Pred povratnim srečanjem s Sileksom
Pred povratnim srečanjem NK Maribor Pivovarna Laško : Sileks Kratovo
V četrtek, 29.07.2004 čaka NK Maribor Pivovarna Laško povratno srečanje  prvega predkroga kvalifikacij za uvrstitev v pokal UEFA. Kot veste so vijoličasti v prvem srečanju na gostovanju v Skopju slavili z zmagovitim zadetkom povratnika v mariborsko ekipo Andreja Kvasa, ki je prav ob koncu prvega polčasa zadel  mrežo Sileksa. Na četrtkovem povratnem srečanju v Ljudskem vrtu vijoličastim zadostuje že sicer nepopularen rezultat   0 : 0  čeprav se sploh na  mednarodnih tekmah na to ne gre zanašati. Prepričani smo, da bomo ugnali Sileks če ponovimo igro, ki smo jo prikazali proti Arsenalu v drugem polčasu. Je pa res, da ne bo lahko sestaviti moštva, saj kot smo že omenili v novicah ima trener Kek največ skrbi kako sestaviti obrambno vrsto, saj mu trenutno manjkajo trije ključni igralci: Balajić, Ošlaj in Pitamic. Skoraj zagotovo prva dva ne bosta nastopila medtem ko je Miha Pitamic v zaostanku s treningi in je do četrtka še dovolj časa, da ga zdravniška ekipa usposobi za srečanje. Predvsem razveseljivo je, da je Žikica Vuksanovič odlično odigral drugi polčas proti Arsenalu in je tako v resnih kombinacijah za tekmo s Sileksom. Alternativa je vsekakor tudi  mladi Elvedin Džinič. Ekipa Sileksa naj bi v mesto pod Pohorjem pripotovala v sredo, ko bo v Ljudskem vrtu v večernih urah opravila tudi prvi trening.

V ponedeljek naj bi prispele letne vstopnice, ki jih bomo do četrtka razdelili  med njihove kupce, ki imajo z njimi na srečanju proti Sileksu prost vstop.

O novicah glede zdravstvenega stanja v ekipi pa vas bomo redno obveščali na naši spletni strani www.nkmaribor.com.