70
trener: Milanič Darko

V tekmi osmine final pokala Hervis
NAPREJ PO ENAJSTMETROVKAH

1' - za pokalni dvoboj proti ekipi Roltek Doba je pripravljenih nekaj sprememb v začetni enajsterici, ob Rajčeviću bo na štoperskem položaju Džinić, v konici napada ob Tavaresu Bunderla, prvič pa se bo v zvezni vrsti predstavil Filipović
2`- Tavares do Cvijanovića, poizkus z 12m mimo vratarja ob vratnici
10`- Cvijanović predložek z desne strani, Mezga s 16m v vratarja Veziroviča
14`- prečnik rešil domačo ekipo: po podaji Cvijanovića je Tavares lepo nameril s 14m. Domači vratar je žogo odbil v prečnik
16`- menjava zaradi poškodbe: iz igre Mezga, v igro Rep
28`- poskus gostiteljev: D. Mešanovič s 16m mimo gola

1:0  Kunstelj 30'

Vodstvo domače ekipe z evrogolom. Prost strel s 30m je izvajal Kunstelj, žoga je s pomočjo vetra zavila v levi zgornji kot in se od vratnice odbila v mrežo

34`- priložnost za Dob. Vuk je ušel obrambi, prišel do soočenja s Pridigarjem, a nameril mimo leve vratnice
40`- akcija Tavaresa. Podaja Repu, ki se je odločil za udarec s 16m, vratar spet uspel odbiti s pomočjo prečnika v kot
45`- Tavares za Bunderlo, udarec s 16m, toda premalo močan in natančen

46`- začetek drugega polčasa z menjavo Majer-Dodlek
48`- dvojna podaja Tavares, Rep. Nato Rep do Cvijanovića, ki pa je nameril ob desni vratnici
51`- prodor in predložek Cvijanovića. Tavares z glavo v domačega vratarja
68`- pritisk se stopnjuje, žoga pa noče v mrežo: Tavares predložek, Rep v skoku, domači vratar pa znova odlično posreduje
69`- še zadnja menjava. Volaš namesto Filipoviča
75`- še tretjič v okvir vrat: tokrat Bunderla z 12m

1:1 VOLAŠ (77)

In po vseh pripetjljajih izenačenje. Po lepi podaji Repa je Volaš spravil žogo v mrežo s spretnim udarcem s 6m

84`- predložek Mertlja. Tavares z glavo čez gol

KONEC REDNEGA DELA TEKME

91`- začetek podaljška
95`- neverjetno, spet okvir vrat. Tavares z 20m mimo vratarja, a v prečnik
96`- še ena dobra obramba vratarja Doba. Ustavil je poskus Cvijanovića z 20m
106`- nova priložnost, Volaš s 7-8m čez gol
107`-  Volaš znova pred golom, še enkrat pa odlično posredovanje Veziroviča
109`- gostitelji z igralcem manj, Smolnikar izključen zaradi drugega rumenega kartona
116`- po gneči v kazenskem prostoru do udarca Volaš, domači branilci izbili pred golovo črto
119`- še en poskus Volaša, žoga je zadela stranski del mreže