Apatič Tadej
trener: Darko Birjukov

18. krog, PrvaLiga SI
PROSTI STREL REŠIL DOMŽALČANE

1' - dvoboj vodilnih v Ljudskem vrtu. Naša ekipa prvič po skoraj štirih mesecih brez Tavaresa v začetni enajsterici, v konici napada naveza Volaš-Berič. V kadru spet Mezga, ki ga ni bilo na igrišču polna dva meseca
    6' - Viler po levi strani, podaja po tleh do roba kazenskega prostora Plutu, njegov udarec pa mimo desne vratnice
    15' - hitra akcija naših nogometašev, Volaš na levo stran do Vilerja, ob njegovi podaji v kazenski prostor je Apatič posredoval pred Plutom, zahteve po enajstmetrovki niso bile uslišane, v nadaljevanju akcije pa so gostujoči branilci odpravili nevarnost
    16' - najnevarnejša akcija: Volaš je spretno nameril z 18 metrov, vratar Brljak pa s konicami prstov odbil žogo ob desni vratnici v kot in preprečil zadetek
    29' - prvi rumeni karton na tekmi, dobil ga je Topič, s prekrškom je ustavil protinapad Vilerja
    34' - lepa kombinacija Beriča in Pluta, predložek Pluta nekoliko previsok za Volaša, ki z glavo ni uspel ustrezno zadeti žoge
    45' - minuta sodniškega podaljška

46' - začetek drugega polčasa brez menjav na eni ali drugi strani
    50' - akcija gostov po desni strani, predložek Topiča pred gol, Džinić izbil pred Pekičem
    53' - prva menjava v naši ekipi, iz igre Rep, v igro Mezga, ki se vrača po dvomesečni odsotnosti
    57' - spreten poskus Cvijanovića z 20 metrov, žoga ob desni vratnici
    65' - še en poskus s klopi za novo energijo v napadalnih akcijah, Milec namesto Pluta
    68' - Milec takoj v priložnosti, po predložku z leve strani mu je Volaš usmeril žogo z glavo, novi igralec v našem moštvu pa je nameril mimo desne vratnice
    70' - rumeni karton Mezga zaradi prekrška nad Teinovićem na domžalski polovici igrišča
    75' - sodnik Čeferin je opomnil še Zeca, ki je nepravilno oviral Volaša

1:0 BERIČ (77)

Potrpežljivost se je obrestovala, žoga je v domžalski mreži! Mertelj in Mezga sta kombinirala na desni strani, Mertelj je poslal predložek v kazenski prostor, Cvijanović z glavo spretno nameril proti levemu kotu. Žoga najprej ni hotela v mrežo, zadela je prečnik, toda akcijo je zbrano spremljal Berič in potisnil žogo z glavo čez golovo črto.

81' - protinapad Domžal je z udarcem čez prečnik zaključil Šimunović
    86' - še zadnja menjava v naših vrstah, Bunderla namesto strelca Beriča
    90' - še štiri minute sodniškega podaljška

1:1 Apatič (90+3)

Prosti strel za Domžalčane, o katerem se bo še razpravljalo. Posredovanje Dodleka je sodnik označil kot prekršek na 18 metrov, po sredini gola. Imenitno priložnost je izkoristil Apatič in zadel v desni kot. Protesti niso zalegli, žvižgi s tribun so povedali vse o odločitvi Darka Čeferina...