V 13. krogu 1. SML & SK mladinci premagali Muro s 4:2, kadeti pa z 1:0
DVOJNO SLAVJE V MURSKI SOBOTI
Uspešna nedelja za vijol’čne upe: v 13. krogu 1. SML & SKL z gostovanja v Murski Soboti s 100% izkupičkom. Mladinci so premagali Muro s 4:2, kadeti pa z 1:0.

Med mladinskim dvobojem so gostitelji sicer povedli, toda nadaljevanje v znamenju naših nogometašev. Marcos Tavares ml. je v 14. minuti zadel za 1:1, Jan Rajh le minuto pozneje prinesel preobrat. Po vmesnem izenačenju na 2:2 pa sta najprej Jan Bruno Kralj (v 39. minuti) in še enkrat Jan Rajh (48) učinkovito predstavo potrdila z zadetkoma za zmago. Igrali so: Tomažič, Kasalo, Klampfer, Poredoš, Lorber, Milić, Rajh (89’ Horvat), Gorenak, Tavares, Kralj (90’ Mlakar), Čuk (86’ Djelovci).

Vrstni red v 1. SML: Domžale, Olimpija in Ilirija Extra-Lux po 23 točk, Maribor 21, Koper 19, A2S Celje, Triglav in Brinje Grosuplje po 18.

Selekcija U17 pa je še drugič zapored zmagala z 1:0 in znova je bil strelec edinega zadetka Aljaž Vogrinčič. Domačo mrežo je zatresel v 49. minuti. Igrali so: Doroshenko, Krajnc, Hunjet, Voglar, Petek, Mikluš Senekovič, Bakšič, Vogrinčič (75’ Jahić), Nedeljko, Antič Kurbus (81’ Jurgec), Baš (79’ Koren).

Vrstni red v 1. SKL:
Brinje Grosuplje 29, Ilirija Extra-Lux 27, Domžale 23, Bravo Nova KBM 20, Nova KBM Aluminij 18, Maribor 17, Olimpija in Koper po 16.

V sredo, 17.11., bo na sporedu preložena tekma 10. kroga za selekcijo U17 proti Radomljam (na igrišču z umetno travo v Ljudskem vrtu, z začetkom ob 12. uri). Nato pa bosta naslednji tekmi v nedeljo, 21. 11., z dvojnim programom v Kranju. Ob 11.30 s Triglavom selekcija U17, ob 13.30 pa U19.