Napovej rezultate
sezona 2019/2020
Prediction league - tamal

<< nazaj na povzetek

Virtualna lestvica
klub št. napovedi št. tekem zmage neodločeni porazi dani:dobljeni točke
Maribor 31 31 28,00 3,00 0,00 72:26 87,00
Olimpija Ljubljana 29 29 17,00 9,00 3,00 51:28 60,00
DNŠ Mura 30 30 15,00 10,00 5,00 48:37 55,00
Aluminij 30 30 14,00 10,00 6,00 42:31 52,00
Celje 31 31 12,00 10,00 9,00 42:43 46,00
Domžale 31 31 12,00 5,00 14,00 40:44 41,00
Triglav 31 31 7,00 10,00 14,00 34:42 31,00
Bravo 30 30 3,00 10,00 17,00 28:48 19,00
Tabor Sežana 30 30 2,00 9,00 19,00 31:52 15,00
Rudar Velenje 31 31 2,00 4,00 25,00 22:59 10,00


Napovedi
kolo tekma rezultat napoved točke
1 CB24 Tabor Sežana - Aluminij 0:2 1:1 0
1 Celje - Mura 2:2 1:1 4
1 Bravo - Olimpija Ljubljana 0:2 0:1 5
1 Domžale - Rudar Velenje 2:2 1:0 0
1 Maribor - Triglav Kranj 1:2 3:0 0
2 Aluminij - Triglav Kranj 2:1 1:1 1
2 Rudar Velenje - Maribor 1:1 1:2 1
2 Olimpija Ljubljana - Domžale 4:2 1:0 4
2 Mura - Bravo 4:3 2:0 4
2 CB24 Tabor Sežana - Celje 1:0 1:2 1
3 Celje - Aluminij 0:0 1:1 4
3 Bravo - CB24 Tabor Sežana 1:0 2:1 4
3 Domžale - Mura 0:0 1:2 0
3 Maribor - Olimpija Ljubljana 0:0 3:1 0
3 Triglav Kranj - Rudar Velenje 3:2 1:0 4
4 Aluminij - Rudar Velenje 1:1 1:0 1
4 Olimpija Ljubljana - Triglav Kranj 4:2 1:0 4
4 Mura - Maribor 1:1 2:2 4
4 CB24 Tabor Sežana - Domžale 2:1 1:2 0
4 Celje - Bravo 2:2 1:1 4
5 Bravo - Aluminij 0:1 1:2 4
5 Domžale - Celje 3:5 2:1 0
5 Maribor - CB24 Tabor Sežana 4:2 3:1 4
5 Triglav Kranj - Mura 1:3 1:1 1
5 Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana 0:3 1:3 5
6 Aluminij - Olimpija Ljubljana 1:0 1:1 1
6 Mura - Rudar Velenje 2:0 3:1 4
6 CB24 Tabor Sežana - Triglav Kranj 2:0 1:1 0
6 Celje - Maribor 2:1 1:3 0
6 Bravo - Domžale 0:0 1:2 0
7 Domžale - Aluminij 1:1 1:2 1
7 Maribor - Bravo 4:0 2:0 5
7 Triglav Kranj - Celje 0:6 1:1 0
7 Rudar Velenje - CB24 Tabor Sežana 2:2 1:1 4
7 Olimpija Ljubljana - Mura 1:1 2:1 1
8 Aluminij - Mura 2:0 2:1 5
8 CB24 Tabor Sežana - Olimpija Ljubljana 1:2 1:1 1
8 Celje - Rudar Velenje 3:0 2:1 4
8 Bravo - Triglav Kranj 1:0 1:1 1
8 Domžale - Maribor 0:1 1:3 4
9 Maribor - Aluminij 2:1 2:1 7
9 Triglav Kranj - Domžale 2:3 2:1 1
9 Rudar Velenje - Bravo 1:4 1:1 1
9 Olimpija Ljubljana - Celje 2:2 2:1 1
9 Mura - CB24 Tabor Sežana 1:0 2:1 4
10 Aluminij - CB24 Tabor Sežana 3:0 2:1 4
10 Mura - Celje 1:0 2:1 4
10 Olimpija Ljubljana - Bravo 3:1 3:1 7
10 Rudar Velenje - Domžale 2:3 1:1 0
10 Triglav Kranj - Maribor 1:3 1:3 7
11 Triglav Kranj - Aluminij 1:0 1:1 1
11 Maribor - Rudar Velenje 5:0 3:1 4
11 Domžale - Olimpija Ljubljana 1:4 1:1 1
11 Bravo - Mura 3:3 1:1 4
11 Celje - CB24 Tabor Sežana 2:0 2:1 5
12 Aluminij - Celje 0:0 2:1 0
12 CB24 Tabor Sežana - Bravo 3:1 2:2 0
12 Mura - Domžale 3:0 2:1 4
12 Olimpija Ljubljana - Maribor 2:4 1:1 0
12 Rudar Velenje - Triglav Kranj 1:1 2:1 1
13 Rudar Velenje - Aluminij 1:2 0:2 5
13 Triglav Kranj - Olimpija Ljubljana 2:3 1:2 4
13 Maribor - Mura 0:0 2:1 0
13 Domžale - CB24 Tabor Sežana 1:0 2:1 4
13 Bravo - Celje 2:2 1:2 1
14 Aluminij - Bravo 5:1 2:1 5
14 Celje - Domžale 2:1 2:1 7
14 CB24 Tabor Sežana - Maribor 4:1 1:3 0
14 Mura - Triglav Kranj 2:2 2:1 1
14 Olimpija Ljubljana - Rudar Velenje 6:0 4:0 5
15 Olimpija Ljubljana - Aluminij 3:1 2:1 5
15 Rudar Velenje - Mura 1:2 1:2 7
15 Triglav Kranj - CB24 Tabor Sežana 3:2 2:1 4
15 Maribor - Celje 1:0 4:0 5
15 Domžale - Bravo 2:0 2:1 5
16 Aluminij - Domžale 4:2 2:1 4
16 Bravo - Maribor 0:1 0:3 5
16 Celje - Triglav Kranj 4:0 2:1 4
16 CB24 Tabor Sežana - Rudar Velenje 1:1 2:1 1
16 Mura - Olimpija Ljubljana 3:1 1:3 0
17 Mura - Aluminij 2:4 1:1 0
17 Olimpija Ljubljana - CB24 Tabor Sežana 2:0 3:1 4
17 Rudar Velenje - Celje 3:3 1:2 0
17 Triglav Kranj - Bravo 1:0 2:1 4
17 Maribor - Domžale 4:1 3:1 5
18 Aluminij - Maribor 0:2 1:2 5
18 Domžale - Triglav Kranj 3:0 2:1 4
18 Bravo - Rudar Velenje 2:1 2:1 7
18 Celje - Olimpija Ljubljana 1:3 1:1 1
18 CB24 Tabor Sežana - Mura 1:1 1:2 1
19 CB24 Tabor Sežana - Aluminij 1:1 1:2 1
19 Celje - Mura 1:0 1:1 1
19 Bravo - Olimpija Ljubljana 1:2 1:2 7
19 Domžale - Rudar Velenje 2:1 3:0 4
19 Maribor - Triglav Kranj 0:2 2:1 0
20 Aluminij - Triglav Kranj 8:1 2:1 5
20 Rudar Velenje - Maribor 1:1 1:2 1
20 Olimpija Ljubljana - Domžale 0:1 3:0 0
20 Mura - Bravo 1:1 2:1 1
20 CB24 Tabor Sežana - Celje 0:4 1:2 4
21 Celje - Aluminij 2:0 1:1 0
21 Bravo - CB24 Tabor Sežana 2:1 1:1 1
21 Domžale - Mura 1:2 1:2 7
21 Maribor - Olimpija Ljubljana 1:1 1:0 1
21 Triglav Kranj - Rudar Velenje 3:0 3:0 7
22 Aluminij - Rudar Velenje 1:0 3:0 5
22 Olimpija Ljubljana - Triglav Kranj 0:2 2:1 0
22 Mura - Maribor 1:2 1:1 1
22 CB24 Tabor Sežana - Domžale 2:1 1:1 1
22 Celje - Bravo 2:2 2:0 1
23 Bravo - Aluminij 0:0 1:2 0
23 Domžale - Celje 1:1 2:1 1
23 Maribor - CB24 Tabor Sežana 0:0 3:1 0
23 Triglav Kranj - Mura 1:1 1:1 7
23 Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana 1:1 1:3 1
24 Mura - Rudar Velenje 1:1 2:1 1
24 CB24 Tabor Sežana - Triglav Kranj 3:1 0:1 1
24 Celje - Maribor 2:0 0:2 0
25 Domžale - Aluminij 1:3 1:0 1
25 Maribor - Bravo 1:2 2:1 0
25 Triglav Kranj - Celje 0:5 1:1 0
25 Rudar Velenje - CB24 Tabor Sežana 0:1 1:2 4
25 Olimpija Ljubljana - Mura 1:0 2:2 0
26 Aluminij - Mura 1:3 1:1 1
26 CB24 Tabor Sežana - Olimpija Ljubljana 0:3 1:1 0
26 Celje - Rudar Velenje 2:0 1:0 5
26 Bravo - Triglav Kranj 1:0 1:0 7
26 Domžale - Maribor 1:2 1:2 7
27 Maribor - Aluminij 3:0 2:1 4
27 Triglav Kranj - Domžale 1:1 1:1 7
27 Rudar Velenje - Bravo 1:3 0:0 0
28 Aluminij - CB24 Tabor Sežana 0:2 1:0 0
28 Mura - Celje 3:1 2:1 5
28 Olimpija Ljubljana - Bravo 0:5 1:1 0
28 Rudar Velenje - Domžale 2:3 1:2 4
28 Triglav Kranj - Maribor 1:3 1:2 5
29 Triglav Kranj - Aluminij 1:4 1:1 1
29 Maribor - Rudar Velenje 3:0 2:1 4
29 Domžale - Olimpija Ljubljana 0:1 1:1 1
29 Bravo - Mura 1:0 1:2 1
29 Celje - CB24 Tabor Sežana 1:1 2:1 1
30 Aluminij - Celje 0:2 2:2 1
30 CB24 Tabor Sežana - Bravo 0:0 1:1 4
30 Mura - Domžale 0:1 2:1 1
30 Olimpija Ljubljana - Maribor 1:0 1:2 1
30 Rudar Velenje - Triglav Kranj 0:1 1:2 4
31 Rudar Velenje - Aluminij 1:3 1:0 1
31 Triglav Kranj - Olimpija Ljubljana 3:7 1:2 4
31 Maribor - Mura 3:2 2:1 4
31 Domžale - CB24 Tabor Sežana 2:1 2:1 7
31 Bravo - Celje 1:2 2:2 1
32 Celje - Domžale 4:1 2:1 5

<< nazaj na povzetek









32.krog LESTVICA
STRELCI
Olimpija
62
Celje
61
Maribor
58
Aluminij
51
DNŠ Mura
47
Bravo
41
Domžale
36
Tabor Sežana
34
Triglav
31
Rudar
10
NASLEDNJA TEKMA ZADNJA TEKMA
32.krog
 
Tabor Sežana
Maribor
 
09-07-2020
18.00