sezona 2019/2020
Prediction league - miljo

<< nazaj na povzetek

Virtualna lestvica
klub št. napovedi št. tekem zmage neodločeni porazi dani:dobljeni točke
Maribor 21 21 16,00 2,00 0,00 46:15 50,00
Olimpija Ljubljana 22 22 13,00 3,00 2,00 37:17 42,00
Domžale 21 21 14,00 0,00 4,00 29:18 42,00
Celje 22 22 11,00 1,00 7,00 28:20 34,00
Aluminij 22 22 6,00 7,00 5,00 18:17 25,00
Triglav 22 22 7,00 3,00 9,00 17:23 24,00
DNŠ Mura 22 22 5,00 8,00 6,00 26:24 23,00
Bravo 21 21 3,00 3,00 13,00 10:31 12,00
Tabor Sežana 22 22 2,00 1,00 16,00 9:32 7,00
Rudar Velenje 21 21 2,00 0,00 17,00 11:34 6,00


Napovedi
kolo tekma rezultat napoved točke
1 CB24 Tabor Sežana - Aluminij 0:2 1:2 5
1 Celje - Mura 2:2 2:1 1
1 Bravo - Olimpija Ljubljana 0:2 0:3 5
1 Domžale - Rudar Velenje 2:2 2:0 1
1 Maribor - Triglav Kranj 1:2 3:0 0
2 Aluminij - Triglav Kranj 2:1 1:1 1
2 Rudar Velenje - Maribor 1:1 1:2 1
2 Olimpija Ljubljana - Domžale 4:2 2:1 4
2 Mura - Bravo 4:3 2:0 4
2 CB24 Tabor Sežana - Celje 1:0 0:2 0
3 Celje - Aluminij 0:0 1:2 0
3 Bravo - CB24 Tabor Sežana 1:0 2:1 4
3 Domžale - Mura 0:0 2:1 0
3 Maribor - Olimpija Ljubljana 0:0 2:1 0
3 Triglav Kranj - Rudar Velenje 3:2 1:0 4
4 Aluminij - Rudar Velenje 1:1 1:0 1
4 Olimpija Ljubljana - Triglav Kranj 4:2 3:1 4
4 Mura - Maribor 1:1 2:2 4
4 CB24 Tabor Sežana - Domžale 2:1 1:2 0
4 Celje - Bravo 2:2 2:0 1
5 Bravo - Aluminij 0:1 0:0 1
5 Domžale - Celje 3:5 2:1 0
5 Maribor - CB24 Tabor Sežana 4:2 3:0 4
5 Triglav Kranj - Mura 1:3 1:1 1
5 Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana 0:3 1:2 4
6 Aluminij - Olimpija Ljubljana 1:0 1:2 1
6 Mura - Rudar Velenje 2:0 2:1 5
6 CB24 Tabor Sežana - Triglav Kranj 2:0 1:2 0
6 Celje - Maribor 2:1 1:2 0
6 Bravo - Domžale 0:0 0:2 1
7 Domžale - Aluminij 1:1 2:1 1
7 Maribor - Bravo 4:0 2:0 5
7 Triglav Kranj - Celje 0:6 2:0 0
7 Rudar Velenje - CB24 Tabor Sežana 2:2 2:0 1
7 Olimpija Ljubljana - Mura 1:1 2:1 1
8 Aluminij - Mura 2:0 1:1 0
8 CB24 Tabor Sežana - Olimpija Ljubljana 1:2 0:2 5
8 Celje - Rudar Velenje 3:0 2:0 5
8 Bravo - Triglav Kranj 1:0 1:2 1
8 Domžale - Maribor 0:1 1:2 4
9 Maribor - Aluminij 2:1 3:1 5
9 Triglav Kranj - Domžale 2:3 0:1 4
9 Rudar Velenje - Bravo 1:4 0:1 4
9 Olimpija Ljubljana - Celje 2:2 2:1 1
9 Mura - CB24 Tabor Sežana 1:0 2:0 5
10 Aluminij - CB24 Tabor Sežana 3:0 2:0 5
10 Mura - Celje 1:0 2:2 0
10 Olimpija Ljubljana - Bravo 3:1 3:1 7
10 Rudar Velenje - Domžale 2:3 0:2 4
10 Triglav Kranj - Maribor 1:3 0:3 5
11 Triglav Kranj - Aluminij 1:0 0:0 1
11 Maribor - Rudar Velenje 5:0 3:1 4
11 Domžale - Olimpija Ljubljana 1:4 2:1 0
11 Bravo - Mura 3:3 1:1 4
11 Celje - CB24 Tabor Sežana 2:0 1:0 5
12 Aluminij - Celje 0:0 0:2 1
12 CB24 Tabor Sežana - Bravo 3:1 1:0 4
12 Mura - Domžale 3:0 1:2 0
12 Olimpija Ljubljana - Maribor 2:4 2:2 1
12 Rudar Velenje - Triglav Kranj 1:1 2:1 1
14 Aluminij - Bravo 5:1 1:1 1
14 Celje - Domžale 2:1 1:2 0
14 CB24 Tabor Sežana - Maribor 4:1 1:3 0
14 Mura - Triglav Kranj 2:2 0:1 0
14 Olimpija Ljubljana - Rudar Velenje 6:0 3:0 5
17 Mura - Aluminij 2:4 1:1 0
17 Olimpija Ljubljana - CB24 Tabor Sežana 2:0 2:0 7
17 Rudar Velenje - Celje 3:3 1:2 0
17 Triglav Kranj - Bravo 1:0 2:0 5
17 Maribor - Domžale 4:1 3:1 5
20 Aluminij - Triglav Kranj 8:1 2:0 4
20 Rudar Velenje - Maribor 1:1 1:3 1
20 Olimpija Ljubljana - Domžale 0:1 3:1 1
20 Mura - Bravo 1:1 2:0 0
20 CB24 Tabor Sežana - Celje 0:4 1:2 4
22 Aluminij - Rudar Velenje 1:0 1:0 7
22 Olimpija Ljubljana - Triglav Kranj 0:2 2:1 0
22 Mura - Maribor 1:2 1:3 5
22 CB24 Tabor Sežana - Domžale 2:1 0:1 1
22 Celje - Bravo 2:2 2:0 1
24 Mura - Rudar Velenje 1:1 2:0 0
24 CB24 Tabor Sežana - Triglav Kranj 3:1 0:1 1
24 Celje - Maribor 2:0 1:3 0
24 Bravo - Domžale 2:1 1:2 0
25 Domžale - Aluminij 1:3 1:0 1
25 Maribor - Bravo 1:2 2:0 0
25 Triglav Kranj - Celje 0:5 0:1 5
25 Rudar Velenje - CB24 Tabor Sežana 0:1 1:2 4
25 Olimpija Ljubljana - Mura 1:0 2:2 0
26 Aluminij - Mura 1:3 1:1 1
26 CB24 Tabor Sežana - Olimpija Ljubljana 0:3 0:0 1
26 Celje - Rudar Velenje 2:0 2:0 7
26 Bravo - Triglav Kranj 1:0 2:1 4

<< nazaj na povzetek









8.krog LESTVICA
STRELCI
Tabor Sežana
15
DNŠ Mura
14
Maribor
13
Olimpija
12
Bravo
11
Luka Koper
10
Domžale
9
Celje
9
Aluminij
9
Gorica
5
NASLEDNJA TEKMA ZADNJA TEKMA
9.krog
 
DNŠ Mura
Maribor
 
29-10-2020
17.30
Mestni stadion Fazanerija