sezona 2021/2022
Prediction league - matejger

<< nazaj na povzetek

Virtualna lestvica
klub �t. napovedi �t. tekem zmage neodlo�eni porazi dani:dobljeni to�ke
Maribor 31 31 28,00 3,00 0,00 66:20 87,00
DN Mura 31 31 13,00 15,00 3,00 46:35 54,00
Luka Koper 31 31 12,00 14,00 5,00 47:35 50,00
Celje 30 30 11,00 13,00 6,00 41:34 46,00
Domale 31 31 11,00 13,00 7,00 43:38 46,00
Olimpija Ljubljana 31 31 11,00 8,00 11,00 36:36 41,00
Bravo 30 30 5,00 19,00 6,00 34:36 34,00
Tabor Seana 31 31 4,00 13,00 14,00 32:44 25,00
Kalcer Radomlje 31 31 2,00 8,00 21,00 33:56 14,00
Aluminij 31 31 0,00 6,00 24,00 20:64 6,00


Napovedi
kolo tekma rezultat napoved to�ke
4 Kalcer Radomlje - Maribor 1:2 1:2 7
4 CB24 Tabor Seana - Olimpija Ljubljana 1:2 1:1 1
4 Koper - Domale 4:2 2:1 4
4 Bravo - Celje 2:1 1:1 1
4 Aluminij - Mura 1:1 1:1 7
5 Mura - Kalcer Radomlje 4:2 2:1 4
5 Celje - Aluminij 0:0 2:0 1
5 Domale - Bravo 0:2 1:1 0
5 Olimpija Ljubljana - Koper 1:3 2:1 0
5 Maribor - CB24 Tabor Seana 2:0 1:0 5
6 Kalcer Radomlje - CB24 Tabor Seana 0:1 1:1 1
6 Koper - Maribor 2:0 1:1 0
6 Bravo - Olimpija Ljubljana 2:0 1:3 0
6 Aluminij - Domale 0:1 1:1 1
6 Mura - Celje 1:0 2:1 4
7 Domale - Mura 4:1 1:1 1
7 Olimpija Ljubljana - Aluminij 3:1 2:0 4
8 Kalcer Radomlje - Koper 1:4 1:1 1
8 Bravo - CB24 Tabor Seana 0:2 2:1 0
8 Aluminij - Maribor 3:0 1:2 0
8 Mura - Olimpija Ljubljana 1:0 2:1 4
8 Celje - Domale 3:1 2:1 5
9 Domale - Kalcer Radomlje 2:0 1:0 5
9 Olimpija Ljubljana - Celje 1:0 1:1 1
9 Maribor - Mura 1:2 2:1 0
9 CB24 Tabor Seana - Aluminij 4:0 2:1 4
9 Koper - Bravo 0:1 1:1 1
10 Koper - Aluminij 1:3 2:0 0
11 Olimpija Ljubljana - Kalcer Radomlje 2:3 2:1 1
11 Domale - Maribor 3:3 1:3 1
11 Celje - CB24 Tabor Seana 2:2 2:1 1
11 Mura - Koper 0:0 1:1 4
11 Aluminij - Bravo 0:1 1:1 1
12 Kalcer Radomlje - Aluminij 2:2 1:1 4
12 Bravo - Mura 0:0 1:1 4
12 Koper - Celje 2:2 1:1 4
12 CB24 Tabor Seana - Domale 0:0 1:1 4
12 Maribor - Olimpija Ljubljana 0:0 2:0 1
13 Maribor - Kalcer Radomlje 1:0 2:0 5
13 Olimpija Ljubljana - CB24 Tabor Seana 1:0 2:1 4
13 Domale - Koper 2:3 1:0 0
13 Celje - Bravo 1:0 1:0 7
14 Kalcer Radomlje - Mura 2:2 1:2 1
14 CB24 Tabor Seana - Maribor 0:1 0:2 5
15 CB24 Tabor Seana - Kalcer Radomlje 0:1 2:1 1
15 Maribor - Koper 2:0 2:1 5
15 Olimpija Ljubljana - Bravo 1:1 1:0 1
15 Domale - Aluminij 1:1 2:1 1
15 Celje - Mura 1:0 1:1 1
16 Kalcer Radomlje - Celje 3:2 1:2 1
16 Mura - Domale 1:1 2:1 1
16 Aluminij - Olimpija Ljubljana 1:0 1:2 1
16 Bravo - Maribor 0:2 1:2 5
16 Koper - CB24 Tabor Seana 1:0 2:1 4
17 Koper - Kalcer Radomlje 3:2 3:1 5
17 CB24 Tabor Seana - Bravo 0:2 1:1 0
17 Maribor - Aluminij 3:0 3:0 7
17 Olimpija Ljubljana - Mura 1:0 0:1 0
17 Domale - Celje 1:0 1:1 1
18 Kalcer Radomlje - Domale 0:2 1:2 5
18 Celje - Olimpija Ljubljana 1:1 1:0 1
18 Mura - Maribor 3:1 1:1 1
18 Aluminij - CB24 Tabor Seana 3:2 1:1 0
18 Bravo - Koper 1:2 1:1 1
19 Bravo - Kalcer Radomlje 0:3 2:1 0
19 Aluminij - Koper 1:1 1:2 1
19 Mura - CB24 Tabor Seana 1:0 1:0 7
19 Celje - Maribor 0:1 1:2 4
19 Domale - Olimpija Ljubljana 2:0 1:1 0
20 Kalcer Radomlje - Olimpija Ljubljana 0:1 1:3 4
20 Maribor - Domale 1:0 2:0 5
20 CB24 Tabor Seana - Celje 2:1 1:1 1
20 Koper - Mura 2:2 2:2 7
20 Bravo - Aluminij 2:1 2:1 7
21 Aluminij - Kalcer Radomlje 0:4 1:2 4
21 Mura - Bravo 2:2 1:1 4
21 Celje - Koper 1:2 1:1 1
21 Domale - CB24 Tabor Seana 1:1 2:1 1
21 Olimpija Ljubljana - Maribor 1:0 0:2 0
22 Kalcer Radomlje - Maribor 1:4 1:2 5
22 CB24 Tabor Seana - Olimpija Ljubljana 1:2 1:2 7
22 Koper - Domale 0:2 2:1 0
22 Bravo - Celje 3:0 1:1 0
22 Aluminij - Mura 0:1 1:2 4
23 Mura - Kalcer Radomlje 0:2 2:1 0
23 Celje - Aluminij 3:2 2:0 4
23 Domale - Bravo 3:0 1:1 0
23 Olimpija Ljubljana - Koper 2:2 1:1 4
23 Maribor - CB24 Tabor Seana 2:0 3:1 4
24 Kalcer Radomlje - CB24 Tabor Seana 0:0 2:2 4
24 Koper - Maribor 1:2 1:2 7
24 Bravo - Olimpija Ljubljana 0:0 2:1 0
24 Aluminij - Domale 1:1 1:3 1
24 Mura - Celje 3:2 2:1 4
25 Celje - Kalcer Radomlje 0:0 2:1 0
25 Domale - Mura 1:1 1:1 7
25 Maribor - Bravo 1:2 2:1 0
25 CB24 Tabor Seana - Koper 1:1 1:1 7
26 Kalcer Radomlje - Koper 0:1 1:1 1
26 Bravo - CB24 Tabor Seana 0:1 1:1 1
26 Aluminij - Maribor 3:3 1:3 1
26 Mura - Olimpija Ljubljana 3:2 2:1 4
26 Celje - Domale 2:1 1:1 1
27 Domale - Kalcer Radomlje 0:0 2:1 0
27 Olimpija Ljubljana - Celje 2:4 1:1 0
27 Maribor - Mura 1:1 2:1 1
27 CB24 Tabor Seana - Aluminij 1:1 2:0 0
27 Koper - Bravo 0:0 2:1 0
28 Kalcer Radomlje - Bravo 2:1 1:1 1
28 Koper - Aluminij 2:0 3:0 5
28 CB24 Tabor Seana - Mura 0:2 1:1 0
28 Maribor - Celje 1:0 2:1 4
28 Olimpija Ljubljana - Domale 1:1 1:2 1
29 Olimpija Ljubljana - Kalcer Radomlje 4:1 1:1 1
29 Domale - Maribor 0:2 1:2 5
29 Celje - CB24 Tabor Seana 1:0 2:1 4
29 Mura - Koper 1:2 2:2 1
29 Aluminij - Bravo 0:2 1:2 5
30 Kalcer Radomlje - Aluminij 1:1 2:1 1
30 Bravo - Mura 1:2 1:1 1
30 Koper - Celje 3:1 2:1 5
30 CB24 Tabor Seana - Domale 2:1 1:1 1
30 Maribor - Olimpija Ljubljana 1:0 4:0 5
31 Maribor - Kalcer Radomlje 0:0 2:0 1
31 Olimpija Ljubljana - CB24 Tabor Seana 1:0 2:1 4
31 Domale - Koper 0:1 2:2 0
31 Celje - Bravo 2:0 1:1 0
31 Mura - Aluminij 3:0 3:1 5
32 Kalcer Radomlje - Mura 3:2 1:2 1
32 Aluminij - Celje 0:6 1:2 4
32 Bravo - Domale 0:2 1:1 0
32 Koper - Olimpija Ljubljana 1:0 2:0 5
32 CB24 Tabor Seana - Maribor 1:2 1:2 7
33 CB24 Tabor Seana - Kalcer Radomlje 1:2 2:1 0
33 Maribor - Koper 1:1 2:0 0
33 Olimpija Ljubljana - Bravo 1:0 1:1 1
33 Domale - Aluminij 3:1 3:0 5
33 Celje - Mura 1:3 2:2 0
34 Kalcer Radomlje - Celje 2:1 3:3 0
34 Mura - Domale 3:1 2:2 0
34 Aluminij - Olimpija Ljubljana 2:3 0:4 4
34 Bravo - Maribor 3:1 1:1 1
34 Koper - CB24 Tabor Seana 1:0 2:0 5
35 Koper - Kalcer Radomlje 1:3 2:1 0
35 CB24 Tabor Seana - Bravo 0:1 1:1 1
35 Maribor - Aluminij 3:1 4:0 4
35 Olimpija Ljubljana - Mura 3:3 0:0 4
35 Domale - Celje 1:1 2:1 1
36 Kalcer Radomlje - Domale 3:3 1:2 0
36 Celje - Olimpija Ljubljana 0:2 1:0 0
36 Mura - Maribor 1:3 1:2 5
36 Aluminij - CB24 Tabor Seana 2:2 1:1 4
36 Bravo - Koper 0:0 2:2 4

<< nazaj na povzetek









24.krog LESTVICA
STRELCI
Celje
55
Olimpija
48
Maribor
39
Bravo
37
Luka Koper
34
Domale
26
DN Mura
26
Aluminij
24
Radomlje
21
Rogaka
19
NASLEDNJA TEKMA ZADNJA TEKMA
POKAL
1.krog
 
Maribor
Radomlje
 
06-03-2024
17:30
Ljudski vrt
KUPI VSTOPNICE