sezona 2019/2020
Prediction league - alen19

<< nazaj na povzetek

Virtualna lestvica
klub št. napovedi št. tekem zmage neodločeni porazi dani:dobljeni točke
Maribor 32 32 25,00 0,00 0,00 59:22 75,00
Celje 31 31 13,00 7,00 3,00 37:25 46,00
Domžale 31 31 13,00 7,00 5,00 38:29 46,00
DNŠ Mura 30 30 12,00 8,00 3,00 39:28 44,00
Olimpija Ljubljana 31 31 12,00 6,00 7,00 37:27 42,00
Aluminij 31 31 11,00 7,00 5,00 34:27 40,00
Rudar Velenje 31 31 6,00 2,00 15,00 27:42 20,00
Bravo 29 29 3,00 1,00 19,00 25:43 10,00
Tabor Sežana 31 31 1,00 2,00 21,00 18:49 5,00
Triglav 29 29 1,00 2,00 19,00 21:43 5,00


Napovedi
kolo tekma rezultat napoved točke
1 CB24 Tabor Sežana - Aluminij 0:2 0:2 7
1 Celje - Mura 2:2 1:1 4
1 Bravo - Olimpija Ljubljana 0:2 0:2 7
1 Domžale - Rudar Velenje 2:2 3:1 0
1 Maribor - Triglav Kranj 1:2 3:1 0
2 Aluminij - Triglav Kranj 2:1 1:1 1
2 Rudar Velenje - Maribor 1:1 1:3 1
2 Olimpija Ljubljana - Domžale 4:2 1:1 0
2 Mura - Bravo 4:3 2:1 4
2 CB24 Tabor Sežana - Celje 1:0 0:2 0
3 Celje - Aluminij 0:0 1:1 4
3 Bravo - CB24 Tabor Sežana 1:0 2:1 4
3 Domžale - Mura 0:0 2:1 0
3 Maribor - Olimpija Ljubljana 0:0 2:1 0
3 Triglav Kranj - Rudar Velenje 3:2 1:2 1
4 Aluminij - Rudar Velenje 1:1 1:2 1
4 Olimpija Ljubljana - Triglav Kranj 4:2 2:1 4
4 Mura - Maribor 1:1 1:2 1
4 CB24 Tabor Sežana - Domžale 2:1 0:2 0
4 Celje - Bravo 2:2 2:1 1
5 Domžale - Celje 3:5 2:1 0
5 Maribor - CB24 Tabor Sežana 4:2 3:0 4
5 Triglav Kranj - Mura 1:3 1:2 5
5 Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana 0:3 1:2 4
6 Aluminij - Olimpija Ljubljana 1:0 1:1 1
6 Mura - Rudar Velenje 2:0 2:1 5
6 CB24 Tabor Sežana - Triglav Kranj 2:0 1:2 0
6 Celje - Maribor 2:1 1:2 0
6 Bravo - Domžale 0:0 1:2 0
7 Domžale - Aluminij 1:1 1:1 7
7 Maribor - Bravo 4:0 2:1 4
7 Triglav Kranj - Celje 0:6 1:2 4
7 Rudar Velenje - CB24 Tabor Sežana 2:2 2:1 1
7 Olimpija Ljubljana - Mura 1:1 1:2 1
8 Aluminij - Mura 2:0 1:1 0
8 CB24 Tabor Sežana - Olimpija Ljubljana 1:2 0:3 4
8 Celje - Rudar Velenje 3:0 2:1 4
8 Domžale - Maribor 0:1 1:2 4
9 Maribor - Aluminij 2:1 2:1 7
9 Triglav Kranj - Domžale 2:3 1:2 4
9 Rudar Velenje - Bravo 1:4 2:1 0
9 Olimpija Ljubljana - Celje 2:2 1:2 1
9 Mura - CB24 Tabor Sežana 1:0 3:1 4
10 Aluminij - CB24 Tabor Sežana 3:0 2:1 4
10 Mura - Celje 1:0 2:2 0
10 Olimpija Ljubljana - Bravo 3:1 2:1 5
10 Rudar Velenje - Domžale 2:3 1:2 4
10 Triglav Kranj - Maribor 1:3 1:2 5
11 Triglav Kranj - Aluminij 1:0 1:2 1
11 Maribor - Rudar Velenje 5:0 3:1 4
11 Domžale - Olimpija Ljubljana 1:4 1:0 1
11 Celje - CB24 Tabor Sežana 2:0 2:1 5
12 Aluminij - Celje 0:0 1:2 0
12 CB24 Tabor Sežana - Bravo 3:1 1:2 0
12 Mura - Domžale 3:0 1:1 0
12 Olimpija Ljubljana - Maribor 2:4 1:2 4
12 Rudar Velenje - Triglav Kranj 1:1 1:0 1
13 Rudar Velenje - Aluminij 1:2 1:2 7
13 Triglav Kranj - Olimpija Ljubljana 2:3 1:2 4
13 Maribor - Mura 0:0 2:1 0
13 Domžale - CB24 Tabor Sežana 1:0 2:1 4
13 Bravo - Celje 2:2 1:2 1
14 Aluminij - Bravo 5:1 2:1 5
14 Celje - Domžale 2:1 1:1 1
14 CB24 Tabor Sežana - Maribor 4:1 1:3 0
14 Mura - Triglav Kranj 2:2 2:1 1
14 Olimpija Ljubljana - Rudar Velenje 6:0 2:1 4
15 Olimpija Ljubljana - Aluminij 3:1 1:1 1
15 Rudar Velenje - Mura 1:2 1:3 5
15 Maribor - Celje 1:0 2:1 4
15 Domžale - Bravo 2:0 2:1 5
16 Aluminij - Domžale 4:2 2:1 4
16 Bravo - Maribor 0:1 1:3 4
16 Celje - Triglav Kranj 4:0 2:1 4
16 CB24 Tabor Sežana - Rudar Velenje 1:1 1:1 7
16 Mura - Olimpija Ljubljana 3:1 1:1 1
17 Mura - Aluminij 2:4 1:1 0
17 Olimpija Ljubljana - CB24 Tabor Sežana 2:0 2:1 5
17 Rudar Velenje - Celje 3:3 1:2 0
17 Triglav Kranj - Bravo 1:0 1:1 1
17 Maribor - Domžale 4:1 2:1 5
18 Aluminij - Maribor 0:2 1:2 5
18 Domžale - Triglav Kranj 3:0 2:1 4
18 Bravo - Rudar Velenje 2:1 1:2 0
18 Celje - Olimpija Ljubljana 1:3 1:1 1
18 CB24 Tabor Sežana - Mura 1:1 1:2 1
19 CB24 Tabor Sežana - Aluminij 1:1 1:2 1
19 Celje - Mura 1:0 1:1 1
19 Bravo - Olimpija Ljubljana 1:2 1:2 7
19 Domžale - Rudar Velenje 2:1 2:1 7
19 Maribor - Triglav Kranj 0:2 3:0 0
20 Aluminij - Triglav Kranj 8:1 2:1 5
20 Rudar Velenje - Maribor 1:1 1:3 1
20 Olimpija Ljubljana - Domžale 0:1 1:1 1
20 Mura - Bravo 1:1 2:1 1
20 CB24 Tabor Sežana - Celje 0:4 0:2 5
21 Celje - Aluminij 2:0 2:1 5
21 Bravo - CB24 Tabor Sežana 2:1 1:2 0
21 Domžale - Mura 1:2 2:2 1
21 Maribor - Olimpija Ljubljana 1:1 2:1 1
23 Bravo - Aluminij 0:0 1:2 0
23 Domžale - Celje 1:1 1:1 7
23 Maribor - CB24 Tabor Sežana 0:0 2:1 0
23 Triglav Kranj - Mura 1:1 1:2 1
23 Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana 1:1 0:2 0
25 Domžale - Aluminij 1:3 1:2 5
25 Maribor - Bravo 1:2 2:1 0
25 Triglav Kranj - Celje 0:5 1:2 4
25 Rudar Velenje - CB24 Tabor Sežana 0:1 1:1 1
25 Olimpija Ljubljana - Mura 1:0 1:2 1
26 CB24 Tabor Sežana - Olimpija Ljubljana 0:3 0:2 5
26 Bravo - Triglav Kranj 1:0 2:1 4
26 Domžale - Maribor 1:2 0:2 5
28 Aluminij - CB24 Tabor Sežana 0:2 2:1 0
28 Olimpija Ljubljana - Bravo 0:5 2:1 0
28 Rudar Velenje - Domžale 2:3 1:2 4
28 Triglav Kranj - Maribor 1:3 1:3 7
29 Bravo - Mura 1:0 1:2 1

<< nazaj na povzetek









4.krog LESTVICA
STRELCI
DNŠ Mura
10
Maribor
8
Domžale
7
Bravo
7
Tabor Sežana
6
Luka Koper
5
Aluminij
4
Olimpija
2
Celje
2
Gorica
0
NASLEDNJA TEKMA ZADNJA TEKMA
5.krog
 
Tabor Sežana
Maribor
 
26-09-2020
15.30