Napovej rezultate
sezona 2019/2020
Prediction league - matejger

<< nazaj na povzetek

Virtualna lestvica
klub št. napovedi št. tekem zmage neodločeni porazi dani:dobljeni točke
Maribor 14 14 9,00 5,00 0,00 31:12 32,00
DNŠ Mura 14 14 7,00 6,00 1,00 23:15 27,00
Olimpija Ljubljana 14 14 8,00 2,00 4,00 34:16 26,00
Domžale 14 14 6,00 7,00 1,00 24:13 25,00
Celje 14 14 6,00 6,00 2,00 23:15 24,00
Aluminij 14 14 4,00 7,00 3,00 18:18 19,00
Rudar Velenje 14 14 2,00 8,00 4,00 15:21 14,00
Bravo 14 14 2,00 2,00 10,00 14:29 8,00
Triglav 14 14 2,00 2,00 10,00 15:28 8,00
Tabor Sežana 14 14 1,00 1,00 12,00 9:39 4,00


Napovedi
kolo tekma rezultat napoved točke
2 Aluminij - Triglav Kranj 2:1 2:1 7
2 Rudar Velenje - Maribor 1:1 1:1 7
2 Olimpija Ljubljana - Domžale 4:2 1:2 1
2 Mura - Bravo 4:3 2:1 4
2 CB24 Tabor Sežana - Celje 1:0 0:3 0
3 Celje - Aluminij 0:0 2:1 0
3 Bravo - CB24 Tabor Sežana 1:0 2:1 4
3 Domžale - Mura 0:0 1:1 4
3 Maribor - Olimpija Ljubljana 0:0 2:1 0
3 Triglav Kranj - Rudar Velenje 3:2 1:1 0
4 Aluminij - Rudar Velenje 1:1 1:1 7
4 Olimpija Ljubljana - Triglav Kranj 4:2 2:1 4
4 Mura - Maribor 1:1 1:1 7
4 CB24 Tabor Sežana - Domžale 2:1 0:5 0
4 Celje - Bravo 2:2 1:1 4
7 Domžale - Aluminij 1:1 1:1 7
7 Maribor - Bravo 4:0 4:0 7
7 Triglav Kranj - Celje 0:6 0:0 1
7 Rudar Velenje - CB24 Tabor Sežana 2:2 2:1 1
7 Olimpija Ljubljana - Mura 1:1 1:1 7
8 Aluminij - Mura 2:0 1:1 0
8 CB24 Tabor Sežana - Olimpija Ljubljana 1:2 0:5 4
8 Celje - Rudar Velenje 3:0 3:1 5
8 Bravo - Triglav Kranj 1:0 2:1 4
8 Domžale - Maribor 0:1 1:1 1
9 Maribor - Aluminij 2:1 1:1 1
9 Triglav Kranj - Domžale 2:3 1:2 4
9 Rudar Velenje - Bravo 1:4 0:0 0
9 Olimpija Ljubljana - Celje 2:2 3:1 0
9 Mura - CB24 Tabor Sežana 1:0 3:1 4
10 Aluminij - CB24 Tabor Sežana 3:0 2:1 4
10 Mura - Celje 1:0 1:1 1
10 Olimpija Ljubljana - Bravo 3:1 4:1 5
10 Rudar Velenje - Domžale 2:3 1:1 0
10 Triglav Kranj - Maribor 1:3 1:4 5
11 Triglav Kranj - Aluminij 1:0 1:2 1
11 Maribor - Rudar Velenje 5:0 3:1 4
11 Domžale - Olimpija Ljubljana 1:4 2:1 0
11 Bravo - Mura 3:3 1:2 0
11 Celje - CB24 Tabor Sežana 2:0 3:1 4
12 Aluminij - Celje 0:0 1:1 4
12 CB24 Tabor Sežana - Bravo 3:1 2:1 5
12 Mura - Domžale 3:0 1:1 0
12 Olimpija Ljubljana - Maribor 2:4 1:1 0
12 Rudar Velenje - Triglav Kranj 1:1 2:1 1
13 Rudar Velenje - Aluminij 1:2 1:1 1
13 Triglav Kranj - Olimpija Ljubljana 2:3 1:3 5
13 Maribor - Mura 0:0 2:1 0
13 Domžale - CB24 Tabor Sežana 1:0 2:0 5
13 Bravo - Celje 2:2 1:2 1
14 Aluminij - Bravo 5:1 2:1 5
14 Celje - Domžale 2:1 1:1 1
14 CB24 Tabor Sežana - Maribor 4:1 0:4 0
14 Mura - Triglav Kranj 2:2 3:1 0
14 Olimpija Ljubljana - Rudar Velenje 6:0 4:1 4
15 Olimpija Ljubljana - Aluminij 3:1 3:1 7
15 Rudar Velenje - Mura 1:2 1:2 7
15 Triglav Kranj - CB24 Tabor Sežana 3:2 2:1 4
15 Maribor - Celje 1:0 2:1 4
15 Domžale - Bravo 2:0 3:1 4
16 Aluminij - Domžale 4:2 1:1 0
16 Bravo - Maribor 0:1 1:3 4
16 Celje - Triglav Kranj 4:0 3:1 4
16 CB24 Tabor Sežana - Rudar Velenje 1:1 1:1 7
16 Mura - Olimpija Ljubljana 3:1 2:1 5
17 Mura - Aluminij 2:4 2:1 1
17 Olimpija Ljubljana - CB24 Tabor Sežana 2:0 4:0 5
17 Rudar Velenje - Celje 3:3 1:1 4
17 Triglav Kranj - Bravo 1:0 2:1 4
17 Maribor - Domžale 4:1 2:1 5

<< nazaj na povzetek









17.krog LESTVICA
STRELCI
Olimpija
36
Maribor
34
Aluminij
34
DNŠ Mura
31
Celje
28
Tabor Sežana
17
Triglav
17
Domžale
16
Bravo
13
Rudar
7
NASLEDNJA TEKMA ZADNJA TEKMA
18.krog
 
Aluminij
Maribor
 
24-11-2019
17.00