati, zadnjič.
Če pa ti to ni jasno pa tak nima smisla debatirati. In preden boš odgovarjal, vdihni pa preberi,pa še enkrat pa še enkrat. 

Ihaha

# sporočil: 1.696

od hsge » 05.04.2012 ob 12:14
b1 je napisal:Izgleda, da ti sploh te tekme nisi gledal, glede na to, da me sprašuješ o tej tekmi. Tudi Izraelci niso imeli nobenih šans, niti je ni bilo pri tistem golu, ampak takšnega gola pač ne more dobiti vsak. Sicer pa se ne mislim več s tem ubadat, zato sem končal na to temo.

haha, nočem se kregat kdo je boljši ampak mi tiste tekme nebi zmagali pa če bi na golu stali vsi trije golmani... 

hsge

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 741

Jasmin Handanovič
od Fantastic » 05.04.2012 ob 12:28
Pa dobro, vsi se strinjamo, da kiksajo VSI naši golmani. Še najhujši je bil Ranilovič, pa je branil! Razlika med Jasminom in ostalimi pa je ta, da ima on izkušnje, ter da je "pogumen" in glasen. Človek usmerja obrambo, motivira igralce, ter gre pogumno na žogo. Tega mladi ne delajo.

Fantastic

To sporočilo je popravil Fantastic: 05.04.2012 ob 12:28.

Jasmin Handanovič
od MB-M » 05.04.2012 ob 12:51
Osebno se mi zdi, da mi delamo največje primerjave med vratarji samo v segmentih priložnosti, ki jih ima nasprotnik. Mogoče bi bilo zanimivo videti, koliko uspešnih akcij so naši izvedli za tem, ko je vratar z roko podal naprej v kontro in ne samo zbil žogo, da bi videli situacije, ko vratar svojega obrambnega porine pri branjenju kota ali prostega strela in ta igralec za tem uspešno izbije žogo, da bi videli, koliko je bil rezultat v trenutku, ko vratar uspešno obrani lepo priložnost nasprotniku in se mogoče tekma lomi in za tem mi dosežemo še dva zadetka in vse skupaj zgleda, kako je bilo preprosto, itn....
Vsak od nas ima svoje mnenje. nekateri tudi osebno poznate igralce in po mojem mnenju je to tudi slabost domačih fantov. Ker dejasnko ni opcije, da bi nekdo nekomu nekaj dokazal, je res bolje, da prekinemo z dokazovanjem, kdo je boljši, kdo si zasluži več denarja, itn. O tem ne odločamo mi, temveč strokovni štab in naše je le to ali sami pri sebi temu štabu zaupamo ali ne. Moja ocena je, da se vsekakor lahko zaupa. 
LP Matjaž
MB-M

od liki » 10.04.2012 ob 22:23
liki je napisal:
Fantastic je napisal:Ja to bo ja. Če maš ti tako poškodovan palec, ni šans, da vzdržiš do konca. Če že res je, je s tem bolj škodoval ekipi, ker nihče ne more igrati s takim palcem. Da ne bom izpadel "šimfač", vem iz izkušenj, ker sem imel že dvakrat poškodovan palec in vem kako to boli.

Dejstvo je, da bo tudi njegova odsotnost dober pokazatelj, ali je res poškodba ali pa še naprej samo igra. Če bo manjkal samo v sredo in recimo že potem čez vikend branil, potem je to definitivno igra. Še boljši pokazatelj pa bo potem naslednjo sredo, ko je na sporedu prva polfinalna pokalna tekma.

Je pa res smešno, da bi z izpahnjenim palcem normalno odbranil še preostalih 30 min tekme v nedeljo.

To sem napisal pred enim tednom in glede na informacijo iz prve strani, da ga tudi jutri ne bo v kadru, bo verjetno kar držalo da je res prišlo do poškodbe. Tako da iz tega vidika moje opravičilo, ker sem dvomil v resničnost poškodbe.

liki

6250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 8.234

Označeno kot neprimerno: 1x Jasmin Handanovič
od izi » 10.04.2012 ob 23:09
so prebrali, zdaj pa ga nočejo dat branit, da ne bi izpadel kalimero.

izi

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 6.158
Klub: zhemchuzhina sochi

od starosta » 10.04.2012 ob 23:09
liki je napisal:
liki je napisal:

Dejstvo je, da bo tudi njegova odsotnost dober pokazatelj, ali je res poškodba ali pa še naprej samo igra. Če bo manjkal samo v sredo in recimo že potem čez vikend branil, potem je to definitivno igra. Še boljši pokazatelj pa bo potem naslednjo sredo, ko je na sporedu prva polfinalna pokalna tekma.

Je pa res smešno, da bi z izpahnjenim palcem normalno odbranil še preostalih 30 min tekme v nedeljo.

To sem napisal pred enim tednom in glede na informacijo iz prve strani, da ga tudi jutri ne bo v kadru, bo verjetno kar držalo da je res prišlo do poškodbe. Tako da iz tega vidika moje opravičilo, ker sem dvomil v resničnost poškodbe.

Nočem ščitit Handanoviča ampak ko si zagret se še da marsikaj naredit! Ko se pa ohladiš pol pa se začne veselica.

starosta

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 1.859

Označeno kot neprimerno: 1x re: Jasmin Handanovič
od bani » 11.04.2012 ob 10:53
izi je napisal:so prebrali, zdaj pa ga nočejo dat branit, da ne bi izpadel kalimero.

Kaj pa če je vse to res

bani

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 5.942
# PL: 2

od Cantona » 11.04.2012 ob 21:38
bani je napisal:
izi je napisal:so prebrali, zdaj pa ga nočejo dat branit, da ne bi izpadel kalimero.

Kaj pa če je vse to res

Ni res 

Cantona

# sporočil: 2.400
Klub: nk maribor

Jasmin Handanovič
od Marx24 » 04.07.2012 ob 22:58
#1.

Marx24

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 2.833
Klub: NK Maribor
# PL: 133

Jasmin Handanovič
od lassie » 05.07.2012 ob 00:28
Srečn?

lassie

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 5.736

od morpheus » 05.07.2012 ob 07:18
marx24 moram priznat, da je včeraj handa branil tak dobro kot naš najboljši golman!!! vse čestitke.

morpheus

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 5.102

od kopa » 05.07.2012 ob 09:12
Ni res. Pri tistih serijskih obrambah bi Pridigar primo že prvo žogo, se spusto z njo v kontro in podal za gol. 

kopa

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 4.196

Jasmin Handanovič
od morpheus » 05.07.2012 ob 09:51
LOL Kopa...

morpheus

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 5.102

Jasmin Handanovič
od benko » 05.07.2012 ob 13:44
Včeraj je res odlično branil. Nevem pa, koliko je sedaj resnice na tem, da bi naj odšel? 
Sam sicer stiskam pesti, da bi bil Pridigar 1. golman.
benko

# sporočil: 12

1.936 sporočil   •   Stran 25 od 65   •  
Nazaj na Igralci, navijači
 Forumi nkmaribor.com > Igralci, navijači