Forumi nkmaribor.com > Tekme NK Maribora Registracija   Prijava
Iskanje
NK Maribor: NK Olimpija 30.10.2011 ob 18.00
441 sporočil   •   Stran 13 od 15   •  
od mako » 01.11.2011 ob 23:06

klemen007 je napisal:
tajda111 je napisal:
mismoprvaki je napisal:
guano ape je napisal:

in da ne bo izpadlo vse skupaj ko neko flancanje, bi vas prosil, da javno pojasnite to fotografijo ??? kaj počne roka igralca Finka na glavi ležečega igralca NK Maribora Dejana Mezge.....zakaj ni bil omenjeni igralec Fink sankcioniran, zaradi tega in še zaradi očitnega provociranja in simuliranja v še najmanj treh podobnih situacijah.....in ravno ta igralec je v sodelovanju z vami odločil derbi....medtem ko vam želim le sankcije na najvišjem nivoju in doživljensko prepoved sojenja v Ljudkem vrtu, pa želim omenjenemu igralcu, zaradi nevidenih provokacij, da se ga nekdo loti na njemu podoben način...in da sam okusi plodove tega, kar je danes sejal....osebno ne dvomim, da bo to kar hitro dočakal...ker "božja" roka je dolga in hitra....

seveda ne dvomim, da nikdar ne bomo deležni takšnih pojasnil v tej naši deželici, kjer je skorumpiranost in goljufanje nagrajeno.....in z današnjim "sojenjem" ste pred dvanajsttisoč glavo množico in z nekaj krat večjim številom pred malimi zasloni tudi sami vstopili v svet pokvarjenosti in podklupljivosti......gospod Čeferin.

Čeferin je že dolgo v svetu pokvarjenosti. Ni mi pa nekaj jasno. Če bi mednarodna sodniška organizacija resnično skrbela za svoj ugled, bi spremljala in sankcionirala mednarodne sodnike tudi za napake v nacionalnih prvenstvih. Nek mednarodni sodnik si takšnih (namernh) napak ne bi smel privoščit. S tem meče slabo luč na celotno mednarodno sodniško organzacijo.

...ali le namerno nabijate, ali ste v resnici tako neobjektivni...
...torej kje je krivda tega falota Finka, počohal je Mezgo čes vstani in ne glumi, njegova reakcija pa je taka kot je premnogokrat reakcija takih, ki jim je dan le nek talent, pri tistem zgoraj pa je nekdo šparal...
...kaj pa tisti prekršek Rajčeviča ob napadu Olimpije, nakar je prišlo iz protinapada do izenačenja (Rajčevič bi bil izključen)...
...kdo verjame da je bilo tisto od Volaša popolnoma nenamerno !?...
...se strinjam, da bi lahko že zaradi samega poteka tekme tudi izključil golmana pri tistem porivanju iz jeze...
...in kje so še tiste velike napake vašega kolega Ćeferina ?, objektivnim oz. nevtralnim niso preveč jasni vaši izbruhi glede sojenja !...lp

Meni niso jasni tvoji neumni vpisi, ampak ker sklepam da si ženska ti je pol oproščeno, drži se raje kuhalnice in štedilnika, tam ti je mesto, nogomet, prekrške in pa opomine pa prepusti komentirat raje komu drugemu!

Zdej a veš, pa mi že greš mal na žiuce, in se zato spakiri od tuki, a štekaš baba tupa??

Mogoče se pa pod nickom tajda skriva sam g.Čeferin oz. Čefurin!

mako

250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 342

od Gogi » 02.11.2011 ob 08:26
KRISS je napisal:

Forum / Tekme NK Maribora / NK Olimpija - NK MARIBOR; 12.3.2011; 20:30

KRISS

1250 poslanih sporočil1250 poslanih sporočil250 poslanih sporočil250 poslanih sporočil250 poslanih sporočil50 poslanih sporočil50 poslanih sporočil50 poslanih sporočil

Prva prijava: 20.12.2005
Zadnja prijava: 01.11.2011
Sporočil: 3.405

poslano: 12.03.2011   22:46
$ad€k je napisal:Glede komentiranja gospoda Stareta pa nebi izgubljal besed, toliko kot on vidi in ve o nogometu.. škoda izgubljati besed. Naj se jebe!

Berič je krenil v zelo obetaven protinapad, KRETEN čeferin dosodi roko Beriča,ovi kreten z novimi očalami pa reče ob ponovnem posnetku,da je bila rama...malo zadiha..pa reče,ja saj je tudi rama sestavni del roke...

Nevem,zakaj je ta derbi sodil čeferin(očitno mrzi maribor,ker vedno sodi proti nam),če imamo Skomino,ki je trenutno MAJSTER za njega...

a ni taisti skomina na prejšnjem derbiju v MB "spregledal" čiste roke žabarjev v kazenskem?

Gogi

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 2.479

od bani » 02.11.2011 ob 08:44
Derby in vzdušje za najvišjo oceno, o, Zokiju, sodniku in krivicah ter svinjarijah smo že vse zapisali, bi pa

še 1 x bi opozoril na zadevo, ki je moteča za veliko število obiskovalcev
. Ajde, če je že uvedena personalizacija, štekam. Vedelo se je da nas bo na stadionu 12k duš, a način in režim vstopa na stadion SE MORA naslednjič uredit bolj človeško. Sam nisem imel težav, bil sem pravočasno na stadionu, po cca 10 min. tretmaju ovčjega gužvanja na vhodu.
Folk in organizator bo moral storiti nekaj več za take priložnosti. Gledalci bi morali malo prej doma, malo prej od zadnjega pira, pa imeti napisane svoje podatke nalistkih ali vstopnicah, ko se odpravijo v vrsto, organizator pa mora urediti bolj človeški način vstopa, več vhodov, več varnostnikov,. Tako pa prihaja do nevolje, nervoze, stresanja gneva nad ničkrivimi varnostniki, posledično se marsikdo več ne bo prikazal na take ali sploh še kake tekme. Dajte malo razmislite o navijačih, tistih , ki plačamo karto, ki nimamo ViP vstopnice. Če nas že v garažah pod Stožicami zaje....., nam vsaj v LV omogočite človeški tretma in človeku primeren vstop na tekmo.
Vedno

bani

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 5.943
# PL: 2

od mike24 » 02.11.2011 ob 09:17

bani je napisal:Derby in vzdušje za najvišjo oceno, o, Zokiju, sodniku in krivicah ter svinjarijah smo že vse zapisali, bi pa

. Ajde, če je že uvedena personalizacija, štekam. Vedelo se je da nas bo na stadionu 12k duš, a način in režim vstopa na stadion SE MORA naslednjič uredit bolj človeško. Sam nisem imel težav, bil sem pravočasno na stadionu, po cca 10 min. tretmaju ovčjega gužvanja na vhodu.
Folk in organizator bo moral storiti nekaj več za take priložnosti. Gledalci bi morali malo prej doma, malo prej od zadnjega pira, pa imeti napisane svoje podatke nalistkih ali vstopnicah, ko se odpravijo v vrsto, organizator pa mora urediti bolj človeški način vstopa, več vhodov, več varnostnikov,. Tako pa prihaja do nevolje, nervoze, stresanja gneva nad ničkrivimi varnostniki, posledično se marsikdo več ne bo prikazal na take ali sploh še kake tekme. Dajte malo razmislite o navijačih, tistih , ki plačamo karto, ki nimamo ViP vstopnice. Če nas že v garažah pod Stožicami zaje....., nam vsaj v LV omogočite človeški tretma in človeku primeren vstop na tekmo.
Vedno

Ničkolikokrat se je že na to opozarjalo, je pa postalo očitno, da je nekaterim res vseeno kako in kaj se ravna z "rajo"!  Po tekmi v Ljubljani sem mislil, da je tak podn od organizacije možen samo v Stožicah, zdaj pa sem se prepričal da sem bil v zmoti... 

Spustiti cca 6 k folka (ogromno otrok in žensk) skozi en "koridor", kjer bi vsak rad bil "prvi" je svinjarija brez primere! KAJ, ČE BI SE KOMURKOLI KAJ ZGODILO?! KDO BI ODGOVARJAL?! KDO JE TISTI "ČLOVEK" V KLUBU KI JE ZA TO ODGOVOREN!?  Važno je da imajo vse "živine" v VIP prostoru pa če so to domači ali "tuji" veljaki superiorne razmere za razkazovanje in provociranje raje, mi ki pa plačujemo pa se lahko lepo nekam...

mike24

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 2.390

od tajda111 » 02.11.2011 ob 09:22
...glede nivoja smo precej narazen, če podpirate spodnje pa sploh, komentarje pa preberite sami !

www.rtvslo.si/sport/fotodneva/teniske-igralke-na-zrebu-v-indonezijskih-oblacilih/12161#2
tajda111

# sporočil:

od guga » 02.11.2011 ob 09:37
tajda111 je napisal:...glede nivoja smo precej narazen, če podpirate spodnje pa sploh, komentarje pa preberite sami !

www.rtvslo.si/sport/fotodneva/teniske-igralke-na-zrebu-v-indonezijskih-oblacilih/12161#2

Ja podpiramo!Ker nam vi greste tak na pajtl, da bi vas v žlici vode utopili.Banda centralistična!
guga

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 3.661
Klub: Maribor
# PL: 90

od mismoprvaki » 02.11.2011 ob 09:41
Način vstopa na stadion in personalizacija je ponovno dvignila veliko prahu. Zmeraj znova se jezim in sprašujem, zakaj je to potrebno. Do zdaj mi še nihče ni znal razložiti, zakaj je potrebna personalizacija. Nihče in zares prav nihče ni zaradi tega nesmiselmega ukrepa bolj varen. V čem je smisel, da kažemo ob karti osebni dokument in pišemo na listke brezvezne podatke. Iz nas se s tem delajo norce. Varnostnik je ob vstopu pogledal karto, dokument in listek s podatki in ga vpričo mene vrgel v smeti. Pa kaj ni to delanje norcev iz nas? Bodo mogoče identificirali tistega, ki je pritekel na igrišče na osnovi personalizacije in tistega listka? Nikakor ne. Zakaj potem te neumnosti?
mismoprvaki

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 886
# PL: 13

od guano ape » 02.11.2011 ob 09:42
tajda111 je napisal:...glede nivoja smo precej narazen, če podpirate spodnje pa sploh, komentarje pa preberite sami !

poncho  potem pa še to pokomentiraj....

Vir: 24ur.com
Največji slovenski nogometni derbi je pred in po tekmi minil brez večjih izgredov, navijaški skupini pa sta med tekmo poskrbeli za odlično vzdušje v Ljudskem vrtu. Na začetku drugega polčasa so sicer varnostni organi preprečili večji incident, ko je privrženec Viol tekel po igrišču proti ljubljanskem delu in v njih vrgel gorečo baklo ter s tem poskrbel za nemire in provokacije na tribuni, kjer so bili ljubljanski Green Dragons. Veliko prahu je dvignilo tudi veselje ob golu nekdanjega člana Olimpije Agima Ibraimija, ki je gol proslavljal prav pred zeleno-belimi navijači, ki so seveda ob tem preprosto ponoreli in na igrišče zmetali vse, kar jim je prišlo pod roko.

guano ape

6250 poslanih sporočil 6250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 13.162

od guano ape » 02.11.2011 ob 09:51
mismoprvaki je napisal:Način vstopa na stadion in personalizacija je ponovno dvignila veliko prahu. Zmeraj znova se jezim in sprašujem, zakaj je to potrebno. Do zdaj mi še nihče ni znal razložiti, zakaj je potrebna personalizacija. Nihče in zares prav nihče ni zaradi tega nesmiselmega ukrepa bolj varen. V čem je smisel, da kažemo ob karti osebni dokument in pišemo na listke brezvezne podatke. Iz nas se s tem delajo norce. Varnostnik je ob vstopu pogledal karto, dokument in listek s podatki in ga vpričo mene vrgel v smeti. Pa kaj ni to delanje norcev iz nas? Bodo mogoče identificirali tistega, ki je pritekel na igrišče na osnovi personalizacije in tistega listka? Nikakor ne. Zakaj potem te neumnosti?

kak nima smisla, če pa imajo vsi varnostniki vgrajen scaner v betici in scanirajo tvojo karto, tvoje podatke na karti, tvojo sliko in podatke na osebnem dokumentu in jih takoj preko širokopasovne povezave sporočijo v fbi center na vošnjakovo...tam to v hipu zanalizirajo in varnostniku v sekundi sporočijo da je vse ok, hkrati pa že imajo evidentirano kdo kje sedi, kdaj gre po hamburger, ali gre med polčasom na pir ali samo na wc....

guano ape

6250 poslanih sporočil 6250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 13.162

od lassie » 02.11.2011 ob 10:41
Še enkrat glede vstopanja na stadion...Kolk ljudi je koristilo vhod na severu?

lassie

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 5.736

od Dunajski deček » 02.11.2011 ob 10:58
bani je napisal:Derby in vzdušje za najvišjo oceno, o, Zokiju, sodniku in krivicah ter svinjarijah smo že vse zapisali, bi pa

Vedno

da te popravim bani, ti ničkrivi varnostniki niso več tak ničkrivi kot so včasih bli, ker dosti teh idiotskih fint tudi v njihovih bolanih glavah nastane, s tem da so freh pa tak nebom več ponavljo.
in potem 10 min pred tekmo gužva pred jugom, ljudje še karte kupujejo, oni se pa odločijo da zaprejo 1 vhod..ki je logika..
po tekmi pa namesto da odpreš vrata da se čimprej jug spuca, 2k ljudi pritiska skozi ta mala vrata, ker gospoda ne odprejo vse na stežaj, tak da hodiš ven 20 min. nočem si niti predstavljat da začne pizdarija z policijo, pa da se začne potiskat, ker oni spodaj so pregaženi in minimalno 100 mrtvih.

ampak pol bi tak spet viole ble krive pa zakoni

Dunajski deček

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 2.323
Klub: Gradačac

od BAngel » 02.11.2011 ob 13:11
Pred mano je tisti ko trga karte na vhodu A ene obrnil in jih ni spustil gor na vzhodno tribuno, ker so imeli karte za sever. Nisem pa šel preverjati ali je tudi na severu bila podobna pregrada, ki ločuje vzhod in jug.

BAngel

50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 220

od masa » 02.11.2011 ob 13:12
lassie je napisal:Še enkrat glede vstopanja na stadion...Kolk ljudi je koristilo vhod na severu?

Tudi tam je bilo dosti prerivanja in komolcev .. se je nabrala gneča, ko se je drekonse čakalo

masa

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 1.166
# PL: 83

od lassie » 02.11.2011 ob 13:33
No jaz sem šel tam mimo dobre pol ure pred tekmo in je blo varnostnikom dolgčas. Je pa res, da če piješ pivo do 17:52, da boš težko prišel noter kjerkoli...sploh če se podobno odloči še 9000 gledalcev..Mimogrede, jaz sem za vstop porabil okoli tri minute, od tega je bilo minuto kreganja zakaj za vraga ne morem nest plastenke noter...

lassie

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 5.736

od Hetfield » 02.11.2011 ob 13:52
Jaz sem šel iz severne strani noter. Je pa bila kar precej večja gužva kot ponavadi. Večinoma ljudje ne vejo, da se da tudi skozi tisti vhod na vzhodno tribuno in zato greš ponavadi noter kot kralj. Tokrat pa ni bilo tako.  Jaz sem še ravno prišel pravi čas, ampak za mano je bilo še ogromno ljudi in kar nekaj jih je po moje krepko zamudilo začetek tekme.
Glede varnostnikov pa - niso sami krivi za vse skupaj, stiskajo jih policisti. Policija odredi personalizacijo, varnostniki pa jo morajo izvrševati. Ravno zdaj proti Olimpiji sem bil priča dogodku, ko so ravno zaradi velike gužve in nestrpnosti varnostniki prišli k pameti in malce bolj sprostili vhod (nehali so tako skrbno gledati osebne in niso s takšno vnemo kot prej prešlatali vsakega), pa je takoj do vodje varnostnikov stopil želvak in mu povedal, da bo zaprl vhod, če ne bodo resno pregledovali! Seveda se je potem takoj spet vse skupaj ustavilo in marsikdo je zamudil začetek tekme.
Hetfield

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 1.216

od nosferatu » 02.11.2011 ob 13:54
lassie je napisal:No jaz sem šel tam mimo dobre pol ure pred tekmo in je blo varnostnikom dolgčas. Je pa res, da če piješ pivo do 17:52, da boš težko prišel noter kjerkoli...sploh če se podobno odloči še 9000 gledalcev..Mimogrede, jaz sem za vstop porabil okoli tri minute, od tega je bilo minuto kreganja zakaj za vraga ne morem nest plastenke noter...

To mam jaz vsako tekmo. Trenutno sem na 50-50 z uspesnostjo !

nosferatu

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 4.145
# PL: 143

od markot » 02.11.2011 ob 14:00
Jaz vedno pridem na tekmo normalno, ker se na štadion spravim vsaj pol ure pred začetkom tekme in problem zatrem v kali.

markot

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 841
Klub: Nk Maribor

od bani » 02.11.2011 ob 14:09
nosferatu je napisal:
lassie je napisal:No jaz sem šel tam mimo dobre pol ure pred tekmo in je blo varnostnikom dolgčas. Je pa res, da če piješ pivo do 17:52, da boš težko prišel noter kjerkoli...sploh če se podobno odloči še 9000 gledalcev..Mimogrede, jaz sem za vstop porabil okoli tri minute, od tega je bilo minuto kreganja zakaj za vraga ne morem nest plastenke noter...

To mam jaz vsako tekmo. Trenutno sem na 50-50 z uspesnostjo !

In tudi zaradi takih in podobnih, ki ne razumejo zakaj NE, najebe množica poštenih

Ja pa derby navijačice niso imele vpisanih podatkov ipd. in o tem da je za vzhod odprt vhod iz Mladinske očitno tudi veliko ljudi ni vedelo Ker vedno pač ni tako, posebej ko sta Maistrova in Mladinska rezervirani za Dragonse .
Še 1 x ponavljam. Ne bunim se zase, ker vem kak pa kdaj in kaj. Trkam na tipkovnico (ni lesena) in trdim, da še nisem zamudil nobene tekme, niti zaradi ne, a nimamo vsi enakih prioritet. In verjamem, da lahko organizator zadevo izboljša tako pri vstopu, kot odhodu iz stadiona. Kjer je volja, je pot Žal mi je zaradi takega režima trpijo pošteni ljudje, posebej en se mi je zasmilo
Samo primer, ki pa žal ne more biti primerljiv s Slovenijo in pesonofukacijo... v Barceloni potrebuješ za vstop pri 100 k folka 1 min. več kot bi porabil za samo pot od vhoda do zica na tribuni, da pa se stadion sprazni so pa potrebne dobre 3 minute.

bani

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 5.943
# PL: 2

od BostjaS » 02.11.2011 ob 14:09
http://blog.bostjansfoto.com/nogomet-maribor-olimpija-3/ galerija tekme

BostjaS

# sporočil:

od Fantastic » 02.11.2011 ob 14:40
http://www.siol.net/sportal/nogomet/slovenija/novice/2011/11/gledanost_prvoligaskih_tekem.aspx

Fantastic

6250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 10.614
# PL: 46

od Micky » 02.11.2011 ob 14:50
Sploh ni bil problem prit na stadion..
Zeleno majco zamenjal za karto v vijolčni bajti.. Takrat me ni opozorila da morem vpisat podatke na karto, zato nisem bil pozoren na to..  Vzel sem karto za JUG.. Na stadion sem šel 10 min pred tekmo in čakal v "vrsti" ravno 20 sekund.. Da rabim osebno sem se spomnil ko sem videl pred mano ko jo je en pokazal.. Varnostniku sem dal karto in rekel da me na osebno ni opozorila.. Pogledal je pa reko naj bom drugič na to pozoren, pretipal rokave pa jakno in je blo to to..

Micky

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 620

od štajerc65 » 02.11.2011 ob 15:04
http://www.zurnal24.si/olimpija-nacionalna-tv-je-pristranska-clanek-139358

Kak so pa toti fu.jeni...hahaha

štajerc65

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 3.364

od grega72 » 02.11.2011 ob 15:20
pizda,ko smo poslušali 20 let njihovega klubskega zdravnika pa je vse bilo ok,niti malo pristransko,ko otroci v peskovniku so,ipika ker jim je nekdo avtek spizdu 
grega72

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 2.070

od road kill » 02.11.2011 ob 15:24
štajerc65 je napisal:http://www.zurnal24.si/olimpija-nacionalna-tv-je-pristranska-clanek-139358

Kak so pa toti fu.jeni...hahaha

mene bi blo rahlo sram če bi zaho tako ven spusto... (pa bi tudi mel možnost, ob slepoti stareta) 

road kill

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 898

od Hetfield » 02.11.2011 ob 15:46
hahahahaha, ko že misliš da ne morejo biti bolj smešni in patetični, vedno znova presenetijo
Hetfield

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 1.216

od Topas » 02.11.2011 ob 16:12
 To je ze otrocje kaj delajo. Pravzaprav je sama vsebina te "pritozbe" samo za .
Topas

250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 373

od Topas » 02.11.2011 ob 16:41
 Se to: Pri tej takoimenovani pritozbi se jasno odraza njihov kopleks manjvrednosti in nesigurnosti v svoje zmoznosti. Zato pa na vsakem koraku povdarjajo kako so boljsi, da imajo boljso ekipo in da so si v nedeljo zasluzli zmago ob enem pa tudi s ponosom pisejo in govorijo,da  so iztrzli neodlocen rezultat proti Mariboru. Pozabljajo pa, da je imel Maribor 2/3 tekme igralca manj in je igral prakticno proti 12 igralcem. V vseh njihovih  trditvah jih njihovi rezultati prakticno na vsakem koraku demantirajo. Sklicujejo se na navijace, ces kako so bli ogorceni po komentiranju nedeljske tekme. Jaz se pa sprasujem katerih navijacev? Teh 300. ali najvec 400.? Mogoce so klicali se kaksni osnovnosolci. Naja, kakorkoli ze je njihov bolan trud, da bi posnemali NKMaribor kot institucijo klavrn in ta njihov trud bo trajal se leta, ce ne bodo prej spet koncali v kaksni nizji ligi .
Topas

250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 373

od PsYChoSLO » 02.11.2011 ob 16:48
 ajde, gremo malo glasovat:

www.siol.net/sportal/nogomet/slovenija/naj_enajsterica/2011/11/najboljsa_enajsterica_16_kroga_prvelige.aspx 

trenutni rezultati:

cvijo 234
agim 144
fink (kuj nekaj   ) pa 105

PsYChoSLO

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 1.814
Klub: NK Maribor

od guga » 02.11.2011 ob 16:54
 Oprostite, to pa res presega vse meje!Že res, da je Urban navijač Maribora, a kdo so oni, da se lahko pritožujejo, medtem, ko jim je 20 let komentiral vse tekme nogometne in hokejske doktor "pokojne" Olimpije, pa nobenemu mariborskemu navijaču, navkljub ogorčenosti nad le tem ni prišlo na misel, kaj šele našemu klubu na odprto pismo RTV-ju, navkljub večletnemu protagoniranju Olimpije s strani le te.Sramota!
guga

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 3.661
# PL: 90

od road kill » 02.11.2011 ob 16:58
PsYChoSLO je napisal: ajde, gremo malo glasovat:

www.siol.net/sportal/nogomet/slovenija/naj_enajsterica/2011/11/najboljsa_enajsterica_16_kroga_prvelige.aspx 

trenutni rezultati:

cvijo 234
agim 144
fink (kuj nekaj   ) pa 105

olimpija bi na našem mestu napisala pritožbo... kak ma lahko neki provokator mesto na taki lestvici ;

road kill

# sporočil: 898

441 sporočil   •   Stran 13 od 15   •  
Nazaj na Tekme NK Maribora
 Forumi nkmaribor.com > Tekme NK Maribora