Napovej rezultate
sezona 2019/2020
Prediction league - sibica

<< nazaj na povzetek

Virtualna lestvica
klub št. napovedi št. tekem zmage neodločeni porazi dani:dobljeni točke
Maribor 16 16 13,00 1,00 0,00 34:8 40,00
Celje 16 16 8,00 2,00 3,00 19:7 26,00
Domžale 17 17 7,00 4,00 4,00 19:16 25,00
Olimpija Ljubljana 16 16 5,00 7,00 3,00 24:16 22,00
DNŠ Mura 16 16 5,00 6,00 3,00 18:14 21,00
Aluminij 16 16 5,00 5,00 3,00 19:12 20,00
Tabor Sežana 15 15 3,00 4,00 8,00 12:25 13,00
Triglav 16 16 3,00 3,00 8,00 12:28 12,00
Bravo 17 17 3,00 2,00 9,00 14:22 11,00
Rudar Velenje 17 17 1,00 0,00 12,00 4:27 3,00


Napovedi
kolo tekma rezultat napoved točke
1 CB24 Tabor Sežana - Aluminij 0:2 1:1 0
1 Celje - Mura 2:2 1:0 0
1 Bravo - Olimpija Ljubljana 0:2 1:1 0
1 Domžale - Rudar Velenje 2:2 2:0 1
1 Maribor - Triglav Kranj 1:2 5:0 0
2 Aluminij - Triglav Kranj 2:1 2:1 7
2 Rudar Velenje - Maribor 1:1 1:3 1
2 Olimpija Ljubljana - Domžale 4:2 1:1 0
2 Mura - Bravo 4:3 2:1 4
2 CB24 Tabor Sežana - Celje 1:0 0:1 0
3 Bravo - CB24 Tabor Sežana 1:0 1:1 1
3 Domžale - Mura 0:0 1:0 1
3 Maribor - Olimpija Ljubljana 0:0 2:1 0
4 Olimpija Ljubljana - Triglav Kranj 4:2 1:1 0
4 CB24 Tabor Sežana - Domžale 2:1 0:2 0
5 Bravo - Aluminij 0:1 1:0 0
5 Domžale - Celje 3:5 2:1 0
5 Maribor - CB24 Tabor Sežana 4:2 3:1 4
5 Triglav Kranj - Mura 1:3 2:2 0
5 Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana 0:3 1:2 4
7 Domžale - Aluminij 1:1 2:1 1
7 Maribor - Bravo 4:0 1:0 5
7 Triglav Kranj - Celje 0:6 1:0 0
7 Rudar Velenje - CB24 Tabor Sežana 2:2 0:1 0
7 Olimpija Ljubljana - Mura 1:1 1:1 7
8 Aluminij - Mura 2:0 1:1 0
8 CB24 Tabor Sežana - Olimpija Ljubljana 1:2 1:0 1
8 Celje - Rudar Velenje 3:0 2:0 5
8 Bravo - Triglav Kranj 1:0 1:2 1
8 Domžale - Maribor 0:1 1:3 4
10 Aluminij - CB24 Tabor Sežana 3:0 3:0 7
10 Mura - Celje 1:0 1:1 1
10 Olimpija Ljubljana - Bravo 3:1 2:3 0
10 Rudar Velenje - Domžale 2:3 0:3 5
10 Triglav Kranj - Maribor 1:3 1:3 7
11 Triglav Kranj - Aluminij 1:0 0:3 0
11 Maribor - Rudar Velenje 5:0 3:0 5
11 Domžale - Olimpija Ljubljana 1:4 1:1 1
11 Bravo - Mura 3:3 1:2 0
11 Celje - CB24 Tabor Sežana 2:0 2:1 5
12 Aluminij - Celje 0:0 1:1 4
12 CB24 Tabor Sežana - Bravo 3:1 1:2 0
12 Mura - Domžale 3:0 2:0 5
12 Olimpija Ljubljana - Maribor 2:4 1:1 0
12 Rudar Velenje - Triglav Kranj 1:1 1:0 1
13 Rudar Velenje - Aluminij 1:2 0:2 5
13 Triglav Kranj - Olimpija Ljubljana 2:3 1:3 5
13 Maribor - Mura 0:0 2:1 0
13 Domžale - CB24 Tabor Sežana 1:0 1:1 1
13 Bravo - Celje 2:2 0:2 1
14 Aluminij - Bravo 5:1 2:1 5
14 Celje - Domžale 2:1 2:0 5
14 CB24 Tabor Sežana - Maribor 4:1 1:3 0
14 Mura - Triglav Kranj 2:2 2:0 1
14 Olimpija Ljubljana - Rudar Velenje 6:0 2:0 5
15 Olimpija Ljubljana - Aluminij 3:1 2:1 5
15 Rudar Velenje - Mura 1:2 1:2 7
15 Triglav Kranj - CB24 Tabor Sežana 3:2 1:1 0
15 Maribor - Celje 1:0 1:0 7
15 Domžale - Bravo 2:0 2:1 5
16 Aluminij - Domžale 4:2 1:1 0
16 Bravo - Maribor 0:1 0:2 5
16 Celje - Triglav Kranj 4:0 3:0 5
16 CB24 Tabor Sežana - Rudar Velenje 1:1 2:0 0
16 Mura - Olimpija Ljubljana 3:1 1:1 1
17 Mura - Aluminij 2:4 1:1 0
17 Olimpija Ljubljana - CB24 Tabor Sežana 2:0 5:0 5
17 Rudar Velenje - Celje 3:3 0:3 1
17 Triglav Kranj - Bravo 1:0 2:1 4
17 Maribor - Domžale 4:1 2:0 4

<< nazaj na povzetek









17.krog LESTVICA
STRELCI
Olimpija
36
Maribor
34
Aluminij
34
DNŠ Mura
31
Celje
28
Tabor Sežana
17
Triglav
17
Domžale
16
Bravo
13
Rudar
7
NASLEDNJA TEKMA ZADNJA TEKMA
18.krog
 
Aluminij
Maribor
 
24-11-2019
17.00