Novice Tekmovanja Člansko moštvo Nogometna šola Klub Zgodovina Navijači Novinarsko središče

Forumi nkmaribor.com > Razno (vse po spisku) Registracija   Prijava
Iskanje
Darilo za rojstni dan
21 sporočil   •   Stran 1 od 1   •  
Darilo za rojstni dan
od salke » 04.06.2012 ob 13:03
Naletel sem na en velik problem! iščem kako pametno idejo za darilo. Ker bo moja dopolnila 30 let in ji ne moreš kupiti ravno standardnih rojstnodnevnih daril sem ostal brez ideje. Torej kaki boni za trgovine odpadejo, dnevno uporabne stvari in podobnega sra... tudi (nekako ne sodi za okroglo cifro), nakit je izhod v sili (za kaj takega tudi ne moreš vedno kupiti zlata -valentinovo, okrogle obletnice itd. ), za neke lari fari spominke tudi ravno ni, neka daljša potovanja (razen čez vikend mogoče tudi ravno ne pridejo v poštev)...
Cena darila se bi naj sukala nekje med 100 € in MAX. 200 €!! Če je izvirno lahko seveda tudi manj, pač dokupiš kaki dražji šopek in si tam nekje...

Zdaj pa, če ima kdo kakšno pametno idejo ga prosim za pomoč... Rok imam nekje do konec tedna, da nekaj pogruntam, drugače pač standard, gremo v zlatarno in je to, to (samo mi res ni, ker se ponavljam)...

salke

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil

# sporočil: 797
Klub: NK Maribor
# PL: 53

Darilo za rojstni dan
od nosferatu » 04.06.2012 ob 13:17
Meni je moja za 30tega kupila to:

Tip naju je peljal od brnika do bleda in nazaj. Ce so osebi kul take stvari je zakon.. 

http://www.darilnica.si/ex/235/30/Voznja-s-helikopterjem-/-30-min-/-1-oseba

nosferatu

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 4.145
# PL: 140

re: Darilo za rojstni dan
od guano ape » 04.06.2012 ob 18:28
salke je napisal:Naletel sem na en velik problem! iščem kako pametno idejo za darilo. Ker bo moja dopolnila 30 let in ji ne moreš kupiti ravno standardnih rojstnodnevnih daril sem ostal brez ideje. Torej kaki boni za trgovine odpadejo, dnevno uporabne stvari in podobnega sra... tudi (nekako ne sodi za okroglo cifro), nakit je izhod v sili (za kaj takega tudi ne moreš vedno kupiti zlata -valentinovo, okrogle obletnice itd. ), za neke lari fari spominke tudi ravno ni, neka daljša potovanja (razen čez vikend mogoče tudi ravno ne pridejo v poštev)...
Cena darila se bi naj sukala nekje med 100 € in MAX. 200 €!! Če je izvirno lahko seveda tudi manj, pač dokupiš kaki dražji šopek in si tam nekje...

Zdaj pa, če ima kdo kakšno pametno idejo ga prosim za pomoč... Rok imam nekje do konec tedna, da nekaj pogruntam, drugače pač standard, gremo v zlatarno in je to, to (samo mi res ni, ker se ponavljam)...

eh jbeiga, kot da bi mi povedal....zgradi mi hišico za mojega ljubljenca.....pa ne veš, ali je to slon al miš....

ded idej je na tone....osnova pa je da svojo žensko poznaš....ker če je ne poznaš, potem jebeš darilo, če pa jo, pa je žalostno, da nas vprašuješ.

in še moje mnenje.....DOBRO razmisli, kaj je tvoji punci všeč, kaj ti je do sedaj največkrat omenila, kaj ti je omenila, pa si bil presenečen, kaj se ti zdi da pogreša, kaj bi ona raje,......in potem ji pripravi darilo

in zapomni si.....naredi nekaj čisto po svoje.... bodi inovativen.....to vsaka ženska pri svojem dedu najbolj ceni....NE GLEDE NA VREDNOST....če pa je slučajno vrednost v prvam planu, potem pa definitvno menjaj žensko....

guano ape

6250 poslanih sporočil 6250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 13.162

od klemen007 » 04.06.2012 ob 19:56
guano ape je napisal:
salke je napisal:Naletel sem na en velik problem! iščem kako pametno idejo za darilo. Ker bo moja dopolnila 30 let in ji ne moreš kupiti ravno standardnih rojstnodnevnih daril sem ostal brez ideje. Torej kaki boni za trgovine odpadejo, dnevno uporabne stvari in podobnega sra... tudi (nekako ne sodi za okroglo cifro), nakit je izhod v sili (za kaj takega tudi ne moreš vedno kupiti zlata -valentinovo, okrogle obletnice itd. ), za neke lari fari spominke tudi ravno ni, neka daljša potovanja (razen čez vikend mogoče tudi ravno ne pridejo v poštev)...

eh jbeiga, kot da bi mi povedal....zgradi mi hišico za mojega ljubljenca.....pa ne veš, ali je to slon al miš....

ded idej je na tone....osnova pa je da svojo žensko poznaš....ker če je ne poznaš, potem jebeš darilo, če pa jo, pa je žalostno, da nas vprašuješ.

in še moje mnenje.....DOBRO razmisli, kaj je tvoji punci všeč, kaj ti je do sedaj največkrat omenila, kaj ti je omenila, pa si bil presenečen, kaj se ti zdi da pogreša, kaj bi ona raje,......in potem ji pripravi darilo

in zapomni si.....naredi nekaj čisto po svoje.... bodi inovativen.....to vsaka ženska pri svojem dedu najbolj ceni....NE GLEDE NA VREDNOST....če pa je slučajno vrednost v prvam planu, potem pa definitvno menjaj žensko....

Bravo guano!

Salke mogoče pa poskusi z kakšnim dnevom razvajanja v dvoje, na spletu maš ohohoho takih in onakih variant, domala po vseh mariborskih hotelih boš našel kako primerno ponudbo... Baba se ti bo stopila ob takem darilu, ko boš cel dan/vikend posvetil samo in izključno njej, kot da bi bila edina....

klemen007

250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 1.493

Darilo za rojstni dan
od masa » 04.06.2012 ob 20:03
Pa otroka naredi ta dan, to je najlepše darilo

masa

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 1.165
# PL: 80

od salke » 04.06.2012 ob 20:47
klemen007 je napisal:
guano ape je napisal:

Bravo guano!

Salke mogoče pa poskusi z kakšnim dnevom razvajanja v dvoje, na spletu maš ohohoho takih in onakih variant, domala po vseh mariborskih hotelih boš našel kako primerno ponudbo... Baba se ti bo stopila ob takem darilu, ko boš cel dan/vikend posvetil samo in izključno njej, kot da bi bila edina....

guano poanta je ravno v tem, da jo predobro poznam in ji/si načeloma že vse omogočima, kupima, privoščima tekom leta, kar tako... pač nisma ena izmed tistih, ki čakama, na kako posebno priložnost, da bi to izpeljala... tu ni govora samo o materialnih dobrinah, da ne bo pomote... zato tudi razna razvajanja in podobne stvari odpadeljo, ker jih pač furama kar tako in posledično ne bi bilo darilo... Ravno zato pa iščem neko izvirno idejo, ki mi ne pade na pamet, zato sem pač prosil za pomoč... zato tisto kar ji je všeč in si želi (kot si napisal) tudi dobi, tudi kontra je tako... Seveda razni ferariji in podobne finte odpadejo, kar pa lahko izpeljema to tudi naredima... Je pa prva idelja od nosferatuja zanimiva, nekaj takega iščem... upam, da si razumel poanto...
okaj zanimiva

salke

To sporočilo je popravil salke: 04.06.2012 ob 20:48.

od guano ape » 04.06.2012 ob 20:59
eljsalke je napisal:guano poanta je ravno v tem, da jo predobro poznam in ji/si načeloma že vse omogočima, kupima, privoščima tekom leta, kar tako... pač nisma ena izmed tistih, ki čakama, na kako posebno priložnost, da bi to izpeljala... tu ni govora samo o materialnih dobrinah, da ne bo pomote... zato tudi razna razvajanja in podobne stvari odpadeljo, ker jih pač furama kar tako in posledično ne bi bilo darilo... Ravno zato pa iščem neko izvirno idejo, ki mi ne pade na pamet, zato sem pač prosil za pomoč... zato tisto kar ji je všeč in si želi (kot si napisal) tudi dobi, tudi kontra je tako... Seveda razni ferariji in podobne finte odpadejo, kar pa lahko izpeljema to tudi naredima... Je pa prva idelja od nosferatuja zanimiva, nekaj takega iščem... upam, da si razumel poanto...
okaj zanimiva

ded....kak naj ti potem jaz svetujem ? ti si tisti, ki jo najbolj poznaš....skok s padalom, raft na soči...razvajanja  v hevizu....koncert v londonu...

nimam pojma ne o temu, kaj sta dala skozi, ne o željah ne o financah...nič ne vem, zato je neumno, karkoli predlagat...

....bistvo vsega je, da SAM pogruntaš nekaj s čimer bi jo razveselil....

guano ape

6250 poslanih sporočil 6250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

Darilo za rojstni dan
od izi » 04.06.2012 ob 22:59
ja nič, če bi rad, da te še bolj ceni, jo spoznaj s chelsea15. za minuto. res, da se je potem ne boš losal še nekaj časa, ampak verjetno je v tem point.

izi

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 6.158
Klub: zhemchuzhina sochi

od bkvijolčni » 04.06.2012 ob 23:30
izi je napisal:ja nič, če bi rad, da te še bolj ceni, jo spoznaj s chelsea15. za minuto. res, da se je potem ne boš losal še nekaj časa, ampak verjetno je v tem point.

Ha ha... to me je pa nasmejalo... Lepo je videt, da si še nekdo da tok opravka z darilom! Nekako sklepam, da še nimata otrok?  Namreč, midva mava praznik če male dve(2 in 4 leta) hitro zaspita, po možnosti brez zbujanja celo noč... ni namreč nek filling, če sredi akcije katera zajoka v sosednji sobi... 30 bo stara, praviš? Huh, mogoče boš najboljše šel čez, če NE narediš big deal iz tega rojstnega dneva! Ženske namreč čez čas ratajo "čudne" glede rojstnih dnevov, sploh 30i se mi zdi kot največji mejnik, ko jih začnejo leta že malo motit...

bkvijolčni

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 1.178
# PL: 61

Darilo za rojstni dan
od stopl » 05.06.2012 ob 11:34
kupi ji dres maribora pa 30 gor in njeno ime!
težko je tebi svetovat, če napišeš da itak dobi vse kar si zaželi...

stopl

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil

# sporočil: 5.276
Klub: Maribor
# PL: 126

od salke » 05.06.2012 ob 11:51
bkvijolčni je napisal:
izi je napisal:ja nič, če bi rad, da te še bolj ceni, jo spoznaj s chelsea15. za minuto. res, da se je potem ne boš losal še nekaj časa, ampak verjetno je v tem point.

Ha ha... to me je pa nasmejalo... Lepo je videt, da si še nekdo da tok opravka z darilom! Nekako sklepam, da še nimata otrok? Namreč, midva mava praznik če male dve(2 in 4 leta) hitro zaspita, po možnosti brez zbujanja celo noč... ni namreč nek filling, če sredi akcije katera zajoka v sosednji sobi... 30 bo stara, praviš? Huh, mogoče boš najboljše šel čez, če NE narediš big deal iz tega rojstnega dneva! Ženske namreč čez čas ratajo "čudne" glede rojstnih dnevov, sploh 30i se mi zdi kot največji mejnik, ko jih začnejo leta že malo motit...

Ne nimava še otrok, je v planu za drugo leto...
Sej nimam namena narditi nekega big deala, samo tista standardna darila pa res odpadejo, zato pa iščem alternative... Mislim, da jo bom nekam peljal na kaki enodnevni ali vikend izlet v kako italijo ali kaj takega... Bomo vidli, nekak se v to smer nagibam...
Stopl dres pa že ima (sem jo že opremil, ko sem jo začel na fuzbal privajat), tista 30-ka na dresu pa bi jo res mogoče malo motla tako, da to odpade, čeprav bi bilo izvirno...

če pa bo kdo predlagal še kaj izvirnega in uporabnega pa se tudi ne bom branil, zaenkrat pa je v igri izlet, škoda samo, da ni kakega pametnega koncerta v bližini...

salke

Darilo za rojstni dan
od MB-M » 05.06.2012 ob 11:59
Sta poročena ?
( Ne grem na kolena, .....) Ali velja tudi za tebe ?

MB-M

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 4.682

Darilo za rojstni dan
od sasho » 05.06.2012 ob 12:34
Kaki simple a kvaliteten  fotoaparat in kaksno razvajanje v Primusu, kopeli, masaze = 200€. Ce je bolj adrenalinska, pa kot je ze povedal predhodnik, kaki poleti, baloni, helikopetrji al pa rafting na soci. Za kak oddih pa v Bohinj + dolina Soce za vikend

Al pa jo zaprosi :P.  Samo potem bodo stroski neprimerno vecji

sasho

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 1.588
# PL: 156

od salke » 05.06.2012 ob 12:35
MB-M je napisal:Sta poročena ?
( Ne grem na kolena, .....) Ali velja tudi za tebe ?

Ne nisma... za enkrat velja to tudi za mene ja...  

ta varjanta odpade, čeprav sem že bil opomnjen na njo (hvala bogu še ne iz njene strani)...

salke

od salke » 05.06.2012 ob 12:47
sasho je napisal:Kaki simple a kvaliteten fotoaparat in kaksno razvajanje v Primusu, kopeli, masaze = 200€. Ce je bolj adrenalinska, pa kot je ze povedal predhodnik, kaki poleti, baloni, helikopetrji al pa rafting na soci. Za kak oddih pa v Bohinj + dolina Soce za vikend

Al pa jo zaprosi :P. Samo potem bodo stroski neprimerno vecji

Fotoaparat sem ji kupil lani za RD, ekstremno adrenalinska ravno ni, rafting je že dala skoz, polete z letalom tudi, na balon je ne vleče, helikopter je še vedno ena izmed zanimivih zadev, res se pa že počasi nagibam k kakemu vikend oddihu...
Na zadnji predlog pa NE (zaenkrat)

salke

Darilo za rojstni dan
od guano ape » 05.06.2012 ob 15:30
vikend na kolpi...izi varianta....malo lahkega rafta, malo lokostrelstva, malo narave, malo seksa....narava pa kot z kake fototapete

evo ti linki

http://www.kovac-kolpa.com/

http://www.kolpa-adventures.com/kolpa-prenocisca.html

guano ape

Darilo za rojstni dan
od izi » 05.06.2012 ob 16:49
pa ne z mano, jebo te.

izi

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 6.158
Klub: zhemchuzhina sochi

Darilo za rojstni dan
od lassie » 05.06.2012 ob 17:16
Ne govori, če je še nisi vido!

lassie

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 5.736

Darilo za rojstni dan
od kajbi žgancejedo » 05.06.2012 ob 18:31
Jaz mam neke viagre doma,pa poješ 2 100mg bo najbolj zadovoljna

kajbi žgancejedo

50 poslanih sporočil

# sporočil: 58
Klub: BRITOF

Darilo za rojstni dan
od bkvijolčni » 05.06.2012 ob 20:00
Koupa je še mrzla, tak da ni najboljši izbor. Pomagaj nam s kako sliko, bomo lažje dobili kako idejo! Zajebancija gordol definitivno napiši za kaj si se odloču. predvsem pa kako je reagirala!

bkvijolčni

# sporočil: 1.178
# PL: 61

Darilo za rojstni dan
od meho7 » 05.06.2012 ob 20:13
Če ima rada živali, ji kupi psa. Še boljše; idita v azil ponj.

meho7

250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 250 poslanih sporočil 50 poslanih sporočil

# sporočil: 1.846
# PL: 50

21 sporočil   •   Stran 1 od 1   •  
Nazaj na Razno (vse po spisku)
 Forumi nkmaribor.com > Razno (vse po spisku)