Forumi nkmaribor.com > Tekme NK Maribora Registracija   Prijava
Iskanje
ND Gorica - NK Maribor, 4. 4. 2012 ob 18.00
125 sporočil   •   Stran 5 od 5   •  
re: ND Gorica - NK Maribor, 4. 4. 2012 ob 18.00
od mike24 » 06.04.2012 ob 09:51
Ihaha je napisal:
mike24 je napisal:...potem pa pustimo na klopi Mileca in Trajkovsega ki sta pokazala v tej sezoni več kot pa Mejač in Viler v zadnjih 2-eh sezonah skupaj!!! ..

Statistika pove:
Viler: 1080 minut, 5 asistenc, 2 rumena kartona
Trajkovski: 1104 min, 1 asistenca, 5 rumenih kartonov.
S tem da je Viler zaenkrat bolj siguren v obrambi.

Glede Milca pa se strinjam,da je v momentalno boljši formi kot Mejač.

ok ded lepo si me zaključo ...

bom pa takole napisal- Trajkovski je na tistih tekmah ki jih je odigral (z izjemo 2-3 ko je podlegel pritisku) pokazal velik potencial. Isto je recimo bilo prejšnjo sezono z Reškom. Če govoriva o obrambnih nalogah mali to nadoknadi z bobenostjo čeprav mi Viler v obrambi tudi ne deluje bogve kako sigurno ampak ok pustimo zdaj to... Kaj mene najbolj moti je faza napada- kot rečeno ko odpovejo bočni smo mi pečeni! Trajkovski ima hitrost, zna centrirat in predvsem ima željo po tem da bi "igral"- pri Vilerju tega ni. Mislim da je več kot le žalostno da noben mlad pubec ne dobi prave priložnosti sploh pri taki točkovni prednosti... 

mike24

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 2.390

To sporočilo je popravil mike24: 06.04.2012 ob 09:54.

od Cantona » 06.04.2012 ob 14:31
mike24 je napisal:
Ihaha je napisal:
mike24 je napisal:...potem pa pustimo na klopi Mileca in Trajkovsega ki sta pokazala v tej sezoni več kot pa Mejač in Viler v zadnjih 2-eh sezonah skupaj!!! ..

Statistika pove:

bom pa takole napisal- Trajkovski je na tistih tekmah ki jih je odigral (z izjemo 2-3 ko je podlegel pritisku) pokazal velik potencial. Isto je recimo bilo prejšnjo sezono z Reškom. Če govoriva o obrambnih nalogah mali to nadoknadi z bobenostjo čeprav mi Viler v obrambi tudi ne deluje bogve kako sigurno ampak ok pustimo zdaj to... Kaj mene najbolj moti je faza napada- kot rečeno ko odpovejo bočni smo mi pečeni! Trajkovski ima hitrost, zna centrirat in predvsem ima željo po tem da bi "igral"- pri Vilerju tega ni. Mislim da je več kot le žalostno da noben mlad pubec ne dobi prave priložnosti sploh pri taki točkovni prednosti... 

Ihaha, tvoja statistika pove dosti, a ne tega, kar mi vidimo - kilometre, dvoboje, izgubljene žoge, ... In tukaj bi bil Trajkovski zagotovo pred Vilerjem.

Cantona

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 2.400
Klub: nk maribor

od zloba » 06.04.2012 ob 14:38
Cantona je napisal:
mike24 je napisal:
Ihaha je napisal:

Statistika pove: Viler: 1080 minut, 5 asistenc, 2 rumena kartona Trajkovski: 1104 min, 1 asistenca, 5 rumenih kartonov. S tem da je Viler zaenkrat bolj siguren v obrambi. Glede Milca pa se strinjam,da je v momentalno boljši formi kot Mejač.

ok ded lepo si me zaključo ... bom pa takole napisal- Trajkovski je na tistih tekmah ki jih je odigral (z izjemo 2-3 ko je podlegel pritisku) pokazal velik potencial. Isto je recimo bilo prejšnjo sezono z Reškom. Če govoriva o obrambnih nalogah mali to nadoknadi z bobenostjo čeprav mi Viler v obrambi tudi ne deluje bogve kako sigurno ampak ok pustimo zdaj to... Kaj mene najbolj moti je faza napada- kot rečeno ko odpovejo bočni smo mi pečeni! Trajkovski ima hitrost, zna centrirat in predvsem ima željo po tem da bi "igral"- pri Vilerju tega ni. Mislim da je več kot le žalostno da noben mlad pubec ne dobi prave priložnosti sploh pri taki točkovni prednosti... 

Ihaha, tvoja statistika pove dosti, a ne tega, kar mi vidimo - kilometre, dvoboje, izgubljene žoge, ... In tukaj bi bil Trajkovski zagotovo pred Vilerjem.    

... neposredne kikse, ki so vodili do šans ali golov nasprotnika + na kolko tekmah smo izgubili, ko je igral en in na kolko, ko je igral drugi
zloba

50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 179

To sporočilo je popravil zloba: 06.04.2012 ob 14:41.

od Ihaha » 06.04.2012 ob 16:27
Cantona je napisal:
mike24 je napisal:
Ihaha je napisal:

Statistika pove:

Glej, saj ne rečem da tudi sam ne bi rad gledal malega namesto Vilerja, sploh zaj ko se lahko rotira, ampak takšno posploševanje nima veze z realnostjo, ker se lahko jajčkamo do onemoglosti.
Ker recimo bom pa jaz napisal drugače  - 5 golov je padlo direkt po Vilerjevi podaji, samo eden pa po podaji malega. Če teh 5 golov ne bi bilo (pa ne da se mi iskat na kateri tekmi so padali, da se ne bo kdo na to obesil zdaj), bi lahko imel Maribor npr 10 pik manj kot jih ima sedaj, pa vsi tisti dvoboji in kilometri in izgubljene žoge gor ali dol.
Samo čakam da uleti še Punga s svojim statističnim uradom

Ihaha

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 1.696

od izi » 06.04.2012 ob 16:46
statistika je kurba. in viler je v tem trenutku navaden potrebnež.

izi

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 6.158
Klub: zhemchuzhina sochi

125 sporočil   •   Stran 5 od 5   •  
Nazaj na Tekme NK Maribora
 Forumi nkmaribor.com > Tekme NK Maribora