Novica
V 1. SML & SKL tokrat le ena tekma: remi proti Radomljam (2:2)
MLADINCI OD 2:0 DO 2:2
V 10. krogu 1. SML & SKL polovični program, na igrišče le selekcija U19, saj je bil kadetski dvoboj preložen.

Izbranci trenerja Tomaža Petroviča so se v dvoboju z moštvom Radomelj razšli brez zmagovalca. Po vodstvu z 2:0 (strelca sta bila Nino Milić v 28. in Jan Bruno Kralj v 32. minuti) je v dvoboju različnih polčasov sledila manj prijetna končnica, gostje so z zadetkoma v 76. in 79. minuti prišli do izenačenja na 2:2 ter do točke. Igrali so: Tomažič, Kasalo, Klampfer, Poredoš, Milić, Borovnik (58’ Djelovci), Lorber, Gorenak (46’ Horvat), Čuk (75’ Baš), Tavares, Kralj (46’ Mlakar).

Vrstni red v 1. SML: Olimpija 22, Ilirija Extra-Lux 20, Domžale 17, Koper in Triglav po 15, Maribor in A2S Celje po 14, Nova KBM Aluminij 12.