Novica
V 13. krogu 1. SML & SKL
NOVE ŠTIRI TOČKE
Uspešen nedeljski dvojni program v 13. krogu 1. SML & SKL: zmaga in remi naših mladih nogometašev. Mladinci so slavili z 2:0, kadeti so se z vrstniki iz Brava razšli s 3:3.

Mladinci so se po novi zmagi utrdili na tretjem mestu, za 2:0 sta zadela Tine Čuk v 34. minuti in Brin Horvat (73). Igrali so Doroshenko, Hunjet, Poredoš, Mikluš Senekovič, Lorber, Horvat (85’ Grizold), Brkić, Ferčec (71’ Baš), Tavares (89’ Petančič), Rajh (64’ Lovrec), Čuk (85’ Antič Kurbus).

Vrstni red v 1. SML: Ilirija Extra-Lux 25 točk, Kalcer Radomlje 23, Maribor 22, Nova KBM Aluminij, Koper in A2S Celje po 20, Olimpija in Domžale po 18.

Prvo dejanje brez zmagovalca. Gostje so vodili že s 3:0, vendar vijol’čni upi niso obupali. Pot do izenačenja na končnih 3:3 je začel dvakratni strelec Niko Grlić (v 53. In 67. minuti), za osvojitev točke je ljubljansko mrežo zatresel Aljaž Vogrinčič v drugi minuti sodniškega podaljška. Igrali so Kamenšek Pahič, Voglar (83’ Bislimaj), Kramberger, Kumer, Lorbek, Bakšič, Jurgec (46’ Petrovič), Roze (46’ Grlić), Krajnc, Veselaj (46' Vogrinčič), Nal Lan Koren.

Vrstni red v 1. SKL: Olimpija in A2S Celje po 30, Bravo Nova KBM 27, Brinje Grosuplje 23, Koper 22, Maribor 20, Ilirija Extra-Lux 18, Domžale 17.

Naslednji tekmi: v soboto, 5. novembra. V Rogozi proti Kopru: selekcija U17 ob 11.00, U19 ob 13.30.