sezona 2019/2020
Prediction league - stanep

<< nazaj na povzetek

Virtualna lestvica
klub št. napovedi št. tekem zmage neodločeni porazi dani:dobljeni točke
Maribor 35 35 35,00 0,00 0,00 66:2 105,00
Celje 35 35 22,00 4,00 8,00 46:19 70,00
DNŠ Mura 36 36 22,00 2,00 12,00 43:28 68,00
Olimpija Ljubljana 36 36 21,00 2,00 13,00 46:25 65,00
Domžale 36 36 19,00 1,00 15,00 30:29 58,00
Aluminij 36 36 16,00 5,00 15,00 30:31 53,00
Bravo 36 36 11,00 3,00 21,00 20:38 36,00
Triglav 35 35 9,00 2,00 24,00 14:41 29,00
Rudar Velenje 36 36 6,00 0,00 30,00 8:55 18,00
Tabor Sežana 35 35 4,00 3,00 27,00 14:49 15,00


Napovedi
kolo tekma rezultat napoved točke
1 CB24 Tabor Sežana - Aluminij 0:2 1:1 0
1 Celje - Mura 2:2 2:0 1
1 Bravo - Olimpija Ljubljana 0:2 1:1 0
1 Domžale - Rudar Velenje 2:2 2:0 1
1 Maribor - Triglav Kranj 1:2 2:0 0
2 Aluminij - Triglav Kranj 2:1 1:0 4
2 Rudar Velenje - Maribor 1:1 0:2 0
2 Olimpija Ljubljana - Domžale 4:2 0:1 0
2 Mura - Bravo 4:3 1:0 4
2 CB24 Tabor Sežana - Celje 1:0 0:0 1
3 Celje - Aluminij 0:0 1:0 1
3 Bravo - CB24 Tabor Sežana 1:0 2:0 5
3 Domžale - Mura 0:0 2:0 1
3 Maribor - Olimpija Ljubljana 0:0 1:0 1
3 Triglav Kranj - Rudar Velenje 3:2 0:1 0
4 Aluminij - Rudar Velenje 1:1 2:1 1
4 Olimpija Ljubljana - Triglav Kranj 4:2 2:0 4
4 Mura - Maribor 1:1 0:1 1
4 CB24 Tabor Sežana - Domžale 2:1 0:1 1
4 Celje - Bravo 2:2 0:1 0
5 Bravo - Aluminij 0:1 1:0 0
5 Domžale - Celje 3:5 2:0 0
5 Maribor - CB24 Tabor Sežana 4:2 2:0 4
5 Triglav Kranj - Mura 1:3 1:0 1
5 Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana 0:3 0:1 5
6 Aluminij - Olimpija Ljubljana 1:0 1:0 7
6 Mura - Rudar Velenje 2:0 2:0 7
6 Bravo - Domžale 0:0 1:0 1
7 Domžale - Aluminij 1:1 1:1 7
7 Maribor - Bravo 4:0 2:0 5
7 Triglav Kranj - Celje 0:6 0:2 5
7 Rudar Velenje - CB24 Tabor Sežana 2:2 1:0 0
7 Olimpija Ljubljana - Mura 1:1 1:2 1
8 Aluminij - Mura 2:0 1:2 0
8 CB24 Tabor Sežana - Olimpija Ljubljana 1:2 0:2 5
8 Celje - Rudar Velenje 3:0 1:0 5
8 Bravo - Triglav Kranj 1:0 1:1 1
8 Domžale - Maribor 0:1 0:2 5
9 Maribor - Aluminij 2:1 3:1 5
9 Triglav Kranj - Domžale 2:3 0:1 4
9 Rudar Velenje - Bravo 1:4 1:0 1
9 Olimpija Ljubljana - Celje 2:2 2:1 1
9 Mura - CB24 Tabor Sežana 1:0 3:1 4
10 Aluminij - CB24 Tabor Sežana 3:0 2:0 5
10 Mura - Celje 1:0 1:2 1
10 Olimpija Ljubljana - Bravo 3:1 2:0 4
10 Rudar Velenje - Domžale 2:3 0:1 4
10 Triglav Kranj - Maribor 1:3 0:2 4
11 Triglav Kranj - Aluminij 1:0 0:1 0
11 Maribor - Rudar Velenje 5:0 3:0 5
11 Domžale - Olimpija Ljubljana 1:4 1:2 5
11 Bravo - Mura 3:3 0:1 0
11 Celje - CB24 Tabor Sežana 2:0 2:0 7
12 Aluminij - Celje 0:0 1:1 4
12 CB24 Tabor Sežana - Bravo 3:1 1:0 4
12 Mura - Domžale 3:0 1:0 5
12 Olimpija Ljubljana - Maribor 2:4 0:1 4
12 Rudar Velenje - Triglav Kranj 1:1 1:0 1
13 Rudar Velenje - Aluminij 1:2 0:1 4
13 Triglav Kranj - Olimpija Ljubljana 2:3 0:2 4
13 Maribor - Mura 0:0 2:0 1
14 Aluminij - Bravo 5:1 2:0 4
14 Celje - Domžale 2:1 2:0 5
14 CB24 Tabor Sežana - Maribor 4:1 0:3 0
14 Mura - Triglav Kranj 2:2 2:0 1
14 Olimpija Ljubljana - Rudar Velenje 6:0 3:0 5
15 Olimpija Ljubljana - Aluminij 3:1 2:1 5
15 Rudar Velenje - Mura 1:2 1:2 7
15 Triglav Kranj - CB24 Tabor Sežana 3:2 1:0 4
15 Maribor - Celje 1:0 1:0 7
15 Domžale - Bravo 2:0 2:1 5
16 Aluminij - Domžale 4:2 1:0 4
16 Bravo - Maribor 0:1 0:2 5
16 Celje - Triglav Kranj 4:0 1:0 5
16 CB24 Tabor Sežana - Rudar Velenje 1:1 1:0 1
16 Mura - Olimpija Ljubljana 3:1 1:0 4
17 Mura - Aluminij 2:4 0:0 0
17 Olimpija Ljubljana - CB24 Tabor Sežana 2:0 3:0 5
17 Rudar Velenje - Celje 3:3 0:2 0
17 Triglav Kranj - Bravo 1:0 1:0 7
17 Maribor - Domžale 4:1 2:0 4
18 Aluminij - Maribor 0:2 0:1 5
18 Domžale - Triglav Kranj 3:0 1:0 5
18 Bravo - Rudar Velenje 2:1 1:0 4
18 Celje - Olimpija Ljubljana 1:3 1:2 5
18 CB24 Tabor Sežana - Mura 1:1 0:1 1
19 CB24 Tabor Sežana - Aluminij 1:1 0:1 1
19 Celje - Mura 1:0 1:0 7
19 Bravo - Olimpija Ljubljana 1:2 0:2 5
19 Domžale - Rudar Velenje 2:1 2:0 5
19 Maribor - Triglav Kranj 0:2 2:0 0
20 Aluminij - Triglav Kranj 8:1 1:0 4
20 Rudar Velenje - Maribor 1:1 0:2 0
20 Olimpija Ljubljana - Domžale 0:1 2:0 0
20 Mura - Bravo 1:1 2:0 0
20 CB24 Tabor Sežana - Celje 0:4 1:2 4
21 Celje - Aluminij 2:0 1:1 0
21 Bravo - CB24 Tabor Sežana 2:1 1:0 4
21 Domžale - Mura 1:2 1:0 1
21 Maribor - Olimpija Ljubljana 1:1 2:0 0
21 Triglav Kranj - Rudar Velenje 3:0 1:0 5
22 Aluminij - Rudar Velenje 1:0 2:0 5
22 Olimpija Ljubljana - Triglav Kranj 0:2 2:0 0
22 Mura - Maribor 1:2 1:2 7
22 CB24 Tabor Sežana - Domžale 2:1 1:2 0
22 Celje - Bravo 2:2 3:0 0
23 Bravo - Aluminij 0:0 0:1 1
23 Domžale - Celje 1:1 1:2 1
23 Maribor - CB24 Tabor Sežana 0:0 2:0 1
23 Triglav Kranj - Mura 1:1 1:2 1
23 Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana 1:1 0:2 0
24 Aluminij - Olimpija Ljubljana 1:2 1:0 1
24 Mura - Rudar Velenje 1:1 2:0 0
24 CB24 Tabor Sežana - Triglav Kranj 3:1 1:2 0
24 Celje - Maribor 2:0 0:1 0
24 Bravo - Domžale 2:1 0:1 1
25 Domžale - Aluminij 1:3 1:0 1
25 Maribor - Bravo 1:2 2:0 0
25 Triglav Kranj - Celje 0:5 1:1 0
25 Rudar Velenje - CB24 Tabor Sežana 0:1 1:0 0
25 Olimpija Ljubljana - Mura 1:0 1:1 1
26 Aluminij - Mura 1:3 1:2 5
26 CB24 Tabor Sežana - Olimpija Ljubljana 0:3 0:1 5
26 Celje - Rudar Velenje 2:0 2:0 7
26 Bravo - Triglav Kranj 1:0 1:2 1
26 Domžale - Maribor 1:2 0:2 5
27 Maribor - Aluminij 3:0 3:0 7
27 Triglav Kranj - Domžale 1:1 1:0 1
27 Rudar Velenje - Bravo 1:3 0:1 4
27 Olimpija Ljubljana - Celje 0:1 0:1 7
27 Mura - CB24 Tabor Sežana 3:2 2:1 4
28 Aluminij - CB24 Tabor Sežana 0:2 1:0 0
28 Mura - Celje 3:1 0:1 1
28 Olimpija Ljubljana - Bravo 0:5 2:0 0
28 Rudar Velenje - Domžale 2:3 0:1 4
28 Triglav Kranj - Maribor 1:3 0:1 4
29 Triglav Kranj - Aluminij 1:4 1:0 1
29 Maribor - Rudar Velenje 3:0 3:0 7
29 Domžale - Olimpija Ljubljana 0:1 2:1 1
29 Bravo - Mura 1:0 1:2 1
29 Celje - CB24 Tabor Sežana 1:1 2:0 0
30 Aluminij - Celje 0:2 1:2 5
30 CB24 Tabor Sežana - Bravo 0:0 1:1 4
30 Mura - Domžale 0:1 2:0 0
30 Olimpija Ljubljana - Maribor 1:0 0:2 0
30 Rudar Velenje - Triglav Kranj 0:1 1:0 0
31 Rudar Velenje - Aluminij 1:3 0:1 4
31 Triglav Kranj - Olimpija Ljubljana 3:7 0:1 4
31 Maribor - Mura 3:2 2:0 4
31 Domžale - CB24 Tabor Sežana 2:1 1:0 4
31 Bravo - Celje 1:2 1:0 1
32 Aluminij - Bravo 1:2 1:2 7
32 Celje - Domžale 4:1 2:0 4
32 CB24 Tabor Sežana - Maribor 4:1 0:2 0
32 Mura - Triglav Kranj 2:0 2:0 7
32 Olimpija Ljubljana - Rudar Velenje 5:0 3:0 5
33 Olimpija Ljubljana - Aluminij 0:1 1:0 0
33 Rudar Velenje - Mura 0:0 0:2 1
33 Triglav Kranj - CB24 Tabor Sežana 1:2 1:0 1
33 Maribor - Celje 1:2 1:0 1
33 Domžale - Bravo 1:1 1:0 1
34 Aluminij - Domžale 2:5 1:0 0
34 Bravo - Maribor 0:3 0:1 5
34 Celje - Triglav Kranj 2:2 3:0 0
34 CB24 Tabor Sežana - Rudar Velenje 1:0 2:0 5
34 Mura - Olimpija Ljubljana 1:1 1:0 1
35 Mura - Aluminij 1:1 2:0 0
35 Olimpija Ljubljana - CB24 Tabor Sežana 1:2 2:1 0
35 Rudar Velenje - Celje 0:2 0:3 5
35 Triglav Kranj - Bravo 1:4 0:1 4
35 Maribor - Domžale 2:1 2:0 5
36 Aluminij - Maribor 1:4 0:2 4
36 Domžale - Triglav Kranj 2:1 2:0 5
36 Bravo - Rudar Velenje 1:1 2:0 0
36 Celje - Olimpija Ljubljana 2:2 2:1 1
36 CB24 Tabor Sežana - Mura 1:2 2:1 0

<< nazaj na povzetek









5.krog LESTVICA
STRELCI
DNŠ Mura
13
Tabor Sežana
9
Maribor
8
Domžale
7
Bravo
7
Olimpija
5
Luka Koper
5
Celje
5
Aluminij
4
Gorica
3
NASLEDNJA TEKMA ZADNJA TEKMA
6.krog
 
Maribor
Olimpija
 
04-10-2020
20.15
Ljudski vrt Maribor
KUPI VSTOPNICE