Metelka Frantiek
trener: Bojan Pranikar

11. krog, PrvaLiga SI
USPEEN BOJ V DEJU

1' - zaelo se je z desetminutno zamudo, saj je zaradi deja voda razmoila igrie. Sprva je kazalo, da bo dvoboj odpovedan, a je bila po sodnikem pregledu terena sprejeta odloitev, da motvi vendarle odigrata tekmo
    5' - pogoji za igro niso nogometni, oga se na doloenih delih igria ustavlja v vodi
    7' - poskus gostov, Tomak z glavo z 10 metrov ez gol
    8' - prosti strel s 35 metrov, Dini ob desni vratnici
    15' - prosti strel s kratko kombinacijo Velenjanov, Djermanovi po predloku v kazenski prostor z glavo ez prenik

1:0 PAVLII (18)

Vodstvo! Zaelo se je s prostim strelom, ki ga je izvajal Cvijanovi, oga se je odbila do Pavliia, ki je pritekel in z roba kazenskega prostora natanno nameril v levi kot.

20' - e ena nevarnost pred gostujoimi vrati, po udarcu Vilerja je vratarju Saviu oga spolzela iz rok, a jo je e ustavil prav na golovi rti in odbil pred naim kapetanom
    21' - rumeni karton Rep zaradi prekrka na sredini igria
    35' - nai nogometai ostajajo aktivneji na razmoenem igriu
    38' - prosti strel s 30 metrov, Cvijanovi ez gol
    39' - e en nevaren udarec Pavliia z razdalje, tokrat je vratar Savi uspel ogo odbiti ez prenik v kot
    45' - e minuta sodnikega podaljka

KONEC PRVEGA POLASA

46' - zaetek drugega polasa in takoj akcija naega motva, Tavares za Beria, udarec pa ez prenik
    50' - prosti strel s 25 metrov, izvajal ga je Pavlii in nameril ez gol
    52' - Tavares do poloaja za udarec v kazenskem prostoru, dobro je nameril, izkazal pa se je vratar Savi in odbil v kot
    54' - obetaven protinapad, zakljuil ga je Tavares z udarcem mimo leve vratnice
    55' - rumeni karton Majer, s prekrkom je ustavil prodor Jeseninika

1:1 Djermanovi (65)

Protinapad gostov in sreno izenaenje. Djermanovi je z leve strani poslal ogo proti golu, Pridigar je posredoval, preusmeril v prenik, a se je oga od okvrja vrat odbila ez golovo rto v mreo.

2:1 REP (66)

Takoj pa se je mrea zatresla e na nasprotni strani. Tavares je uel po levi strani, opazil soigralce za seboj, s povratno podajo nael Repa, ki je po tleh natanno nameril v levi kot. Njegov prvi zadetek v vijoliastem!

68' - prva menjava v naem motvu, iz igre Majer, v igro Dodlek, kar prinaa tudi selitev Mertlja na poloaj desnega bonega igralca
    75' - druga menjava v naih vrstah, namesto Pavliia prvi pred mariborskim obinstvom Filipovi
    75' - gronja Rudarja, Berko z glavo, Pridigar je ujel ogo
    77' - spreten udarec Repa z 20 metrov, Savi s teavo odbil v kot
    88' - e zadnja menjava, Plut namesto Cvijanovia

3:1 REP (89)

Ponovitev akcije za povianje vodstva: Tavares v vlogi asistenta, Rep pa e enkrat uspeneji od Savia. Tokrat s spretnim udarcem ez vratarja ob sooenju na desetih metrih.

90' - tri minute sodnikega podaljka