sezona 2019/2020
Prediction league - matejger

<< nazaj na povzetek

Virtualna lestvica
klub št. napovedi št. tekem zmage neodločeni porazi dani:dobljeni točke
Maribor 32 32 23,00 9,00 0,00 65:28 78,00
DNŠ Mura 33 33 19,00 12,00 2,00 56:35 69,00
Celje 33 33 17,00 13,00 3,00 55:35 64,00
Olimpija Ljubljana 33 33 16,00 9,00 8,00 72:38 57,00
Domžale 32 32 14,00 14,00 4,00 52:33 56,00
Aluminij 33 33 12,00 14,00 7,00 45:41 50,00
Rudar Velenje 33 33 5,00 9,00 19,00 33:60 24,00
Triglav 33 33 4,00 7,00 22,00 34:64 19,00
Bravo 33 33 4,00 3,00 26,00 34:68 15,00
Tabor Sežana 33 33 3,00 4,00 26,00 30:74 13,00


Napovedi
kolo tekma rezultat napoved točke
2 Aluminij - Triglav Kranj 2:1 2:1 7
2 Rudar Velenje - Maribor 1:1 1:1 7
2 Olimpija Ljubljana - Domžale 4:2 1:2 1
2 Mura - Bravo 4:3 2:1 4
2 CB24 Tabor Sežana - Celje 1:0 0:3 0
3 Celje - Aluminij 0:0 2:1 0
3 Bravo - CB24 Tabor Sežana 1:0 2:1 4
3 Domžale - Mura 0:0 1:1 4
3 Maribor - Olimpija Ljubljana 0:0 2:1 0
3 Triglav Kranj - Rudar Velenje 3:2 1:1 0
4 Aluminij - Rudar Velenje 1:1 1:1 7
4 Olimpija Ljubljana - Triglav Kranj 4:2 2:1 4
4 Mura - Maribor 1:1 1:1 7
4 CB24 Tabor Sežana - Domžale 2:1 0:5 0
4 Celje - Bravo 2:2 1:1 4
7 Domžale - Aluminij 1:1 1:1 7
7 Maribor - Bravo 4:0 4:0 7
7 Triglav Kranj - Celje 0:6 0:0 1
7 Rudar Velenje - CB24 Tabor Sežana 2:2 2:1 1
7 Olimpija Ljubljana - Mura 1:1 1:1 7
8 Aluminij - Mura 2:0 1:1 0
8 CB24 Tabor Sežana - Olimpija Ljubljana 1:2 0:5 4
8 Celje - Rudar Velenje 3:0 3:1 5
8 Bravo - Triglav Kranj 1:0 2:1 4
8 Domžale - Maribor 0:1 1:1 1
9 Maribor - Aluminij 2:1 1:1 1
9 Triglav Kranj - Domžale 2:3 1:2 4
9 Rudar Velenje - Bravo 1:4 0:0 0
9 Olimpija Ljubljana - Celje 2:2 3:1 0
9 Mura - CB24 Tabor Sežana 1:0 3:1 4
10 Aluminij - CB24 Tabor Sežana 3:0 2:1 4
10 Mura - Celje 1:0 1:1 1
10 Olimpija Ljubljana - Bravo 3:1 4:1 5
10 Rudar Velenje - Domžale 2:3 1:1 0
10 Triglav Kranj - Maribor 1:3 1:4 5
11 Triglav Kranj - Aluminij 1:0 1:2 1
11 Maribor - Rudar Velenje 5:0 3:1 4
11 Domžale - Olimpija Ljubljana 1:4 2:1 0
11 Bravo - Mura 3:3 1:2 0
11 Celje - CB24 Tabor Sežana 2:0 3:1 4
12 Aluminij - Celje 0:0 1:1 4
12 CB24 Tabor Sežana - Bravo 3:1 2:1 5
12 Mura - Domžale 3:0 1:1 0
12 Olimpija Ljubljana - Maribor 2:4 1:1 0
12 Rudar Velenje - Triglav Kranj 1:1 2:1 1
13 Rudar Velenje - Aluminij 1:2 1:1 1
13 Triglav Kranj - Olimpija Ljubljana 2:3 1:3 5
13 Maribor - Mura 0:0 2:1 0
13 Domžale - CB24 Tabor Sežana 1:0 2:0 5
13 Bravo - Celje 2:2 1:2 1
14 Aluminij - Bravo 5:1 2:1 5
14 Celje - Domžale 2:1 1:1 1
14 CB24 Tabor Sežana - Maribor 4:1 0:4 0
14 Mura - Triglav Kranj 2:2 3:1 0
14 Olimpija Ljubljana - Rudar Velenje 6:0 4:1 4
15 Olimpija Ljubljana - Aluminij 3:1 3:1 7
15 Rudar Velenje - Mura 1:2 1:2 7
15 Triglav Kranj - CB24 Tabor Sežana 3:2 2:1 4
15 Maribor - Celje 1:0 2:1 4
15 Domžale - Bravo 2:0 3:1 4
16 Aluminij - Domžale 4:2 1:1 0
16 Bravo - Maribor 0:1 1:3 4
16 Celje - Triglav Kranj 4:0 3:1 4
16 CB24 Tabor Sežana - Rudar Velenje 1:1 1:1 7
16 Mura - Olimpija Ljubljana 3:1 2:1 5
17 Mura - Aluminij 2:4 2:1 1
17 Olimpija Ljubljana - CB24 Tabor Sežana 2:0 4:0 5
17 Rudar Velenje - Celje 3:3 1:1 4
17 Triglav Kranj - Bravo 1:0 2:1 4
17 Maribor - Domžale 4:1 2:1 5
18 Aluminij - Maribor 0:2 1:1 0
18 Domžale - Triglav Kranj 3:0 3:1 5
18 Bravo - Rudar Velenje 2:1 1:2 0
18 Celje - Olimpija Ljubljana 1:3 1:1 1
18 CB24 Tabor Sežana - Mura 1:1 1:2 1
19 CB24 Tabor Sežana - Aluminij 1:1 1:2 1
19 Celje - Mura 1:0 1:1 1
19 Bravo - Olimpija Ljubljana 1:2 1:4 5
19 Domžale - Rudar Velenje 2:1 2:1 7
19 Maribor - Triglav Kranj 0:2 3:0 0
20 Aluminij - Triglav Kranj 8:1 2:1 5
20 Rudar Velenje - Maribor 1:1 1:2 1
20 Olimpija Ljubljana - Domžale 0:1 1:1 1
20 Mura - Bravo 1:1 3:1 1
20 CB24 Tabor Sežana - Celje 0:4 1:2 4
21 Celje - Aluminij 2:0 2:1 5
21 Bravo - CB24 Tabor Sežana 2:1 2:1 7
21 Domžale - Mura 1:2 1:1 1
21 Maribor - Olimpija Ljubljana 1:1 2:1 1
21 Triglav Kranj - Rudar Velenje 3:0 2:1 4
22 Aluminij - Rudar Velenje 1:0 2:1 4
22 Olimpija Ljubljana - Triglav Kranj 0:2 4:0 0
22 Mura - Maribor 1:2 1:1 1
22 CB24 Tabor Sežana - Domžale 2:1 0:3 0
22 Celje - Bravo 2:2 3:1 0
23 Bravo - Aluminij 0:0 1:2 0
23 Domžale - Celje 1:1 1:1 7
23 Maribor - CB24 Tabor Sežana 0:0 2:1 0
23 Triglav Kranj - Mura 1:1 1:2 1
23 Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana 1:1 0:4 0
24 Aluminij - Olimpija Ljubljana 1:2 1:1 1
24 Mura - Rudar Velenje 1:1 2:1 1
24 CB24 Tabor Sežana - Triglav Kranj 3:1 2:2 0
24 Celje - Maribor 2:0 1:1 0
24 Bravo - Domžale 2:1 1:2 0
25 Domžale - Aluminij 1:3 1:1 1
25 Maribor - Bravo 1:2 2:1 0
25 Triglav Kranj - Celje 0:5 1:2 4
25 Rudar Velenje - CB24 Tabor Sežana 0:1 1:1 1
25 Olimpija Ljubljana - Mura 1:0 2:2 0
26 Aluminij - Mura 1:3 1:1 1
26 CB24 Tabor Sežana - Olimpija Ljubljana 0:3 1:2 4
26 Celje - Rudar Velenje 2:0 3:1 4
26 Bravo - Triglav Kranj 1:0 1:1 1
27 Maribor - Aluminij 3:0 2:1 4
27 Triglav Kranj - Domžale 1:1 1:1 7
27 Rudar Velenje - Bravo 1:3 1:0 1
27 Olimpija Ljubljana - Celje 0:1 1:1 1
27 Mura - CB24 Tabor Sežana 3:2 2:1 4
28 Aluminij - CB24 Tabor Sežana 0:2 2:1 0
28 Mura - Celje 3:1 1:1 1
28 Olimpija Ljubljana - Bravo 0:5 3:1 0
28 Rudar Velenje - Domžale 2:3 1:2 4
28 Triglav Kranj - Maribor 1:3 1:2 5
29 Triglav Kranj - Aluminij 1:4 1:2 5
29 Maribor - Rudar Velenje 3:0 3:0 7
29 Domžale - Olimpija Ljubljana 0:1 1:1 1
29 Bravo - Mura 1:0 1:2 1
29 Celje - CB24 Tabor Sežana 1:1 2:1 1
30 Aluminij - Celje 0:2 1:1 0
30 CB24 Tabor Sežana - Bravo 0:0 2:1 0
30 Mura - Domžale 0:1 2:1 1
30 Olimpija Ljubljana - Maribor 1:0 1:2 1
30 Rudar Velenje - Triglav Kranj 0:1 2:1 1
31 Rudar Velenje - Aluminij 1:3 1:2 5
31 Triglav Kranj - Olimpija Ljubljana 3:7 1:1 0
31 Maribor - Mura 3:2 2:1 4
31 Domžale - CB24 Tabor Sežana 2:1 2:1 7
31 Bravo - Celje 1:2 1:2 7
32 Aluminij - Bravo 1:2 2:1 0
32 Celje - Domžale 4:1 2:1 5
32 CB24 Tabor Sežana - Maribor 4:1 1:2 0
32 Mura - Triglav Kranj 2:0 2:0 7
32 Olimpija Ljubljana - Rudar Velenje 5:0 4:1 4
33 Olimpija Ljubljana - Aluminij 0:1 2:1 1
33 Rudar Velenje - Mura 0:0 1:2 0
33 Triglav Kranj - CB24 Tabor Sežana 1:2 1:1 1
33 Maribor - Celje 1:2 2:1 0
33 Domžale - Bravo 1:1 2:1 1
34 Aluminij - Domžale 2:5 1:1 0
34 Bravo - Maribor 0:3 1:2 4
34 Celje - Triglav Kranj 2:2 2:1 1
34 CB24 Tabor Sežana - Rudar Velenje 1:0 2:0 5
34 Mura - Olimpija Ljubljana 1:1 2:1 1
35 Mura - Aluminij 1:1 2:1 1
35 Olimpija Ljubljana - CB24 Tabor Sežana 1:2 3:1 0
35 Rudar Velenje - Celje 0:2 1:2 5
35 Triglav Kranj - Bravo 1:4 2:1 0
35 Maribor - Domžale 2:1 2:1 7
36 Aluminij - Maribor 1:4 1:1 1
36 Domžale - Triglav Kranj 2:1 2:1 7
36 Bravo - Rudar Velenje 1:1 2:1 1
36 Celje - Olimpija Ljubljana 2:2 2:1 1
36 CB24 Tabor Sežana - Mura 1:2 1:2 7

<< nazaj na povzetek









4.krog LESTVICA
STRELCI
DNŠ Mura
10
Maribor
8
Domžale
7
Bravo
7
Tabor Sežana
6
Luka Koper
5
Aluminij
4
Olimpija
2
Celje
2
Gorica
0
NASLEDNJA TEKMA ZADNJA TEKMA
5.krog
 
Tabor Sežana
Maribor
 
26-09-2020
15.30