NASLEDNJA STRAN

31.10.2014
NK MARIBOR - DOMŽALE (OD 17.00)
Dvoboj z vodilnimi Domžalami smo dočakali z dvema zaporednima zmagama, vendar z nekaj kadrovskimi težavami. Viroza je ustavila Ibraimija in Filipovića, poškodba Rajčevića in Mejača.
30.10.2014
LJUDSKI VRT: V PETEK OB PETIH
Brez državnega prvenstva ni Lige prvakov, naslednji obračun bo za nas najpomembnejši. Linica za prodajo vstopnic v Vijol'čni Bajti bo odprta tudi v petek, med 9:00 in 15:30. Od 15.30 pa bodo vstopnice na voljo pri blagajnah na stadionu.
29.10.2014
MISLI SO LE PRI PETKU
Ekipa B ima naslednjo tekmo v nedeljo ob 14. uri. V športnem parku na Taboru bo na sporedu dvoboj z Dravo, dvoboj vodilnih v tretji ligi. Dogodek št. 1 v tem tednu pa nas čaka v petek. Ob petih. V Ljudskem vrtu.
29.10.2014
NAPREDOVANJE IN RAZDELITEV MINUT
»Uvrstili smo se v četrtfinale in namenili priložnost tudi nekaterim mlajšim igralcem. Živko je odigral vseh 90 minut, Dodlek je vstopil. Prišli pa smo tudi do situacije, da je Sallalich dobil polno minutažo, skoraj ves čas je bil na igrišču tudi Biton."
28.10.2014
NK MARIBOR - RADOMLJE 1:0 (1:0)
Prva pokalna preizkušnja v letošnji sezoni, s tekmovanjem smo začeli v 2. krogu. Potrditev vozovnice v četrtfinale pokala z zmago v Ljudskem vrtu, strelec je bil Luka Zahović v 25. minuti, asistent Sintayehu Sallalich.
27.10.2014
VSAKA NASLEDNJA JE NAJPOMEMBNEJŠA
"Bil je zanimiv, negotov dvoboj, ki pa ga je odločila naša kvaliteta. Zdaj nas najprej zanima le pokalna preizkušnja. Želimo odločiti vprašanje četrtfinalista pokala, potem se bomo posvetili naslednjim nalogam.«
27.10.2014
V TOREK ODPRTA VRATA LJUDSKEGA VRTA
Ob začetku šolskih počitnic smo pripravili darilo: odpiramo vrata Ljudskega vrta za vse zainteresirane, vstop na prvo tekmo v novem tekmovalnem tednu bo prost. Vsak, ki si želi ogledati boj za pokalni četrtfinale, bo moral le prevzeti prosto vstopnico.
26.10.2014
NAJPOMEMBNEJŠI JE BIL ODZIV EKIPE
»Za trenerja in zame kot pomočnika je bil v tej tekmi najpomembnejši odziv fantov. Tudi kazen ni vplivala na izvedbo. Nadzorovali smo dogodke na igrišču, vse je bilo na ustrezni ravni, takšne zmage pa so izjemnega pomena."
25.10.2014
ŠMARJE - NK MARIBOR B 0:1 (0:0)
Serija se nadaljuje: za novo zmago v tretjeligaški konkurenci je zadel Alen Ploj. V naslednjem krogu naši upi v športnem parku na Taboru gostijo moštvo Drave, tekma bo v nedeljo, 2.11., ob 14.00.