Novica
4 točke z gostovanj v Krškem in Ljubljani
HAT-TRICK VIPOTNIKA
Sredin termin je bil namenjen igranju vmesnih preloženih tekem v 1. SML & SKL. Za obe naši mladi ekipi s štirimi osvojenimi točkami.

Selekcija U-19 je imela nenavaden potek tekme v Krškem: po vodstvu s 3:0 v prvem polčasu nazaj s točko. Končalo se je 3:3. Dvakrat Nino Žugelj (v 5. in 45. minuti) in vmes Tadej Pirtovšek iz 11 m (42) sta zadela za prepričljivo vodstvo, nato pa v nadaljevanju trije zadetki gostiteljev in razplet brez zmagovalca. Igrali so: Jurca, Verbič, Pirtovšek, Maher, Kolmanič, Žugelj, Mutavčić, Frešer (68’ Cener), Matko, Mörec (77’ Kotnik), Horvat (68’ Martinčič).

Vrstni red v 1. SML: Maribor 24, Aluminij 23, Krško 22, Gorica 19, Olimpija 21, Domžale 20, Gorica 19, Bravo Publikum 18.

Selekcija U-17 pa je z novo učinkovito predstavo ponovila rezultat prejšnje tekme, tokrat slavje s 3:0 na gostovanju pti Interlbocku. Trikratni strelec pa Žan Vipotnik (58, 68, 79). Igrali so: Gorenjak, Bobarić, Krašovic, Turičnik (77’ Kasalo), Obreht, Koderman (72’ Ciganović), Rantuša Lampreht, Verdnik, Zajšek, Medved (50’ Gorenak), Vipotnik.

Vrstni red v 1. SKL: Domžale 25, Gorica 24, Maribor 23, Ilirija 22, Mura 20, Radomlje 19, Olimpija 16.