Napovej rezultate
sezona 2019/2020
Prediction league - asde

<< nazaj na povzetek

Virtualna lestvica
klub št. napovedi št. tekem zmage neodločeni porazi dani:dobljeni točke
Olimpija Ljubljana 16 16 13,00 1,00 1,00 29:8 40,00
Maribor 16 16 12,00 2,00 1,00 24:2 38,00
Celje 16 16 9,00 1,00 5,00 22:15 28,00
Triglav 16 16 8,00 0,00 7,00 16:16 24,00
DNŠ Mura 16 16 7,00 3,00 4,00 16:9 24,00
Aluminij 16 16 7,00 2,00 6,00 20:13 23,00
Domžale 16 16 4,00 3,00 8,00 12:18 15,00
Tabor Sežana 16 16 3,00 1,00 10,00 10:23 10,00
Bravo 16 16 2,00 2,00 11,00 7:22 8,00
Rudar Velenje 16 16 1,00 1,00 13,00 3:33 4,00


Napovedi
kolo tekma rezultat napoved točke
1 CB24 Tabor Sežana - Aluminij 0:2 2:1 0
1 Celje - Mura 2:2 2:1 1
1 Bravo - Olimpija Ljubljana 0:2 1:2 5
1 Domžale - Rudar Velenje 2:2 2:0 1
1 Maribor - Triglav Kranj 1:2 2:0 0
3 Celje - Aluminij 0:0 2:1 0
3 Bravo - CB24 Tabor Sežana 1:0 2:0 5
3 Domžale - Mura 0:0 0:1 1
3 Maribor - Olimpija Ljubljana 0:0 0:1 1
3 Triglav Kranj - Rudar Velenje 3:2 2:0 4
4 Aluminij - Rudar Velenje 1:1 2:0 0
4 Olimpija Ljubljana - Triglav Kranj 4:2 2:1 4
4 Mura - Maribor 1:1 0:0 4
4 CB24 Tabor Sežana - Domžale 2:1 1:2 0
4 Celje - Bravo 2:2 2:0 1
5 Bravo - Aluminij 0:1 2:1 1
5 Domžale - Celje 3:5 2:0 0
5 Maribor - CB24 Tabor Sežana 4:2 2:0 4
5 Triglav Kranj - Mura 1:3 2:1 0
5 Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana 0:3 0:2 5
7 Domžale - Aluminij 1:1 1:1 7
7 Maribor - Bravo 4:0 2:0 5
7 Triglav Kranj - Celje 0:6 2:1 0
7 Rudar Velenje - CB24 Tabor Sežana 2:2 2:1 1
7 Olimpija Ljubljana - Mura 1:1 2:1 1
8 Aluminij - Mura 2:0 0:0 1
8 CB24 Tabor Sežana - Olimpija Ljubljana 1:2 0:1 4
8 Celje - Rudar Velenje 3:0 3:0 7
8 Bravo - Triglav Kranj 1:0 0:1 0
8 Domžale - Maribor 0:1 0:1 7
9 Maribor - Aluminij 2:1 2:1 7
9 Triglav Kranj - Domžale 2:3 2:0 1
9 Rudar Velenje - Bravo 1:4 0:0 0
9 Olimpija Ljubljana - Celje 2:2 2:1 1
10 Aluminij - CB24 Tabor Sežana 3:0 3:0 7
10 Mura - Celje 1:0 1:1 1
10 Olimpija Ljubljana - Bravo 3:1 2:0 4
10 Rudar Velenje - Domžale 2:3 0:2 4
10 Triglav Kranj - Maribor 1:3 0:2 4
11 Triglav Kranj - Aluminij 1:0 0:1 0
11 Maribor - Rudar Velenje 5:0 5:0 7
11 Domžale - Olimpija Ljubljana 1:4 1:2 5
11 Bravo - Mura 3:3 0:1 0
11 Celje - CB24 Tabor Sežana 2:0 2:0 7
12 Aluminij - Celje 0:0 2:0 1
12 CB24 Tabor Sežana - Bravo 3:1 2:0 4
12 Mura - Domžale 3:0 2:0 5
12 Olimpija Ljubljana - Maribor 2:4 0:0 0
12 Rudar Velenje - Triglav Kranj 1:1 0:1 1
13 Rudar Velenje - Aluminij 1:2 0:2 5
13 Triglav Kranj - Olimpija Ljubljana 2:3 1:2 4
13 Maribor - Mura 0:0 1:0 1
13 Domžale - CB24 Tabor Sežana 1:0 1:1 1
13 Bravo - Celje 2:2 1:2 1
14 Aluminij - Bravo 5:1 3:0 4
14 Celje - Domžale 2:1 2:0 5
14 CB24 Tabor Sežana - Maribor 4:1 0:2 0
14 Mura - Triglav Kranj 2:2 2:0 1
14 Olimpija Ljubljana - Rudar Velenje 6:0 5:0 5
15 Olimpija Ljubljana - Aluminij 3:1 2:0 4
15 Rudar Velenje - Mura 1:2 0:2 5
15 Triglav Kranj - CB24 Tabor Sežana 3:2 2:1 4
15 Maribor - Celje 1:0 2:0 5
15 Domžale - Bravo 2:0 1:1 0
16 Aluminij - Domžale 4:2 2:0 4
16 Bravo - Maribor 0:1 0:1 7
16 Celje - Triglav Kranj 4:0 2:0 5
16 CB24 Tabor Sežana - Rudar Velenje 1:1 2:0 0
16 Mura - Olimpija Ljubljana 3:1 2:1 5
17 Mura - Aluminij 2:4 2:0 1
17 Olimpija Ljubljana - CB24 Tabor Sežana 2:0 3:0 5
17 Rudar Velenje - Celje 3:3 1:2 0
17 Triglav Kranj - Bravo 1:0 2:0 5
17 Maribor - Domžale 4:1 2:0 4

<< nazaj na povzetek









17.krog LESTVICA
STRELCI
Olimpija
36
Maribor
34
Aluminij
34
DNŠ Mura
31
Celje
28
Tabor Sežana
17
Triglav
17
Domžale
16
Bravo
13
Rudar
7
NASLEDNJA TEKMA ZADNJA TEKMA
18.krog
 
Aluminij
Maribor
 
24-11-2019
17.00