Ale Mertelj
trener: Darko Milani

Iz Nove Gorice z novimi tokami
SAMOZAVEST PRILA DO IZRAZA

1' - za dvoboj s Koprani sta spet na igriu Pridigar in Meja, v zaetno enajsterico se je vrnil Dodlek. Na klopi je kot rezervni vratar Topi, saj Radan ta konec tedna brani za Muro
    5' - prva resneja akcija na koprski strani, Jukan za Struno, ki je pritekel v kazenski prostor in nameril v zunanji del mree
    7' - takoj odgovor naih nogometaev z lepo kombinacijo, Mezga do Tavaresa, ki je z roba kazenskega prostora usmeril ogo v vratarja Hasia. Po tej akciji je kapetan potreboval zdravniko oskrbo, a se vraa na igrie
    11' - naslednji je bil v oskrbi Pridigar po posredovanju ob predloku pred gol, boleina v mezincu roke mu ni prepreila nadaljevanja tekme
    13' - Dodlek z 22, 23 metrov, nad prenikom
    18' - Osterc z 18 metrov, Pridigar je ogo ukrotil
    19' - Cvijanovi spretno do Volaa, ki se je v kazenskem prostoru obrnil, priel do sooenja z vratarjem, a je Hasi izel iz tega dvoboja kot zmagovalec
    30' - igra poteka med obema kazenskima prostoroma, aktivneja ostaja ekipa vijoliastih
    40' - Bubanja se je odloil za udarec z razdalje, ez gol
    40' - na drugi strani pa protinapad po dolgi podaji vratarja Pridigarja, Vola je priel iz oi v oi s koprskim vratarjem, toda Hasi je bil tudi tokrat uspeneji
    43' - po preigravanju in dvoboju s Handanagiem padec Tavaresa v koprskem kazenskem prostoru, sodnik se ni oglasil
    45' - tri minute sodnikega podaljka zaradi prekinitev v zaetnem delu dvoboja
    45' - udarec Tavaresa po dolgi akciji, mimo leve vratnice

KONEC PRVEGA POLASA

46' - zaetek drugega polasa brez sprememb v ekipah
    50' - Bubanja je po preigravanju spravil ogo do Osterca, ki jo je poskusil spraviti mimo Pridigarja, a jo je Rajevi ustavil za vratarja
    51' - okvir vrat reil Koprane: Mezga se je po podaji Tavaresa lepo otresel spremstva, se odloil za udarec z desne strani, Hasi pa se je ravno toliko dotaknil oge, da jo je odbil v prenik
    53' - dvoboj Bubanje in Mejaa na robu kazenskega prostora, Bubanja je padel, sodnik pa pokazal, naj se igra nadaljuje
    65' - prva menjava v naih vrstah, Beri namesto Volaa

0:1 BERI (68)

In vodstvo vijoliastih! Pridigar je izbil ogo, Tavares s spretno podajo s peto odprl pot do vrat Beriu, ki je priel do sooenja z vratarjem Hasiem, ostal zbran pri zakljunem udarcu in e po treh minutah na igriu zatresel mreo.

70' - kmalu pa podobna situacija, Beri znova v kazenskem prostoru v neposrednem dvoboju s Hasiem, tokrat obramba koprskega vratarja
    72' - Hasi je e enkrat reil Koprane, ogo je z dobrim posredovanjem po udarcu Mezge s 14 metrov odbil v kot
    86' - Koprani se trudijo za izenaenje, nae motvo deluje dovolj prepriljivo pri nadzorovanju dogodkov na igriu
    88' - rumeni karton Mezga zaradi prekrka na koprski polovici igria
    89' - po predloku s kota Novakovi proti stiiu vratnice in prenika, Pridigar odbil v naslednji kot
    90' - tiri minute sodnikega podaljka
    90' - e druga menjava pri vijoliastih, iz igre Cvijanovi, v igro Plut