Novica
Zmaga selekcija U19 s 3:0, U17 proti A2S Celju 0:0
1. SML & SKL: NOVE 4 TOČKE
Foto: Grega Wernig
Med tekmami vijol'čnih upov so se z izjemno predstavo izkazali igralci selekcije U15: osmi krog so zaznamovali s sedmico.

Ekipo Mure, ki je do tega dvoboja imela 100-odstotni izkupiček, so premagali kar s 7:0. Strelci so bili Lanej Bakšič 2x (v 21. minuti iz igre in 35. iz 11m), Jan Krajnc (13), Matej Cener (41), Mark Kramberger (44) in Nik Grajf (65), vmes pa je žogo v lastno mrežo usmeril Kolbl (63). Igrali so Kamenšek Pahič (62’ Vuksanović), Mihelič, Schaubach, Kramberger, Voglar, Bakšič, Cener (47’ Koren), Velkner, Lorbek (45’ Kop), Petek, Krajnc (55’ Grajf).

Vrstni red: Aluminij in Maribor po 19 točk, VOC Celje in Krško po 18, Rudar Velenje in Fortis Jarenina po 16, Mura 15.

V šestem krogu v 1. SML & SKL pa nove štiri točke: med dvojnim programom v Rogozi proti moštvu A2S Celje zmaga za U19 in remi selekcije U17.

Za peto zmago mladincev, ki so slavili s 3:0, so poskrbeli Nejc Ajhmajer (v 31. minuti), Marko Brest (53) in Žan Vipotnik (66). Za izjemno predstavo so poskrbeli: Pridgar, Rec, Zajšek, Obreht, Djelovci (65’ Medved), Brest, Ajhmajer (58’ Borovnik), Krašovic, Bobarić (73’ Kasalo), Gorenak (80’ Kralj), Vipotnik.

Vrstni red: Domžale 18 točk, Maribor 15, Olimpija 13, Koper 12, Kalcer Radomlje 10, Ilirija Extra-Lux in Brinje Grosuplje po 9, Aluminij 8.

Serija zaporednih zmag selekcije U17 je prekinjena z neodločenim rezultatom, dvoboj s Celjani se je končal brez zadetkov. Igrali so Volaš, Poredoš, Klampfer, Rajh (58’ Antič Kurbus), Horvat, Mlakar (60’ Hunjet), Schlauer (64’ Čuk), Preksavec, Tavares, Baš, Milić.

Vrstni red: Maribor 16 točk, Domžale 15, Koper 12, Mura in Ilirija Extra-Lux po 10, A2S Celje in Olimpija po 8, Aluminij in Bravo po 7.

Naslednji tekmi: v nedeljo, 27.9. V Radencih proti Muri: ob 14. uri kadetski, ob 16. mladinski dvoboj.









8.krog LESTVICA
STRELCI
Tabor Sežana
15
DNŠ Mura
14
Maribor
13
Olimpija
12
Bravo
11
Luka Koper
10
Domžale
9
Celje
9
Aluminij
9
Gorica
5