Salki Erik
trener: Duan Kosi

13. krog, PrvaLiga SI
DERBI BREZ GOLOV

1' - in derbi se zaenja, tekma bo imela odlino kuliso s tribun, z osemtisoglavo mnoico
    10' - dvoboj postaja vse ivahneji, pobuda na mariborski strani
    17' - prilonost za Olimpijo, Bei je uel po desni strani, ob njegovem poskusu pa se je s posredovanjem izkazal Radan, ki mu je pritekel nasproti in odbil v kot
    20' - kombinatorna akcija, zadnja podaja Repa za Cvijanovia, ki je z roba kazenskega prostora nameril mimo leve vratnice
    25' - "bomba" Pluta s 30 metrov, Botonji odbil v kot
    28' - rumeni karton Vuki zaradi prekrka nad Plutom ob prodoru po desni strani
    35' - gnea pred naimi vrati, oga se je odbila do Da Silve, ki pa je ob posredovanju portvovalnih branilcev na robu petmetrskega prostora ni uspel spraviti v mreo
    43' - Viler v prodoru po levi strani, podaja v petmetrski prostor proti Beriu, ki pa ni uspel ustrezno zadeti oge
    45' - nevarnost pred gostujoimi vrati, predloek Vilerja, v skoku najviji Rajevi, Botonji iz vrat, toda oga ez prenik

KONEC PRVEGA POLASA

46' - zaetek drugega polasa z menjavo v nai ekipi: Dini namesto Filipovia, kar pomeni selitev Mertlja z desnega bonega poloaja v sredino zvezne vrste, k desni stranski rti zdaj Anelkovi
    58' - menjava tudi pri gostih, Omladi namesto Smiljania
    60' - nai nogometai v vijem ritmu, z ve kombinatornosti v napadalni igri, manjka le e uspeneja zakljuna podaja
    62' - spreten poskus Mertlja z razdalje, Botonji odbil ez prenik v kot
    62' - za nov zagon menjava v naih vrstah, iz igre Plut, v igro Milec, njegov prvi ligaki nastop v vijoliastem
    63' - ob stopnjevanju ritma obetavni prilonosti, najprej Beri po poskusu Tavaresa z glavo ni uspel priti do udarca, v naslednji akciji Tavares z glavo, Botonji odbil
    69' - predloek Vilerja, Dini z glavo nameril ob desni vratnici
    70' - protinapad gostov, kerjanc do sooenja z Radanom, a e ena dobra obramba mladega vratarja, odbil je v kot
    75' - protinapad Tavaresa je s prekrkom ustavil Miroslav Cvijanovi na 22,23 metrov, sodnik Jug mu je pokazal rumeni karton, iz prostega strela pa Goran Cvijanovi ni bil dovolj natanen
    84' - rumeni karton Dini, s prekrkom ustavil protinapad kerjanca
    85' - e zadnji poskus s klopi, Vola namesto Repa za dodatno napadalno usmeritev v lovu na zmago
    87' - rumeni karton Rajevi zaradi prekrka ob protinapadu gostov
    89' - Tavares po dolgi akciji do udarca z roba kazenskega prostora, gostujoi blok za razplet z udarcem iz kota
    90' - e tri minute sodnikega podaljka