sezona 2021/2022
Prediction league - vijolcno srce

<< nazaj na povzetek

Virtualna lestvica
klub �t. napovedi �t. tekem zmage neodlo�eni porazi dani:dobljeni to�ke
Maribor 32 32 31,00 0,00 0,00 68:9 93,00
Celje 32 32 16,00 11,00 4,00 43:26 59,00
Olimpija Ljubljana 32 32 13,00 12,00 6,00 37:26 51,00
DN Mura 32 32 9,00 16,00 6,00 32:29 43,00
Domale 33 33 8,00 14,00 9,00 29:33 38,00
Tabor Seana 32 32 5,00 15,00 12,00 26:38 30,00
Luka Koper 33 33 6,00 12,00 14,00 22:32 30,00
Aluminij 32 32 6,00 9,00 15,00 21:43 27,00
Bravo 32 32 2,00 13,00 15,00 20:40 19,00
Kalcer Radomlje 32 32 2,00 12,00 17,00 19:41 18,00


Napovedi
kolo tekma rezultat napoved to�ke
4 Koper - Domale 4:2 1:2 1
5 Mura - Kalcer Radomlje 4:2 2:1 4
5 Celje - Aluminij 0:0 3:1 0
5 Domale - Bravo 0:2 2:0 0
5 Olimpija Ljubljana - Koper 1:3 0:1 4
5 Maribor - CB24 Tabor Seana 2:0 3:0 5
6 Kalcer Radomlje - CB24 Tabor Seana 0:1 0:1 7
6 Koper - Maribor 2:0 0:2 0
6 Bravo - Olimpija Ljubljana 2:0 1:1 0
6 Aluminij - Domale 0:1 1:1 1
6 Mura - Celje 1:0 1:1 1
7 Celje - Kalcer Radomlje 2:0 3:0 5
7 Domale - Mura 4:1 0:1 1
7 Olimpija Ljubljana - Aluminij 3:1 1:0 4
7 Maribor - Bravo 1:1 1:0 1
7 CB24 Tabor Seana - Koper 0:1 1:1 1
8 Kalcer Radomlje - Koper 1:4 0:0 0
8 Bravo - CB24 Tabor Seana 0:2 1:1 0
8 Aluminij - Maribor 3:0 0:2 0
8 Mura - Olimpija Ljubljana 1:0 0:0 1
8 Celje - Domale 3:1 0:0 0
9 Domale - Kalcer Radomlje 2:0 2:1 5
9 Olimpija Ljubljana - Celje 1:0 1:1 1
9 Maribor - Mura 1:2 3:0 0
9 CB24 Tabor Seana - Aluminij 4:0 1:1 0
9 Koper - Bravo 0:1 0:0 1
10 Kalcer Radomlje - Bravo 0:2 1:1 0
10 Koper - Aluminij 1:3 2:0 0
10 CB24 Tabor Seana - Mura 1:1 0:0 4
10 Maribor - Celje 2:0 3:0 5
10 Olimpija Ljubljana - Domale 2:1 0:0 0
11 Celje - CB24 Tabor Seana 2:2 2:0 1
12 Kalcer Radomlje - Aluminij 2:2 0:1 0
12 Bravo - Mura 0:0 0:0 7
12 Koper - Celje 2:2 1:1 4
12 CB24 Tabor Seana - Domale 0:0 1:1 4
12 Maribor - Olimpija Ljubljana 0:0 4:0 1
13 Maribor - Kalcer Radomlje 1:0 3:0 5
13 Olimpija Ljubljana - CB24 Tabor Seana 1:0 2:1 4
13 Domale - Koper 2:3 1:0 0
13 Celje - Bravo 1:0 1:0 7
13 Mura - Aluminij 3:2 2:1 4
14 Kalcer Radomlje - Mura 2:2 1:1 4
14 Koper - Olimpija Ljubljana 0:1 0:1 7
14 CB24 Tabor Seana - Maribor 0:1 0:2 5
15 CB24 Tabor Seana - Kalcer Radomlje 0:1 1:0 0
15 Maribor - Koper 2:0 2:1 5
15 Olimpija Ljubljana - Bravo 1:1 3:1 1
15 Domale - Aluminij 1:1 2:1 1
15 Celje - Mura 1:0 1:1 1
16 Kalcer Radomlje - Celje 3:2 1:3 0
16 Mura - Domale 1:1 1:2 1
16 Aluminij - Olimpija Ljubljana 1:0 1:1 1
16 Bravo - Maribor 0:2 1:3 4
16 Koper - CB24 Tabor Seana 1:0 1:1 1
17 Koper - Kalcer Radomlje 3:2 2:0 4
17 CB24 Tabor Seana - Bravo 0:2 1:1 0
17 Maribor - Aluminij 3:0 2:0 5
17 Olimpija Ljubljana - Mura 1:0 1:1 1
17 Domale - Celje 1:0 1:1 1
18 Kalcer Radomlje - Domale 0:2 1:1 0
18 Celje - Olimpija Ljubljana 1:1 1:0 1
18 Mura - Maribor 3:1 1:2 0
18 Aluminij - CB24 Tabor Seana 3:2 1:0 4
18 Bravo - Koper 1:2 1:1 1
19 Bravo - Kalcer Radomlje 0:3 1:1 0
19 Aluminij - Koper 1:1 1:0 1
19 Mura - CB24 Tabor Seana 1:0 2:1 4
19 Celje - Maribor 0:1 0:2 5
19 Domale - Olimpija Ljubljana 2:0 1:0 5
20 Kalcer Radomlje - Olimpija Ljubljana 0:1 0:2 5
20 Maribor - Domale 1:0 2:0 5
20 CB24 Tabor Seana - Celje 2:1 1:1 1
20 Koper - Mura 2:2 1:1 4
20 Bravo - Aluminij 2:1 2:1 7
21 Aluminij - Kalcer Radomlje 0:4 0:0 1
21 Mura - Bravo 2:2 1:1 4
21 Celje - Koper 1:2 2:1 0
21 Domale - CB24 Tabor Seana 1:1 1:1 7
21 Olimpija Ljubljana - Maribor 1:0 0:2 0
22 Kalcer Radomlje - Maribor 1:4 0:1 4
22 CB24 Tabor Seana - Olimpija Ljubljana 1:2 1:1 1
22 Koper - Domale 0:2 0:2 7
22 Bravo - Celje 3:0 1:3 0
22 Aluminij - Mura 0:1 0:2 5
23 Mura - Kalcer Radomlje 0:2 1:1 0
23 Celje - Aluminij 3:2 2:0 4
23 Domale - Bravo 3:0 1:1 0
23 Olimpija Ljubljana - Koper 2:2 0:0 4
23 Maribor - CB24 Tabor Seana 2:0 3:1 4
24 Kalcer Radomlje - CB24 Tabor Seana 0:0 2:2 4
24 Koper - Maribor 1:2 1:2 7
24 Bravo - Olimpija Ljubljana 0:0 1:1 4
24 Aluminij - Domale 1:1 1:1 7
24 Mura - Celje 3:2 1:1 0
25 Celje - Kalcer Radomlje 0:0 1:0 1
25 Domale - Mura 1:1 1:1 7
25 Olimpija Ljubljana - Aluminij 6:0 2:0 5
25 Maribor - Bravo 1:2 2:0 0
25 CB24 Tabor Seana - Koper 1:1 1:1 7
26 Kalcer Radomlje - Koper 0:1 1:1 1
26 Bravo - CB24 Tabor Seana 0:1 1:1 1
26 Aluminij - Maribor 3:3 0:1 0
26 Mura - Olimpija Ljubljana 3:2 0:0 0
26 Celje - Domale 2:1 2:1 7
27 Domale - Kalcer Radomlje 0:0 1:1 4
27 Olimpija Ljubljana - Celje 2:4 1:1 0
27 Maribor - Mura 1:1 2:1 1
27 CB24 Tabor Seana - Aluminij 1:1 1:1 7
27 Koper - Bravo 0:0 1:0 1
28 Kalcer Radomlje - Bravo 2:1 1:0 4
28 Koper - Aluminij 2:0 0:1 0
28 CB24 Tabor Seana - Mura 0:2 1:0 0
28 Maribor - Celje 1:0 2:1 4
28 Olimpija Ljubljana - Domale 1:1 3:0 0
29 Olimpija Ljubljana - Kalcer Radomlje 4:1 2:0 4
29 Domale - Maribor 0:2 1:2 5
29 Celje - CB24 Tabor Seana 1:0 2:1 4
29 Mura - Koper 1:2 1:1 1
29 Aluminij - Bravo 0:2 2:1 0
30 Kalcer Radomlje - Aluminij 1:1 1:1 7
30 Bravo - Mura 1:2 0:1 4
30 Koper - Celje 3:1 0:1 1
30 CB24 Tabor Seana - Domale 2:1 1:1 1
30 Maribor - Olimpija Ljubljana 1:0 2:0 5
31 Maribor - Kalcer Radomlje 0:0 1:0 1
31 Olimpija Ljubljana - CB24 Tabor Seana 1:0 2:0 5
31 Domale - Koper 0:1 0:1 7
31 Celje - Bravo 2:0 1:0 5
31 Mura - Aluminij 3:0 2:0 5
32 Kalcer Radomlje - Mura 3:2 1:2 1
32 Aluminij - Celje 0:6 1:1 0
32 Bravo - Domale 0:2 2:2 1
32 Koper - Olimpija Ljubljana 1:0 1:3 1
32 CB24 Tabor Seana - Maribor 1:2 0:1 4
33 CB24 Tabor Seana - Kalcer Radomlje 1:2 1:0 1
33 Maribor - Koper 1:1 2:0 0
33 Olimpija Ljubljana - Bravo 1:0 2:1 4
33 Domale - Aluminij 3:1 1:1 1
33 Celje - Mura 1:3 1:1 1
34 Kalcer Radomlje - Celje 2:1 1:2 0
34 Mura - Domale 3:1 1:0 4
34 Aluminij - Olimpija Ljubljana 2:3 1:3 5
34 Bravo - Maribor 3:1 0:2 0
34 Koper - CB24 Tabor Seana 1:0 1:0 7
35 Koper - Kalcer Radomlje 1:3 1:1 1
35 CB24 Tabor Seana - Bravo 0:1 2:0 0
35 Maribor - Aluminij 3:1 5:0 4
35 Olimpija Ljubljana - Mura 3:3 2:2 4
35 Domale - Celje 1:1 0:2 0
36 Kalcer Radomlje - Domale 3:3 2:0 0
36 Celje - Olimpija Ljubljana 0:2 1:2 5
36 Mura - Maribor 1:3 1:2 5
36 Aluminij - CB24 Tabor Seana 2:2 2:1 1
36 Bravo - Koper 0:0 1:0 1

<< nazaj na povzetek









24.krog LESTVICA
STRELCI
Celje
55
Olimpija
48
Maribor
39
Bravo
37
Luka Koper
34
Domale
26
DN Mura
26
Aluminij
24
Radomlje
21
Rogaka
19
NASLEDNJA TEKMA ZADNJA TEKMA
POKAL
1.krog
 
Maribor
Radomlje
 
06-03-2024
17:30
Ljudski vrt
KUPI VSTOPNICE