Novica
Mladinci so se v 6. krogu s Krko razšli s 3:3, poraz selekcije U17 z 0:1
PORAZ IN REMI V NOVEM MESTU
Ob nadaljevanju tekmovanja v 1. SML & SKL iz Novega mesta s točko.

Selekcija U19 se je 6. prvenstvenem krogu z moštvom Krke razšla z neodločenim rezultatom. Timotej Brkić (v 20. minuti) in Marcos Tavares ml. (27) sta poskrbela za vodstvo z 2:0, po vmesnem izenačenju na 2:2 je bil Tavares ml. natančen še enkrat v 73. minuti, vendar so gostitelji osem minut pred koncem zadeli za končnih 3:3. Igrali so Tomažič (46’ Doroshenko), Kolednik (46’ Grizold), Hunjet, Poredoš, Brkić (67' Rajh), Lorber, Mikluš Senekovič, Horvat, Čuk (90’ Baš), Dizdarević, Tavares ml.

Vrstni red v 1. SML: Olimpija in Kalcer Radomlje po 13 točk, Ilirija Extra-Lux 11, Maribor in Brinje Grosuplje po 9, Nova KBM Aluminij in Krka po 8.

Po uspešnem začetku sezone tokrat prvi poraz selekcije U17, moštvo Krke je zmagalo z 1:0. Igrali so Antonič, Petrovič (46' Kumer), Voglar, Kramberger, Grlić, Lorbek (89’ Zagoršek Horvat), Krajnc (77’ Schaubach), Jurgec (61’ Roze), Veselaj, Bakšič (74' Vogrinčič), Koren.

Vrstni red v 1. SKL: Olimpija in Bravo Nova KBM po 13, A2S Celje 12, Koper in Maribor po 11, Ilirija Extra-Lux 9, Domžale 8, Krka 7.

Tekmi 7. kroga bosta v soboto, 11. septembra. Z dvojnim programom v Rogozi, naslednji nasprotnik Brinje Grosuplje. Najprej kadetski dvoboj ob 11. uri, mladinski ob 13.30.