Novica
Polovični izkupiček v 11. krogu 1. SML & SKL
ZMAGA IN PORAZ V LJUBLJANI
Iz Ljubljane s tremi točkami, v nedeljskem dvojnem programu v 11. krogu 1. SML & SKL zmaga selekcije U19 in poraz selekcije U17 proti moštvu Ilirija Extra-Lux.

V mladinskem dvoboju sta za zmago s 2:0 zadela Jan Bruno Kralj v 17. minuti in Marcos Tavares v 45. iz enajstmetrovke, gostitelji so od 54. minute igrali z igralcem manj. Priložnost so dobili: Doroshenko, Kasalo, Klampfer, Poredoš, Milić, Preksavec (70’ Djelovci), Lorber, Rajh, Tavares (88’ Horvat), Kralj, Čuk (84’ Mlakar).

Vrstni red v 1. SML: Olimpija 23 točk, Domžale in Ilirija Extra-Lux po 20, Triglav 18, Maribor 17, Koper 16, A2S Celje 15, Radomlje in Brinje Grosuplje po 14.

Kadetski dvoboj so prepričljivo dobili domači upi, s 4:1. Edini strelec za našo ekipo je bil Nejc Nedeljko, ki je v 19. minuti zadel za vmesno izenačenje. Igrali so: Kamenšek Pahič, Voglar, Hunjet, Petek, Mikluš Senekovič (77’ Kramberger), Bakšič, Vogrinčič (41’ Krivec), Krajnc, Nedeljko (70’ Koren), Antič Kurbus (70’ Jahić), Baš.

Vrstni red v 1. SKL: Brinje Grosuplje 26, Ilirija Extra-Lux 24, Domžale in Bravo Nova KBM po 20, Krka in Nova KBM Aluminij po 18, Koper 13, Maribor in Mura po 11.

Naslednji tekmi: v nedeljo, 7. 11., na igrišču z umetno travo v Ljudskem vrtu proti Nova KBM Aluminiju. Ob 12. uri selekcija U17, ob 14. pa U19.