Novica
Druga pripravljalna tekma
RUDAR (TRBOVLJE) - NK MARIBOR 1:5 (1:2)

17.6.2012 Trbovlje, druga pripravljalna tekma.

NK MARIBOR - prvi polčas: Radan, Milec, Potokar, Rajčević, Viler, Mezga, Lesjak, Mertelj, Cvijanović, Tavares, Berić. Drugi polčas: Topić, Mejač, Vidović, Arghus (Kek), Trajkovski (Rešek), Rep (Moravac), Filipović, Dodlek, Ibraimi, Velikonja, Črnic.

Strelci: 0:1 Lesjak (21), 1:1 Milošević (24), 1:2 Mezga (35, 11m), 1:3 Dodlek (54), 1:4 Črnic (74), 1:5 Velikonja (89).

Po gostovanju na Jesenicah smo ob dvojnem vikend programu z obiskom počastili še en spoštljiv jubilej - trboveljski Rudar, novi član tretje lige, je praznoval 90-letnico obstoja in ob tej priložnosti so praznik želeli zaznamovati z obiskom državnega prvaka.

Z naše strani je pomembno, da je preizkušnja uspela, trener Darko Milanič je po ritmu zaporednih treningov še enkrat porazdelil minutažo med igralci. Znova smo imeli med strelci različne igralce, pri učinkoviti predstavi pa ob predvidenem kadru, ki je začel s pripravami, zaradi poškodb še nista mogla sodelovati Alen Ploj in Rok Sirk.

Drugi delovni teden prinaša stopnjevanje tekmovalnosti, sledijo tekme proti zahtevnejšim nasprotnikom. V torek ob 18.30 (začetek preložen na poznejši termin zaradi visokih temperatur) se bo naša ekipa na igrišču v Rogozi pomerila s Sarajevom, v četrtek pa bo na vrsti predstavitev domačemu občinstvu v Ljudskem vrtu - ob 18.00 proti azerbajdžanskemu moštvu Inter Baku.