Apati Tadej
trener: Darko Birjukov

18. krog, PrvaLiga SI
PROSTI STREL REIL DOMALANE

1' - dvoboj vodilnih v Ljudskem vrtu. Naa ekipa prvi po skoraj tirih mesecih brez Tavaresa v zaetni enajsterici, v konici napada naveza Vola-Beri. V kadru spet Mezga, ki ga ni bilo na igriu polna dva meseca
    6' - Viler po levi strani, podaja po tleh do roba kazenskega prostora Plutu, njegov udarec pa mimo desne vratnice
    15' - hitra akcija naih nogometaev, Vola na levo stran do Vilerja, ob njegovi podaji v kazenski prostor je Apati posredoval pred Plutom, zahteve po enajstmetrovki niso bile usliane, v nadaljevanju akcije pa so gostujoi branilci odpravili nevarnost
    16' - najnevarneja akcija: Vola je spretno nameril z 18 metrov, vratar Brljak pa s konicami prstov odbil ogo ob desni vratnici v kot in prepreil zadetek
    29' - prvi rumeni karton na tekmi, dobil ga je Topi, s prekrkom je ustavil protinapad Vilerja
    34' - lepa kombinacija Beria in Pluta, predloek Pluta nekoliko previsok za Volaa, ki z glavo ni uspel ustrezno zadeti oge
    45' - minuta sodnikega podaljka

KONEC PRVEGA POLASA

46' - zaetek drugega polasa brez menjav na eni ali drugi strani
    50' - akcija gostov po desni strani, predloek Topia pred gol, Dini izbil pred Pekiem
    53' - prva menjava v nai ekipi, iz igre Rep, v igro Mezga, ki se vraa po dvomeseni odsotnosti
    57' - spreten poskus Cvijanovia z 20 metrov, oga ob desni vratnici
    65' - e en poskus s klopi za novo energijo v napadalnih akcijah, Milec namesto Pluta
    68' - Milec takoj v prilonosti, po predloku z leve strani mu je Vola usmeril ogo z glavo, novi igralec v naem motvu pa je nameril mimo desne vratnice
    70' - rumeni karton Mezga zaradi prekrka nad Teinoviem na domalski polovici igria
    75' - sodnik eferin je opomnil e Zeca, ki je nepravilno oviral Volaa

1:0 BERI (77)

Potrpeljivost se je obrestovala, oga je v domalski mrei! Mertelj in Mezga sta kombinirala na desni strani, Mertelj je poslal predloek v kazenski prostor, Cvijanovi z glavo spretno nameril proti levemu kotu. oga najprej ni hotela v mreo, zadela je prenik, toda akcijo je zbrano spremljal Beri in potisnil ogo z glavo ez golovo rto.

81' - protinapad Domal je z udarcem ez prenik zakljuil imunovi
    86' - e zadnja menjava v naih vrstah, Bunderla namesto strelca Beria
    90' - e tiri minute sodnikega podaljka

1:1 Apati (90+3)

Prosti strel za Domalane, o katerem se bo e razpravljalo. Posredovanje Dodleka je sodnik oznail kot prekrek na 18 metrov, po sredini gola. Imenitno prilonost je izkoristil Apati in zadel v desni kot. Protesti niso zalegli, vigi s tribun so povedali vse o odloitvi Darka eferina...