Novice Tekmovanja Člansko moštvo Nogometna šola Klub Zgodovina Navijači Vijolčna banka

Forumi nkmaribor.com > Vprašanja, pohvale, graje.... Registracija   Prijava
Iskanje
Moderiranje foruma
155 sporočil   •   Stran 1 od 6   •  
 Anketa: Forum se moderiera...:

dobro
13%
zadovoljivo
12%
premalo selektivno
17%
še sprejemljivo
6%
slabo
52%
100 glasov

Moderiranje foruma
od štajerc65 » 29.08.2011 ob 22:21
Ne vem, če sem že kdaj odprl temo, a se mi zdi, da bi bilo prav kako napisat tudi na temo moderiranja oz., vzdrževanja nekega nivoja debate na našem forumu. zadnje čase se pojavljajo na forumu razni provokatorji, ki blatijo klub, igralce, navijače ...prej smo imeli moderatorje, ki so te svari hitro in trajno uredili, ćeprav jim ni bilo vedno lahko. zdaj resda ne vemo kdo so, kar je prav(to je bil moj predlog že pred časom) a se mi zdi, da so preveč demokratični do izpadov, groženj, žalitev...s čimer forum izgublja na kvaliteti. Mnenja prosim..pa brez žalitev, če se da. Moj namen je le ugotoviti mnenje uporabnikov, kar naj moderatorji ne vzamejo kot kritiko, ampak kot neke vrste smernice za nadaljnje delo, ki zagotovo ni lahko in zahteva veliko časa. Lp!

štajerc65

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 3.361

Moderiranje foruma
od jewjitsu » 29.08.2011 ob 22:28
Katastrofalno oz. moderiranja sploh ni, konstantne groznje, zaljivke, provociranja itd... kdo sploh so moderatorji, ce jih imamo oz. naj se pove in naj se ve kdo so in kako sankcionirajo. Zdi se mi, da je to edini forum, ki dopusca tak nivo komuniciranja oz. je vse dovoljeno.

jewjitsu

50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 165
Klub: NK Maribor

Moderiranje foruma
od klemen007 » 29.08.2011 ob 22:48
štajerc65 je napisal:Ne vem, če sem že kdaj odprl temo, a se mi zdi, da bi bilo prav kako napisat tudi na temo moderiranja oz., vzdrževanja nekega nivoja debate na našem forumu. zadnje čase se pojavljajo na forumu razni provokatorji, ki blatijo klub, igralce, navijače ...prej smo imeli moderatorje, ki so te svari hitro in trajno uredili, ćeprav jim ni bilo vedno lahko. zdaj resda ne vemo kdo so, kar je prav(to je bil moj predlog že pred časom) a se mi zdi, da so preveč demokratični do izpadov, groženj, žalitev...s čimer forum izgublja na kvaliteti. Mnenja prosim..pa brez žalitev, če se da. Moj namen je le ugotoviti mnenje uporabnikov, kar naj moderatorji ne vzamejo kot kritiko, ampak kot neke vrste smernice za nadaljnje delo, ki zagotovo ni lahko in zahteva veliko časa. Lp!

No včeraj, ko sem kar nekajkrat apeliral na moderatorje, da naj odstranijo nesnago iz foruma se je le našel nekdo in iz foruma odstranil ljubljanskega provokatorja zizuja, ampak kljub temu je vse skupaj zelo slabo... Naj se začne nekaj delat na tem, ali pa naj to delo prevzamejo tisti, ki bo to počel tako kot treba! 
klemen007

250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 1.493

Moderiranje foruma
od toblito » 29.08.2011 ob 23:08
štajerc65 je napisal:Ne vem, če sem že kdaj odprl temo, a se mi zdi, da bi bilo prav kako napisat tudi na temo moderiranja oz., vzdrževanja nekega nivoja debate na našem forumu. zadnje čase se pojavljajo na forumu razni provokatorji, ki blatijo klub, igralce, navijače ...prej smo imeli moderatorje, ki so te svari hitro in trajno uredili, ćeprav jim ni bilo vedno lahko. zdaj resda ne vemo kdo so, kar je prav(to je bil moj predlog že pred časom) a se mi zdi, da so preveč demokratični do izpadov, groženj, žalitev...s čimer forum izgublja na kvaliteti. Mnenja prosim..pa brez žalitev, če se da. Moj namen je le ugotoviti mnenje uporabnikov, kar naj moderatorji ne vzamejo kot kritiko, ampak kot neke vrste smernice za nadaljnje delo, ki zagotovo ni lahko in zahteva veliko časa. Lp!

Pod zadnje čase misliš verjetno "zadnja leta".....  
toblito

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil

# sporočil: 1.783

Moderiranje foruma
od Fantastic » 29.08.2011 ob 23:11
V mojih cajtih tega ni bilo...

Fantastic

6250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil

# sporočil: 10.539
# PL: 46

Moderiranje foruma
od RoSeR » 29.08.2011 ob 23:19
Fantastic je napisal:V mojih cajtih tega ni bilo...

Če bi to bili še tvoji časi, bi ti verjetno naredil dezinfekcijo po celem Mariboru ter pobil vse, ki so proti tebi. 

RoSeR

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 2.885

Moderiranje foruma
od jasa » 30.08.2011 ob 08:51
Pred časom sem že v posebnem forumu pozival moderatorje, da se mi javijo, Ker ni bilo uspeha, jih bom sedaj še tukaj. Lahko se mi javite tudi na PM. Se strinjam, da je potrebno nekaj narediti, samo kaj ko nevem, kdo je sploh zadolžen. Če se ne bo nihče javil, pa bomo morali določiti nove...

jasa

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 851

Moderiranje foruma
od RoSeR » 30.08.2011 ob 09:08
jasa je napisal:Pred časom sem že v posebnem forumu pozival moderatorje, da se mi javijo, Ker ni bilo uspeha, jih bom sedaj še tukaj. Lahko se mi javite tudi na PM. Se strinjam, da je potrebno nekaj narediti, samo kaj ko nevem, kdo je sploh zadolžen. Če se ne bo nihče javil, pa bomo morali določiti nove...

Moderatorji, ki bodo, se morajo striktno držat pravila, da je prepovedano uporabljat kletvice ter druge žaljivke. Bodo pač ti otroci tukaj potrebovali nekaj časa, da se bodo privadili, na koncu pa se le bodo.

RoSeR

Moderiranje foruma
od MB-M » 30.08.2011 ob 09:10
Se bom tokrat vključil in poskušal razložiti nekatere zadeve, ki se dotikajo moderatorstva. Že pred leti smo se dogovorili, da bomo poskušali organizirati skupino 5-6 moderatorjev, ki bi skušali skrbeti za to, da nivo foruma preide na višjo raven. Ideja ni bila slaba in je delno zaživela, vendar so bili prisotni problemi, ki so še danes.
1. Nobeden od moderatorjev ni zaposlen na klubu in posledično je njegov čas, ki ga namenja prečiščevanju foruma, njegov prosti čas. Vsekakor je normalno, da takšni prostovoljci ne morejo preživeti na forumu 24 ur, prav tako imajo svoje obveznosti, službo, šolo, itn...
2. Ni nam uspelo zagotoviti enotnega kriterija moderiranja in predvsem razmejitve med tako imenovanim "profesionalnim pristopom k moderiranju" in prijateljskimi vezami, ki so normalne med moderatorji in določenimi udeleženci foruma, saj gre pri vseh moderatorjih za navijače našega kluba. Zaradi tega je prihajalo in še prihaja, do neenotnih posredovanj, kjer so določeni uporabniki bolj pod drobnogledom, kot nekateri drugi. Ker enotnega kriterija ni, je še toliko težje zagotoviti enotnost ali se temu vsaj približati. Tako je odločitev o posegu izkljuično v domeni samega posameznega moderatorja, ki se odloča na podlagi svojega osebnega mnenja in pogleda do določenega vpisa.
3. Samokritika je naslednji segment, ki je tukaj nepoznan pri večini uporabnikov. V večini primerov vsak vidi samo slabo drugih, nikakor pa sebe, oziroma svojega komentarja. Sledijo replikacije, ki niso zaželjene in še posebej določena osebna obračunavanja, ki pa to v bistvu sploh niso, saj so ljudje za tipkovnicami in si takrat privoščijo veliko preveč, kot bi si sicer.
4. Nikakor se ne da zagotoviti, da bi se nivo pisanja dvignil, saj bodo vedno prisotni določeni osebki, ki bodo izkoristili priložnost pisanja, blatenja, žaljenja in vsega ostalega, kar ne sodi na ta forum in velikokrat se zgodi, da preteče določen čas, da se takšen vpis odkrije, poleg tega pa takšnemu vpisu sledi še kopica ostalih odgovorov, ki so še na nižjem nivoju, kot sam vpis, na katerega se sklicujejo.
Skratka. Določiti mejo, ki bi točno pokazala, kaj je dovoljeno in kaj ne, je skoraj nemogoče in to se vidi tudi v praksi. Velikokrat smo že nekateri poudarjali, da je najbolj učinkovit odziv na neprimerne vpise popolna ignoranca, vendar velika večina tega ne upošteva. Tudi izjave v smislu, če imaš kaj proti, potem pa zaključi debato, so smešne in popolnoma nezrele, kot je tudi nezrelo razmišljanje, da se ne sme nikoli in nikdar podati kvalitetno in korektno kritiko do naše ekipe, dela v klubu, itn...
Za konec samo tole. Ljudje smo si zelo različni. Tako kot se dogaja to doma, v službi, v šolah, se dogaja tudi na našem forumu in dejstvo je, da nikoli ne bomo vsi enako razmišljali. Bomo pa vsekakor naredili ogromen korak naprej in proti višji kvaliteti foruma, če bomo znali sprejeti tudi drugačno mnenje. Ne pravim, da moramo misliti enako, gre le za to, da se sogovorinka, ki ni žaljiv in ki korektno zapiše svoje misli, spoštuje in sprejme, kljub temu, da je naše mnenje popolnoma različno. Vem, da so to le pobožne sanje, kljub temu pa imamo vsi mi možnost, da prispevamo k temu, da bo čim manj neželenih vpisov in predvsem, da se vsi skupaj zavedamo, da nam je naš klub v krvi, da mu želimo čim več uspehov in da srčno navijamo za njega, kljub temu, če smo kdaj kritični do določenih stvari in predvsem, če nam je v veselje, da se večkrat postavljamo v vloge trenerja in potem pametujemo, kako bi mi znali narediti vse drugače, predvsem pa boljše. V tem ni nič slabega, če vse skupaj ostaja na takšnem nivoju, da ne prihaja do žalitev in pisnih prepirov.
LP Matjaž
MB-M

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 4.682

Moderiranje foruma
od skullko » 30.08.2011 ob 10:29
Težava je, da so moderatorji subjektivne osebe - in včasih je težko določiti mejo med žaljenjem in kritiko nečesa, kaj ima nekdo rad ali pa v nasprotnem primeru, nečesa kar nekdo ne mara preveč.

Kot je MB-M že povedal, velika težava so tudi prijateljske vezi, tudi če moderator želi najboljše, vpliv prijateljstva lahko zameglji objektivnost neke zadeve,...

Največja težava (po mojem mnenju-tukaj sem pri številki morda celo skromen) pa je, da je 50% uporabnikov tega foruma izjemno netolerantnega, nespoštiljivega in na ravni 12 letnega mladostnika, ki ravno prihaja v puberteto.
To se kaže pri medsebojnih pričkanjih, obnašanju "jaz vem vse, vi pa nič", konstantem pljuvanju določenega posameznika, ki ga nekdo ne mara (npr. trener, vidovič, volaš, itd...) ter seveda klasičnemu; zmaga (naši so najboljši, noben nas ne ustavi) - poraz (nimamo igre, zamenjajmo celo ekipo, prerezal si bom žile) , ipd

V bistvu se pa v veliki večini strinjam z MB-Mjevim postom..ne vidim kako bi se zadeve praktično veliko izboljšale.

skullko

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 574
# PL: 74

Moderiranje foruma
od Fantastic » 30.08.2011 ob 10:46
Kolikor se sam spomnim, je bil naš največji problem, da nekateri moderatorji niso znali ločiti vsebine postov on njegove forme oz. načina pisanja. Hkrati pa niso bili dosledni, zaradi osebnih prijateljstev. Slednje je bil še največji problem, glede na to, da so nas vsi poznali in potem smo jih skozi poslušali "kaj si mi zbrisal to, kaj ono, zakaj nisi njemu tudi zbrisal, baniraj onegaga,....".

Moderatorji naj bodo neznani širši javnosti, morajo pa biti verodostojni svojega dela in pa predvsem dosledni! Če se po njihovem imenovanju stvar ne bo izboljšala, pač se jim odzvame funkcija in se določi nove ljudi. Se pa ne strinjam, zakaj ne bi smeli biti moderatorji ljudje, ki so zaposleni ali kakorkoli blizu klubu. Nenazadnje gre za strani in forum kluba in tako je primaren interes, da se na forumu pišejo stvari, ki se ne izključujejo z interesi kluba! Če komu kaj ni prav, lahko gre na drug forum. Internet je gromozanski prostor in forumuv je na trilijone....  Kritika mora biti in ne govorim o neki scenzuri, samo kar se pa že tu dogaja, pa presega vse meje dobrega okusa!

Fantastic

6250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil

Moderiranje foruma
od RoSeR » 30.08.2011 ob 11:02
Fantastic je napisal: Se pa ne strinjam, zakaj ne bi smeli biti moderatorji ljudje, ki so zaposleni ali kakorkoli blizu klubu.

Kje pa je v tej temi to napisano?

RoSeR

Moderiranje foruma
od Zavo » 30.08.2011 ob 11:04
Enostavno!

Moderator nikakor ne more biti istočasno uporabnik foruma in konec. Saj se spomnimo kaj se je dogajalo z prejšnjimi moderatorji. Vsi smo se pač morali strinjati z njihovim mnenjem ali pa so ti brisali vpis.

Je zdaj precej boljše vse skupaj, ko ni moderatorjev. Da bi pa forum bil totalno v podnu pa ni res. Tistih 5 vpisov na mesec, ki pa pozivajo k linčanju in rezanju žil, pa lahko nekdo, ki ima 5 minut časa zbriše.
Lahko pa se doda opcija, da lahko uporabniki sami javijo žaljivo vsebino in to potem jasa zbriše.

Ne vem, vsaj jaz sem proti komunistični cenzuri kakršno so izvajali Fantastic, Gorazd & friends....

Zavo

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil

# sporočil: 2.520

Moderiranje foruma
od Fantastic » 30.08.2011 ob 11:06
@Roser
Je že bila tudi ta tema in se je marsikomu očitalo, da je pristanski, ker je blizu klubu in klubskemu vodstvu... Meni, pa se je že sama misel, da se nekomu na klubskem forumu očita, da je pristranski ker je blizu klubu, zdela zgrešena z vsako logiko.

@Zavo
Evo, tipični primer, zavajanja in pristika na moderatorje. Čeprav NE VEŠ, kdo je brisal in kakšni so bili razgovori med nami, me obtožiš. Jaz sem bil eden redkih, ki je zagovarjal svobodo govora in sem bil ostro proti cenzuri. Nenazadnje so takrat hoteli banirat marsikoga, tudi Guanota, pa sem se sam uprl temu, saj posti niso bili žaljivi, temveč zgolj vsebinsko nasprotnega mnenja kot je bilo naše oz. od menja vladajoče večine. Za nagrado, sem pa bil obtožen brisanja, hkrati pa še bil izobčen iz strani moderatorjev, nenazadnje pa še potem dobil bumerang od Guanota, Roserja in podbnih, katerih pisanje sem zagovarjal...

Fantastic

Moderiranje foruma
od grega72 » 30.08.2011 ob 11:10
vsak respektabilen forum se moderira 24h na dan,sploh pa bi se moral ta,ki je med drugim tudi uradna spletna stran NK Maribor,nivo kumunikacije je nizek,za kar smo krivi vsi,vsak si naj najprej na glas prebere svoj vpis preden stisne tipko pošlji 
grega72

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 2.070

Moderiranje foruma
od salki » 30.08.2011 ob 11:11
MB-M je napisal:Se bom tokrat vključil in poskušal razložiti nekatere zadeve, ki se dotikajo moderatorstva. Že pred leti smo se dogovorili, da bomo poskušali organizirati skupino 5-6 moderatorjev, ki bi skušali skrbeti za to, da nivo foruma preide na višjo raven. Ideja ni bila slaba in je delno zaživela, vendar so bili prisotni problemi, ki so še danes.
1. Nobeden od moderatorjev ni zaposlen na klubu in posledično je njegov čas, ki ga namenja prečiščevanju foruma, njegov prosti čas. Vsekakor je normalno, da takšni prostovoljci ne morejo preživeti na forumu 24 ur, prav tako imajo svoje obveznosti, službo, šolo, itn...
2. Ni nam uspelo zagotoviti enotnega kriterija moderiranja in predvsem razmejitve med tako imenovanim "profesionalnim pristopom k moderiranju" in prijateljskimi vezami, ki so normalne med moderatorji in določenimi udeleženci foruma, saj gre pri vseh moderatorjih za navijače našega kluba. Zaradi tega je prihajalo in še prihaja, do neenotnih posredovanj, kjer so določeni uporabniki bolj pod drobnogledom, kot nekateri drugi. Ker enotnega kriterija ni, je še toliko težje zagotoviti enotnost ali se temu vsaj približati. Tako je odločitev o posegu izkljuično v domeni samega posameznega moderatorja, ki se odloča na podlagi svojega osebnega mnenja in pogleda do določenega vpisa.
3. Samokritika je naslednji segment, ki je tukaj nepoznan pri večini uporabnikov. V večini primerov vsak vidi samo slabo drugih, nikakor pa sebe, oziroma svojega komentarja. Sledijo replikacije, ki niso zaželjene in še posebej določena osebna obračunavanja, ki pa to v bistvu sploh niso, saj so ljudje za tipkovnicami in si takrat privoščijo veliko preveč, kot bi si sicer.
4. Nikakor se ne da zagotoviti, da bi se nivo pisanja dvignil, saj bodo vedno prisotni določeni osebki, ki bodo izkoristili priložnost pisanja, blatenja, žaljenja in vsega ostalega, kar ne sodi na ta forum in velikokrat se zgodi, da preteče določen čas, da se takšen vpis odkrije, poleg tega pa takšnemu vpisu sledi še kopica ostalih odgovorov, ki so še na nižjem nivoju, kot sam vpis, na katerega se sklicujejo.
Skratka. Določiti mejo, ki bi točno pokazala, kaj je dovoljeno in kaj ne, je skoraj nemogoče in to se vidi tudi v praksi. Velikokrat smo že nekateri poudarjali, da je najbolj učinkovit odziv na neprimerne vpise popolna ignoranca, vendar velika večina tega ne upošteva. Tudi izjave v smislu, če imaš kaj proti, potem pa zaključi debato, so smešne in popolnoma nezrele, kot je tudi nezrelo razmišljanje, da se ne sme nikoli in nikdar podati kvalitetno in korektno kritiko do naše ekipe, dela v klubu, itn...
Za konec samo tole. Ljudje smo si zelo različni. Tako kot se dogaja to doma, v službi, v šolah, se dogaja tudi na našem forumu in dejstvo je, da nikoli ne bomo vsi enako razmišljali. Bomo pa vsekakor naredili ogromen korak naprej in proti višji kvaliteti foruma, če bomo znali sprejeti tudi drugačno mnenje. Ne pravim, da moramo misliti enako, gre le za to, da se sogovorinka, ki ni žaljiv in ki korektno zapiše svoje misli, spoštuje in sprejme, kljub temu, da je naše mnenje popolnoma različno. Vem, da so to le pobožne sanje, kljub temu pa imamo vsi mi možnost, da prispevamo k temu, da bo čim manj neželenih vpisov in predvsem, da se vsi skupaj zavedamo, da nam je naš klub v krvi, da mu želimo čim več uspehov in da srčno navijamo za njega, kljub temu, če smo kdaj kritični do določenih stvari in predvsem, če nam je v veselje, da se večkrat postavljamo v vloge trenerja in potem pametujemo, kako bi mi znali narediti vse drugače, predvsem pa boljše. V tem ni nič slabega, če vse skupaj ostaja na takšnem nivoju, da ne prihaja do žalitev in pisnih prepirov.
LP Matjaž

se popolnoma strinjam.
Škoda, da forum ni na nivoju oz da administratorji niso bolj aktivni, ker zaradi nekaterih oseb, ki ne znajo druga, kot žalit druge, nekateri raje prenehajo pisat poste. Posledično pol ne moreš več prečitat dobrega posta, ker je še samo debata na nizkem nivoju. 

salki

# sporočil:

Moderiranje foruma
od jewjitsu » 30.08.2011 ob 11:23
Zakaj bi bili po vasem moderatorji skriti? Moderatorji morajo biti javni in aktivni uporabniki foruma! Nekatere skrbi, da se bodo sporocila brisala selektivno. Za vsako zbrisano sporocilo naj dobi uporabnik opozorilo oz. ''warn'' od tistega moderatorja, ki mu ga je zbrisal, ko dobi uporabnik 5 opozoril oz. ''warn'' sledi ''ban'' za dolocen cas, ce se uporabnik ''ne umiri'' izbris racuna. Tako je na cisto useh forumih in vsi forumi fonkcionirajo vredu. Ce pa bo kaksen moderator ''izrabljal'' svoja pooblastila pa se mu moderatorstvo odvzame... Aja pa se to, seveda se prej napisejo pravila oz. se obrazlozi kaksna sprocila se bodo brisala in sankcionirala, primer: ne bo se dopuscalo zaljenje, nek pretiran sarkazem/cinizem oz. troll(primer vsake tekme ko je igral Dodlek), itd...

jewjitsu

50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 165

Moderiranje foruma
od Antrax » 30.08.2011 ob 11:53
Nima smisla komplicirat, pri vsakem postu se doda možnost + oz. - pa je to to, če ma več kot 15 minusov se post skrije, če uporabnik v nekem določenem času nabere XY minusov se mu omeji čas med vsakim postom. S tem uporabniki delajo sami red in ni potrebe po moderatorjih.  

Antrax

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 2.413

Moderiranje foruma
od tomekk » 30.08.2011 ob 12:01
opcij je miljon, nardi se pa nič.nevem čemu koristijo zvezdice...

tomekk

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 1.820

Moderiranje foruma
od Antrax » 30.08.2011 ob 12:24
Celotni portal ureja ena sama oseba, zato gre vse bolj počasi... ampak glavno da se nekaj miga. Sedaj smo dočakali podporo za ios in android kar je dobra poteza. 

Antrax

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 2.413

Moderiranje foruma
od jasa » 31.08.2011 ob 23:36
Nič bat. Stran ureja cel kup ljudi. Jaz še najmanj. Je pa res, da programiram sam ko pač imam čas in navdih .

Par vprašanj sem odprl in vsi vaši predlogi bodo upoštevani, ko se lotim tega starčka od foruma. Zato sem tudi klical moderatorje, ki so se mi v večini na en ali drugi način tudi javili, da bomo v nekem doglednem času uredili zadevo.

Vsekakor bodo pri ocenjevanju smiljani zamenjani z plusi in minusi oz. thumb up/down. In seveda potem avtomatsko skrivanje in še kakšne druge nagrade. V tej točki se 100% strinjam.

Sicer pa me določeni "nadležni" osebki in njihovi vpisi mnogokrat kar krepko nasmejijo... In tudi to je nekaj vredno, ne?

Lp

Sent using Tapatalk

jasa

# sporočil: 851

Moderiranje foruma
od Ma » 03.09.2011 ob 21:34
za hujše primerke, se lahko recimo naredi podforum SPAM KOTIČEK, pa lahko tam svoje fantazije nabijajo kako so jardela videli v qlandiji.

Ma

250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 1.347

Moderiranje foruma
od Zavo » 03.09.2011 ob 23:02
Ma je napisal:za hujše primerke, se lahko recimo naredi podforum SPAM KOTIČEK, pa lahko tam svoje fantazije nabijajo kako so jardela videli v qlandiji.

Te boš ti tam aboniran!

Zavo

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil

# sporočil: 2.520

Moderiranje foruma
od Ma » 23.09.2011 ob 22:24
So kakšne novosti glede moderiranja foruma, ker je žalostno kaj prebereš vse tukaj gori!
  Pa vedno isti pišejo bedarije o klubu gor!  10 ljudi banirat, pa bo že veliko boljše!

Ma

250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 1.347

Moderiranje foruma
od izi » 24.09.2011 ob 00:40
kdo je prvi vrgel kamen?

izi

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 6.158
Klub: zhemchuzhina sochi

Moderiranje foruma
od Fantastic » 27.11.2011 ob 14:27
Glede na to, da se mi redno brišejo vpisi med privatnimi sporočili, sedaj pa mi je tema (naslovljena na določeno osebo)v celoti izginila bom prišel zadevi do dna. To je forum NK Maribor, kar pomeni, da gre za uradno stvar. Edini, ki bi lahko to počel je admin, zato prosim za pojasnila.

V kolikor ne bo odgovora, bom pa povprašal na klubu, kaj vejo o temu!

Fantastic

Moderiranje foruma
od liki » 27.11.2011 ob 14:56
Fantastic je napisal:Glede na to, da se mi redno brišejo vpisi med privatnimi sporočili, sedaj pa mi je tema (naslovljena na določeno osebo)v celoti izginila bom prišel zadevi do dna. To je forum NK Maribor, kar pomeni, da gre za uradno stvar. Edini, ki bi lahko to počel je admin, zato prosim za pojasnila.

Pri privatnih sporočiih ti jih lahko briše kdorkoli, ki je vključen v to privatno dopisovanje. Torej tudi tisti, s katerim si privat dopisuješ. In ta lahko tudi celo temo zbriše... Če jih je več vključenih, lahko vsak od njih izbriše vsak vpis (tudi tvoj) in celo temo...

liki

6250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 8.234

Moderiranje foruma
od izi » 27.11.2011 ob 15:19
fantastični, bolje da pišeš javno, ker očitno te na privat ne marajo.

izi

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 6.158
Klub: zhemchuzhina sochi

Moderiranje foruma
od bani » 27.11.2011 ob 16:31
liki je napisal:
Fantastic je napisal:Glede na to, da se mi redno brišejo vpisi med privatnimi sporočili, sedaj pa mi je tema (naslovljena na določeno osebo)v celoti izginila bom prišel zadevi do dna. To je forum NK Maribor, kar pomeni, da gre za uradno stvar. Edini, ki bi lahko to počel je admin, zato prosim za pojasnila.

Pri privatnih sporočiih ti jih lahko briše kdorkoli, ki je vključen v to privatno dopisovanje. Torej tudi tisti, s katerim si privat dopisuješ. In ta lahko tudi celo temo zbriše... Če jih je več vključenih, lahko vsak od njih izbriše vsak vpis (tudi tvoj) in celo temo...

Ne morem verjamit, da tega forumaš z 8000 vpisi ne ve
Vidiš kaj pomeni mladostna nepremišljenost in zagnanost. Pa celo nisi več tako rosno mlad Ti bi še po nepotrebnem povzročil celo frko

bani

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 5.940
# PL: 2

Moderiranje foruma
od morpheus » 27.11.2011 ob 17:31
fantastik baje da je CIA. ne drezaj preveč ker te lahko skenslajo. saj veš kak so američani. vse bodo naredili da te utišajo. tak da boljše da ne raziskuješ ker še vsakega so odstranili,če jim je prišel na sled
je pa zanimivo to ,da ti berejo in brišejo privatna sporočila. komaj čakam da bo objavljeno na wikileaksu

morpheus

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 5.102
Klub: nk maribor

155 sporočil   •   Stran 1 od 6   •  
Nazaj na Vprašanja, pohvale, graje....
 Forumi nkmaribor.com > Vprašanja, pohvale, graje....