Novica
Kadeti izgubili z 0:1, mladinci z 1:2
IZ KOPRA PRAZNIH ROK
Pri 7. krogu v 1. SML & SKL bosta ostala zapisana dva poraza, med dvojnim programom v Kopru so bili uspešnejši domači upi.

Selekcija U19 je ostala brez točke v končnici tekme. Po začetnem vodstvu gostiteljev je v 81. minuti izenačil Jan Bruno Kralj, Koprčani so za končnih 2:1 zadeli v 88. minuti, pred zadnjim sodniškim žvižgom pa je bil izključen Jan Rajh. Igrali so: Tomažič, Kasalo (65’ Milić), Klampfer, Rec, Preksavec, Borovnik, Lorber, Čuk, Rajh, Kralj, Tavares (46’ Mlakar).

Vrstni red v 1. SML: Olimpija in Ilirija Extra-Lux po 16 točk, Koper 12, Domžale, Nova KBM Aluminij in A2S Celje po 11, Maribor in Triglav po 9.

Tekmo selekcij U17 je odločil zadetek v 56. minuti, za Koper je zadel Silajdžić. Igrali so: Doroshenko, Voglar, Petek, Poredoš, Mikluš Senekovič, Bakšič (63’ Krivec), Simonič, Vogrinčič (63’ Krajnc), Grlić, Antič Kurbus (70’ Cener), Baš (74’ Jahić).

Vrstni red v 1. SKL: Ilirija Extra-Lux, Brinje Grosuplje in Krka po 14, Bravo Nova KBM 13, Koper 12, Nova KBM Aluminij 11, Domžale in Maribor po 8.

Naslednji tekmi v nedeljo, 26. 9. V Rogozi proti Dravi ob 11.00 selekcija U17, U19 pa ob 13.00.