sezona 2018/2019
Prediction league - alen19

<< nazaj na povzetek

Virtualna lestvica
klub �t. napovedi �t. tekem zmage neodlo�eni porazi dani:dobljeni to�ke
Maribor 36 36 35,00 0,00 0,00 83:28 105,00
Domale 36 36 23,00 7,00 5,00 61:37 76,00
Olimpija Ljubljana 36 36 21,00 7,00 7,00 64:40 70,00
DN Mura 35 35 19,00 8,00 6,00 52:39 65,00
Gorica 36 36 14,00 8,00 12,00 48:44 50,00
Celje 36 36 14,00 8,00 13,00 49:50 50,00
Rudar Velenje 35 35 9,00 6,00 19,00 41:57 33,00
Aluminij 36 36 5,00 6,00 24,00 35:58 21,00
Krko 36 36 3,00 3,00 29,00 31:68 12,00
Triglav 36 36 2,00 3,00 30,00 28:71 9,00


Napovedi
kolo tekma rezultat napoved to�ke
1 Domale - Krko 2:0 2:0 7
1 Rudar Velenje - Maribor 0:5 1:3 4
1 Mura - Triglav Kranj 1:1 2:1 1
1 Aluminij - Celje 2:1 1:2 0
1 Gorica - Olimpija Ljubljana 2:0 1:1 0
2 Krko - Olimpija Ljubljana 0:0 0:2 1
2 Celje - Gorica 2:2 1:1 4
2 Triglav Kranj - Aluminij 1:3 1:2 5
2 Maribor - Mura 0:0 3:1 0
2 Domale - Rudar Velenje 3:1 2:1 5
3 Rudar Velenje - Krko 1:1 1:1 7
3 Mura - Domale 5:1 1:2 0
3 Aluminij - Maribor 2:5 0:1 4
3 Gorica - Triglav Kranj 1:1 2:1 1
3 Olimpija Ljubljana - Celje 2:2 1:2 1
4 Krko - Celje 1:1 1:2 1
4 Triglav Kranj - Olimpija Ljubljana 0:4 0:3 5
4 Maribor - Gorica 5:0 2:1 4
4 Domale - Aluminij 3:1 2:1 5
4 Rudar Velenje - Mura 3:2 1:1 0
5 Mura - Krko 0:1 2:1 1
5 Aluminij - Rudar Velenje 3:0 0:2 0
5 Gorica - Domale 1:0 1:2 1
5 Olimpija Ljubljana - Maribor 0:3 1:2 4
5 Celje - Triglav Kranj 1:3 2:1 0
6 Krko - Triglav Kranj 1:1 2:1 1
6 Maribor - Celje 1:1 3:1 1
6 Domale - Olimpija Ljubljana 1:2 2:2 1
6 Rudar Velenje - Gorica 0:2 1:1 0
6 Mura - Aluminij 3:2 2:1 4
7 Aluminij - Krko 1:0 1:1 1
7 Gorica - Mura 2:2 1:1 4
7 Olimpija Ljubljana - Rudar Velenje 5:0 3:1 4
7 Celje - Domale 0:0 1:2 0
7 Triglav Kranj - Maribor 1:5 0:3 4
8 Krko - Maribor 0:2 0:2 7
8 Domale - Triglav Kranj 1:2 3:1 0
8 Rudar Velenje - Celje 0:1 1:2 4
8 Mura - Olimpija Ljubljana 0:2 1:2 5
8 Aluminij - Gorica 0:0 0:2 1
9 Gorica - Krko 1:0 2:1 4
9 Olimpija Ljubljana - Aluminij 3:1 2:1 5
9 Celje - Mura 1:0 1:2 1
9 Triglav Kranj - Rudar Velenje 1:2 0:2 5
9 Maribor - Domale 2:2 2:1 1
10 Krko - Domale 0:4 1:2 4
10 Maribor - Rudar Velenje 3:0 3:1 5
10 Triglav Kranj - Mura 3:0 1:2 0
10 Celje - Aluminij 1:1 1:1 7
10 Olimpija Ljubljana - Gorica 2:2 2:1 1
11 Olimpija Ljubljana - Krko 1:1 3:1 1
11 Gorica - Celje 1:1 2:1 1
11 Aluminij - Triglav Kranj 2:0 1:1 0
11 Mura - Maribor 4:1 1:2 0
11 Rudar Velenje - Domale 2:1 0:2 0
12 Krko - Rudar Velenje 0:0 2:1 0
12 Domale - Mura 2:2 1:2 1
12 Maribor - Aluminij 2:1 3:1 5
12 Triglav Kranj - Gorica 2:4 0:2 4
12 Celje - Olimpija Ljubljana 1:3 1:1 1
13 Celje - Krko 2:1 2:1 7
13 Olimpija Ljubljana - Triglav Kranj 2:0 3:1 4
13 Gorica - Maribor 0:3 1:3 5
13 Aluminij - Domale 0:0 0:2 1
14 Krko - Mura 2:0 1:2 0
14 Rudar Velenje - Aluminij 3:2 2:1 4
14 Domale - Gorica 3:1 1:1 1
14 Maribor - Olimpija Ljubljana 1:2 2:1 0
14 Triglav Kranj - Celje 1:2 0:2 5
15 Triglav Kranj - Krko 4:3 1:2 0
15 Celje - Maribor 0:5 1:3 4
15 Olimpija Ljubljana - Domale 4:4 1:1 4
15 Gorica - Rudar Velenje 2:2 2:1 1
15 Aluminij - Mura 0:2 1:2 5
16 Krko - Aluminij 1:3 1:1 1
16 Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana 1:2 1:2 7
16 Domale - Celje 1:1 2:1 1
16 Maribor - Triglav Kranj 4:1 3:0 4
17 Maribor - Krko 3:0 3:1 5
17 Triglav Kranj - Domale 1:4 0:2 4
17 Celje - Rudar Velenje 2:0 2:1 5
17 Olimpija Ljubljana - Mura 2:2 1:1 4
17 Gorica - Aluminij 0:1 2:1 1
18 Krko - Gorica 1:0 0:2 0
18 Aluminij - Olimpija Ljubljana 6:2 1:2 1
18 Mura - Celje 0:1 2:1 1
18 Rudar Velenje - Triglav Kranj 3:1 2:1 5
18 Domale - Maribor 1:2 1:2 7
19 Domale - Krko 2:1 2:1 7
19 Rudar Velenje - Maribor 1:3 0:2 4
19 Mura - Triglav Kranj 0:0 2:1 0
19 Aluminij - Celje 4:1 1:1 1
19 Gorica - Olimpija Ljubljana 1:3 1:2 5
20 Krko - Olimpija Ljubljana 1:4 0:2 4
20 Celje - Gorica 4:3 2:1 4
20 Triglav Kranj - Aluminij 3:0 1:2 0
20 Maribor - Mura 1:1 2:1 1
20 Domale - Rudar Velenje 6:2 3:1 4
21 Rudar Velenje - Krko 1:0 2:1 4
21 Mura - Domale 0:0 1:1 4
21 Aluminij - Maribor 0:1 0:2 5
21 Gorica - Triglav Kranj 1:2 2:1 0
21 Olimpija Ljubljana - Celje 2:0 1:2 0
22 Krko - Celje 1:1 1:2 1
22 Triglav Kranj - Olimpija Ljubljana 2:1 1:2 0
22 Maribor - Gorica 2:1 2:1 7
22 Domale - Aluminij 3:0 2:1 4
22 Rudar Velenje - Mura 1:0 1:2 1
23 Mura - Krko 5:0 2:1 4
23 Aluminij - Rudar Velenje 4:0 1:2 0
23 Gorica - Domale 2:1 1:2 0
23 Olimpija Ljubljana - Maribor 0:0 1:2 0
23 Celje - Triglav Kranj 4:0 1:1 0
24 Krko - Triglav Kranj 1:3 1:2 5
24 Maribor - Celje 1:1 2:1 1
24 Domale - Olimpija Ljubljana 1:3 1:1 1
24 Rudar Velenje - Gorica 2:2 1:2 1
24 Mura - Aluminij 3:0 1:1 0
25 Aluminij - Krko 1:1 2:0 0
25 Gorica - Mura 0:1 1:1 1
25 Olimpija Ljubljana - Rudar Velenje 3:3 3:1 1
25 Celje - Domale 2:3 1:2 4
25 Triglav Kranj - Maribor 1:2 1:3 5
26 Krko - Maribor 0:1 0:3 5
26 Domale - Triglav Kranj 6:1 2:1 5
26 Rudar Velenje - Celje 0:3 1:1 0
26 Mura - Olimpija Ljubljana 0:0 2:1 0
26 Aluminij - Gorica 3:1 1:2 0
27 Gorica - Krko 1:2 2:1 0
27 Olimpija Ljubljana - Aluminij 2:0 2:1 5
27 Celje - Mura 0:2 1:2 5
27 Triglav Kranj - Rudar Velenje 0:4 1:1 0
27 Maribor - Domale 1:0 2:1 4
28 Krko - Domale 1:2 1:2 7
28 Maribor - Rudar Velenje 3:1 3:1 7
28 Triglav Kranj - Mura 2:1 0:2 0
28 Celje - Aluminij 1:0 2:1 4
28 Olimpija Ljubljana - Gorica 3:1 3:1 7
29 Olimpija Ljubljana - Krko 3:2 3:1 5
29 Gorica - Celje 4:0 1:1 0
29 Aluminij - Triglav Kranj 2:1 2:1 7
29 Mura - Maribor 2:2 1:2 1
29 Rudar Velenje - Domale 1:2 1:2 7
30 Krko - Rudar Velenje 1:2 1:2 7
30 Domale - Mura 1:1 1:1 7
30 Maribor - Aluminij 1:1 2:1 1
30 Triglav Kranj - Gorica 1:1 0:2 0
30 Celje - Olimpija Ljubljana 1:0 1:2 1
31 Celje - Krko 0:0 2:1 0
31 Olimpija Ljubljana - Triglav Kranj 4:2 2:1 4
31 Gorica - Maribor 1:3 1:2 5
31 Aluminij - Domale 0:3 1:2 4
31 Mura - Rudar Velenje 3:3 2:1 0
32 Krko - Mura 0:3 1:2 4
32 Rudar Velenje - Aluminij 3:0 2:1 4
32 Domale - Gorica 2:1 2:1 7
32 Maribor - Olimpija Ljubljana 0:3 2:1 0
32 Triglav Kranj - Celje 0:3 1:2 4
33 Triglav Kranj - Krko 3:1 2:1 5
33 Celje - Maribor 1:3 1:3 7
33 Olimpija Ljubljana - Domale 1:4 1:1 1
33 Gorica - Rudar Velenje 1:2 1:1 1
33 Aluminij - Mura 0:1 1:2 4
34 Krko - Aluminij 1:3 1:2 5
34 Mura - Gorica 3:0 2:1 4
34 Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana 1:2 1:2 7
34 Domale - Celje 1:1 2:1 1
34 Maribor - Triglav Kranj 3:3 2:1 0
36 Krko - Gorica 3:2 1:2 1
36 Aluminij - Olimpija Ljubljana 1:0 1:2 1
36 Mura - Celje 1:1 1:1 7
36 Rudar Velenje - Triglav Kranj 2:2 2:1 1
36 Domale - Maribor 2:1 1:2 0

<< nazaj na povzetek









32.krog LESTVICA
STRELCI
Celje
35
Olimpija
30
Luka Koper
28
Maribor
24
Bravo
22
DN Mura
18
Domale
17
Aluminij
15
Radomlje
13
Rogaka
11
NASLEDNJA TEKMA ZADNJA TEKMA
17.krog
 
Maribor
Olimpija
 
03-12-2023
15.00
Ljudski vrt Maribor
KUPI VSTOPNICE